ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Codex: Space Wolves

Go down 
+13
Tutek
Bananovitch
Mad Mike
Cezar
GrimgorIronhide
Artur
MGM
łosiu
Amittus
quins
Kwaku
Szczur
Szatański
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Codex: Space Wolves - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Codex: Space Wolves   Codex: Space Wolves - Page 3 EmptyPią Sie 08, 2014 7:32 pm

faLus napisał:
Bez eternala ale da się ich wsadzić więcej niż fuckerów i będą tańsi o jakieś 40 pkt. Bójcie się bo będzie bolało Wink

Jeden placek z siłą 8 i po sprawie Razz, dobra 2 placki Razz
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Codex: Space Wolves - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Codex: Space Wolves   Codex: Space Wolves - Page 3 EmptyPią Sie 08, 2014 7:43 pm

Przy T 5, mając za plecami 2 woundowe potworki z tym samym? Proszę cię...
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Codex: Space Wolves - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Codex: Space Wolves   Codex: Space Wolves - Page 3 EmptyPią Sie 08, 2014 7:46 pm

A pomyśl sobie co taki pan robi twoim ripkom jak siedzi w RCSie. 1 niewyinvowana rana i składa ci ripka, bo thunderwolfy z fistami mają s 10 :p
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Codex: Space Wolves - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Codex: Space Wolves   Codex: Space Wolves - Page 3 EmptyPią Sie 08, 2014 7:48 pm

Z fistem Jarl składa świnię jednym strzałem.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Codex: Space Wolves - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Codex: Space Wolves   Codex: Space Wolves - Page 3 EmptyPią Sie 08, 2014 7:52 pm

faLus napisał:
Z fistem Jarl składa świnię jednym strzałem.

Jak dożyje do jego wypłaty  geek , chociaż teraz jak oddział wypłaca hity także w gościa w challengu...  scratch 


Nie chce mi się szukać: czy mogę się sojuszować ze swoim suplementem? Tzn. CSM z np. BL?
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Codex: Space Wolves - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Codex: Space Wolves   Codex: Space Wolves - Page 3 EmptyPią Sie 08, 2014 7:53 pm

Jeśli ofc. itemków w stylu talizmany itp. nie zmienili. Wtenczas jeden z najlepszych trzaskaczy na bohów (jesli nie naj).
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Codex: Space Wolves - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Codex: Space Wolves   Codex: Space Wolves - Page 3 EmptyPią Sie 08, 2014 8:04 pm

Nie chce mi się szukać: czy mogę się sojuszować ze swoim suplementem? Tzn. CSM z np. BL?
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Codex: Space Wolves - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Codex: Space Wolves   Codex: Space Wolves - Page 3 EmptyPią Sie 08, 2014 8:34 pm

tja
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
SkullBoy
Snotling
SkullBoy


Liczba postów : 38
Join date : 04/01/2014

Codex: Space Wolves - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Codex: Space Wolves   Codex: Space Wolves - Page 3 EmptyNie Sie 10, 2014 8:30 am

Wczoraj przymierzyłem się trochę do złożenia takiego uber - wolflorda ( w nawiasie punkty )
- Wolf Lord ( 105 )
- Mount ( 50 )  
- Hełm Durfasta ( 20 ) ( Przerzut wszystkich to hitów , strzelanie ignoruje cover )
- Armor of Russ ( 35 ) ( 2+ , 4++ , redukcja inicjatywy w wyzwaniu o -5 )
- I tu jak to się mówi to masz 2 wyjścia z tą samą cenę albo Black Death S+2 AP 2 Rampage zawsze na +3 ataki ale inicjatywa 1 lub Fangsword S+1 Ap3 Rending z Hellfrostem ( Jeśli zada ranę i nie zda testu siły automatyczny wypad z gry co omija eternala ) Obydwa 25

Ogólnie Kaban za 255 z 7 atakami jeśli używamy miecza ( wliczam kontr-szarżę ) , lub 10 toporka
Oczywiście jeśli zabierzemy Wulfenstone ( 40 ) mamy rage a cały unit Furious Charge

Wniosek końcowy witamy następnego op pajaca Razz
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Codex: Space Wolves - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Codex: Space Wolves   Codex: Space Wolves - Page 3 EmptyNie Sie 10, 2014 8:54 am

Ten kask daje tez ignorowanie covera unitowi w ktorym siedzi gieroj?
Powrót do góry Go down
SkullBoy
Snotling
SkullBoy


Liczba postów : 38
Join date : 04/01/2014

Codex: Space Wolves - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Codex: Space Wolves   Codex: Space Wolves - Page 3 EmptyNie Sie 10, 2014 9:30 am

No właśnie nie kask daje ignore cover tylko pajacowi ale przerzut wszystkich to hit i tak jest bardzo ok Smile
Mam takie przemyślenie tak jak ten talizman co był poprzednio tylko 2.0
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Codex: Space Wolves - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Codex: Space Wolves   Codex: Space Wolves - Page 3 EmptyNie Sie 10, 2014 1:41 pm

faLus napisał:
A pomyśl sobie co taki pan robi twoim ripkom jak siedzi w RCSie. 1 niewyinvowana rana i składa ci ripka, bo thunderwolfy z fistami mają s 10 :p

Na szczęście siła 10 nie zabija ripków od razu Razz

Pisałeś, że mają t4 a nie t5 więc to zmienia postać rzeczy.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Codex: Space Wolves - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Codex: Space Wolves   Codex: Space Wolves - Page 3 EmptyNie Sie 10, 2014 1:43 pm

Brak FnP, IWND i inv na 4+ nie na 3+ czynią różnice imho, do tego taki niuans jak bombardowanie planetarne... ale test siły i na 5+ (w większości przypadków) zgon jest gruuuuube.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Codex: Space Wolves - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Codex: Space Wolves   Codex: Space Wolves - Page 3 EmptyNie Sie 10, 2014 1:50 pm

Takie pytanko to teraz po wilkach będą bloodzie??
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

Codex: Space Wolves - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Codex: Space Wolves   Codex: Space Wolves - Page 3 EmptyNie Sie 10, 2014 1:54 pm

Link od Kuby nie działa, ma juz to ktoś na swoim chomiku??
Powrót do góry Go down
Malatyn
Ork
Malatyn


Liczba postów : 488
Join date : 19/09/2013
Skąd : JS1373

Codex: Space Wolves - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Codex: Space Wolves   Codex: Space Wolves - Page 3 EmptyNie Sie 10, 2014 2:14 pm

Szczur napisał:
Takie pytanko to teraz po wilkach będą bloodzie??

chyba GK
Powrót do góry Go down
SkullBoy
Snotling
SkullBoy


Liczba postów : 38
Join date : 04/01/2014

Codex: Space Wolves - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Codex: Space Wolves   Codex: Space Wolves - Page 3 EmptyNie Sie 10, 2014 2:24 pm

PB Space Wolves 7th

Link działa ...
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

Codex: Space Wolves - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Codex: Space Wolves   Codex: Space Wolves - Page 3 EmptyNie Sie 10, 2014 2:31 pm

ale cokolwiek nie klikne wywala sie strona i nic sie nie da zrobić
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Codex: Space Wolves - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Codex: Space Wolves   Codex: Space Wolves - Page 3 EmptyNie Sie 10, 2014 2:39 pm

Szczur napisał:
faLus napisał:
A pomyśl sobie co taki pan robi twoim ripkom jak siedzi w RCSie. 1 niewyinvowana rana i składa ci ripka, bo thunderwolfy z fistami mają s 10 :p

Na szczęście siła 10 nie zabija ripków od razu Razz
Dlatego napisałem, że to robi siekę siedząc w RCSie. Miałem tu na myśli Ravenwing Command Squad gdzie normą jest wzięcie granatnika obniżającego toughnes ;P
Właściwie wystarczy nawet 3 zwykłych Black Knightów by mieć dobre kulochwyty i taki granatnik.

Szczur napisał:
Pisałeś, że mają t4 a nie t5 więc to zmienia postać rzeczy.

A gdzie ja niby napisałem, że HQ na psie ma 4 toughnes'a?
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Codex: Space Wolves - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Codex: Space Wolves   Codex: Space Wolves - Page 3 EmptyNie Sie 10, 2014 3:40 pm

Nobbynobbs.83 zaprasza do chomiczej jamy przejechać się turbosankami Wink
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Codex: Space Wolves - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Codex: Space Wolves   Codex: Space Wolves - Page 3 EmptyPon Sie 11, 2014 6:23 am

Dobra kolejny detachment jak u orków co troopsy nie mają zasady super scorowania, wiem, że 6 slotów HQ kusi ale nie wiem czy tak bardzo da to przewagę, z drugiej strony armia w dużej mierze z opcją na Outflank niestety rzuca się kostkami jakie oddziały ( każdy oddział bazowa na 6+ ale jak masz troops i idepa w nim to na 4+ ).

Latające żelazko w wersji transportowej ma niezłą silę ognia

Twin Linked hellfrost cannon (24 cale, S6, AP 3 blast, hellfrost lub 24 cale S8 AP1 heavy 1 hellfrost )
Hellfrost - model jak mu się zada ranę musi zdać test siły jak nie to ginie
twin linked lascannon
2 x twin linked heavy bolter ( za dopłatą 2 x twin linked multi melta lub skyhammer missile luncher )

oczywiście wozi zaledwie 16 modeli ( co to ma być ) i ma assault vehicle i ducha maszyny

Jeszcze nic nie wykombinowałem w rozpie, ale armia zdgredów też może być ciekawa z biornem na czele Very Happy
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Codex: Space Wolves - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Codex: Space Wolves   Codex: Space Wolves - Page 3 EmptyPon Sie 11, 2014 6:44 am

UrWał oczko mi uciekło. Ile to kosztuje i ile ma pancerza (mniemam ze AV12 - bo inaczej to przegina)
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Codex: Space Wolves - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Codex: Space Wolves   Codex: Space Wolves - Page 3 EmptyPon Sie 11, 2014 6:51 am

12 pancerza wszędzie i koszt bazowy 215 za multimelty dopłata 20 zapomniałem dodać, że ma jak latająca cegła ceramiczne pancerze, multi melty już nie takie straszne. Cholercia 16 modeli to trochę dużo, wejdzie cała 8 termitów ( nie jest fajnie ) albo 16 kolesi co w walce wręcz wypłacają masę ataków.
Wersja transportowa jest w fastach, wersji niby mocniej strzelająca w heavy
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

Codex: Space Wolves - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Codex: Space Wolves   Codex: Space Wolves - Page 3 EmptyPon Sie 11, 2014 6:59 am

Duży wybór w jednostkach więc będzie więcej opcji grania
kawaleria może teraz mieć wszystko z meele wepon i rending na kazdej broni, speedery w wersji typhon tansze, taniutkie motory na WG i jumppacki więc wreszcie będzie można zagrać na prawdziwym gangu motocyklowym i sensownych jumppackach, dobrze że coś mnie tknęło i kupiłem dodatkowych gości z jumpami tylko czeka mnie dużo magnesowania znowu:D
ogólnie nie jest źle da się grać tym co mam bez wydawania fortuny na nowe modele
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Codex: Space Wolves - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Codex: Space Wolves   Codex: Space Wolves - Page 3 EmptyPon Sie 11, 2014 7:04 am

Amittus napisał:

ogólnie nie jest źle da się grać tym co mam bez wydawania fortuny na nowe modele

Spoko fortunę i tak wydasz, jedno żelazko, nie wiem czy masz kawalerię ale ona teraz dużo zyskała, więc pociągnie też. z podręcznikiem to lekko trza liczyć 500 PLNów na nowe zabawki nie wiem czy mało.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Codex: Space Wolves - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Codex: Space Wolves   Codex: Space Wolves - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Codex: Space Wolves
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE
» Codex - Deathwatch
» Codex: Necrons
» Nowy codex TAU
» Codex: Tau Empire

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WH40k-
Skocz do: