ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Komiczni Marines

Go down 
+9
MGM
łosiu
Tutek
Szczur
GrimgorIronhide
Amittus
Kwaku
Bananovitch
Cezar
13 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Komiczni Marines Empty
PisanieTemat: Black Templars   Komiczni Marines EmptySro Lis 28, 2012 10:17 pm

Czyli najczarniejszy z wszystkich zakonów ma dostać swój mini-codex w WD.

Cytat :
With all the rumors flying around about Dark Angels and the bogus ones concerning Orks, I find it amazing that no one has mentioned anything about one codex that is in need of the most love. Before I talk about that, I want to add to the chorus that Dark Angels are heading our way Jan or Feb.

Now back to why you are reading this in the first place, the Black Templars, well I got some news for you!
And sadly, you’re probably not going to like it.

Earlier this year I was told that Black Templars would be getting the White Dwarf treatment aka like Sisters of Battle. Then earlier this month Robin Cruddace teased everyone a little bit by not confirming or denying they would get folded into the next Space Marine codex.

So after doing a bit of investigating I want to confirm that Black Templars are still on track for the White Dwarf treatment by summer 2013 at the latest. Now I do have one caveat: it could very well mean they are getting an “update” not a White Dwarf codex, but all I am hearing is a two issue White Dwarf codex to bring them in-line with 6th edition.

More importantly what changes are we are looking at?

While detailed specifics are hard to come by this is what I got so far.
Vows are gone, but are now folded into specific Black Templar Warlord Traits and have changed dramatically. Unique characters including the Emperor’s Champion will get specific ones.
The Emperors Champion is not required taking.
“No Pity, No Remorse, No Fear” & “Righteous Zeal” are Crusader & Zealot with various conditions. Expect various additional rules to kick in when Black Templars start dying.
“Abhor the Witch” is staying
Neophytes have their own unit lead by an Initiate (flip of Fluff and rules here a bit, but makes sense)

Rumored to be gone.
“They Shall know no Fear” Zealot to fill the gap my guess.
“Tank Hunters”

That is all I have for now, this one is still a bit away so will be interesting to see if anything changes as we get closer.
czyli szykują mam się kolejne siostry. A ten tank hunter to taki trochę WTF Suspect ?
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Komiczni Marines Empty
PisanieTemat: Re: Komiczni Marines   Komiczni Marines EmptySro Lis 28, 2012 10:27 pm

Przecież TH i tak można im teraz wykupić, co zwykle się robiło więc różnica niewielka.
Ciekawe czy będą na poziomie Sióstr.
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

Komiczni Marines Empty
PisanieTemat: Re: Komiczni Marines   Komiczni Marines EmptySro Lis 28, 2012 11:17 pm

wiesz Cezary uwielbiam te twoje wklejki. było by całkiem miło jakbyś jeszcze opatrzył to stosownym komentarzem w języku ojczystym.
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

Komiczni Marines Empty
PisanieTemat: Re: Komiczni Marines   Komiczni Marines EmptyCzw Lis 29, 2012 8:12 am

trochę to nieaktualne z WD bo czytałem już gdzieś że będą mieli swój własny kodeks
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

Komiczni Marines Empty
PisanieTemat: Re: Komiczni Marines   Komiczni Marines EmptyCzw Lis 29, 2012 8:26 am

Acha, tracą przysięgi, dostają tak jak kejos kilka raczej nieużytecznych trejtów, kilka dobrych. A wszystko za hatreda i fearlessa.... mocniejsi niż teraz to raczej nie będą.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Komiczni Marines Empty
PisanieTemat: Re: Komiczni Marines   Komiczni Marines EmptyCzw Lis 29, 2012 1:38 pm

Spokojnie codeks będzie dobry, GW już zadba oto aby były powody zmiany armii np. na taką co właśnie wychodzi.
Co do samych plotek, wyjdzie kodeks, wkładka w WG wtedy będziemy gadać.
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Komiczni Marines Empty
PisanieTemat: Re: Komiczni Marines   Komiczni Marines EmptyCzw Lis 29, 2012 2:14 pm

Żeby zrobić słabszy kodeks od aktualnego, to GW musiałoby się bardzo starać
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Komiczni Marines Empty
PisanieTemat: Komiczni Marines   Komiczni Marines EmptyCzw Sie 08, 2013 11:09 am

Zaprawdę, Gw nas designem modeli nas nie rozpieszcza Razz :

Zapowiadane "ogniwo pośrednie" między terminatorem a dredem :

Komiczni Marines Spacemarinecenturions

I wirnik p-lotka ( co też było do przewidzenia Razz )

Komiczni Marines 625478_10151828912631449_1446618505_n
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Komiczni Marines Empty
PisanieTemat: Re: Komiczni Marines   Komiczni Marines EmptyCzw Sie 08, 2013 12:53 pm

żenua - więcej słów nie mam
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Komiczni Marines Empty
PisanieTemat: Re: Komiczni Marines   Komiczni Marines EmptyCzw Sie 08, 2013 1:03 pm

Ja mam ale zamienia mi je na ladacznica itp. ;D. Nie wiem kto to wymyśla ale powinni go zwolnić za te modele Centurionów.
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Komiczni Marines Empty
PisanieTemat: Re: Komiczni Marines   Komiczni Marines EmptyCzw Sie 08, 2013 1:36 pm

Oj tam, imperium wreszcie doczekało się własnej wersji oblitów Razz . Że wyglądają jak 2 power armoury jeden na drugim ( taka marinocepcja Razz ), to nie moja wina przecież.
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

Komiczni Marines Empty
PisanieTemat: Re: Komiczni Marines   Komiczni Marines EmptyCzw Sie 08, 2013 2:13 pm

Przez to co mają na rękach wyglądają jak space-koparki albo froterki.
I znów Op Op Op marines, zwykłe Rhino z dwoma twin linked skyfire lascannonami Laughing lataczom dziękujemy.

Swoją drogą to centurioni... czyżby powrót w jedyny słuszny klimat Legionów Neutral Ale pewnie jakoś tak to we fluff wpiszą, że będzie on jak zwykle zgwałcony...

A właśnie, skoro o gwałcie mowa... nowi Spess Mahreenz pewnie wpiszą się klimatem w to wideo:
https://www.youtube.com/watch?v=dKj3NamQNqs
A zasadami w ostatni przypadek tego filmiku... M.W. - straaszne Sad 
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Komiczni Marines Empty
PisanieTemat: Re: Komiczni Marines   Komiczni Marines EmptyCzw Sie 08, 2013 8:24 pm

A mnie się podobają :)aż żałuje, że nie będę mógł wykorzystać ich w swojej armii, chodzi mi o tych centurionów czy jak to się tam zwie.
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Komiczni Marines Empty
PisanieTemat: Re: Komiczni Marines   Komiczni Marines EmptyPią Sie 09, 2013 7:14 am

Nowe boxy straży przedniej Razz . Tym razem dla odmiany naprawdę niezłe Smile :

Komiczni Marines 534260_572266289483414_855702948_n
Komiczni Marines 1010892_572267849483258_1600002702_n

i jako bonus jeszcze :

Jokyś czołg :

Komiczni Marines Untitled-1

nowe modele HQ

Komiczni Marines Ff9c9ffa274b48ff4798f7515bcc909a+(1)

i znów kloco-ludzie :

Komiczni Marines Dc5ea43c58a0eddf7360317e80ae3f32+(1)
Komiczni Marines 1097992_10200907964718579_952710435_n
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Komiczni Marines Empty
PisanieTemat: Re: Komiczni Marines   Komiczni Marines EmptyPią Sie 09, 2013 9:25 am

Coraz bardziej podoba mi się armia mirines.Mówicie co chcecie ja jestem fanem nowych figurek, oby mnie nie rozczarowały jak zobaczę na żywo.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Komiczni Marines Empty
PisanieTemat: Re: Komiczni Marines   Komiczni Marines EmptyPią Sie 09, 2013 11:33 am

Jesteś zboczony ;p.

Sam mówiłeś: "mówcie co chcecie" ;PPPP.
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

Komiczni Marines Empty
PisanieTemat: Re: Komiczni Marines   Komiczni Marines EmptyPią Sie 09, 2013 1:58 pm

wg plotek maja być ponoc działa grawitacyjne czy coś podobnego.. figsy całkiem ciekawe (no może oprócz połaczenia lodówki z tosterem centurionów)
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

Komiczni Marines Empty
PisanieTemat: Re: Komiczni Marines   Komiczni Marines EmptyPią Sie 09, 2013 2:38 pm

No Avangarda dość fajna, jak na weteranów. Ale bez zbytnich rewelacji. Tacy odwampiemorzeni Death Company. Ich Sierż jest za to żalowy.
Czołg - Rhino z doklejonym działem. Ale w odróżnieniu od lascannon-rhino-skyfire, dorobili mu amortyzatory i wieżyczkę obserwacyjną, żeby nie było. Jak trzeba je utrzymywać i jest takie wielkie to aż się boję jaki power ma to działo Razz
Za to HQ, faajne. Nowa Czapla, Mistrzunio w klimacie Legionów (Primarchowie coraz bliżej Twisted Evil ) epicki. A Libra (oprócz tego gówno-amorka-do odcięcia) tyż dobry. I zapowiada się na pierwszego Space Marinesa (poza Wilkami i Cyrusem) który posiada dar zarostu na twarzy lol! 

A centurioni to się chyba szczurowi podobają, bo taka mniejsza, bardziej przypominająca komiksowego transformersa wersja Dreadknighta Laughing  Ciekawe czy też mogą się megazordować ?

Komiczni Marines Images?q=tbn:ANd9GcRctuuUaHoTeVs24RkRhfnpAzmfxPRgOuawgYvjqe4oF0pii33ngA
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Komiczni Marines Empty
PisanieTemat: Re: Komiczni Marines   Komiczni Marines EmptyPią Sie 09, 2013 3:05 pm

A centurioni to się chyba szczurowi podobają, bo taka mniejsza, bardziej przypominająca komiksowego transformersa wersja Dreadknighta Laughing Ciekawe czy też mogą się megazordować ? napisał:
Nie wiem, ale z całkiem sporym prawdopodobieństwem można zgadywać, co się w nowym booku szaraków pojawi - marine stereujący dredknightem, który steruje drugim, większym dredknightem Razz .

(Primarchowie coraz bliżej Twisted Evil napisał:
Właśnie, niech ich w końcu wydadzą. Modele Argrona i Fulgrima wyszły FW bardzo dobrze, ja też nie mogę się doczekać pozostałcy 16/18 Primarchów Twisted Evil .
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Komiczni Marines Empty
PisanieTemat: Re: Komiczni Marines   Komiczni Marines EmptyPon Sie 12, 2013 1:26 pm

Kolejne zdjęcia, tym razem sternicy Smile :

Komiczni Marines HNpOLOd

Komiczni Marines MgInKxS

Komiczni Marines 1376214363484r

Komiczni Marines 71OyyEV
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Komiczni Marines Empty
PisanieTemat: Re: Komiczni Marines   Komiczni Marines EmptyPon Sie 12, 2013 1:51 pm

sternicy akurat są spoko
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

Komiczni Marines Empty
PisanieTemat: Re: Komiczni Marines   Komiczni Marines EmptyPon Sie 12, 2013 5:34 pm

No spoko są, nie przesadzeni, tacy 'po prostu'. I poważnie zaczynają wyglądem przypominać Wielką Krucjatę (zwłaszcza oficery). Tylko mnie zastanawia co ten pierwszy w łapach trzyma ? Gauss blastera necronom podpwędzili ?! Laughing 

I a propos wcześniejszego feedbacku na temat wyglądu centurionów:
Komiczni Marines XDUZkCk
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

Komiczni Marines Empty
PisanieTemat: Re: Komiczni Marines   Komiczni Marines EmptyPon Sie 12, 2013 9:20 pm

to gravity gun, im cel jest bardziej pancerny lub wielki tym większe obrażenia ma podobno zadawać, ponoć ma być młotem na wszystko z sv2 i monstrusy.
Swoją drogą jak tak przy każdej edycji pojawiają się pudełka z wszystkimi opcjami do złożenia to może przy reedycji wilków pojawią się fangi a nie przeróbki devków tylko na stołach goszczą Very Happy
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Komiczni Marines Empty
PisanieTemat: Re: Komiczni Marines   Komiczni Marines EmptyPon Sie 12, 2013 9:37 pm

Kiedyś zdaje mi się były metalowe modele długich fagasów Smile . Ale to było jeszcze za czasów 4 edycji, więc mogę nie pamiętać dokładnie. Zresztą co jest złego w kitbashu części wilków i SM-ów Smile ? Wilki to też sm-i, tylko "troszkę" bardziej kudłate, niesforne i dzikie Smile .
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Komiczni Marines Empty
PisanieTemat: Re: Komiczni Marines   Komiczni Marines EmptyPon Sie 12, 2013 9:46 pm

Oryginalne 4ed albo nawet 3ed long fangi też były niestety połączeniem wyprasek SW + SM ale teraz przy rozbiciu większym na zakonu i produkcji jak największej ilości wzorów mogą longi wydać tylko wilkowe. Co wy się czepiacie dread knighta to, że teraz marynaty będą mieć mniejszą wersję to luzik, raczej bałbym się tego, że będziecie marudzić jak was pięknie jadą figurki, któe Wam się nie podobają Razz Dla tych co nie mogą zdzierżyć widoku nowych figurek proponuje producentów alternatywnych z ich zabójczymi cenami Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Komiczni Marines Empty
PisanieTemat: Re: Komiczni Marines   Komiczni Marines Empty

Powrót do góry Go down
 
Komiczni Marines
Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WH40k-
Skocz do: