ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Turniej w marcu

Go down 
+7
GrimgorIronhide
MGM
Amittus
Bananovitch
łosiu
Malatyn
faLus
11 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Turniej w marcu Empty
PisanieTemat: Turniej w marcu   Turniej w marcu EmptySob Lut 14, 2015 10:56 pm

Panowie, wypowiedzcie się, która sobota lub niedziela marca najbardziej wam odpowiada.
Mały format (w okolicach 1000 pkt.), cięcia w stylu zakaz dublowania jakiegokolwiek slotu (chyba, że codex nie przewiduje alternatyw dla jednostek z wymaganych minimum, w stylu Siostry mające tylko 1 rodzaj troopsa, przy konieczności wystawiania 2, wtenczas można je zdublować) scenariusze standardowe z ETC, z dodatkowymi małymi urozmaiceniami w przebieg rozgrywki Wink
Powrót do góry Go down
Malatyn
Ork
Malatyn


Liczba postów : 488
Join date : 19/09/2013
Skąd : JS1373

Turniej w marcu Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu EmptyNie Lut 15, 2015 2:49 am

ogółem w marcu nabór ! turniej dla newbie. Każdy z starych wyjadaczy co ma to przynosi po dwie armie. Plakaty w szkołach średnich (bobo-dubois, no i kto ma dostęp to bronek, jedności, cc, ekonom i podgórna) plus ja oganrę kwiatkowskiego, śniadeckich i racławicką. Plakaty na klubie, w hufcu ZHP, w RCtraxie, czarek rozwiesi na nielegalu na SORze plus Tęcza - oni zawsze byli chętni żeby rozwiesić nasz plakat. trzeba trochę nowej krwi do klubu żeby się temat kręcił bo niedługo zagotujemy się we własnym sosie. turniej z nagrodami, żeby przyciągnąć publiczność. jak nie znajdzie się sponsor to walniemy wejściówkę ze 5zł i będzie scout squad za pierwsze plus znajdziemy jakieś graty w stylu templatki albo wieśnio miarki z GW i wyprosimy od quinsa white dwarfy i odezwiemy się do bistów po jakieś małe pakiety od kromlecha, ścibora, titan forge, raper miniatures albo micro art studio. A jak nie da rady to zrobimy ściepe od klubowiczów po jednym spursie, każdy walnie co ma w nadmiarze i będzie nagroda jak się patrzy Smile Amitus przyjedzie z całą rodziną to zrobi połowę frekwencji Wink
Pany nowi ludzie to nasza przyszłość i trzeba robić turnieje dla nowych. Tyle w temacie. Malatyn out. Pozdro
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Turniej w marcu Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu EmptyNie Lut 15, 2015 7:39 am

Przekonałeś mnie Smile.

Ale wtedy na jekaies małe punkty. Żeby zagrać szybką partyjkę kilka razy. Bez mega comobosow.
500 pts na stołach 48x48" ?
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Turniej w marcu Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu EmptyNie Lut 15, 2015 11:19 am

Dobra plakat machnę, wykorzystam ten z FOFa.
Potrzeba się szybko określić kiedy, w marcu chyba świąt nie ma.
Robimy może WFB i wh40k razem?? Czy jeden system??
Jak będzie więcej chętnych robimy turniej w style wrocławskim, stary wyjadacz gra z nowym w parze.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Turniej w marcu Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu EmptyNie Lut 15, 2015 12:16 pm

Mysle ze plakat w formacie a3 starczy?
Powrót do góry Go down
Malatyn
Ork
Malatyn


Liczba postów : 488
Join date : 19/09/2013
Skąd : JS1373

Turniej w marcu Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu EmptyNie Lut 15, 2015 12:45 pm

- plakat powinien zawierać info ze to Klub Wojskowy 8. Koszalińskiego Pułku Przeciwlotniczego i no a3 spoko, btw musimy pomyśleć ile w kolorze a ile czarno białych
- poza tym ładna zakładka z informacjami tutaj bo stronka jest schludna i zawsze można sprawdzić sobie termin i miejsce itp: http://www.zlotytroll.eu/
- jeśli chodzi o termin to raczej starłbym się omijać 21.03 bo jest dużo eventów z okazji dnia wiosny, ale może niedziela 22.03 ?
- format wrocławski i małe punkty spoko
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Turniej w marcu Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu EmptyNie Lut 15, 2015 3:22 pm

Dobra ustalamy termin na 22.03. czyli niedziel. Każdy jak może przynosi ze 2-3 armie na 500 punktow. Moze jakis kurs malowania przy tym sie zrobi.
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Turniej w marcu Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu EmptyNie Lut 15, 2015 3:25 pm

Ja tylko chciałem normalny turniej zrobić ale spoko Razz
Tylko czy nie trzeba było robić takiego naganiania w ferie?
Ja w żadnym wypadku nie chcę hejtować czy coś ale jakie są szanse na to, że się ktoś z zewnątrz przypałęta? Żeby taki format Wrocławski zadziałał (z tym, że raczej to musiałby być stały partner-wyjadacz, żeby się po zmianie partnera nie okazało przypadkiem, że 2 świeżynki w parze przeciw 2 wyjadaczom, a w stałej parze z wyjadaczem, można by było IMO więcej się nauczyć), to musiałoby ze 4-5 świeżych zjawić.
Choć w sumie mam 2 znajomków do nauczenia, których miałem zamiar zagonić do przyjścia, więc taka formuła pomogłaby im lepiej ogarnąć.
Proponuję jakieś 750 pkt. na gracza. Jest wtedy miejsce żeby jakieś małe combo zmieścić (ofc. bez przesadzania z jakimiś no-brain-autowin'ami), warto by świeżaki od razu zobaczyły co nie co, by później nie przyszło zderzenie z rzeczywistością.
No i ofc. przymus dla nas by nie przesadzać w rozpach (dla mnie to nie problem).
Myślę też, że powinniśmy się też ograniczyć do 1 systemu, sama 40k.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Turniej w marcu Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu EmptyNie Lut 15, 2015 6:31 pm

Ja myślałem ze plakat rekrutacyjny i turniej to dwie odrębne rzeczy.
Bo plakat rekrutacyjny może wisieć dłużej niż do turnieju.

Malo tego na turniej proponuje przygotować rozpiski.
1 hq
2 troopsy w tym jeden z transportem.
1 elita
I do wyboru 1 HS lub FA
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Turniej w marcu Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu EmptyNie Lut 15, 2015 6:45 pm

Nie ma przeciwwskazań aby turniej i plakat rekrutacyjny były razem na jednym.
trzeba czymś przyciągnąć graczy a turniej myślę, że będzie niezłym pomysłem.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Turniej w marcu Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu EmptyPon Lut 16, 2015 10:12 pm

faLus napisał:
BLABLABLA

Jest szansa, ponoć na polibudzie jest sporo osób, które gdzieś tam grają po domach i nikt nawet nie ma pojęcia, że jest jakaś zorganizowana gra.

A co do niewyżyłowanej rozpiski, to aż sobie obsmarkałem ekran ze śmiechu jak to napisałeś lol!
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

Turniej w marcu Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu EmptyPon Lut 16, 2015 10:16 pm

Czyli sumując robimy rozpy na 750 bez dublowania slotów??
To w sumie fajnie pogram na unbund na blodclawach na motorach i jump packach Very Happy
no moze do tego fangi z miskami i lascanonem no i moze nawet latajke wcisne i landka i lorda na wilku Very Happy
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Turniej w marcu Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu EmptyPon Lut 16, 2015 10:18 pm

Latajka, Landek, Fangi, lord na psie, motory, coś dużo tego na te 750 Wink
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

Turniej w marcu Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu EmptyPon Lut 16, 2015 10:29 pm

Spoko mam włąsną wersję kodeksu gdzie wszystko jest tansze, taka specjlana wersja dla fanboja wilków Very Happy
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Turniej w marcu Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu EmptyWto Lut 17, 2015 7:59 am

Ta co markerem są dopisane koszty? Very Happy
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Turniej w marcu Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu EmptyWto Lut 17, 2015 10:24 am

Nie liczcie na unbound no proszę was Very Happy
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Turniej w marcu Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu EmptySro Lut 25, 2015 1:57 pm

marzec tuż tuż.
Jak nastawieni ?? pkt ? termin ?
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Turniej w marcu Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu EmptySro Lut 25, 2015 2:06 pm

Termin 22.03.2015, o 11.00 start bitew.
Format punktowy 2x500 punktów czyli jedną armię szykujemy dla siebie a druga dla kogoś kto może przyjdzie.
Armie mają tryb sojuszu ten średni, przyjacielscy wrogowie - ten zaraz po battle brothers.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Turniej w marcu Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu EmptySro Lut 25, 2015 2:32 pm

chyba pasi Smile
jakieś inne restrykcje ??
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Turniej w marcu Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu EmptySro Lut 25, 2015 3:29 pm

Jeszcze nad nimi nie myślałem, ale na pewno zakaz AV większego niż 32, i T modelu nie może przekroczyć 6 lub 5 jeszcze nie wiem zobaczę co to wytnie.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Turniej w marcu Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu EmptySro Lut 25, 2015 3:31 pm

A co z akcja informacyjną?
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Turniej w marcu Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu EmptySro Lut 25, 2015 10:54 pm

Po weekendzie będziemy rozwieszać plakaty.
Powrót do góry Go down
Malatyn
Ork
Malatyn


Liczba postów : 488
Join date : 19/09/2013
Skąd : JS1373

Turniej w marcu Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu EmptyCzw Lut 26, 2015 7:31 am

a ja wezmę się za grupy na FB
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

Turniej w marcu Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu EmptyCzw Lut 26, 2015 12:51 pm

czyli droppod spa odpada tak samo jak się wytnie t6 to tyrki mocno po tylku dostaną, niestety eldary chyba na srpent spamie się zmieszczą :d
bedzie mozna fangi znowy wystawic, powinny coś zdzialac, mam nadzieje ze sv2 nie zostanie ograniczone
rozumiem ze zakaz dublowania slotów dalej obowiązuje( czyli moge dac wg w terosach i wg zwykłych bo u mnie to są dwie różne rzeczy teraz)
i mozna grac na suplementach czy tez są zakazane??
Powrót do góry Go down
Malatyn
Ork
Malatyn


Liczba postów : 488
Join date : 19/09/2013
Skąd : JS1373

Turniej w marcu Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu EmptyCzw Lut 26, 2015 5:47 pm

Turniej w marcu Dlrcli Na spotted już jesteśmy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Turniej w marcu Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu Empty

Powrót do góry Go down
 
Turniej w marcu
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ustawki w Klubie
» Turniej w grudniu?
» Turniej 8.12 zasady
» Turniej w Szczyrku
» Turniej WH40k - ankieta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WH40k-
Skocz do: