ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Warheim - nowa kampania

Go down 
+5
Cezar
Morvius
Bananovitch
Tutek
konri
9 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Warheim - nowa kampania  Empty
PisanieTemat: Warheim - nowa kampania    Warheim - nowa kampania  EmptySro Lip 14, 2010 8:10 am

No to może kontynuujmy rozmowę tutaj - kto by się pisał na wzięcie udziału w kampanii i jakimi bandami?
EDIT:
Ja gram Nieumarłą świtą hrabiego Von Carstein.


Ostatnio zmieniony przez konri dnia Sro Lip 14, 2010 9:34 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Warheim - nowa kampania  Empty
PisanieTemat: Re: Warheim - nowa kampania    Warheim - nowa kampania  EmptySro Lip 14, 2010 8:24 am

ja skaveny klanu skryre
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Warheim - nowa kampania  Empty
PisanieTemat: Re: Warheim - nowa kampania    Warheim - nowa kampania  EmptySob Lip 17, 2010 4:30 pm

konri napisał:
Kto ma trzecią? Jak zobaczę, że jest sporo osób to może sam opracuje jakieś zasady (np mapka lokacji) do kampanii - wpisujcie się w temacie o warheim. Wink
trzeci będzie ivvo jak mu pomogę zrobić rozpiskę na początek Razz (pomóc mu czy nie ??)
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Warheim - nowa kampania  Empty
PisanieTemat: Re: Warheim - nowa kampania    Warheim - nowa kampania  EmptySob Lip 17, 2010 4:48 pm

Pomóż, bo ja pomogłem Morviusowi. No i jakoś ta kampania się rozkręci. Tylko mam problem z mapom lokacji - w mordheim nie było problemów bo to jedno miasto, ale w warheim to już większy problem... Jaki region/okolice jakiego miasta w starym świecie, albo poza nim proponujecie? Może całkiem z tego zrezygnować?
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Warheim - nowa kampania  Empty
PisanieTemat: Re: Warheim - nowa kampania    Warheim - nowa kampania  EmptySob Lip 17, 2010 5:03 pm

Może zamiast o dzielnice miasta (jak w mordheimie) biłoby się o o wpływy w prowincjach imperium ??
I np. nuln dawałoby zniźki na broń palną itp. Tylko trzeba znaleźć informacje o "specjalizacjach" każdej z prowincji.
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Warheim - nowa kampania  Empty
PisanieTemat: Re: Warheim - nowa kampania    Warheim - nowa kampania  EmptySob Lip 17, 2010 5:27 pm

Myślę, że wykorzystanie całej mapy imperium z prowincjami jako lokacji byłoby marnym pomysłem. Wydaje mi się, że powinno się to dziać na terenie jednej z prowincji, a miasta, wsie i różne miejsca kultów, mroczne lasy, cmentarze dawałyby bonusy.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Warheim - nowa kampania  Empty
PisanieTemat: Re: Warheim - nowa kampania    Warheim - nowa kampania  EmptySob Lip 17, 2010 6:12 pm

Link jakiś do zasad bo mi się google zepsuło? Wink
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Warheim - nowa kampania  Empty
PisanieTemat: Re: Warheim - nowa kampania    Warheim - nowa kampania  EmptySob Lip 17, 2010 6:18 pm

DOWNLOAD PODRĘCZNIKA DO WARHEIMA

W sumie walczyc o wpływy w jednej prowincji jak na taką skalę byłoby lepiej. Tylko zamiast walczyć o mroczne lasy i cmentarze których jest od cholery można by było się bić o wpływy w miastach, wsiach, itp. Ja zasugeruje prowincje Averland, ponieważ jest najważniejsza ze wszystkich prowincji i dużo jest o niej materiałów (link do materiałów). Potem znajdę mapę prowincji.
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Warheim - nowa kampania  Empty
PisanieTemat: Re: Warheim - nowa kampania    Warheim - nowa kampania  EmptySob Lip 17, 2010 8:52 pm

Taka lokacja jak choćby największa nekropolia prowincji może być bardzo przydatna różnym nikczemnikom. Twisted Evil Wpływy w miastach też oczywiście są ważne. Popracuje nad taką mapką i jak coś wymodzę to tu wstawię.
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Warheim - nowa kampania  Empty
PisanieTemat: Re: Warheim - nowa kampania    Warheim - nowa kampania  EmptyNie Lip 18, 2010 6:48 am

Mam mapę averlanduMapa Averlandu(trochę cukierkowa ale moim zadaniem będzie wporzo)
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Warheim - nowa kampania  Empty
PisanieTemat: Re: Warheim - nowa kampania    Warheim - nowa kampania  EmptyNie Lip 18, 2010 5:08 pm

konri to ty zrobisz legendę lokacji czy ja mam to zrobić ?
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Warheim - nowa kampania  Empty
PisanieTemat: Re: Warheim - nowa kampania    Warheim - nowa kampania  EmptyNie Lip 18, 2010 7:22 pm

Ja to zrobię, ale jest jeszcze sporo czasu (do września) no i kwestia regionu w którym ma się wszystko dziać nie jest ustalona - tylko ty wyraziłeś swoje zdanie. Może niech jeszcze jacyś inni zainteresowani się wypowiedzą.
Mam zamiar zrobić bardziej dopracowany plan iż ostatnio, aby kampania potrwała troszkę dłużej. Wink
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Warheim - nowa kampania  Empty
PisanieTemat: Re: Warheim - nowa kampania    Warheim - nowa kampania  EmptyNie Lip 18, 2010 8:24 pm

Najprościej byłoby zrobić Middenland. Jako że jesteśmy świeżo (no, prawie świeżo) po wonie z Chaosem, to najłatwiej byłoby wytłumaczyć obecność grasantów, elfów wszelakiego rodzaju, beastmenów czy kejośników. Najbardziej trzymałoby się to kupy pod względem fluffu.
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Warheim - nowa kampania  Empty
PisanieTemat: Re: Warheim - nowa kampania    Warheim - nowa kampania  EmptyPon Lip 19, 2010 6:03 am

Ty bana się tu wypowiadasz jak byś zachciał grać. No więc będziesz grał czy nie ??

PS. powyższy post jest prowokacją banana do gry
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Warheim - nowa kampania  Empty
PisanieTemat: Re: Warheim - nowa kampania    Warheim - nowa kampania  EmptyPon Lip 19, 2010 6:22 am

Uwaga Banana jest słuszna i nawet jeśli nie gra to wezmę ją pod uwagę. Ale lepiej, żeby grał. Wink
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Warheim - nowa kampania  Empty
PisanieTemat: Re: Warheim - nowa kampania    Warheim - nowa kampania  EmptyPon Lip 19, 2010 6:26 am

to ja tutaj ponabijałem posty i dostarczyłem materiały (ale przed ewszytkim ponabijałem posty) a wy tego nie szanujecie Laughing (<-- tekst jak z mody na sukces Very Happy )
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Warheim - nowa kampania  Empty
PisanieTemat: Re: Warheim - nowa kampania    Warheim - nowa kampania  EmptyPon Lip 19, 2010 8:27 am

Wszystkie mapki

Tutaj są mapki (i to fajniejsze od szponiastej Razz ).
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Warheim - nowa kampania  Empty
PisanieTemat: Re: Warheim - nowa kampania    Warheim - nowa kampania  EmptyPon Lip 19, 2010 8:46 am

nie zobaczę twoich mapek bo mi google nie działają od 2 lat Razz
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Warheim - nowa kampania  Empty
PisanieTemat: Re: Warheim - nowa kampania    Warheim - nowa kampania  EmptyPon Lip 19, 2010 3:56 pm

A Twój post był za długi
Twoja stara
A Ty dwa
Chyba noskiem

Razz

Bardziej serio-co do mojej gry czy to w mordę czy inne klony, z miejsca powiem, że nie wiem. Mam teraz trochę skomplikowaną sytuację życiową i naprawdę nie mogę nic obiecać. Nie wiem w ogóle czy tu będę po wakacjach a jeżeli tak, to czy będę miał czas na zajście do klubu. A nawet jeżeli-priorytetem dla mnie są przygotowania do Challengera w 40k, w którym nie ukrywam, mam ambicje przynajmniej na TOP 5. Jeżeli znajdę czas i sklecę jakiś gang to z chęcią zapykam w coś innego od czasu do czasu, ale i tak wszystko będę mógł powiedzieć napewno dopiero po wakacjach. Więc na razie nie napalajcie się zbytnio i traktujcie mnie jakbym jednak nie miał brać udziału w kampanii.
Powrót do góry Go down
Morvius
Goblin boss
Morvius


Liczba postów : 241
Join date : 28/08/2009
Age : 29
Skąd : Koszalin

Warheim - nowa kampania  Empty
PisanieTemat: Re: Warheim - nowa kampania    Warheim - nowa kampania  EmptyWto Lip 20, 2010 12:40 pm

No, wreszcie jestem...

Widzę, że tutaj działacie, ale ja mam jedno zasadnicze pytanie: kto w to ma zamiar grać? Bo jeśli ma być jak z Mordą, że po kilku bitwach się skończy, to ja podziękuję i zamiast bandy kupię kilka Rhinosów Cool .
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Warheim - nowa kampania  Empty
PisanieTemat: Re: Warheim - nowa kampania    Warheim - nowa kampania  EmptyWto Lip 20, 2010 1:50 pm

Ja zamierzam. I mam nadzieję, ze druga kampania będzie bardziej udana niż pierwsza Razz .
Powrót do góry Go down
Konrad
Goblin boss
Konrad


Liczba postów : 324
Join date : 01/05/2009
Age : 34
Skąd : Koszalin

Warheim - nowa kampania  Empty
PisanieTemat: Re: Warheim - nowa kampania    Warheim - nowa kampania  EmptySro Lip 21, 2010 1:32 pm

Morvius napisał:
No, wreszcie jestem...

Widzę, że tutaj działacie, ale ja mam jedno zasadnicze pytanie: kto w to ma zamiar grać? Bo jeśli ma być jak z Mordą, że po kilku bitwach się skończy, to ja podziękuję i zamiast bandy kupię kilka Rhinosów Cool .



zrob to
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Warheim - nowa kampania  Empty
PisanieTemat: Re: Warheim - nowa kampania    Warheim - nowa kampania  EmptySro Lip 21, 2010 5:16 pm

Konrad nie namawiaj do złego bo hiszpańską inkwizycję imperatora naślę.
A co do band ja mam już prawie całą skończoną tylko dwóch globadierów mi brakuje i kilku bitsów od konriego, a tak to pomalować i grać.
Edit: A co do poprzedniej kampanii to się szybko skończyła bo:
a) najpierw wrubel zakończył grę
b) potem prze turnieje święta itp. kampania straciła tempo
c) ja zgubiłem moje elfickiego maga do shadow warriorów i mi się odechciało grać
d) pod koniec konri grał w 40k zamiast w mordę
A teraz wytrwamy ! I niech imperato... tfu sigma... tfu ROGATY SZCZUR dopomoże Very Happy
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Warheim - nowa kampania  Empty
PisanieTemat: Re: Warheim - nowa kampania    Warheim - nowa kampania  EmptySro Lip 21, 2010 7:41 pm

Ja teraz składam bandę z prawdziwego zdarzenia i tak szybko nie odpuszczę. Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Warheim - nowa kampania  Empty
PisanieTemat: Re: Warheim - nowa kampania    Warheim - nowa kampania  EmptyCzw Lip 22, 2010 7:06 am

Moja banda będzie ekonomiczna - wszystkie figurki jakie używam w battlu bez prawie żadnej konwersji (jedynie 2), a i wyswig będzie miała 100% Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Warheim - nowa kampania  Empty
PisanieTemat: Re: Warheim - nowa kampania    Warheim - nowa kampania  Empty

Powrót do góry Go down
 
Warheim - nowa kampania
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mordheim - Kampania
» Warheim reaktywacja
» Codex : Inkwizycja
» LotR - nowa edycja
» Nowa liga WH40k "Szczurowy Puchar"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: Inne systemy-
Skocz do: