ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Ploteczki ze świata WFB

Go down 
+15
Jurdasz
Kwaku
MGM
Artur
faLus
-SaH-
GrimgorIronhide
Bananovitch
Gandalf
Szczur
Zaleś
DaBoss
Malatyn
R0gal
łosiu
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Ploteczki ze świata WFB - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB - Page 6 EmptyWto Lip 14, 2015 8:48 pm

Bosko Smile Warriorzy są tani kawaleria też Smile

http://www.louisvillewargaming.com/Files/AzyrComp.pdf

Fajna opcja na balans
Powrót do góry Go down
Jurdasz
Goblin boss
Jurdasz


Liczba postów : 257
Join date : 09/03/2015
Age : 36
Skąd : Kosz-Malin

Ploteczki ze świata WFB - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB - Page 6 EmptySro Lip 15, 2015 6:16 am

To co licząc na "hajsy" i patrząc na stronę - box clanratów 55 dolców, na nasze to 206 zł, czy co 200pkt? Trochę drogo jak za 20 szczurów. Nie wiem jak to ogarnąć, ale z drugiej strony tak bardzo mi nie zależy. Razz
Powrót do góry Go down
Krzysiek P
Snotling



Liczba postów : 4
Join date : 09/01/2012

Ploteczki ze świata WFB - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB - Page 6 EmptySro Sie 26, 2015 4:20 pm

Może najpierw się przypomnę. Kiedyś trochę chodziłem do klubu za 7 edycji i grałem TK(ale był to raczej krótki epizod ;p). Ostatnio niechcący natrafiłem pod zwałami różnych śmieci na swoje figurki i wzięło mnie na wspomnienia pomyślałem ,że chętnie bym zagrał ale tu się okazało ,że mamy już 9 edycje na ,którą wszyscy psioczą(przynajmniej na border princes)
Zważając na to ,że ostatni post pojawił się w połowie lipca a mamy już prawie wrzesień to zapytuję. Na czym stanęło ? Gracie w tą 9 edycje ? Jak tak to jak się sprawdza? Jak nie to czy gracie jeszcze w WFB?
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Ploteczki ze świata WFB - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB - Page 6 EmptySro Sie 26, 2015 8:05 pm

Sprawa wygląda tak, że aktualnie gramy nadal na 8ed i spokojnie czekamy czy GW może coś wymyśli.
8ed aż tak bardzo się nie różni od 7ed no może w 20% Smile
Jakbyś chciał przyjść i pograć to pamiętaj, że teraz miejscówka jest co środę w klubie wojskowym na 4-go Marca 3.
Powrót do góry Go down
DaBoss
Night Goblin



Liczba postów : 135
Join date : 23/06/2009

Ploteczki ze świata WFB - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB - Page 6 EmptyNie Paź 04, 2015 9:31 am

Może ktoś wrzucić linki do zasad 9-tej edycji?
Powrót do góry Go down
Zaleś
Goblin boss



Liczba postów : 200
Join date : 03/05/2009
Skąd : Lothern

Ploteczki ze świata WFB - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB - Page 6 EmptyPon Paź 05, 2015 6:11 am

Powrót do góry Go down
Borys
Snotling
Borys


Liczba postów : 31
Join date : 30/04/2009

Ploteczki ze świata WFB - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB - Page 6 EmptyPon Paź 05, 2015 6:14 am

Zaleś napisał:
http://www.the-ninth-age.com/index.php?simple-page/&s=2e9c728036d20d0c5157514d86e6e7c63ddb676b tu masz wszystko , zasady ogólne , armii i magia.
to są zasady GW??
A doobra widzę, ze nie.
Powrót do góry Go down
Gandalf
Goblin boss



Liczba postów : 233
Join date : 11/10/2013

Ploteczki ze świata WFB - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB - Page 6 EmptyPon Paź 05, 2015 2:13 pm

GW nie wydaje już Warhammera Fantasy Battle.
9th Age to fanowska wersja gry, na którą będą rozgrywane mistrzostwa ETC.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ploteczki ze świata WFB - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Ploteczki ze świata WFB
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WFB-
Skocz do: