ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Edycja 7 - Dyskusja Generalna

Go down 
+14
Wilk
Wyngaal
Mad Mike
Malatyn
łosiu
Amittus
faLus
Bananovitch
Kwaku
Szczur
Carolus
Sztajger
Cezar
MGM
18 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
AutorWiadomość
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 EmptyWto Maj 27, 2014 5:53 pm

Zabili smoka  Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad .

http://www.blacklibrary.com/faqs-and-errata.html


No to oficjalnie żegnam się z CSM-ami na FoF-a, będą Demony i nie wiem co...

A teraz grając znerfionym smokiem, znerfionym DP i bez praktycznie żadnego boosta mogącego dać mi szansę na równą grę z kimkolwiek poza DA oficjalnie przechodzę na stronę play for fun ;p!
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 EmptyWto Maj 27, 2014 6:22 pm

a co ja mam powiedzieć??
zabrali wilkom ich moce, koniec kresek i żywych piorunów, wzamian dali master of the run za 25 punktów i dostęp do demonologi, kumacie demonologia u kosmicznych wilków, taka herezja powinni zastrzelic goscia ktory zaproponował taką zmianę, jak trafie na przeciwnika który bedzie grał wilkami na demonologii bede poddawal bitwe 20-0 zeby niemieć nic wspólnego z taką abberacją
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 EmptyWto Maj 27, 2014 6:30 pm

Amittus napisał:
a co ja mam powiedzieć??
zabrali wilkom ich moce, koniec kresek i żywych piorunów, wzamian dali master of the run za 25 punktów i dostęp do demonologi, kumacie demonologia u kosmicznych wilków, taka herezja powinni zastrzelic goscia ktory zaproponował taką zmianę, jak trafie na przeciwnika który bedzie grał wilkami na demonologii bede poddawal bitwe 20-0 zeby niemieć nic wspólnego z taką abberacją

Hmmmm, no tak w moim smutku zapomniałem o kastracji na Wilkach ;/. Współczuję Neutral , cała nadzieja w przyszłorocznym dexie Neutral .
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 EmptyWto Maj 27, 2014 7:26 pm

Amittus, a na ch.. ci kreska i jakieś pioruny, skoro koniec ery Tau?
Powrót do góry Go down
Mad Mike
Night Goblin Shaman
Mad Mike


Liczba postów : 191
Join date : 01/08/2013
Age : 30
Skąd : Ex-wieś Jamno

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 EmptyWto Maj 27, 2014 7:31 pm

Ja zaś mam gacie pełne obaw przed tym, co mój nowy kodeks przyniesie.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 EmptyWto Maj 27, 2014 7:42 pm

E tam Tau era GK powraca, wszytkie moce z sanctic praktycznie przypisane do różnych jednostek, nie muszę losować, aż mnie kusi aby jutro zagrać Razz

A Tau właśnie dostało busta w postaci rozdzielania armii enclawy na detachmenty do systemów, bosko Smile
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 EmptySro Maj 28, 2014 5:12 am

A czemu zważywyli demon princa??
Achriman też niezły, 3x tę samą moc witchfire, nie jest źle.
Dziwne znefili smoka a Czarek jako pierwszy o tym nie napisał, ktoś widział ostatnio chłopaka?? Net mu odcięli czy co?? Very Happy
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 EmptySro Maj 28, 2014 6:26 am

smutek i nostalgia
Hellbrut 5 punktów tańszy - normalnie się posrałem ze szczęścia  Rolling Eyes 

Jakby kosztował 90 to by było ok.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 EmptySro Maj 28, 2014 6:38 am

Oj tam dajecie, moje Tau też wykastrowali tą edycją i nie płaczę, należało się jak i smokom co sami musicie przyznać.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 EmptySro Maj 28, 2014 7:09 am

Szczur napisał:
A czemu zważywyli demon princa??
Achriman też niezły, 3x tę samą moc witchfire, nie jest źle.
Dziwne znefili smoka a Czarek jako pierwszy o tym nie napisał, ktoś widział ostatnio chłopaka?? Net mu odcięli czy co?? Very Happy

Pewnie jak zobaczył nerf smoka to najpierw zemdlał, później posrał się ze szczęścia a teraz drugi dzień pije ;D.

Ogólnie dostało się FMC a DP w tej opcji zbierający się 3 tury do szarży lub jumpujący od ruin do ruin to słaba zabawka za ponad 300 Pts. Jakby miał więcej T to może by przeszło ale z 5 to za łatwy cel żeby nie latać.
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 EmptySro Maj 28, 2014 8:47 am

Jak teraz wygląda kwestia "nie ma mnie w 1 turze na stole (lub zanim wyjdą rezerwy)-przegrywam"?
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 EmptySro Maj 28, 2014 9:08 am

Widzę to tak:
1) Demony zostają.
2) Kairos zdecydowanie zostaje.
3) Jeden smok nadal jest spoko opcją
4) 2 herladów tzeentzh'a na 3 poziomie do przyzywania grubasów
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 EmptySro Maj 28, 2014 9:56 am

Cytat :
zabrali wilkom ich moce, koniec kresek i żywych piorunów ( + koniec z&%$#ego turret mounta na smokusie )
Nareszcienareszcienareszcienareszcienareszcienareszcienareszcienareszcienareszcienareszcienareszcienareszcie
nareszcienareszcienareszcienareszcienareszcienareszcienareszcienareszcienareszcienareszcienareszcienareszcie
nareszcienareszcie  Twisted Evil .

Cytat :
Achriman też niezły, 3x tę samą moc witchfire, nie jest źle.
Mógł tak od dawna  Razz .

Zmian nie ma znowuż aż tak wiele.
- librodred ma 2 poziom
- starzy psionicy ( BA i SW ) mają 2 poziom za +25 pkt.
- Dark eldarowy veil of tears działa tak samo jak eldarowy ( wymagany test mocy )
- Dopisali nowe dyscypliny tym którzy je mają
- Szarakowa zasada Aegis pozwala przerzucać 1 na deny the witch, wzmocniona wersja wszystkie nieudane
- Psi shock wraca do starej wersji
- (prawie) wszystkie szaraki znają za daromo hammerhanda ( nowego, z bonusem +2 do siły ) i banishmenta
- Tau mogą brać missile drony tylko do borysków  Razz . A drone controler dalej na nie nie działa
- Spejsi mogą normalnie sojuszować się z innymi spejsami, muszą miec tylko inną CT.
- No, naprawili błąd z systemami w enklwie
- No i wyjaśnili void shielda - hity z blastów i templatek zadaja 1 trafienie tarczy.

Dobrze że jest, acz generalnie nieco rozczarowujące.

Cytat :
Jak teraz wygląda kwestia "nie ma mnie w 1 turze na stole (lub zanim wyjdą rezerwy)-przegrywam"?
Jeśli po rozegraniu pełnej tury ( obu graczy ) któraś ze stron nie ma nic na stole, to automatycznie przegrywa.

PS. Zauważliście, że siostry nie mają FAQ ?
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 EmptySro Maj 28, 2014 10:30 am

Suspect ktoś się podszywa pod Czarka  Suspect .
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 EmptySro Maj 28, 2014 12:01 pm

Chyba tak to Czarek aż musiałem mu edytować posta bo się forum rozjechało.
Zaczytał się chłopak w nowym podręczniku i oto skutki zniknął w warpie, teraz wyszedł i odezwał się.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 EmptySro Maj 28, 2014 12:59 pm

Nie było nic o smokach...  Suspect Suspect 
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 EmptySro Maj 28, 2014 2:18 pm

Jak nie było, aż na kolorowo zaznaczył:

Cezary napisał:
( + koniec z&%$#ego turret mounta na smokusie )
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 EmptySro Maj 28, 2014 4:05 pm

dosyć niefortunnie nazwali tą demonologię, tam nie ma nic do przyzywania demonów, ciekawe co za jełop taką nazwe wymyślił
jak narazie całkiem fajnie na papierze wygląda dwóch runków na motorach z 2 levelem psykera w runicach z jakims dodatkiem coby się różnili, jecden leci na dywinacji drugi na biomancji, jak ma się fuksa w czarach to mozna całkiem fajne combosy wykręcać, mozna dac im jako kulolapy pare wilczków
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 EmptySro Maj 28, 2014 5:43 pm

No faktycznie... tylko trzy czy cztery czary z malefic wyciągają demony z warpa, ciężko to nazwać przyzywaniem Rolling Eyes 
Tak przy okazji to demonologia to nie tylko przyzywanie (tak jak część malefic) ale tez kontrolowanie (druga część malefic, część sanctixc) i odwoływanie (pozostała część sanctic).
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 EmptySro Maj 28, 2014 6:34 pm

nie rozróżniłem santic od malefix zle spojrzałem na czary
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 EmptySro Maj 28, 2014 7:09 pm

Nie chcę psioczyć ale ja to widzę tak-grasz demonami? Nie? A szarakami? Też nie? To po ch.. przyszedłeś na turniej?
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 EmptySro Maj 28, 2014 7:28 pm

Szczur napisał:
Jak nie było, aż na kolorowo zaznaczył:

Cezary napisał:
( + koniec z&%$#ego turret mounta na smokusie )

Poszedł edit w międzyczasie, wtedy właśnie Czarek odzyskał władzę nad kompem  Cool .

faLus napisał:
Nie chcę psioczyć ale ja to widzę tak-grasz demonami? Nie? A szarakami? Też nie? To po ch.. przyszedłeś na turniej?

"Aaaaa, wziąłeś Eldarów? Eeeee, no dobra to rzucamy k6 kto wygrał?"
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 EmptySro Maj 28, 2014 7:40 pm

Poczekajcie trza pograć sprawdzić na papierze to wiecie może sobie wyglądać, a w realu może być średnie itp.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 EmptySro Maj 28, 2014 7:59 pm

Hehe, prawda Szczurek, zresztą zawsze będzie coś wygięte, przecież balansu to się chyba nie spodziewamy ;D.
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 EmptySro Maj 28, 2014 8:22 pm

oj tam boicie sie tych przegiec a tu Mat pokonał tyrkami deathstara tau na 6 edycji
Mat klepie tau
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Edycja 7 - Dyskusja Generalna   Edycja 7 - Dyskusja Generalna - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Edycja 7 - Dyskusja Generalna
Powrót do góry 
Strona 7 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Codex: Dark Angels
» chaos - dyskusja generalna
» Generalna dyskusj
» Mordheim - dyskusja
» 10.08 od godz. 18 do oporu mini turniej reulamin (EDYCJA 09.08)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WH40k-
Skocz do: