ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Indywidualne Mistrzostwa Pomorza

Go down 
+9
łosiu
Artur
Malatyn
Dux
Szczur
Gandalf
Tutek
Bananovitch
GrimgorIronhide
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Indywidualne Mistrzostwa Pomorza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Indywidualne Mistrzostwa Pomorza   Indywidualne Mistrzostwa Pomorza - Page 2 EmptyWto Gru 16, 2014 9:48 pm

Szczur napisał:
Fajne Razz Tylko nie umieszczajcie filmików z Posejdonem, zachowajmy chociaż odrobinę powagi Smile

Jeśli to ten kolo co zapadł w sen zimowy na afterku, to ja je mam na kom. znaczy miałem (usunięte bowiem takie rzeczy nie powinny ujrzeć światła dziennego Razz )
Powrót do góry Go down
FAZIK
Goblin boss
FAZIK


Liczba postów : 237
Join date : 13/04/2012
Age : 43
Skąd : Skavenblight pod Koszalinem

Indywidualne Mistrzostwa Pomorza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Indywidualne Mistrzostwa Pomorza   Indywidualne Mistrzostwa Pomorza - Page 2 EmptyWto Gru 16, 2014 10:08 pm

DaBoss napisał:
Zapomniałeś dodać, że ta 8 savagy miała warbossa bsb i przerzuty na hita Smile
Tak, ale Tych Stormverminów było więcej, policzyłem tylko tych, którzy zostali po atakach obu characterów Wink. Generalnie świetne rzuty (średnia to 15,75 a Ty zabiłeś dokładnie 21 tj 25% powyżej średniej na 25 kościach), ale to był ewidentnie mój f-up z niezablokowaniem ich inżynierem z Doomrocketem który był w tej jednostce, albo tym drugim luzem z Brassorbem, który blokował zwykłe orki, które kosztowałyby mnie Ld 10 z przerzutem. Mogłem stracić 45 punktów, straciłem 290 ... Wink.
Prawda jest taka że dałem dupska na całej linii w tej grze. I to na sam koniec w 5 i 6 turze. Fellblade mógł zabić Szamana a potem mogłem przyblokować i wynik byłby zupełnie inny.


Ostatnio zmieniony przez FAZIK dnia Wto Gru 16, 2014 10:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Indywidualne Mistrzostwa Pomorza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Indywidualne Mistrzostwa Pomorza   Indywidualne Mistrzostwa Pomorza - Page 2 EmptyWto Gru 16, 2014 10:33 pm

Artur napisał:
Szczur napisał:
Fajne Razz Tylko nie umieszczajcie filmików z Posejdonem, zachowajmy chociaż odrobinę powagi Smile

Jeśli to ten kolo co zapadł w sen zimowy na afterku, to ja je mam na kom. znaczy miałem (usunięte bowiem takie rzeczy nie powinny ujrzeć światła dziennego Razz )

Na pewno Posejdon będzie wdzięczny.
Powrót do góry Go down
Windu8
Night Goblin Shaman



Liczba postów : 155
Join date : 03/01/2014

Indywidualne Mistrzostwa Pomorza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Indywidualne Mistrzostwa Pomorza   Indywidualne Mistrzostwa Pomorza - Page 2 EmptySro Gru 17, 2014 9:34 am

Siemanko Trole dzięki wszystkim za świetny turniej i nocną integrację zakończoną o 5 rano w jaskini jednego z was Laughing

Pierwszy dzień : pierwsza bitwa porażka 7:13 z Filipem gwardia złamana na skrzydle przez przetrzebione trole od strzelania niemożliwe rzeczy tam się działy Smile nie zdaje liderki na 9 BSB daleko dogania mnie i zjada
druga bitwa ogry Jacka 20:0 dla HE miał pecha w pierwszej turze wessało Jackowi arcymaga
trzecia bitwa wampiry KJ 20:0dla HE ustawiony za impaktem czekam WL rzucam przed nimi dwie komety na 12 i 10 cali ma odwagę szarżuje kawalerią z wampirem ,komety spadają obie w odpowiednim momencie Very Happy 47 punktów i pierwszy stół dla HE duże i miłe dla mnie zaskoczenie Razz

Drugi dzień :pierwsza bitwa imperium Macias porażka 20:0 Ciężko było mi coś zrobić przeciwnik dobry armia niewygodna głowa ciężka i stało się maska ,szkoda bo kilka urwanych punktów dałoby Filipowi 1 miejsce

druga bitwa 3 stół imperium znowu tym razem Shaga porażka 11:9 Siła imp.jest duża dla moich HE mimo że wessało mu arcymaga w pierwszej turze i tak wygrał Twisted Evil

7 miejsce to dobry dla mnie wynik patrząc na wcześniejsze dokonania jest postęp niedosyt pozostaje wygrana w ostatniej bitwie 12:8 dała by mi trzecie miejsce .Oby kiedyś była jeszcze taka szansa Cool
Powrót do góry Go down
DaBoss
Night Goblin



Liczba postów : 135
Join date : 23/06/2009

Indywidualne Mistrzostwa Pomorza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Indywidualne Mistrzostwa Pomorza   Indywidualne Mistrzostwa Pomorza - Page 2 EmptyPią Lut 20, 2015 11:57 pm

Joł

Wiem, że trochę czasu już minęło ale czy nie znalazł ktoś przypadkiem, po turnieju, dwóch okrągłych podstawek pod manglery? Bo nie mogę się ich doszukać?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Indywidualne Mistrzostwa Pomorza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Indywidualne Mistrzostwa Pomorza   Indywidualne Mistrzostwa Pomorza - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Indywidualne Mistrzostwa Pomorza
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Koszalin 05-06.12 IMP 2015-Indywidualne Mistrzostwa Pomorza
» Mistrzostwa Pomorza (nie Zachodniego :P), 18-19.07.2k15, Gdańsk
» Drużynowe Mistrzostwa Śląska
» Mistrzostwa Regionu - Tricity - 14-15.01.2017
» V Otwarte Mistrzostwa Poznania 2014

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WFB-
Skocz do: