ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

10 październikia Dzień Fantastyki w Bronku

Go down 

W co byś grał
Tylko WFB
20%
 20% [ 2 ]
Tylko WH40
0%
 0% [ 0 ]
WFB, ewentualnie WH40k
0%
 0% [ 0 ]
WH40k, ewentualnie WFB
20%
 20% [ 2 ]
Nie gram poza klubowmy gettem/Nie mogę przyjść/Jestem miękkim kutaskiem
60%
 60% [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 10

AutorWiadomość
Tutek
Ork Shaman

Liczba postów : 947

PisanieTemat: 10 październikia Dzień Fantastyki w Bronku   Czw Sie 28, 2014 7:32 pm

Zostałem oddelegowany (a właściwie to sam się zgłosiłem Twisted Evil )do zorganizowania w bliżej nie określonej formie sekcji gier bitewnych i MtG na wymienionym w tytule evencie. Niestety nie wiem jeszcze ile miejsca będę miał do dyspozycji i w zależności od przestrzeni dostępnej myślałem nad:
-prezentacją systemów i generalnie gier bitwenych (w przypadku małej ilości miejsca);
-turnieju w WFB/WH40k/oba;
-turnieju z pompą i nagrodami (raczej cięzkie do zorganizowania);
-sekcja modelarska (potrzebni modelarze, bo ja serca do tego nie mam);

Interesuje mnie głównie nastawienie, zainteresowanie i chęć wsparcia klubowiczów.

Link do wydarzenia na twarzoksiążce

Ostatnio zmieniony przez Tutek dnia Pon Wrz 01, 2014 3:49 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain

Liczba postów : 1044

PisanieTemat: Re: 10 październikia Dzień Fantastyki w Bronku   Czw Sie 28, 2014 8:40 pm

coś się wymyśli. założę się, że dyrekcja czym bliżej terminu tym bardziej będzie wymyślać.
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman

PisanieTemat: Re: 10 październikia Dzień Fantastyki w Bronku   Pon Wrz 01, 2014 3:47 pm

troszkę się rozeznałem, jak to będzie wyglądać.
Cała impreza będzie się odbywać w godzinach popołudniowych i wieczornych (zaczynać się będzie o ok 15, ale nie wiem do kiedy będzie trwać). Ze względu na raczej spory przedział czasu i szeroki dostęp do sal szkolnch mógłbym zorganizować turniej w WFB lub WH40k, lub jedno i drugie, albo poprostu zorganizować miejsce do grania przy małym zainteresowaniu.
Z ważnych dla klubowiczy informacji to uprzedzam, że na terenie szkoły obowiązuje bezwzględny zakaz spożywania alko i wyrobów tytoniowych.

Dodałem ankietę, aby zbadać nastroje i tendencje klubowiczów
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll

Liczba postów : 3818

PisanieTemat: Re: 10 październikia Dzień Fantastyki w Bronku   Pon Wrz 01, 2014 4:42 pm

Miękki kutasku, przypominam że w Koszalinie gra się nie tylko w młotki więc może byś tak dodał pozycję "w inne systemy" Rolling Eyes Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman

PisanieTemat: Re: 10 październikia Dzień Fantastyki w Bronku   Pon Wrz 01, 2014 7:56 pm

W sumie Banan, jak byś miał z kim to z chęcią udostępnił bym ci miejsce na prezentacje hord/warmachiny lub innego systemu.
Pomyślałem po prostu, że forma turnieju jest najbardziej reprezentatywna i jednocześnie najlepiej prezentuję siłę liczebną naszego klubu
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll

PisanieTemat: Re: 10 październikia Dzień Fantastyki w Bronku   Pon Wrz 01, 2014 8:07 pm

Jeżeli MGM ruszy zad to będę miał z kim. Ponadto do pokazówki wystarczę ja sam bo mam w domu 4 armie do WM/H, na dodatek do października będę miał też dwie armie do Infy.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant

Liczba postów : 2381

PisanieTemat: Re: 10 październikia Dzień Fantastyki w Bronku   Pon Wrz 01, 2014 8:49 pm

Ruszyłbym chętnie ale mam nockę niestety.
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman

PisanieTemat: Re: 10 październikia Dzień Fantastyki w Bronku   Sro Wrz 10, 2014 4:49 pm

Wiem już więcej niż wiedziałem ostatnio. Impreza odbędzie się na 99,99% i jestem prawie pewien, że zorganizuję turniej WFB w godzinach ok 18-24 (z możliwością ewentualnego przedłużenia), więc format musi być trochę mniejszy aby się z czasem zmieścić (2k powinno być do ogarnięcia). Dla osób grających w inne systemy myślałem o kilku wolnych blatach.
Problem logistyczny w postaci transportu blatów i terenów tam i z powrotem myślałem, żeby rozwiązać najmując taksówke towarową (ile mniej wiecej taka przyjemność kosztuje ?) za pieniądze z wejściówek lub jeżeli ktoś z klubu ma transport do użyczenia to osobiście należycie wynagrodzę Razz

Jeszcze raz się pytam kto był by chętny na granie, bo bez min. 10 osób to sobie niestety mogę całe organizowanie w żyć wsadzić
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant

Liczba postów : 2381

PisanieTemat: Re: 10 październikia Dzień Fantastyki w Bronku   Sro Wrz 10, 2014 7:54 pm

10?? Serio Shocked ?? U nas Rolling Eyes ?? lol!
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll

Liczba postów : 4126

PisanieTemat: Re: 10 październikia Dzień Fantastyki w Bronku   Sro Wrz 10, 2014 8:47 pm

Tutek kiedy ostatnio byłeś na turnieju 10 osób, chyba będziesz płacił za granie to może.
Transport bez faktury taksówki towarowej jak się dogadasz to min 50zł oczywiście w jedną stronę i poza weekendem, w weekend może być stawka razy 2.

Ork Shaman

PisanieTemat: Re: 10 październikia Dzień Fantastyki w Bronku   Czw Wrz 11, 2014 4:46 am

Miałem raczej na myśli 10 osób jako całość czyli wfb + wh 40k, generalnie na nocnym graniu u nas w klubie widziałem już 10+ osób czasami
Jutro jeszcze idę do Magickowców krzewić idee imprezy - może jakiegoś drafta uda się zorganizować
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman

Liczba postów : 873

PisanieTemat: Re: 10 październikia Dzień Fantastyki w Bronku   Pon Paź 06, 2014 1:16 pm

Mati, ja jestem z 40stką albo Battlem do dyspozycji więc jak ktoś chce grać na Dniu Fantastyki to lecim
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman

PisanieTemat: Re: 10 październikia Dzień Fantastyki w Bronku   Pon Paź 06, 2014 3:28 pm

Dla 4 osób nie opłaca się rozstawiać całości
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman

PisanieTemat: Re: 10 październikia Dzień Fantastyki w Bronku   Pon Paź 06, 2014 5:00 pm

no to wystarczą dwa stoły Razz byleby się pokazać że istniejemy, ale jak nie to mnie tam ryba będe miał wtedy w piątek czas na przeczytanie nowego booka do emoelfów
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll

PisanieTemat: Re: 10 październikia Dzień Fantastyki w Bronku   Pon Paź 06, 2014 5:54 pm

GrimgorIronhide napisał:
no to wystarczą dwa stoły Razz byleby się pokazać że istniejemy, ale jak nie to mnie tam ryba będe miał wtedy w piątek czas na przeczytanie nowego booka do emoelfów

Oczywiście masz samochód żeby przewieźć stoły i tereny tam i z powrotem i radośnie zatargasz te wszystkie graty?
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman

PisanieTemat: Re: 10 październikia Dzień Fantastyki w Bronku   Wto Paź 07, 2014 1:44 am

Bananovitch napisał:

Oczywiście masz samochód żeby przewieźć stoły i tereny tam i z powrotem i radośnie zatargasz te wszystkie graty?
+1

Poza tym plan imprezy został już zatwierdzony i grubszych zmian nie będzie
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman

PisanieTemat: Re: 10 październikia Dzień Fantastyki w Bronku   Czw Paź 09, 2014 6:30 pm

Nie no dopiero dzisiaj miałem pierwszą jazdę (dosłownie i w przenośni - kuhwa powinienem się urodzić eldarem i prowadzić antygrawa bo te jezdnie i krawężniki i koła to nie dla mnie Razz ). Poza tym to nie ja niedawno zrobiłem prawko Suspect

Co do planu to 20-21:30 jest jakieś wprowadzenie do gier figurkowych ? Czym to zapchaliście skoro nie ma ?

Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman

PisanieTemat: Re: 10 październikia Dzień Fantastyki w Bronku   Czw Paź 09, 2014 6:57 pm

W sumie to zabiorę Wolsunga i czterdziechę, zobaczy się jak to wyjdzie
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll

PisanieTemat: Re: 10 październikia Dzień Fantastyki w Bronku   Czw Paź 09, 2014 8:20 pm

GrimgorIronhide napisał:
Nie no dopiero dzisiaj miałem pierwszą jazdę (dosłownie i w przenośni - kuhwa powinienem się urodzić eldarem i prowadzić antygrawa bo te jezdnie i krawężniki i koła to nie dla mnie Razz ). Poza tym to nie ja niedawno zrobiłem prawko  Suspect

Co do planu to 20-21:30 jest jakieś wprowadzenie do gier figurkowych ? Czym to zapchaliście skoro nie ma ?

Ty wychodzisz z inicjatywą, Ty załatwiasz. Proste, jak to w życiu.

Nic nie jest zapchane, jak chcesz posłuchać to zapraszam na wykład prowadzony przez moją skromną osobę (wprowadzenie to NIE TO SAMO co granie).
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: 10 październikia Dzień Fantastyki w Bronku   

Powrót do góry Go down

10 październikia Dzień Fantastyki w Bronku
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Refleksyjny dzień...
» Czy świat to rzeczywiście matrix?
» Celebrowanie Halloween to oddawanie czci szatanowi.