ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Mordheim - Kampania

Go down 
+6
Morvius
Konrad
konri
Tutek
Bananovitch
Cezar
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Mordheim - Kampania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - Kampania   Mordheim - Kampania - Page 4 EmptySro Mar 24, 2010 8:05 am

Prawdopodobnie w tym tygodniu, jak tylko dojdzie reszta.
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Mordheim - Kampania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - Kampania   Mordheim - Kampania - Page 4 EmptySro Mar 24, 2010 9:52 am

Cytat :
a Czarek mi tu wyjeżdża, że mam bandę nielegalną.
Nie nieleglaną, tylko giętą Razz . Pozatym nie starcisz rozwinięć, moze nawet jakiegoś herosa zyskasz Smile .
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Mordheim - Kampania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - Kampania   Mordheim - Kampania - Page 4 EmptySro Mar 24, 2010 3:26 pm

Eee... Ja bym wolał wybrać rozwinięcia, a nie zaraz mi wyjdze, że bendę miał rozwiniecia na ruch liderke i inicjatywe co ekhm byłoby nieprzydatne
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Mordheim - Kampania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - Kampania   Mordheim - Kampania - Page 4 EmptySro Mar 24, 2010 5:12 pm

Będziesz losował, by było uczciwie Razz . Taka jest mordka, nie zawsze kulniesz co byś chciał Wink .
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Mordheim - Kampania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - Kampania   Mordheim - Kampania - Page 4 EmptySro Mar 24, 2010 7:00 pm

Ej no ja już raz kulałem na rozwinięcia stronników i to jak wyszło mnie nie można winić (dojdziemy na ugodę w klubie)
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Mordheim - Kampania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - Kampania   Mordheim - Kampania - Page 4 EmptyCzw Mar 25, 2010 7:44 am

Rzucałeś przy Mistrzu Gry? Jeżeli nie (a po wypowiedziach Czarka wnioskuję, że nie) to sory Batory, ale trzeba było go poprosić Razz
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Mordheim - Kampania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - Kampania   Mordheim - Kampania - Page 4 EmptyCzw Mar 25, 2010 2:08 pm

Wybacz banan, ale rzucałem przy MG (jeden był przy wrublu więc światków mam) i teraz wolałbym sam sobie wybrać...
Powrót do góry Go down
wrubel
Ork
wrubel


Liczba postów : 529
Join date : 08/05/2009

Mordheim - Kampania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - Kampania   Mordheim - Kampania - Page 4 EmptyCzw Mar 25, 2010 3:50 pm

Potwierdzam. Wypadło na BS i taki life, trzeba się nauczyć chować po zakamarkach.
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Mordheim - Kampania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - Kampania   Mordheim - Kampania - Page 4 EmptyPią Mar 26, 2010 9:53 am

Wróbel - tu chodzi o to, że stronnicy mogą daną cechę rozwinąć tylko raz. Jedno rozwiniecie BS-a może zostać, ale pozostałe dwa trzeba przerzucić. To żadna kara, bo może zyskać kolejnego herosa.


Ostatnio zmieniony przez Cezar dnia Pią Mar 26, 2010 11:10 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
wrubel
Ork
wrubel


Liczba postów : 529
Join date : 08/05/2009

Mordheim - Kampania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - Kampania   Mordheim - Kampania - Page 4 EmptyPią Mar 26, 2010 10:40 am

Cezar napisał:
Wóbel - tu chodzo o to, ze stronnicy mogą daną cechę rozwinąć tylko raz. Jedno rozwiniecie BS-a moze zostać, ale pozostałe dwa trzeba przerzucić. To żadna kara, bo może zyskać kolejnego herosa.

No nie może mieć więcej niż +1 od bazowej charakterystyki. Nie można mieć +2 do BSa cieciem.
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Mordheim - Kampania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - Kampania   Mordheim - Kampania - Page 4 EmptyPią Mar 26, 2010 11:09 am

I nam właśnie o cieci chodzi Smile .

I poprawiłem błędy Embarassed .
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Mordheim - Kampania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - Kampania   Mordheim - Kampania - Page 4 EmptyPią Mar 26, 2010 3:48 pm

A mi o to chodzi, że chciałbym sobie wybrać co bym chciał, a nie wyjdą rzuty na liderkę i inicjatywę co mi się w ogóle nie przyda i będzie trzeba nową bandę (to w ostateczności) lub rozwiązać grupę stronników (to już na pewno jak pójdzie nie po mojej myśli). No chyba, że mi będą przysługiwać jakieś przeżuty (jak w przypadku sławnej nie amputacji ręki wojownika chaosu pirat )
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Mordheim - Kampania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - Kampania   Mordheim - Kampania - Page 4 EmptyPią Mar 26, 2010 4:10 pm

A może ty byś chciał w ogóle sam napisać sobie statystyki do swojej bandy co? Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Morvius
Goblin boss
Morvius


Liczba postów : 241
Join date : 28/08/2009
Age : 29
Skąd : Koszalin

Mordheim - Kampania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - Kampania   Mordheim - Kampania - Page 4 EmptyPią Mar 26, 2010 4:16 pm

W Mordheim nie gram, ale narzekanie, że jakiś rzut da Ci coś niepotrzebnego (rozumiem-śmierć bohatera czy coś, ale nie rozwinięcie) jest nieco lamerskie. Ciesz się, że w ogóle coś dostaniesz Laughing .
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Mordheim - Kampania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - Kampania   Mordheim - Kampania - Page 4 EmptyPią Mar 26, 2010 5:05 pm

@Szpon:
Ano i jeszcze grozisz że rozwiążesz bandę ( Rolling Eyes ), może powinniśmy ci płacić za to że zaszczycasz nas swoją obecnością.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Mordheim - Kampania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - Kampania   Mordheim - Kampania - Page 4 EmptyPią Mar 26, 2010 6:46 pm

Morvius napisał:
W Mordheim nie gram, ale narzekanie, że jakiś rzut da Ci coś niepotrzebnego (rozumiem-śmierć bohatera czy coś, ale nie rozwinięcie) jest nieco lamerskie. Ciesz się, że w ogóle coś dostaniesz Laughing .

Szpon chyba nie rozumie tego jak ważne są ataki i liderka w tym systemie Razz No i fakt-nie nieco lamerskie tylko bardzo Razz
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Mordheim - Kampania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - Kampania   Mordheim - Kampania - Page 4 EmptySob Mar 27, 2010 8:42 am

banan rozumiem tylko ld mam 10 od głównego bohatera (8 na stronnikach i 9 na bohaterach), a inicjatywy mam 6...
A i po większych przemyśleniach rzucam, bo idea nowego boha mi się podoba
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Mordheim - Kampania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - Kampania   Mordheim - Kampania - Page 4 EmptySob Mar 27, 2010 3:11 pm

Super. Masz 6 Inicjatywy. Ale dalej to nędzne elfy z S i T3. Ratogry, krasnale, wampiry, ogry, ba, nawet rozwiniętego ludzia co najwyżej z taką siłą możesz po jajkach posmyrać. A kusza jest dla Ciebie śmiertelnym zagrożeniem. A jak Ci ten Twój super szef z Ld 10 zejdzie to routy będziesz rzucał na 8 Ld. Kumasz teraz dlaczego liderka jest taka ważna? Ten jeden punkt może stanowić o zwycięstwie lub porażce.
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Mordheim - Kampania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - Kampania   Mordheim - Kampania - Page 4 EmptyPią Kwi 09, 2010 1:03 pm

Zainteresowanym przypominam, że jutro gramy. Scenariusz ten sam, który miał być ostatnio Wink .
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Mordheim - Kampania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - Kampania   Mordheim - Kampania - Page 4 EmptyPią Kwi 09, 2010 1:22 pm

Będę wdzięczny jak tym razem na mnie zaczekacie, bo nie mam z kim Młodej zostawić z samego rana.
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Mordheim - Kampania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - Kampania   Mordheim - Kampania - Page 4 EmptyPią Kwi 09, 2010 4:22 pm

banan: sądząc z twojego postu w końcu zrobiłeś sobie bandę skavenów ??
czarek: niech się wali pali i nie wiem co jeszcze, ale jutro gram z tobą pierwszy lepszy scenariusz, bo do tego czasu z tobą nie grałem ani razu i chciałbym sprawdzić twoją bandę

A i mógłbyś przynieść drugą kartę bandy, bo chciałbym sobie tą przepisać (jest już totalnie namazana)
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Mordheim - Kampania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - Kampania   Mordheim - Kampania - Page 4 EmptyWto Kwi 13, 2010 10:04 am

Czwarta runda zakończona Smile . Potwór na którego polowaliśmy został ubity, a jego skarb podzielony. Nad następnym scenariuszem jeszcze myślę. Pamiętajcie tylko, że 17 jest turniej czterdziestki Smile .
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Mordheim - Kampania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - Kampania   Mordheim - Kampania - Page 4 EmptySro Kwi 21, 2010 1:55 pm

Nie zwinął mi ktoś przypadkiem 2tygodnie temu elfickiego maga, bo mi go brakuje.
Przetrząsnąłem CAŁĄ chałupę nie znajdując go więc coś musi być nie tak.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mordheim - Kampania - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - Kampania   Mordheim - Kampania - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Mordheim - Kampania
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Mordheim - dyskusja
» Warheim - nowa kampania
» Mordheim kolejna reaktywacja.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: Inne systemy-
Skocz do: