ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 chaos - dyskusja generalna

Go down 
+11
Amittus
Carolus
Bananovitch
R0gal
Cezar
Tutek
GrimgorIronhide
Szczur
Kwaku
MGM
łosiu
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

chaos - dyskusja generalna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: chaos - dyskusja generalna   chaos - dyskusja generalna - Page 4 EmptyNie Paź 28, 2012 9:41 pm

Konwersja to pojęcie względne Wink
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

chaos - dyskusja generalna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: chaos - dyskusja generalna   chaos - dyskusja generalna - Page 4 EmptyPon Paź 29, 2012 12:59 pm

To ja tez cos napisze bez sensu. Tak dla podtrzymania klimatu.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

chaos - dyskusja generalna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: chaos - dyskusja generalna   chaos - dyskusja generalna - Page 4 EmptyNie Lis 25, 2012 8:48 pm

Kwaku napisał:
To ja tez cos napisze bez sensu. Tak dla podtrzymania klimatu.

Wiem, że jak człowiek czegoś nie ogarnia to wydaje mu się to bez sensu, ale inteligentny człowiek zapyta zanim się wypowie Twisted Evil !


Albo tak prościej - Jak Krzysiu nie rozumiesz o czym piszemy to pytaj. Z przyjemnością wyjaśnimy Ci znaczenie i cel tej dyskusji ;P!
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

chaos - dyskusja generalna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: chaos - dyskusja generalna   chaos - dyskusja generalna - Page 4 EmptyPon Lis 26, 2012 5:41 am

Sleep


Ostatnio zmieniony przez Kwaku dnia Czw Lis 29, 2012 11:27 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

chaos - dyskusja generalna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: chaos - dyskusja generalna   chaos - dyskusja generalna - Page 4 EmptyPon Lis 26, 2012 11:09 am

Jest to kulturalna wymiana opinia na temat jak zarobić pół litra nie kupując fruwających ofiar pederastów a jednocześnie nie dać się niemiłosiernie mordować na FoFie.

Bananovitch napisał:
Konwersja to pojęcie względne Wink

No widziałeś moją wizję Helldrake'a teraz pytanie czy uda mi się ją zrealizować na FoF'a 2014? ;P
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

chaos - dyskusja generalna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: chaos - dyskusja generalna   chaos - dyskusja generalna - Page 4 EmptyPon Lis 26, 2012 11:41 am

i tak już dwie flaszki wisisz. za plutonowego i za niemieckiego agresora. ja za kaprala więc i tak jestem na lepszej pozycji lol!
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

chaos - dyskusja generalna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: chaos - dyskusja generalna   chaos - dyskusja generalna - Page 4 EmptyWto Lis 27, 2012 3:31 pm

Heil ! Ostatnio naszedł mnie obłąkańczy widok barki DE, mocno stylizowanej na 40kowy Drakkar wikingów (wersja latająca, ze skrzydłami heldrakowymi, zamiast tarana łeb smoka z działkiem i oczywiście brodaci CSMi z chainaxami jako załoga), zamiast Vector Strika byłby abordaż cherry kolesi zwisających na łańcuchach. Dziurę w dupie ma, ale czy przeszłoby na FoFie za Heldrak(kar)a , jeśli zachowa proporcje Razz scratch Question
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

chaos - dyskusja generalna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: chaos - dyskusja generalna   chaos - dyskusja generalna - Page 4 EmptyWto Lis 27, 2012 3:53 pm

Musiałbym to zobaczyć. Wymiary muszą być - nie mniejsze.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

chaos - dyskusja generalna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: chaos - dyskusja generalna   chaos - dyskusja generalna - Page 4 EmptySro Lut 06, 2013 9:59 pm

Co myślicie o Berkach?? Mam ochotę zagrać Khorne'owym Lordem ale w porównaniu do 5 edycji berki są totalnie słabe: -1A, -1I w szarży. kiedyś można nimi było wytłuc wroga zanim się zorientował - teraz biją się równo i jeszcze mniej ataków wyprowadzają ;/.

Może zwykłe CSM??? Tylko pytanie czy wersja CC czy do strzelania??
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

chaos - dyskusja generalna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: chaos - dyskusja generalna   chaos - dyskusja generalna - Page 4 EmptySro Lut 06, 2013 10:32 pm

No wlasnie zboczuchy i brudasy wygrywaja z nimi konkurencje.

CSM za te punkty sa jaknajbardziej przystepne. 10 na CC i w landka.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

chaos - dyskusja generalna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: chaos - dyskusja generalna   chaos - dyskusja generalna - Page 4 EmptyNie Mar 31, 2013 9:28 pm

Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

chaos - dyskusja generalna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: chaos - dyskusja generalna   chaos - dyskusja generalna - Page 4 EmptyCzw Maj 09, 2013 4:53 pm

Piękny myk prosto z Glorii - Świnia z Comba Familiarem. Za 15 pts dwa dodatkowe ataki z Ap 2 a przy Smashu z siłą 8 ;D.
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

chaos - dyskusja generalna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: chaos - dyskusja generalna   chaos - dyskusja generalna - Page 4 EmptyCzw Maj 09, 2013 7:34 pm

MGM napisał:
Piękny myk prosto z Glorii - Świnia z Comba Familiarem. Za 15 pts dwa dodatkowe ataki z Ap 2 a przy Smashu z siłą 8 ;D.
Też o tym myślałem. Very Happy zajebisty rozkmin. Choć na razie szukam czegoś fajnego do DE.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

chaos - dyskusja generalna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: chaos - dyskusja generalna   chaos - dyskusja generalna - Page 4 EmptyCzw Maj 09, 2013 9:20 pm

Cytat :
Kupię tanio zbroję terminatora, może być używana, legion nieważny. Coś w tym stylu:
https://www.youtube.com/watch?v=tYjrfJosW-g&feature=player_embedded

Mam dwie, ale pewnie nie będziesz zainteresowany bo w moich termos uczciwie macha młotem jedną ręką, bo w drugiej trzyma tarczę Wink
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

chaos - dyskusja generalna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: chaos - dyskusja generalna   chaos - dyskusja generalna - Page 4 EmptyCzw Maj 09, 2013 9:41 pm

Zapomniałeś dodać, że w Twoich pewnie pachnie uryną tak długo używane, że użytkownik zapomina o potrzebach fizjologicznych Razz
Nawiasem mówiąc niezły pomysł mieli chłopaki Smile
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

chaos - dyskusja generalna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: chaos - dyskusja generalna   chaos - dyskusja generalna - Page 4 EmptyCzw Maj 09, 2013 9:52 pm

To nie uryna, to Chanel de Mocz Wink
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

chaos - dyskusja generalna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: chaos - dyskusja generalna   chaos - dyskusja generalna - Page 4 EmptyPią Maj 10, 2013 10:10 am

Cytat :
Piękny myk prosto z Glorii - Świnia z Comba Familiarem. Za 15 pts dwa dodatkowe ataki z Ap 2 a przy Smashu z siłą 8 ;D.
Chciałbyś...Familliar ma sztywno ustalone AP, twierdzenie, że smash na niego działa to gruuuuby RAW Razz .
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

chaos - dyskusja generalna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: chaos - dyskusja generalna   chaos - dyskusja generalna - Page 4 EmptyPią Maj 10, 2013 6:06 pm

Tia, Black mace też ma sztywno określone Ap i nie ma to znaczenia, cały pic polega na tym że Familiadokłada ataki DP a ten z zasady smasha ma Ap2, tyle że nie modyfikuje jednak siły ;/.
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

chaos - dyskusja generalna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: chaos - dyskusja generalna   chaos - dyskusja generalna - Page 4 EmptySob Maj 11, 2013 6:17 am

Z macką też sytuacja nie jest na 100% jasna ( mogli by w końcu określić to w faq-u ), ale z familiarem RAI jest w oczywisty wręcz sposób odmienne od RAW-a.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

chaos - dyskusja generalna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: chaos - dyskusja generalna   chaos - dyskusja generalna - Page 4 EmptyNie Lip 28, 2013 4:21 pm

Chaosy landek to jakaś porażka - żeby coś nim zagrać trzeba chyba mieć geniusz Bonapartego. Próbowałem ostatnio ale ni ch....uja nie mogłem się ustawić aby ściągnąć jakiś wartościowy cel z obu burt. Więc strzelałem z laski i jak się udało że strzelałem do piechoty to z HB. Ogólnie połączenie lasek do ściągania cięższych celów z HB bez ducha maszyny to jakaś porażka: strzelasz do piechoty - bez sensu laski; strzelasz do av12+ HB nic nie robi. Według mnie w tej edycji CSM Landraider urósł z wypchanego ze slotu przez obole do niegrywalnego - imo wszystko jest lepsze od niego nawet Dinusie.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

chaos - dyskusja generalna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: chaos - dyskusja generalna   chaos - dyskusja generalna - Page 4 EmptyPon Lip 29, 2013 6:45 am

kwestia koncepcji twojej gry.

Możesz przecież chcieć mieć 3xLR wypchane po brzegi składem do napie***a. Z lordami i cudami. 3 duże składy jak dojadaą. A mają sporą szansę w LR. Szczególnie z demonem.
Pytanie co masz zamiar pociachać. Idealnie na Bloba IG mieć landka z syrenami i wypluć 10 nawet zwykłych CSM na nich.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

chaos - dyskusja generalna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: chaos - dyskusja generalna   chaos - dyskusja generalna - Page 4 EmptyPon Lip 29, 2013 9:53 am

Nie no Łosiu, no ale weź, proszę Cię ;D. W ten sposób to można wybronić każdą jednostkę, od raptorów przez apostoła po dinozordy. W specyficznych przypadkach każdy model może być przydatny, ale patrząc obiektywnie to w tej edycji 230 Pts wpakowane w Landka w większości przypadków się nie zwróci. Wykańcza go dobór uzbrojenia (laski/HB) oraz brak ducha - a masa gadżetów tylko niepotrzebnie zwiększa jego koszt.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

chaos - dyskusja generalna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: chaos - dyskusja generalna   chaos - dyskusja generalna - Page 4 EmptyWto Lip 30, 2013 6:43 am

problem pozostaje zasadniczy - za mało wolnych slotów HS Smile.
A co do Landka CSM - to mógłby być zasadniczo tańszy albo w tym koszcie mieć od razu demona.
Bo z demonem jako transport ktory ma dowiezc mocną wkładkę to jest bardzo spoko.
Szkoda, że jak biezesz z termosami to tylko 5 wejdzie. Jak bedzieszchcial dorzucic lorda to już nie możesz miec ani RAC ani flamera :/.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

chaos - dyskusja generalna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: chaos - dyskusja generalna   chaos - dyskusja generalna - Page 4 EmptySob Sie 10, 2013 10:03 am

Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

chaos - dyskusja generalna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: chaos - dyskusja generalna   chaos - dyskusja generalna - Page 4 EmptySob Sie 10, 2013 9:33 pm

ogary Horusa Very Happy nawet "mnie sie" podoba Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





chaos - dyskusja generalna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: chaos - dyskusja generalna   chaos - dyskusja generalna - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
chaos - dyskusja generalna
Powrót do góry 
Strona 4 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Turniej Gdynia 7.09 35pts.
» Edycja 7 - Dyskusja Generalna
» Generalna dyskusj
» Mordheim - dyskusja
» DUST TACTICS - DYSKUSJA GENERLANA

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WH40k-
Skocz do: