ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Store Championship w Koszalinie czy tylko zwykły turniej?

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
wrubel
Ork
wrubel


Liczba postów : 529
Join date : 08/05/2009

Store Championship w Koszalinie czy tylko zwykły turniej? Empty
PisanieTemat: Store Championship w Koszalinie czy tylko zwykły turniej?   Store Championship w Koszalinie czy tylko zwykły turniej? EmptyNie Wrz 11, 2016 9:47 am

Czy w Koszalinie damy radę zorganizować mistrzostwa sklepu?

Mamy w Koszalinie sklep sprzedający towary Galakty zatem istnieje otwarta droga do zorganizowania mistrzostw sklepu - w tym celu należy zamówić "Store Championship KIT" http://galakta.pl/zestawy-turniejowe/  w którego skład wchodzi karta BAY na mistrzostwa regionu.
Pytanie do chłopaków ze sklepu:
- czy zainteresowani byli by współpracą przy takim turnieju - ponieważ tylko za ich pośrednictwem można go zorganizować?
- czy istniała by możliwość aby dowiedzieć się w Galakcie jaki jest koszt takiego zestawu i kiedy ew. można będzie go zamówić?

Turniej X-winga w klubie?


Myślę o turnieju w terminach 1 lub 8.10.2016 roku w klubie,
- co wy na to - kto był by chętny?
- czy klub pozwoli na organizację w tym terminie?

Niestety z racji tego iż kity kwartalne nie są do dostania, póki co, ewentualne nagrody zorganizować musieli byśmy we własnym zakresie. Karty promo "by Zad Trolla" jestem w stanie wykonać własnymi siłami.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Store Championship w Koszalinie czy tylko zwykły turniej? Empty
PisanieTemat: Re: Store Championship w Koszalinie czy tylko zwykły turniej?   Store Championship w Koszalinie czy tylko zwykły turniej? EmptyNie Wrz 11, 2016 4:04 pm

Jestem za 1.10
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
G0rdon
Goblin
G0rdon


Liczba postów : 52
Join date : 01/07/2016

Store Championship w Koszalinie czy tylko zwykły turniej? Empty
PisanieTemat: Re: Store Championship w Koszalinie czy tylko zwykły turniej?   Store Championship w Koszalinie czy tylko zwykły turniej? EmptyNie Wrz 11, 2016 9:37 pm

Jestem za 1.10.2016 Smile
8.10 na bank odpadam
Powrót do góry Go down
wrubel
Ork
wrubel


Liczba postów : 529
Join date : 08/05/2009

Store Championship w Koszalinie czy tylko zwykły turniej? Empty
PisanieTemat: Re: Store Championship w Koszalinie czy tylko zwykły turniej?   Store Championship w Koszalinie czy tylko zwykły turniej? EmptyWto Wrz 13, 2016 12:16 pm

Rozmawiałem z Tomkiem w sprawie zakupu "Store Championship Kit" - będziemy zamawiali jak tylko będą w sprzedaży, tak że droga do mistrzostw sklepu otwarta. Jak będziemy mieli kit w ręku - wybieramy termin.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Store Championship w Koszalinie czy tylko zwykły turniej? Empty
PisanieTemat: Re: Store Championship w Koszalinie czy tylko zwykły turniej?   Store Championship w Koszalinie czy tylko zwykły turniej? Empty

Powrót do góry Go down
 
Store Championship w Koszalinie czy tylko zwykły turniej?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» X-wing Store Championship RcTrax - Koszalin 29.07.2017
» Szopka Ojców Franciszkanów w Koszalinie
» Ustawki w Klubie
» Turniej w marcu
» Turniej w lutym na 9ed.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: X-Wing-
Skocz do: