ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach

Go down 
+16
MGM
Kwaku
BrotherM
GrimgorIronhide
Tutek
Szczur
Dropsik
Morvius
konri
Cezar
Konrad
wołek
wrubel
Kajsper
łosiu
Bananovitch
20 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next
AutorWiadomość
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 EmptyPon Paź 29, 2012 9:22 am

Wczoraj rozegrałem bitwę CSM vs Orks z Vladdem.

Rozpiski na Halo 2012:
2xświania MoT w zbroi +1lvl

3x5 CSM w rhino z melta
2x11 kultystów khorna
3x smoczysko
1x dino-fist
2x3 obole

VS

1xwarbos na bajku
1x wazduk (specjal na bajku)

1x10 bajkerów
4x10 boyzów (z 2-3 rakietami/shootami)
1x5 lootasow
1x10 lootasow
3x3 kannony
2x latajka mśliwiec
2x3 nobzow z shoota-scorcha w battel wagonach z działami

wynik - przegrana 0:20

Wnioski:

za dużo latajek to nie zdrowo - za dużo pochłaniają punktów - które w tym samym czasie
obole - to nadal jeden z najlepszych wyborów.
smok ze spawarką to soliny wybór - przy BS 3.
denver-fist z 3 HP wypada mientko.

Idąc tropem doświadczenia ja widze następujące zmiany:

1 świnia
1 boss na bajku - prawdopodobnie; albo z obstawą w landku

toopsy zalezne od bossa - nurgle nadal sa niezla opcja

1-2 smoki i chyba na spawarce

2x3 obole. Jak coś doprecyzuję to napisze.
1 predek albo defiler
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 EmptyPon Paź 29, 2012 1:38 pm

Hehe, chciałbym to zobaczyćRazz - co do wniosków:

z Vladdim gra się ciężko to nie nowina, ale wydaje mi się, że sam bardzo utrudniłeś sobie grę.

-świniaki nie bardzo coś robią w sumie a są cholernie drogie, fajnie mogą ściągać jakieś większe modele ale dalej trzeba się nimi czaić i wyłapywać odosobnione modele (i broń nas Tzeetchu przed pf oraz lądowaniem na ryju)
-3*5 CSM z meltami - rozumiem, też kocham marynatów z szatanem w oczach, też chętnie bym wystawiał dziesiątki Khorników które na razie tylko z kurzem walczą na półce ale niestety za te 3 Rhino miałeś 20 kultystów za marynatów kolejny 40 plus jakies ikony, flamery itp. Czyli za 3 trans i 15 marinów 60 kultystów. Moim zdaniem w tej bitwie by się znacznie lepiej sprawdzili.
- 3 smoki - nie rozumiem, nie spłaciły się czy co??
- denver - imho porażka ,zajmuje slot HS, musi dobiec do walki, jest kureewsko wielki więc robi za naturalną tarczę strzelniczą, praktycznie nie wypłaca nic i do tego z ws 3. nawet go specjalnie jako zatrzymywacza nie można traktować bo go pf szybko wykańczają.
- oblity - "You're simply the best, Better than all the rest, Better than anyone, Anyone I've ever met"
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 EmptyPon Paź 29, 2012 1:55 pm

Pewna rzecz działa na plus w Defilarze. Placek, który w tej edycji zadaje pełną siłe pod znacznikiem a nie tylko pod środkiem w połączniu z Deamonforgem.

Czyli jeśli placek spdanie fajnie na pojazd (2k6 bo ordance) możesz jeszcze przerzucić. No i 4 HP.

Latjki - spawarka idealnie sie sprawdza na hordę i całą resztę z Sv 3+. Tyko mała uwaga, którą zostałem olśniony ("w pysk" bym rzekł): broni ena smoku są HULL MOUNTED więc zakres widzenia jest tylko 45 stopni w każdym kierunku. co za tym idzie sensowne jest umieszczeni placka na około 8-10" od modelu - bo zgodnie z zasada nie zdejmiesz modeli których nie masz w polu widzenia - a takimi są modele będące w 0-8" od ciebie mierząc od wysokości smoka 45 stopni. Ogranicza to jego manewrowosc. Ale torrent pozwala układać ładnie wzornik wiec spawarka sie sprawdza.

A co do kultystów - no można mieć kilku ale bez przesady generalnie wartości bojowej za dużej nie mają. Można ich dobrać za 100 max 150.

Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 EmptyPon Paź 29, 2012 8:12 pm

Widzisz, ja mam inne założenia - według mnie nasze troopsy nie służą teraz do walki a jedynie do scorowania - imho wartość bojowa trzech piątek marynatów w tej konfiguracji jest mała, a do trzymania punktów to już się w ogóle nie nadają. Na ten moment u mnie zabijać mają smoki, oblity i HQ w różnej konfiguracji.


Fajną opcją jest Typhus który daje kultystom feel no pain;D.
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 EmptyWto Paź 30, 2012 3:23 pm

Niszczysz klimat, przy którym tak oponowałeś. Very Happy
Kultyści to shit, shit dobry do scoringu, ale musi ich być co najmniej 20 + 2 flamery i Apostoł by nie wiali. 10tka to śmieć.
Moja wizja Kejosu to dalej Noise cult ze świnią, rzucającą 3 ze Slaanesh (+1S na sonici) i lord klepacz/Lucius by ich ztroopsowić, albo

HQ
Khårn the Betrayer - 160
Dark Apostole - 105

TROOPS
20x CSM (Mark of Slaanesh; VotLW; close combat weapon; Icon of Excess; 2x Meltagun) - 420
21x Chaos Cultists (2x Flamer) - 104
20x Chaos Cultists (2x Flamer) - 100

FAST ATTACK
Heldrake (spawara) - 170
Heldrake (spawara) - 170

HEAVY SUPPORT
3x Obliterators (Mark of Nurgle) - 228
3x Obliterators (Mark of Nurgle) - 228
3x Obliterators (Mark of Nurgle) - 228

Total: 1743

Zostaje 7pts na gifta, albo inny śmieć dla characterów. 20 CSM z rerollami to hit w 1 rundzie, 2gą bronią i FnP + 1I - nie do ruszenia w combacie, nie do wystrzelania a pestkować w to można i można...
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 EmptyWto Paź 30, 2012 4:46 pm

Musimy rozgraniczyć dwie rzeczy - rozpy do grania z Panami typu Vladdi lub BrotherM oraz klimatyczne rozpy do grania for fun. Jeżeli mówimy o funie to opcja z Kharnem i Apostołem jest dziwnie podobna do tej z mojego postu z dnia
Sro Paź 10, 2012 12:10 am strona 19 ;P. A na najbliższe spotkanie z DA Kwaka myślę o czymś takim:
HQ

Typhus
Kharn

Troops

Khorniki
Kultyści jako zombie z FnP SaP i fearless Suspect

HS

Landek
Oblity
Defiler

Może jakieś motory lub raptorzy jak punktów starczy.

Ogólnie gramy bez lataczy;D.


Co do 10 czy 20 Kultystów to według mnie jedne i drugie rozjeżdża się równie łatwo więc wolę więcej mniejszych oddziałów najlepiej w rezerwach.


Ostatnio zmieniony przez MGM dnia Wto Paź 30, 2012 5:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 EmptyWto Paź 30, 2012 4:54 pm

A ze mną to takim klimatem to nie chciałeś zagrać Razz
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 EmptyWto Paź 30, 2012 5:16 pm

Szczur napisał:
A ze mną to takim klimatem to nie chciałeś zagrać Razz


A co masz napisane w opisie ;p.

Z Kwakiem jest tak, że jest z sekty ortoDAngelusów i na samą myśl o sojuszu ma uczulenie na skórze. A że DA jedyne co mają do latania to termosy jak je wysadzam plazmami to będzie fajna gra bez lataczy ;D.
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 EmptyWto Paź 30, 2012 6:23 pm

no bez jaj, mam sojusz, więcej termosów ;]
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 EmptyWto Paź 30, 2012 6:36 pm

Hehe, zapomniałem - zwracam honor!

Jest po prostu termomaniakiem ;D.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 EmptySro Paź 31, 2012 7:44 am

GrimgorIronhide napisał:
(ciach)
20x CSM (Mark of Slaanesh; VotLW; close combat weapon; Icon of Excess; 2x Meltagun) - 420
21x Chaos Cultists (2x Flamer) - 104
20x Chaos Cultists (2x Flamer) - 100
(ciach)

Właśnie przegrałeś. Zaczynam od wystrzelania kultstów, a w ostatniej turze blokuje punkt na którym staje ten mega oddział. Przegrałeś na obejctiv'y. Bo grasz praktycznie 9 oblitami i 2 smokami.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 EmptySro Paź 31, 2012 6:47 pm

Ale jakby to podzielił na pół (4* kultysci, 2*różowi CSM) kultysci w rezerwach a CSM w coverach?
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 EmptySro Lis 14, 2012 7:30 pm

Unnamed1750 Pts - Grey Knights Army

1 Inquisitor Coteaz (HQ) @ 100 Pts

9 Grey Knight Terminator Squad (Troops) @ 470 Pts
Nemesis Force Sword (x5);Nem Daemon Hammer (x4); Storm Bolter (x7); Psycannon (x2);
Psybolt Ammunition

1 Terminator Justicar @ [40] Pts
Nemesis Force Sword; Storm Bolter;Psybolt Ammunition

9 Grey Knight Strike Squad (Troops) @ 300 Pts
SB & Nem Force Sword (x6); SB & Nem Daemon Hammer (x1); Psycannon (x2); Psybolt Ammunition

1 Justicar @ [30] Pts
SB & Nem Daemon Hammer; Psybolt Ammunition

1 Rhino @ [40] Pts

1 Dreadnought (Heavy Support) @ 135 Pts
Psybolt Ammunition; TL Autocannon; TL Autocannon

1 Dreadnought (Heavy Support) @ 135 Pts
Psybolt Ammunition; TL Autocannon; TL Autocannon

1 Stormraven Gunship (Fast Attack) @ 236 Pts
Searchlight; Mindstrike Missiles (x4); 2 Hurricane Bolter Sponsons; TL Lascannon; Twin-linked Multi-Melta

1 Stormraven Gunship (Fast Attack) @ 236 Pts
Searchlight; Mindstrike Missiles (x4); 2 Hurricane Bolter Sponsons; TL Lascannon; Twin-linked Multi-Melta

1 Inquistorial Henchmen Warband (Troops) @ 63 Pts
Commander: Inquisitor Coteaz (HQ)

3 Warrior Acolyte @ [12] Pts
Laspistol (x3); Close Combat Weapon (x3); Flak Armour

1 Razorback @ [51] Pts
#Searchlight; #Smoke Launchers; Psybolt Ammunition; TL Heavy Bolters

1 Inquistorial Henchmen Warband (Troops) @ 63 Pts
Commander: Inquisitor Coteaz (HQ)

3 Warrior Acolyte @ [12] Pts
Laspistol (x3); Close Combat Weapon (x3); Flak Armour

1 Razorback @ [51] Pts
#Searchlight; #Smoke Launchers; Psybolt Ammunition; TL Heavy Bolters

1 Inquistorial Henchmen Warband (Troops) @ 12 Pts
Commander: Inquisitor Coteaz (HQ)

3 Warrior Acolyte @ [12] Pts
Laspistol (x3); Close Combat Weapon (x3); Flak Armour

Models in Army: 37


Total Army Cost: 1750

Teraz możemy sobie podyskutowac na temat mojej rozpy Smile
Dawać Wasze wypociny na FoFa Smile
Wystawiam w sumie to co mam, niestety nie dorobiłem się jeszcze 3 SR ani więcej termitów niż 10, ale za to jest masa innych opcji, mam min 5 scoringów do max 7, w 2 scenariuszach od 7 do 9 w zależności od potrzeby.
Na pytanie czemy razorbacki a nie chimery dla warband odpowiedź prosta -> chimer nie posiadam Sad a szkoda trza pomyśleć nad zakupem tak z 3 sztuk.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 EmptySro Lis 14, 2012 7:54 pm

Psybolt = S +1 ?

Bo jak tak to niezłe w sumie te razory 3 * TL S6Ap4 36" Very Happy
Jak nie wystawiasz trzeciego SR to ja bym na siłę scoringów nie robił i już lepiej 10 GK w razie potrzeby na 2*5 rozdzielał.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 EmptySro Lis 14, 2012 7:59 pm

Psychobolt ammo to +1S
Nie planuje na razie rozdzielać, tylko jeżeli będę zmuszony, prędzej rozdziele termity, z nimi jest więcej zabawy i schodzą hmm bardzo słabo Razz

nic na siłę dzięki Coteazowi mam 3 scoringi ( 2 w razorach więc nawet coś na miarę mobilności ) za psie punkty, brakowało mi scoringów np w walce z MGM aby stały i kompletnie nic nie robiły poza zajmowaniem tego scoringa Smile Teraz mam
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 EmptySro Lis 14, 2012 8:10 pm

Znaczy chodziło mi o tą śmieszną zdolność SM (combat squady???). Wtedy w razie potrzeby używasz ich jako 10 lub 2*5.

ok, nie doczytałem ile ci Henczmeni kosztują, 12 Pkt?? No to za te punkty rzeczywiście można takie trzymadełka do znaczników zmontować. Za 128 Pkt masz trzy scoringi i dwa pestkujące razory, fajne Surprised .
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 EmptySro Lis 14, 2012 8:28 pm

ja bym sługusów wrzucił w chimery. Ale wiem, że nie masz.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 EmptySro Lis 14, 2012 8:38 pm

łosiu napisał:
ja bym sługusów wrzucił w chimery. Ale wiem, że nie masz.

Gdybym miał to na pewno by się punkty na nie znalazły Smile
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 EmptySro Lis 14, 2012 8:46 pm

A dlaczego chimery a nie razory?
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 EmptySro Lis 14, 2012 8:59 pm

Porównanie:
razor koszt łaczny 50 punktów
3TL S6 AP4 BS4
zbija crew stuned i shaken
pancerz 11, 11, 10

Chimera: koszt 55
3 S5 AP4 BS3
3 S6 AP6 BS3
nie zbija crew shaken i stuned
pancerz 12,10,10

Ogólnie więcej strzałów i wytrzymalsza za jedyne 5 punktów różnicy, co jeszcze ważne można wyrzucić warbande z transporu i wsadzić tam kochanych termitów Razz
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 EmptySro Lis 14, 2012 8:59 pm

12 pancerza z przodu, więcej pestek.
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 EmptySro Lis 14, 2012 9:00 pm

+ IMBA zasada pływania chimer
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 EmptyCzw Lis 15, 2012 7:53 am

12 na pysku robi roznice - no i wiecej pestek
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 EmptyPią Lis 16, 2012 10:10 pm

Może się podzielicie swoimi rozpiskami jakie macie w planach wystawić na FoFie?
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 EmptySob Lis 17, 2012 2:14 pm

Ja się nie mam za bardzo czym chwalić, gram czym mam, czyli zapewne pójdzie nieco tylko zmodyfikowana rozpiska z poprzedniego roku. Przy generalnie korzystnych dla niej zmianach od poprzdniej edycji powinienem osiągnąć cel minimum, i nie zostać swoim własnym padawanem Razz .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 15 Empty

Powrót do góry Go down
 
KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach
Powrót do góry 
Strona 15 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next
 Similar topics
-
» KOPER, czyli Kącik O Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WH40k-
Skocz do: