ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Turniej w marcu

Go down 
+7
GrimgorIronhide
MGM
Amittus
Bananovitch
łosiu
Malatyn
faLus
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Malatyn
Ork
Malatyn


Liczba postów : 488
Join date : 19/09/2013
Skąd : JS1373

Turniej w marcu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu - Page 2 EmptyCzw Lut 26, 2015 5:49 pm

Spotted ma 8,5k like ów
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

Turniej w marcu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu - Page 2 EmptyCzw Lut 26, 2015 7:35 pm

ale niestety przeglądający go ludzie to poziom dno. Z resztą po odezwie widać.
Powrót do góry Go down
Skoczek
Goblin boss
Skoczek


Liczba postów : 242
Join date : 16/01/2012

Turniej w marcu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu - Page 2 EmptyCzw Lut 26, 2015 8:51 pm

A moze te 2x500 tylko w full color? Male punkty to i malo malowania Very Happy a efekt o niebo lepszy.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Turniej w marcu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu - Page 2 EmptyCzw Lut 26, 2015 10:33 pm

Skoczek napisał:
A moze te 2x500 tylko w full color? Male punkty to i malo malowania Very Happy a efekt o niebo lepszy.

Nie powiem, że ciekawa opcja Smile
Miętus w 32 punktach to się mieści rhino, chimera i wszystkie inne pojazdy 10/10/10 serpent się nie mieści.
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

Turniej w marcu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu - Page 2 EmptyCzw Lut 26, 2015 10:58 pm

to lzik nie bede musial do swoich fangów wciskac laskanona Very Happy
Powrót do góry Go down
piotrkur
Goblin boss



Liczba postów : 377
Join date : 05/03/2014
Age : 52
Skąd : Nordland

Turniej w marcu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu - Page 2 EmptyNie Mar 01, 2015 11:16 am

Niech ktoś mi wrzuci na maila plakat to druknę i u siebie rozwieszę..a nóż -widelec ktoś się skusi/znajdzie chętny? Shocked
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Turniej w marcu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu - Page 2 EmptyWto Mar 03, 2015 9:18 pm

Turniej w marcu - Page 2 2afk9xl
Plakat
Jutro wydrukuje tak myślę, że starczy 10 sztuk
3 do klubu
3 do polibudy - śniadeckich, kwiatka, racławicka
1 bronek ?? kto tam zataszczy, nie pamiętam czy Tutka czy Bobo tam chodzą
1 dibulec - pewnie ten drugi z wymienionych tam chodzi
jedności elektronik, ogólniak,
budowlanka
ekonom

coś pominąłem??
Kto się zajmie jakimi szkołami??

link do samego pliku

Oczywiście zapomniałem o godzinie startu ale zaraz poprawie
Powrót do góry Go down
Malatyn
Ork
Malatyn


Liczba postów : 488
Join date : 19/09/2013
Skąd : JS1373

Turniej w marcu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu - Page 2 EmptyWto Mar 03, 2015 11:13 pm

wydarzenia na FB ?
Info na GV ?
Plakat jeszcze pod jednostkę do gabloty i jeden w samym klubie plus może laminowany na bramie
Robimy zbiórkę do puli nagród ? ja mogę wrzucić templatki munitorum templates
jeszcze jutro lub w weekend się spotkajmy i wymieńmy pomysły. Dodałbym info z plakatem może na ekoszalin.pl plus jeszcze jakieś portale info.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Turniej w marcu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu - Page 2 EmptySro Mar 04, 2015 9:11 am

myślę, że dobrą grupą docelową są gimnazja
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Skoczek
Goblin boss
Skoczek


Liczba postów : 242
Join date : 16/01/2012

Turniej w marcu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu - Page 2 EmptySro Mar 04, 2015 11:48 am

A dokładniej "gimnazjalistki" Cool
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Turniej w marcu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu - Page 2 EmptySro Mar 04, 2015 5:07 pm

Gimnazjum wiek 13-16 lat ciekawe ile ich jest. Grupa docelowa to nie wiem czy to jest chociaz sam zaczynalem w tym wieku z plastikowym krakiem.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Turniej w marcu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu - Page 2 EmptySro Mar 04, 2015 5:11 pm

13 gimnazjow nie liczac prywatnych, troche sporo do objezdzenia, tym bardziej ze aby powiesic cos wszkolach trza miec pozwolenie
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

Turniej w marcu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu - Page 2 EmptySro Mar 04, 2015 6:07 pm

Format, ograniczenia, data, rozkład jazdy maybe ?

Z liceum Dupolizem może być problem, ostatnio jak chciałem tam rozkleić plakaty z muzycznego eventu mojego wujka to nie dość, że obcesowo mi odmówili to jeszcze przyjęli tak jakbym conajmniej Cyklon B chciał rozsypywać Razz
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Turniej w marcu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu - Page 2 EmptySro Mar 04, 2015 6:50 pm

A próbowałeś kiedyś spojrzeć w lustro? Wink

Jeżeli mogę dorzucić swoje trzy setne peelena, to odpuście sobie gimnazja. Prawda jest taka, że przyjdzie taki dzieciak, dostanie dwa razy baty i więcej już się nie pojawi. Albo kasę na figurki będzie wolał przećpać, przechlać i przepalić (bo dziwki to ma za darmo w szkole Razz). To, moim zdaniem, zaznaczam- MOIM ZDANIEM strata środków i energii.
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

Turniej w marcu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu - Page 2 EmptySro Mar 04, 2015 7:02 pm

Bananovitch napisał:
A próbowałeś kiedyś spojrzeć w lustro? Wink

Jeżeli mogę dorzucić swoje trzy setne peelena, to odpuście sobie gimnazja. Prawda jest taka, że przyjdzie taki dzieciak, dostanie dwa razy baty i więcej już się nie pojawi. Albo kasę na figurki będzie wolał przećpać, przechlać i przepalić (bo dziwki to ma za darmo w szkole Razz). To, moim zdaniem, zaznaczam- MOIM ZDANIEM strata środków i energii.

Niestety patrzyłem, nie mam takiego luksusu jak Ty, że pękają zanim zdążysz się przejrzeć Razz
Ale jak nazista raczej nie wyglądam...

Cytując pewnego staruszka z muchą, "Kto nie próbuje, ten nie ma 7% poparcia!" bounce
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Turniej w marcu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu - Page 2 EmptySro Mar 04, 2015 7:47 pm

Dałem regulamin u nas i na ligową oraz zaraz wrzucam na gloria victis.
Sam będę udostępniał parę armii więc jak ktoś nie ma pomalowanych tych 1000 punktów niech się do mnie zwróci to użyczę pomalowane.
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Turniej w marcu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu - Page 2 EmptyCzw Mar 05, 2015 7:54 am

Moge zaniesc plakat do bronka i w sumie to mozecie liczyc na mnie jezeli potrzebujecie nowicjusza - w czterdzieske gralem 2 edycje temu i bardzo malo wiec prawie jak bym wcale nie gral
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Turniej w marcu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu - Page 2 EmptyCzw Mar 05, 2015 6:23 pm

Tutek napisał:
Moge zaniesc plakat do bronka i w sumie to mozecie liczyc na mnie jezeli potrzebujecie nowicjusza - w czterdzieske gralem 2 edycje temu i bardzo malo wiec prawie jak bym wcale nie gral

taka postawa mi się podoba, jutro się zdzwonimy to Ci podrzucę plakat.
Powrót do góry Go down
Malatyn
Ork
Malatyn


Liczba postów : 488
Join date : 19/09/2013
Skąd : JS1373

Turniej w marcu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2015 7:02 pm

od jutra wisimy w 4 akademcach, na śniadka, kwiatkowskiego i racławickiej
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Turniej w marcu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2015 7:12 pm

Dodatkowo bronek, jedności od jutra, klub wojskowy, w dibulcu nie chcą słyszeć o nas, dziwna szkoła.
Powrót do góry Go down
Malatyn
Ork
Malatyn


Liczba postów : 488
Join date : 19/09/2013
Skąd : JS1373

Turniej w marcu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2015 9:30 am

Chciałbym się z Wami spotkać jutro i obgadać turniej. Tak max 30 min. Proszę o obecność. Ktora Wam pasuje ? 19 ?
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Turniej w marcu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2015 7:02 pm

Będę, godzina pasuje.
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

Turniej w marcu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2015 7:56 pm

to wywiescie plakat na slupach przed szkołą, szkoda ze bobo na spotkanie z bronkiem nie wziął :d
moze sam bronek by sie zjawil ale bylby numer Very Happy
Tak panie prezydencie mamy manewry w razie wojny z rosją panie prezydencie Smile
moze podac krzesło zeby mogł sie pan lepiej przyjrzec panie prezydencie Very Happy
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Turniej w marcu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2015 9:07 pm

Amittus napisał:
to wywiescie plakat na slupach przed szkołą, szkoda ze bobo na spotkanie z bronkiem nie wziął :d
moze sam bronek by sie zjawil ale bylby numer Very Happy
Tak panie prezydencie mamy manewry w razie wojny z rosją panie prezydencie Smile
moze podac krzesło zeby mogł sie pan lepiej przyjrzec panie prezydencie Very Happy

W Bronku jest to w Dibulcu nie ma.
Ty lepiej kombinuj jak przyjechać z bratem na turniej Smile
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

Turniej w marcu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2015 9:19 pm

niestety mam w tym czasie zjazd w sobote jestem od 9 do 19 w szkole mam dwa zaliczenia w tym czasie musze jeszce napisac jedna prace na zaliczenie z massmediow wiec nie dam rady niestety nawet w niedziele bede w szkole od 8 do 15 kiepski termin wybraliscie ze mi zjazd wypadl w tym czasie, chyba ze sie w sobote odezwe to jak bedzie jeszcze po 19 to wpadne na chwile
ps mialem na mysli bronka komoruska Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Turniej w marcu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Turniej w marcu   Turniej w marcu - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Turniej w marcu
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WH40k-
Skocz do: