ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Ploteczki ze świata WFB

Go down 
+15
Jurdasz
Kwaku
MGM
Artur
faLus
-SaH-
GrimgorIronhide
Bananovitch
Gandalf
Szczur
Zaleś
DaBoss
Malatyn
R0gal
łosiu
19 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Ploteczki ze świata WFB Empty
PisanieTemat: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB EmptyCzw Kwi 30, 2009 9:27 am

Ploty i ploteczki wiadomo po co i o czym.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
R0gal
Ork
R0gal


Liczba postów : 536
Join date : 06/05/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Ploteczki ze świata WFB Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB EmptyCzw Lip 16, 2009 3:28 pm

znalazłem taki zapis :
Ploteczki ze świata WFB Helm
niewiem czy dobrze go rozumiem jesli wampir z helmem bezposrednio niejest atakowany ,nikogo nieleje a leje sie jego oddzial to temu ze oddzialowi przysluguje helm ?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ploteczki ze świata WFB Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB EmptyCzw Lip 16, 2009 4:26 pm

Jeśli nie ma kontaktu z kimś to może użyć hełmu.
Powrót do góry Go down
Malatyn
Ork
Malatyn


Liczba postów : 488
Join date : 19/09/2013
Skąd : JS1373

Ploteczki ze świata WFB Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB EmptyPią Sie 08, 2014 4:45 pm

wiadomo naftka, każdy może wysłać "njusa" ale ja sie zawsze jaram na coś takiego :
http://natfka.blogspot.com/2014/08/bretonnians-are-next.html
Powrót do góry Go down
DaBoss
Night Goblin



Liczba postów : 135
Join date : 23/06/2009

Ploteczki ze świata WFB Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB EmptyCzw Sie 21, 2014 10:20 am

Powrót do góry Go down
Zaleś
Goblin boss



Liczba postów : 200
Join date : 03/05/2009
Skąd : Lothern

Ploteczki ze świata WFB Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB EmptyCzw Sie 21, 2014 2:33 pm

Jeśli okazałoby sie to prawdą to myślę , że byłby to największy strzał w kolano "Geniealnego Wydawcy" i jednocześnie początek końca WHFB , lub gracze pokażą środkowy palec i stworzą własne rulsy .
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Ploteczki ze świata WFB Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB EmptyCzw Sie 21, 2014 3:40 pm

Zaleś napisał:
Jeśli okazałoby sie to prawdą to myślę , że byłby to największy strzał w kolano  "Geniealnego Wydawcy" i jednocześnie początek końca WHFB , lub gracze pokażą środkowy palec i  stworzą własne rulsy .

Sorka ale niestety i tak się skończy na tym, że będziesz grał jak Ci zagrają, już były próby nowego pseudo warhammera " Bastard Sword" na przełomie 7 i 8 edycji, jak sam wiesz tamto umarło po 2-3 turniejach lokalnych w Warszawie.
Poza tym takie plotki były też kiedyś przed wydaniem 8ed. Sami wiecie, że wiarygodność plotek na tydzień przed wydaniem booka sa warte funta kłaków, nie mówiąc o czymś co ma wyjść za rok.
Powrót do góry Go down
Gandalf
Goblin boss



Liczba postów : 233
Join date : 11/10/2013

Ploteczki ze świata WFB Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB EmptyCzw Sie 21, 2014 6:56 pm

Pytanko w kontekście planowanych plotkowych zasad. Jak się poruszają modele w 40k?
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Ploteczki ze świata WFB Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB EmptyCzw Sie 21, 2014 7:54 pm

Piechota 6 cali, pojazdy nielatające do 12 cali, pojazdy latające do 36 cali, pojazdy że tak powiem niskolatające do 24, wszystko co nie jest ujęte 12 cali.
Powrót do góry Go down
Gandalf
Goblin boss



Liczba postów : 233
Join date : 11/10/2013

Ploteczki ze świata WFB Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB EmptyCzw Sie 21, 2014 9:56 pm

Dzięki. Wynika z tego, że zależne to jest od typu jednostki. Krasnale się ucieszą. Very Happy
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Ploteczki ze świata WFB Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB EmptyPią Sie 22, 2014 8:45 am

Jak będę mógł pomykać krasnalami6 cali bez marszu na turę to będę przeszczęśliwy  lol! 
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

Ploteczki ze świata WFB Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB EmptyPią Sie 22, 2014 9:46 am

Nikłe szanse na wszystko z powyższych. Na BP rozkminialiśmy to przez chyba 5 stron jakiś miesiąc temu, łącznie ze zmianą z chodzenia w blokach do luźnych koherencji jak w 40k czyli skirmish na wszystko (co oczywiście wykreśliłoby skirmishujące obecnie jednostki).
Poza tym naftka to tak niewiarygodne źródło, że nie ma sensu brać tego pod uwagę
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork
-SaH-


Liczba postów : 419
Join date : 12/02/2010
Age : 40

Ploteczki ze świata WFB Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB EmptyPią Sty 16, 2015 1:29 pm

Trochę necro, ale może ktoś z obyłych rzuci jakimś newsem ze świata - na allegro widzę wielką wyprzedaż armii, ogólnie te nowe zasady (niby czasowe) z końcem świata, wydaje mi się że jakiś bałagan straszny powstał w WFB - ktoś coś może rzucić na ten temat?
Powrót do góry Go down
Gandalf
Goblin boss



Liczba postów : 233
Join date : 11/10/2013

Ploteczki ze świata WFB Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB EmptySob Sty 17, 2015 2:56 pm

Pokrótce, na podstawie różnych plotek, mniej lub bardziej wiarygodnych, wygląda to tak, że w połowie roku ma wyjść nowa edycja. Ze zmian flluffowych to cały świat ulega zniszczeniu. Skaveny zestrzeliły księżyc, Lizardzi odlecieli w kosmos na piramidach, po świecie lata Nagash z Archaonem i robią rozpierduchę, cały świat to latające w kosmosie bąbelki, gdzie są różne nacje. Znany świat warhammera przestaje istnieć.
Ze zmian technicznych to będą okrągłe podstawki, 6 frakcji (niektóre armie łączą się ze sobą), niektóre modele przestaną być grywalne, niektórzy mówią o całych armiach. Ogólnie jest wielkie biadolenie, u niektórych panika stąd mogą na allegro pojawiają się wyprzedaże całych armii.
Powrót do góry Go down
R0gal
Ork
R0gal


Liczba postów : 536
Join date : 06/05/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Ploteczki ze świata WFB Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB EmptySob Sty 17, 2015 3:11 pm

Czekam na wyprzedaze pirat

a co do tych okrągłych podstawek imo jest to wielki trolling Smile
no i jeszcze sporo herosów umarło , elfy sie zjednoczyły (HE DE WE) dzieje sie
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork
-SaH-


Liczba postów : 419
Join date : 12/02/2010
Age : 40

Ploteczki ze świata WFB Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB EmptySob Sty 17, 2015 11:14 pm

Dzięki @Gandalf - coś się mnie o uszy obijało, ale nie byłem pewien, a jakoś ostatnio nie mam czasu żeby dokładnie prześledzić inne fora.

Szkoda trochę, bo mam wrażenie, że WFB trochę spada w notowaniach. Jak coś mam podręcznik do 6ed i 7ed i najwyżej można zawsze grać na stare zasady Smile
Powrót do góry Go down
Gandalf
Goblin boss



Liczba postów : 233
Join date : 11/10/2013

Ploteczki ze świata WFB Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB EmptyNie Sty 18, 2015 10:17 am

Jak wychodziła 8ed. to też ludzie się zarzekali, że zostają przy 7ed. Very Happy
Ja na razie traktuję to co piszą o mechanice jako ploty i szansę na zakup fajnych figurek na wyprzedażach. Very Happy Zobaczymy co będzie. Nie chce mi się szczerze wierzyć, że nagle wszystkie podręczniki armijne będą nieaktualne. Muszą mieć jakąś kompatybilność wsteczną (tak jak do tej pory jest z podręcznikami na zasadach 7ed.). Ja tam jestem dobrej myśli. Very Happy
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork
-SaH-


Liczba postów : 419
Join date : 12/02/2010
Age : 40

Ploteczki ze świata WFB Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB EmptyNie Sty 18, 2015 10:58 am

W sumie racja, sam zresztą od paniki daleko jestem, nie mnie coraz większe "przyśpieszenie" systemu widać - zależy im na pewno, żeby bitwa to nie było 5cio godzinne wyzwanie... Tak mnie się widzi.
Trzeba będzie te ploteczki poczytać no i czekać Smile
Powrót do góry Go down
Zaleś
Goblin boss



Liczba postów : 200
Join date : 03/05/2009
Skąd : Lothern

Ploteczki ze świata WFB Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB EmptyCzw Kwi 23, 2015 8:00 pm

Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Ploteczki ze świata WFB Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB EmptyCzw Kwi 23, 2015 8:46 pm

Co do aktualności podręczników to przypomina 5 edycje chyba, która weszła z tzw Revening Hordes. Czyli ksiazeczka która miała wszystkie AB w sobie i odrzucała wszystko wczesniejsze.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Malatyn
Ork
Malatyn


Liczba postów : 488
Join date : 19/09/2013
Skąd : JS1373

Ploteczki ze świata WFB Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB EmptySro Cze 03, 2015 4:28 am

no to dzisiaj najprawdopodobniej ostatni turniej edycji Wink

Ploteczki ze świata WFB 11350629_820351068014354_1261660298273038244_n
Ploteczki ze świata WFB 11017196_820331418016319_7230565659931484086_n
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

Ploteczki ze świata WFB Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB EmptySro Cze 03, 2015 11:16 am

Spokojnie, Age of Sigmar to tylko gra planszowa - coś jak Space Hulk do 40K. Tak napisał Hastings z GW.

Nowa edycja dopiero za miesiąci przez ten fail z AoS zrobiła się jedna wielka niewiadoma bo plotki zawiodły
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Ploteczki ze świata WFB Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB EmptyPon Cze 08, 2015 9:06 am

Dobra trolle koniec żartów 4 lipca rusza premiera warhammera tego właściwego.
Z tego co wiem na początek będzie podręcznik główny.
Chętnych do zakupu pisać do mnie na PM kto by chciał podręcznik główny.
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Ploteczki ze świata WFB Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB EmptyPon Cze 08, 2015 11:24 am

A wiadomo cos na temat w***bania jakichs armii z systemu? Bo martwię się o to Imperium, 2 Bataliony chciałem kupić, a nie wiem czy nie skończy się to tym, że sobie tą armią nie pogram.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Ploteczki ze świata WFB Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB EmptyPon Cze 08, 2015 12:34 pm

Jest lepszy news, WYCOFALI WSZYSTKIE PODRĘCZNIKI ARMIJNE, Nie ma nic do kupienia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ploteczki ze świata WFB Empty
PisanieTemat: Re: Ploteczki ze świata WFB   Ploteczki ze świata WFB Empty

Powrót do góry Go down
 
Ploteczki ze świata WFB
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WFB-
Skocz do: