ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami

Go down 
+9
Kwaku
faLus
-SaH-
łosiu
MGM
Bananovitch
Cezar
Malatyn
Szczur
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami   22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 EmptySob Mar 01, 2014 5:50 pm

-SaH- napisał:
No jest jeszcze 3 tyg., można spokojnie wybrać system i ekipę...

Łosiu - jakbyś zaczął byłoby super - zobaczymy jak to będzie wychodzić, a potem można się nieco powymieniać w roli MG.

Bo trochę to pracy jest jednak: przygoda, przygotowanie wszystkiego, zrobienie postaci (wg. lepiej wcześniej ale jest też i frajda z losowania, więc nie wiem).

Trzeba by też dać jakieś ograniczenie ilość graczy, ale to zostawiam na razie Tobie, jeśli w ogóle będzie sesja (w sensie czy będziesz na turnieju WH40k czy nie).

albo caś hard-fsntasy (d&d dowolnego swiata lub WFRP ale kulawo mam z zasadami bo ostatnio gralem w najstarsza edycje)
albo coś stemowego - Deadlands lub Wolsung.

skłaniam sie ku DD jednak.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami   22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 EmptySob Mar 01, 2014 7:24 pm

DD bez figurek to burdel trocha. System nieco zbyt od walki do walki (choć na krotką sesje moze fajny). W pierwszą ed Wfrp pograłbym 100x chętniej niz w drugą.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami   22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 EmptySob Mar 01, 2014 8:15 pm

jak dla mnie to system walki jest bez znaczenia.
kwestia prowadzenia - a co do figurek to nie bardzo kumam. Poprowadziłem dziesiątki sesji w DD i nigdy nie używaliśmy figurek - problemu nie było.

Mniejsza o to. Może być WFRP albo wampir czy cokolwiek. Jakoś tylko earthdown mi nie leży.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami   22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 EmptySob Mar 01, 2014 8:35 pm

Jakby co mam podstawkę + trochę bonusów do skirmisha (chyba tak to się nazywa, takie z planszami i figurkami) AD&D - mogę przytachać.
Powrót do góry Go down
Malatyn
Ork
Malatyn


Liczba postów : 488
Join date : 19/09/2013
Skąd : JS1373

22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami   22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 EmptyPon Mar 03, 2014 8:55 pm

Moja propozycja nazwy:
Pod Nocnym Trollem

natomiast buzza bym przyniósł razem z konsolą, gdyby był chociaż telewizor na klubie. Ewentualnie pokombinuję coś w stylu rzutnik + głośniczki.
Powrót do góry Go down
R0gal
Ork
R0gal


Liczba postów : 536
Join date : 06/05/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami   22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 EmptyPon Mar 03, 2014 10:50 pm


Twórcze Nocne Trolowanie (TNT [cyfra])
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami   22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 EmptyWto Mar 04, 2014 7:14 am

Malatyn napisał:
Moja propozycja nazwy:
Pod Nocnym Trollem

natomiast buzza bym przyniósł razem z konsolą, gdyby był chociaż telewizor na klubie. Ewentualnie pokombinuję coś w stylu rzutnik + głośniczki.

Jak to coś da to mogę oddać płaski 19 calowy monitor samsunga na rzecz klubu... z tym że bez stojaka (u mnie wisiał Wink).
Powrót do góry Go down
Juviton
Snotling
Juviton


Liczba postów : 2
Join date : 12/03/2014
Age : 28

22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami   22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 EmptyCzw Mar 13, 2014 8:56 pm

Można do was wpaść i pooglądać to Rp w małej sali, ewentualnie zagrać?
Powrót do góry Go down
Malatyn
Ork
Malatyn


Liczba postów : 488
Join date : 19/09/2013
Skąd : JS1373

22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami   22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 EmptyCzw Mar 13, 2014 9:02 pm

Juviton,
wpaść zawsze można i pooglądać tym bardziej, co do grania to jeszcze nie ma szczegółów kto gra i kto prowadzi i na ile osób, możliwe że wystartują dwie sesje naraz czy coś. Także jak jesteś chętny to napisz i GMy będą mieli na uwadze kolejnego chętnego Smile
Powrót do góry Go down
piotrkur
Goblin boss



Liczba postów : 377
Join date : 05/03/2014
Age : 52
Skąd : Nordland

22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami   22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 EmptyCzw Mar 13, 2014 9:23 pm

Trolowisko Question cyclops 
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami   22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 EmptyCzw Mar 13, 2014 10:08 pm

Juviton napisał:
Można do was wpaść i pooglądać to Rp w małej sali, ewentualnie zagrać?

Jak jakiś MG określi się w jakie godziny mu pasuje to oczywiście zapraszamy. Na razie wiadomo, że sala czynna od 9 rano do ostatniego nocnego Marka więc na pewno ktoś się znajdzie co od jakiejś godziny coś poprawadzi.

Właśnie jak na razie nikt poza wh40k nie ma jakiś konkretnych godzin kiedyś coś startuje?
Rozumiem, że od rana bitewniaki, a potem jak poleci ??
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami   22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 EmptyPią Mar 14, 2014 5:37 am

Ja z Sebą nap***y Wolsunga Skirmishowego. Jak ktoś chętny popatrzeć/zagać/nauczyć się to tak po 21.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Juviton
Snotling
Juviton


Liczba postów : 2
Join date : 12/03/2014
Age : 28

22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami   22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 EmptyPią Mar 14, 2014 1:47 pm

Ktoś wcześniej wspominał o Wampirkach, znam już troszkę ten świat. Jestem właśnie w jednej sesji i jako-tako ogarniam go. Jakby był chętny ktoś na prowadzenie to chętnie pomogę, sam nie czuje się na siłach aby prowadzić (siedzę w RP od może 6 miesięcy...)
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami   22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 EmptyPią Mar 14, 2014 2:05 pm

łosiu, zakładam że macie rulebooka więc przyniosę Arystokratów na Wolsunga Very Happy
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami   22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 EmptyPią Mar 14, 2014 5:06 pm

GrimgorIronhide napisał:
łosiu, zakładam że macie rulebooka więc przyniosę Arystokratów na Wolsunga Very Happy

Chyba leży u mnie więc przyniosę.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami   22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 EmptySob Mar 15, 2014 11:03 pm

GrimgorIronhide napisał:
łosiu, zakładam że macie rulebooka więc przyniosę Arystokratów na Wolsunga Very Happy

no problem wez to pogramy
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami   22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 EmptyNie Mar 16, 2014 5:13 pm

A na ilu bohów ?
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami   22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 EmptyNie Mar 16, 2014 5:46 pm

wez co masz- ale pewnie na 2-3
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
-SaH-
Ork
-SaH-


Liczba postów : 419
Join date : 12/02/2010
Age : 40

22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami   22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 EmptyWto Mar 18, 2014 8:30 am

Ok, został tydzień, czy jest jakiś bardziej ogólny plan, może jakoś postaramy się rozpiskę zrobić?

Wiemy że jest turniej WH40k, są osoby chętne na bitwy do Ligi WFB lub zwykłe potyczki - co pewnie można połączyć to czasowo.

Jak inne sprawy - ja mogę przynieść Magic'a i Osadników (ale to drugie dla małej liczby osób). Tak jak mówiłem, scenariusza nie zdążyłem przygotować - a i tak wolę zagrać w RPG niż prowadzić Razz

Sprawa z rzutnikiem / telewizorem się wyjaśniła jakoś?
Sorki że tak podsumowuję, ale ze względu na okoliczności okołożyciowe muszę sobie raczej bardziej zaplanować tę sobotę niż tak na żywioł totalny iść Razz
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami   22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 EmptyWto Mar 18, 2014 3:22 pm

W sumie plan wygląda tak:
od 9.00 do 16.00-17.00 turniej wh40k
reszta jest uzależniona od nas samych. Nikt nie rzucił propozycji czasowych, bądź pierwszy SaH, ja na bank tego dnia pytam w pacynki jak nie turniej to ligę, myślę, że po 20 siądę sobie do planszówek i tam już do rana zostanę.

Oczywiście Wolfsung niewiem kiedy chłopaki mają plan go pokazać, na bank mam ochotę zagrać.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami   22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 EmptyWto Mar 18, 2014 3:24 pm

Po turnieju zainteresowanych zapraszam do Maszyny/Hord. Tylko muszę wiedzieć ilu chętnych by było i ile armii mam taszczyć.
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami   22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 EmptySro Mar 19, 2014 9:11 pm

Bananku weźniesz ze sobą Relica??
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami   22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 EmptySro Mar 19, 2014 9:28 pm

To zależy kto by się nim zaopiekował.
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami   22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 EmptySro Mar 19, 2014 9:35 pm

ja bardzo chętnie i moja żona też chce zagrać, tak więc nawet do domu chętnie weźniemy.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami   22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 EmptySro Mar 19, 2014 9:38 pm

Nie ma problemu, wezmę w takim razie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami   22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
22 marca dzień i nocka z planszówkami i figurkami
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 03.06.2015 Nocka
» 21.02.2014r nocka KW
» 07.02.2015 "Dzień pacynek" 1350p
» 07.02.2015 "Dzień pacynek" 2400 ETC
» 10 październikia Dzień Fantastyki w Bronku

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: Karczma-
Skocz do: