ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Mordheim - dyskusja

Go down 
+7
łosiu
Bananovitch
konri
Morvius
wrubel
Konrad
Cezar
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Mordheim - dyskusja - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 9 EmptyWto Lip 13, 2010 6:09 am

kto druknie podręcznik, a przynajmniej jego najważniejsze strony (ja drukowałem do mordheima, więc może teraz ktoś inny się zadeklaruje Cool )
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Mordheim - dyskusja - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 9 EmptyWto Lip 13, 2010 6:23 am

Tylko, że z tego co ja wiem to Ci to ojciec w pracy za free druknął, więc marne poświęcenie. Razz Jak nadal masz taką możliwość to zrób z niej użytek. Wink
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Mordheim - dyskusja - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 9 EmptyWto Lip 13, 2010 6:49 am

dobra zobaczę co da się zrobić Very Happy
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Mordheim - dyskusja - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 9 EmptySob Lut 05, 2011 7:08 pm

jako, ze warheim nie cieszył się popularnością w klubie Embarassed i usłyszałem jakieś podszepty o Nowej Kampanii Mordheima (ze niby ktoś tam chciał gra itp.) to prosiłbym o ocenę i ewentualne propozycje zmian/uwagi/rady dotyczące ponizszej bandy :
link do bandy out do czasu dopracowania Laughing


Ostatnio zmieniony przez Goglem dnia Sob Lut 05, 2011 10:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Iwoszki
Goblin
Iwoszki


Liczba postów : 91
Join date : 11/11/2009

Mordheim - dyskusja - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 9 EmptySob Lut 05, 2011 7:38 pm

Powiedzmy, że się wstępnie piszę, o ile tylko Mati mi pomoże z zasadami do eskimosów bounce
[EDIT]: Nie wiem, czy dobrze myślę, ale chyba zostałeś piratem, mój drogi szponie... W PDFie jest apisane "Copyright by Foxit Corporation" flower (wkleiłem tą emotikonkę, bo nie ma takiej z piratem z opaską na oku, a nie chce mi się szukać)
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Mordheim - dyskusja - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 9 EmptySob Lut 05, 2011 9:29 pm

Skoro tylko Hiacynd chce dołączyć (do czegoś co praktycznie nie istnieje) to dlaczego nie gramy w warheim? To jeden badziew, ale mordheim jest mniej dopracowane... i ja wolę warheim. Razz
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Mordheim - dyskusja - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 9 EmptyNie Lut 06, 2011 9:52 am

Hiacynd napisał:

[EDIT]: Nie wiem, czy dobrze myślę, ale chyba zostałeś piratem, mój drogi szponie... W PDFie jest apisane "Copyright by Foxit Corporation" flower (wkleiłem tą emotikonkę, bo nie ma takiej z piratem z opaską na oku, a nie chce mi się szukać)

Zanim zaczniesz gadać bzdury, najpierw sprawdź. Foxit Reader to alternatywa dla Acrobat Readera. Jeżeli korzystałby z Linuxa to znaczy że jest piratem bo nie korzysta z Windowsa?

Cytat :
Skoro tylko Hiacynd chce dołączyć (do czegoś co praktycznie nie istnieje) to dlaczego nie gramy w warheim? To jeden badziew, ale mordheim jest mniej dopracowane... i ja wolę warheim. Razz

Laughing Laughing Laughing Fanowski projekt tworzony przez jednego człowieka do którego prawdopodobnie nie robiono żadnych playtestów jest mniej dopracowany niż projekt tworzony przez kilku zawodowców do którego były playtesty? Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Mordheim - dyskusja - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 9 EmptyNie Lut 06, 2011 9:55 am

Bananovitch napisał:


Laughing Laughing Laughing Fanowski projekt tworzony przez jednego człowieka do którego prawdopodobnie nie robiono żadnych playtestów jest mniej dopracowany niż projekt tworzony przez kilku zawodowców do którego były playtesty? Laughing Laughing Laughing

@banan:
Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj - kolejne erraty i udoskonalenia systemu to niby skąd się biorą? No chyba, że z testów. Rolling Eyes Wymyśla to jeden koleś, ale na przykładach gier bitewnych GW można łatwo oszacować, że jest bardziej obiektywny w balansie band, niż "kilku zawodowców".

EDIT:
podręcznik do warheim napisał:

SPECJALNE PODZIEKOWANIA DLA:
Playtesterów:
Findara, Mefjuta, Mortimora,
MrocznegoPomiotu, Szarego Kruka,
Szczerego-do-bolu, Torina oraz Domana
i Lokiego

Nie było playtestów, nie?
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Mordheim - dyskusja - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 9 EmptyNie Lut 06, 2011 10:42 am

1. Konri i Banan bez flamu proszę Rolling Eyes
2. No to ja chyba mogę wrzucić link do bandy. Download (zostałem zbluzgany na najmicie i po poprawkach daje wam do weryfikacji)

(prosiłbym o nielinczowanie za ortografie tylko spokoje wytkniecie błędów)
Edit. Po głębszym zastanowieniu wydaje mi się, ze Ostrze burzy powinno być zdeka tańsze (50zk + 1 warpston ?)

I tak ogółem jak by była jakaś kampania to czy gracze zgodzili by się na tą bandę ?
Edit: Link poprawiłem bo nie dzialal


Ostatnio zmieniony przez Goglem dnia Nie Lut 06, 2011 11:44 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Mordheim - dyskusja - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 9 EmptyNie Lut 06, 2011 11:41 am

Cytat :
@banan:
Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj - kolejne erraty i udoskonalenia systemu to niby skąd się biorą? No chyba, że z testów. Rolling Eyes Wymyśla to jeden koleś, ale na przykładach gier bitewnych GW można łatwo oszacować, że jest bardziej obiektywny w balansie band, niż "kilku zawodowców".

Tak się składa że w bitewniakach siedzę dłużej niż Ty masz lat, więc potrafię wyłapać betony i nietrzymanie się kupy pewnych rzeczy. Bardziej obiektywny? Co jest obiektywnego i zbalansowanego we wrzucaniu do systemu wampira którego nie da się zabić? Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Mordheim - dyskusja - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 9 EmptyNie Lut 06, 2011 11:47 am

Banan jak się nie da zabić. Spacz inżynier go rozkręca z kuszy i błyskawicy w 2 tury. A w kolejnych 2 robi rout test przeciwnikowi zabijając średnio 4 modele na potyczkę.
Powrót do góry Go down
Iwoszki
Goblin
Iwoszki


Liczba postów : 91
Join date : 11/11/2009

Mordheim - dyskusja - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 9 EmptyNie Lut 06, 2011 1:21 pm

To kto w końcu będzie grał? Bo ja się powoli gubię. Może powiedzcie mi: robić bandę, czy nie?

[Banan]: Tak, masz rację, pomyliłem się, teraz spojrzałem, walnąłem głupotę, ale to z niewiedzy i wrodzonej ociężałości intelektualnej, jeśli chodzi o prawa autorskie.
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Mordheim - dyskusja - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 9 EmptyNie Lut 06, 2011 1:39 pm

Bananovitch napisał:

Tak się składa że w bitewniakach siedzę dłużej niż Ty masz lat

Aha, czyli to czyni z ciebie nieomylną wyrocznię? Shocked
Powrót do góry Go down
Morvius
Goblin boss
Morvius


Liczba postów : 241
Join date : 28/08/2009
Age : 29
Skąd : Koszalin

Mordheim - dyskusja - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 9 EmptyNie Lut 06, 2011 2:00 pm

Warheim jest bardzo fajnym systemem. Nie zgodzę się, że wampira nie da się zabić, bo sam go kilka razy ubiłem, a jego strata właściwie eliminuje bandę z kampanii. Czytając i grając nie spotkałem się z wieloma przegięciami. Gra jest fajna, ale battlowcy by się musieli zdecydować, bo kampania na ~4 osoby jest kiepska. Ja figurki mam i jak coś pyknąć mogę. Smile
Powrót do góry Go down
Michał
Snotling
Michał


Liczba postów : 44
Join date : 28/08/2009
Age : 27
Skąd : Koszalin

Mordheim - dyskusja - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 9 EmptyNie Lut 06, 2011 2:09 pm

Myślę, że nie warto nawet zaczynać nowej kampanii. Poprzednie dwie kampanie zakończyły się porażką. W drugiej kampanii ile stoczyliście scenariuszy? Trzy? Cztery? Jak dla mnie to trochę bez sensu wskrzeszać coś, co znając życie zakończy się niewypałem. Neutral
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Mordheim - dyskusja - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 9 EmptyNie Lut 06, 2011 2:51 pm

konri napisał:
Bananovitch napisał:

Tak się składa że w bitewniakach siedzę dłużej niż Ty masz lat

Aha, czyli to czyni z ciebie nieomylną wyrocznię? Shocked

Czyni mnie to osobą kompetentną a nie napalonym dzieciakiem Cool
Powrót do góry Go down
Iwoszki
Goblin
Iwoszki


Liczba postów : 91
Join date : 11/11/2009

Mordheim - dyskusja - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 9 EmptyNie Lut 06, 2011 3:07 pm

Michał napisał:
Myślę, że nie warto nawet zaczynać nowej kampanii. Poprzednie dwie kampanie zakończyły się porażką. W drugiej kampanii ile stoczyliście scenariuszy? Trzy? Cztery? Jak dla mnie to trochę bez sensu wskrzeszać coś, co znając życie zakończy się niewypałem. Neutral

A wiesz, ile porażek poniósł Edison? alien
Może za którymś razem, jednak się uda elephant
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Mordheim - dyskusja - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 9 EmptyNie Lut 06, 2011 3:50 pm

Heloł. A moją bandę pewnie nikt nie przejrzał.scratch
Ehh... Tutaj jest link do moje warbandy DOWNLOAD
Konri i Banan, kurcze pieczone... (ale się wyraziłem) spokojnie. To który system jest bardziej słuszny zweryfikuje sobotnia bitwa (tak Banan znajdę cie Twisted Evil )
Powrót do góry Go down
Iwoszki
Goblin
Iwoszki


Liczba postów : 91
Join date : 11/11/2009

Mordheim - dyskusja - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 9 EmptyNie Lut 06, 2011 5:29 pm

Ja bym bande miał raczej za dwa tygodnie i też raczej na proxaxh.


Goglem napisał:
kur*** pie***
Mati! Jak mogłeś!
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Mordheim - dyskusja - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 9 EmptyNie Lut 06, 2011 5:48 pm

Bananovitch napisał:

Czyni mnie to osobą kompetentną a nie napalonym dzieciakiem Cool
To raczej kwestia przekonania, a nie kompetencji.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Mordheim - dyskusja - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 9 EmptyNie Lut 06, 2011 6:10 pm

Jeżeli nie chcesz prowadzić dyskusji z konkretnymi argumentami to po co w ogóle odpowiadasz na moje posty? Ja wymieniłem przynajmniej jeden argument mający umocowanie w zasadach. a Ty? Ty uważasz że system jest zajebisty bo Ty w niego grasz. Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Mordheim - dyskusja - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 9 EmptyNie Lut 06, 2011 7:02 pm

Konri i Banan proszę was skończcie tą bezsensowną dyskusje Rolling Eyes każdy z was się okopał przy swoim i porostu nie ma sensu się wykłócać, a zresztą bitwa w sobotę z Bananem wszystko zweryfikuje Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Konrad
Goblin boss
Konrad


Liczba postów : 324
Join date : 01/05/2009
Age : 34
Skąd : Koszalin

Mordheim - dyskusja - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 9 EmptyPon Lut 07, 2011 3:44 am

nie wiem po co zaczynacie znow z tym systemem skoro czarek znow bedzie przerzucał efekty jak mu cos zginie lub straci noge/reke ... XD

pozatym graczy byloby wiecej gdyby kultura gry niektorych byla inna.

Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Mordheim - dyskusja - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 9 EmptyPon Lut 07, 2011 9:52 pm

Cytat :
pozatym graczy byloby wiecej gdyby kultura gry niektorych byla inna.

+1.
Powrót do góry Go down
Iwoszki
Goblin
Iwoszki


Liczba postów : 91
Join date : 11/11/2009

Mordheim - dyskusja - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 9 EmptyWto Lut 08, 2011 4:19 pm

Bananovitch napisał:
Cytat :
pozatym graczy byloby wiecej gdyby kultura gry niektorych byla inna.

+1.

+2
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mordheim - dyskusja - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Mordheim - dyskusja
Powrót do góry 
Strona 9 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Mordheim - Kampania
» Mordheim kolejna reaktywacja.
» Turniej Gdynia 7.09 35pts.
» Edycja 7 - Dyskusja Generalna
» chaos - dyskusja generalna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: Inne systemy-
Skocz do: