ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach

Go down 
+16
MGM
Kwaku
BrotherM
GrimgorIronhide
Tutek
Szczur
Dropsik
Morvius
konri
Cezar
Konrad
wołek
wrubel
Kajsper
łosiu
Bananovitch
20 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next
AutorWiadomość
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 EmptyPią Sie 03, 2012 12:48 pm

łosiu napisał:
1. przerost formy nad treścią. bo co zaprezentuje sobą ten priest z thralami/serwitorami ??
2. oświece cię - może bć w pojeździe tlko jeden oddział. wiec albo priest z thralami/serwami lub z obstawa. w drugim wypadku nie jest już taki samo naprawcz.
3. po 18" nawet nie strzelisz.
4. priest z oddziałem to szału w walce wręcz nie zrobią więc po co im taki transpot, a w turze szarż to choćby skały srały możesz przejechać max 6"

No cóż, to ja Ciebie ściemnię;D:
1. Oni nie są do prezentowania tylko do strzelania/budowania bunkrów itd.
2. Priest jest indepem ze świtą, nic mi nie wiadomo aby nie mógł się przyłączać/wystawiać z oddziałem.
3. Nie strzelę ale będę 18 cali dalej;D. Co w kwestii transportu wydaje się kluczowe;D.
4. A po kiego nim szarżować????????????????????????????
5. Wyjdzie w praniu bo to tylko teoria;D.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 EmptyPią Sie 03, 2012 1:16 pm

Jeśli indep ma obstawę to już nic nie dołączysz.
No i sam przeczysz sobie - ma dojechać transport, a priest z thralami jak już mówiłem się nie bardzo nadają do walki.
Więc co on ma wozić? Zeby bylo 18" i naprawa na 4+ to priesta. Nie nadaje sie do walki wrecz z serwusami, a przy tym ruchu nie postrzelasz.

Więc? jak z tym przeznaczeniem taktycznym?
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 EmptyPią Sie 03, 2012 1:33 pm

łosiu napisał:
Jeśli indep ma obstawę to już nic nie dołączysz.
No i sam przeczysz sobie - ma dojechać transport, a priest z thralami jak już mówiłem się nie bardzo nadają do walki.
Więc co on ma wozić? Zeby bylo 18" i naprawa na 4+ to priesta. Nie nadaje sie do walki wrecz z serwusami, a przy tym ruchu nie postrzelasz.

Więc? jak z tym przeznaczeniem taktycznym?



To że jak ma obstawę nie może być dołączony zmienia postać rzeczy. W takim wypadku lepszym rozwiązaniem będzie razor z iron priestem i 5 wolfguardami na cc. A 18' jest po to aby zwiększyć mobilność pojazdu, nie zawsze jest możliwość czy sens strzelania z danej pozycji. Chociaż nadal pozostaje opcja Iron i 9 piechurów w rhino. I zawsze można go wsadzić do landka;DDDD.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 EmptyPią Sie 03, 2012 5:32 pm

Wiesz takiecombo jakie piszesz przechodzi w GK, naprawa 4+ z przerzutem Smile dodatkowo nie ma pomagierów więc może jeździć w landku razem z pełnym składem np. termitów, lub innych ciężkich zabawek. Smile
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 EmptyPią Sie 03, 2012 5:52 pm

Tyle że zwykły techmarynata naprawia na 5+, to saga daje -1. Iron priest też nie potrzebuje przydupasów i na początku pisałem o landku;D. Ogólnie uważam że przywracanie hull poitów daje nowe możliwości przy techmarinesach, a combem bym tego nie nazwał;D.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 EmptyPią Sie 03, 2012 6:09 pm

Nie wiem jak Iron Priest ale mój na 4+ jak ma servoharmers Razz Dodatkowo przerzut Smile
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 EmptyPią Sie 03, 2012 6:33 pm

Szczur napisał:
Nie wiem jak Iron Priest ale mój na 4+ jak ma servoharmers Razz Dodatkowo przerzut Smile


Kurde Iron Priest też ma serworamię ale w opisie tegoż nic nie ma o wpływie na naprawę.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 EmptyPią Sie 03, 2012 7:35 pm

Bo servoharness to nie jest serworamię tylko serwouprząż, a prymitywne Wilki nie mają dostępu do takich fajnych bajerów Razz
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 EmptyPią Sie 03, 2012 7:50 pm

Hehe racja;D. Tak to już jest jak się jest niedouczonym w językach
;DD.
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 EmptyPią Sie 03, 2012 9:21 pm

Jakoś nie czuje tego comba. W poprzedniej edycji nie było hull pointow - pojazdy twardsze, a jakoś nikt za bardzo się w takie comba nie bawił. Jedna ostra penka niszcząca pojazd i masz useless priesta.
W ogóle landki poza tym ze wyglądają za dużo nie robią - są mało cost effecitve; w transporcie lepiej wypadaja dropy, a w strzelaniu np. long fangi w wilkach
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 EmptySob Sie 04, 2012 6:30 am

Priest nie jest taki bezużyteczny. Bądź co bądź to dodatkowy atak z fista, a jako że grubasy dostały boosta a pw nerfa to i fist będzie w cenie.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 EmptySob Sie 04, 2012 7:15 pm

Bananovitch napisał:
Priest nie jest taki bezużyteczny. Bądź co bądź to dodatkowy atak z fista, a jako że grubasy dostały boosta a pw nerfa to i fist będzie w cenie.

W sumie priest chyba jest bezużyteczny ale istotne jest że landek crudsader może zapakować 15 wolf guardów i priesta i przejechać w pierwszej turze 18 cali, czyli 12 cali rozstawienia + 18 cali ruchu + 6 cali wysiadki + 2k6 szarży = od 38 do 48 cali średnio 42 cale zasięgu szarży w pierwszej turze. Fajne?? FAJNE. Więc teraz pozostaje mi to przetestować w praktyce ;D.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 EmptyPon Sie 06, 2012 5:52 am

Powtarzam, żeby wysadzic ludków to możesz przejechać max 6".

Czli pierwsza tura: rozstawienie 12" + ruch 18" = 30"
nastepna tura: 6" ruch +6" wysiadka +2k6" szarża = około 24"
Średnio: 27" na turę - nizły wynik, ale ....
dość koszowne doświadczeni - jednak może się opłaci - potestuj. Ja jakoś tego nie widzę.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 EmptyPon Sie 06, 2012 7:17 am

Spoko, spoko dopiero wczoraj miałem czas żeby zacząć się z 6 edycją zapoznawać, ,więc na razie tylko teoretyzuję. Z tego co poczytałem to walka będzie w półdystansie (przez pół bitwy mogą być ciemności), najlepiej hordą (salwa snap shotów na start i niekończące się dostawianie). Za to pojazdy mają przechlapane i nawet landek może z łatwością zostać wyglanowany, nie wspominając już o broniach z haywire itp.
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 EmptyPon Sie 06, 2012 3:42 pm

MGM napisał:
Z tego co poczytałem to walka będzie w półdystansie (przez pół bitwy mogą być ciemności),
Chyba że masz night vision na całej armii Rolling Eyes [mroczny darkowy śmiech gdzieś z ciemności] Razz

MGM napisał:
Za to pojazdy mają przechlapane i nawet landek może z łatwością zostać wyglanowany, nie wspominając już o broniach z haywire itp.
Squad 2x5 Scourge = 4 hayv blaster = 8 strzałów = static. 6 glanów i penka albo lepiej
9 Wych = 9 hayv grenade faaaaajniee Twisted Evil

Jednak są innowacje do rozpy spowodowane zmianą zasad, testing in progress.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 EmptyPon Sie 06, 2012 4:55 pm

Tak apropo dopiero teraz doczytując się w rulebooku zauważyłem, że pojazdy obojętnie jakie poza walkerami mogą max w fazie ruchu ruszyć się 12 cali, jak chcą więcej to dopiero w fazie strzelania do 6, 12 lub 18 cali w zależności od rodzaju zwykły, fast, skimmer fast.

Kurcze powoduje to, że rhino przewozi w jednej turze na odległość 18 cali na turę, lepiej wychodzą transportery Eldarów i Emo-Eldarów. 12 cali ruchu + 18 w fazie strzelania daje 30 cali na turę, Emo Eldarów dodatkowo są Open Topped dlaczego jeszcze mogą szarżować w 2 turze praktycznie w dowolne miejsce na planszy.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 EmptyPon Sie 06, 2012 5:30 pm

Jak się czyta to skimmery czy zoomery to już w ogóle popieprzone jest , rusza się kiedy chce może wyjechać w fazie ruchu strzelić i ruszyć w assaulcie jeszcze raz 2k6 czyli wychyla się strzela i chowa;D. Masakra.


Kurcze nie pasuje mi wyjątkowo ta edycja ;/, może poczekam z graniem do 7;DDDD.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 EmptyPon Sie 06, 2012 7:16 pm

Gdzie znalazłeś, że skimmery w fazie assaultu skaczą 2k6?? a latacze to nie takie wielkie zło, pożyjesz zobaczysz Smile
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 EmptyPon Sie 06, 2012 7:35 pm

No nie skimmery (mój błąd) tylko eldar jetbikes strona 45, tak samo jak jednostki skyborne;/.
Ale coś tam jeszcze ze skimmerami jest jak się zagłebię to dam znać co i jak;D,
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 EmptyPon Sie 06, 2012 7:55 pm

Przeglądam sobie zasady turniei na 6 ed. wnioski:

alianci do boju praktycznie tylko jednym turnieju z pełnymi opublikowanymi zasadami są nie dopuszczeni, trza zacząć czytać inne dexy i szukać sojusznika dla moich GK, bardzo mnie kuszą BA, DA, Eldary, DE

Fortyfikacje dozwolone ale z wyjątkiem Fortress of Redemption, czyli zostaje na Bastylia, lądowisko, linia umocnień.

Punkty turniejowe różnie liczone, najbardziej podoba mi się system 888 czyli:

0-8 punktów za cele główne, znaczniki
0-8 punktów cele poboczne - zabicie szefa, firstblood, linebreaker, zabicie 25%/50%/75% liczebności wroga itp co turniej to różnie
0-8 zwykłe punkty małe czyli jeden zdobywa 1000 małych drugi 1200 to patrzą tabelka i np. wychodzi 4VP dla kogoś tam.
Maks do zdobycie 24 punkty za cały bój.


Ostatnio zmieniony przez Szczur dnia Pon Sie 06, 2012 11:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 EmptyPon Sie 06, 2012 8:24 pm

Myślę, że nie ma co czytać bo to szybko umrze po kilku kiler combach zaczną (w najlepszym wypadku) sankcjonować sojusze albo w ogóle z nich zrezygnują, szczególnie jak co drugą bitwę będziesz grał z armią jakąś tam i gościem z eldarów wyłaczającym psioników z akcji a samemu rzucającego fortune i inne gówna (dla gejów to chyba masakra) albo dark eldarzy z lasherem ;DDD, itd. itd. Wydaje mi się że na ten moment tyrki będą w zielonym lesie (pewnie i tak go w końcu zeżrą ale na razie tam są).

Co do ogólnych wniosków to wydaje mi się że mocno skomplikowali 40-stkę, sam podręcznik zawiera o wiele więcej zasad. Do tego została również spowolniona (chalenge, rzucanie na każdego save'a do skutku , strzelanie i chowanie się itd.) myślę że standardowa rozgrywka się znacznie wydłuży nawet jak już opanujemy zasady.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 EmptyPon Sie 06, 2012 8:48 pm

Może w końcu przestanie to być gra dla niemowlaków (jak była w piątej edycji). Dla mnie wszelkie zmiany (zarówno 8 edycja battla jak i 6 40k) są jak najbardziej in plus.

Co do sojuszy-Szczur, to co napisałeś to żart? Najbardziej imba armia w systemie a jeszcze chcesz sojuszników szukać? Ile Ty masz lat? Czas wydorośleć Razz Wink

A tak bardziej serio-jeżeli sojusze przejdą, to po tak po prawdzie potrzebuję tylko jakiegoś oddziału albo dwóch do kontry. Strzelanie strzelaniem, ale zawsze jest ryzyko że jacyś czarni, wilki czy szaraki doją przebiją się jednak przez grad pocisków i zaczną tłuc moje szaraczki, więc dobrze by było mieć coś, co przyjmie ich na klatę. Typy już mam, modeli część mam, jeszcze tylko ograć to trzeba i sprawdzić czy działa.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 EmptyPon Sie 06, 2012 9:03 pm

No nie wiem, wydaje mi się ze taki podział jaki był do tej pory na wolniejszego i "poważniejszego" starszego brata battla oraz szybszą i bardziej skirmiszową 40-stkę całkiem się sprawdzał. Granie tak jak Kwaku, Ja czy Szczur na ~20 figsach uważałem za przyjemne + zasady mieszczące się w jednej małej książeczce. Na ten moment zasady się nieźle rozrosły + armie na małej ilości pestek będą w regresie, ale co tam... prawdę powiedziawszy t ow tej kwestii jestem laikiem, a do tego nie cierpię zmian (mówiłem już, że w końcu opanowałem jako tako 5-tkę a oni wprowadzili 6-tkę;P) i tak naprawdę to chyba najwięcej do powiedzenia może mieć Łoś.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 EmptyPon Sie 06, 2012 11:56 pm

Trza szukać sojuszy aby ta "słaba" armia właśnie z powodu sojuszy nie stała się przeciętną, niech każdy kto może wstawi do sojuszy eldarskiego farseera, jeszcze jak można to na bika abym go nie mógł złapać dodatkwo odział jetbików aby miec troopsa do zajmowania bardzo szybkiego zajmowania, jakiś falcon np. z fire dragonami i mamy zestaw prawie idealny z każdą armią, która miala problemy z GK już ich nie ma. Dodatkowo trzeba wprowadzać budynki aby armie miały cokolwiek do walki z lataczami ( czyt. Emo-Eldarzy, Necroni aktualnie najpoważniejsze zagrożenie, tanie i efektywne).

Gorzej, jeżeli wyklarują się wygięcia czasoprzestrzenne w postaci np. 2 specjali z różnych armii i w połączeniu ich zdolności będzie gra prawie absurdalna, hmm farseer ten specjalny i np. coatez z GK, hmm przestawiamy sobie d3+1 jednostki po czym przeciwnikowi karzemy przerzucić udany rzut na przejęcie inicjatywy Smile
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 EmptyWto Sie 07, 2012 7:15 am

IMHO:
- sojusz - ograniczyć można do Battle Brothers - wtedy ma to ręce i nogi
- umocnienia? - proszę bardzo - wala sobie 250 pts na fortece w grze na 1500. Uprzyjemnisz mi dzień
- a tym ruchem na pojazdach - nie ma co się podniecac - boosta dostała kawaleria tak na dobra sprawe. reszta nie wiele sie zmienila. dobrze ze zoomery MUSZA sie ruszac, a nie stać jak debil i strzelac.
- co ma byc mobilne jest mobine i juz, gra przyspieszy moim zdaniem. wiecej pesteczek
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Sponsored content





KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach
Powrót do góry 
Strona 9 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next
 Similar topics
-
» KOPER, czyli Kącik O Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WH40k-
Skocz do: