ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach

Go down 
+16
MGM
Kwaku
BrotherM
GrimgorIronhide
Tutek
Szczur
Dropsik
Morvius
konri
Cezar
Konrad
wołek
wrubel
Kajsper
łosiu
Bananovitch
20 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next
AutorWiadomość
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 EmptyNie Kwi 24, 2011 9:48 am

Dobra zagiąłeś mnie Shocked
Dzięki za wytknięcie moich błędów
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 EmptyNie Kwi 24, 2011 12:03 pm

Spoko Wink Najlepiej opcje rozpiski i tak sprawdza się w bitwie, więc pograj i zobacz co Ci pasi.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 EmptyNie Kwi 24, 2011 6:45 pm

Łicz łicz łicz kult kult kult - hell yeah - to jest esencja tej amri Very Happy
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 EmptySro Mar 14, 2012 7:42 am

Ale zawsze możesz kogoś z lashować. No i może ktoś ci wreszcie z głowy wybije atakowanie Świniakiem.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 EmptySro Mar 14, 2012 9:09 am

A to Świniak ma ataki??
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 EmptySro Mar 14, 2012 9:59 am

No nie ma wlasnie Wink. Więdz gdzie z ryjem do chlewa ? Smile
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 EmptyCzw Mar 15, 2012 11:44 am

regularnie wybijam mu z to główki, ale jakiś mało postępowy jest ;]
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 EmptyCzw Mar 15, 2012 4:47 pm

Kwaku napisał:
regularnie wybijam mu z to główki, ale jakiś mało postępowy jest ;]

Tia, jakbyś ze mna rzucał tak jak z Konrim to byś się nie wymądrzał, a poza tym na turnieju ile mi zabiłeś DP w walce wręcz? Jakbyś nie miał tych zje...ych cyklonów strzelających ch.j wie czemu, dwa razy to inaczej byś śpiewał;P.


A tak w ogóle to świniaki świetnie walczą wręcz co udowodniły walcząc z czterema genkami (oczywiście we dwóch) tracąc przy tym trzy woundy i masakrując je tylko w dwie tury;P.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 EmptyCzw Mar 15, 2012 6:14 pm

Em, z czterema genkami? Tym jednowoundowym śmieciem z papierowym pancerzem? I to dwie tury? Em, jakby to powiedzieć, ale warzywisz Razz Dwie tury to ja stałem z nimi troopsowymi blaszakami z inicjatywą krasnoluda Razz
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 EmptyCzw Mar 15, 2012 6:23 pm

Bananovitch napisał:
Em, z czterema genkami? Tym jednowoundowym śmieciem z papierowym pancerzem? I to dwie tury? Em, jakby to powiedzieć, ale warzywisz Razz Dwie tury to ja stałem z nimi troopsowymi blaszakami z inicjatywą krasnoluda Razz


Banan, wiem znów za dużo słów i za mało widoczna ironia, postawie Ci za to piwo przy następnej okazji Cool .
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 EmptyCzw Mar 15, 2012 7:18 pm

Pamiętaj że mam to na piśmie Very Happy
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 EmptyCzw Mar 15, 2012 7:23 pm

Ale pod bardzo anonimowym pseudonimem. Razz
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 EmptyCzw Mar 15, 2012 7:53 pm

Bananovitch napisał:
Pamiętaj że mam to na piśmie Very Happy

piwo - (p)odstawowe (i)nternetowe (w)yznanie (o)kolicznościowe

;p
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 EmptyCzw Mar 15, 2012 8:24 pm

a czy ja mówiłem, że je prasowałem młotkami?

rzuty nie rzuty i tak zawsze giną te twoje świńskie mordki..

to jak będzie z tym turniejem czy tez koleżeńskim spotkaniem?? sobota ? niedziela? czy idziemy na podstawowe internetowe wyznania okolicznościowe?
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 EmptyCzw Mar 15, 2012 9:38 pm

Kwaku napisał:
a czy ja mówiłem, że je prasowałem młotkami?

No właśnie chodzi o to że z Tobą już nimi nie walczyłem wręcz;P


Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 EmptyCzw Mar 15, 2012 9:57 pm

tu raczej chodziło o ogólną walkę ;] a ty nie potrafisz się nimi kampowac ;] jeszcze nie jedna bitwa przed nami, może do tego czasu zmienisz armię na.... salamandry ;p
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 EmptyPią Mar 16, 2012 12:32 pm

Kwaku napisał:
tu raczej chodziło o ogólną walkę ;] a ty nie potrafisz się nimi kampowac ;] jeszcze nie jedna bitwa przed nami, może do tego czasu zmienisz armię na.... salamandry ;p

Nie po prostu zmontuje gejknechtów i wdepczę Cię w ziemię 30 czy 40 atakami z psi weapon'ów ;p. A ogólna walka byłaby ok gdyby ktoś "mądry" nie wpadł na pomysł żeby cyklony strzelały dwa razy, chociaż z tym campieniem też masz trochę racji.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 EmptyPią Mar 16, 2012 12:40 pm

Te cyklony to pikuś. Gdyby nie apdejt z cyklonami i tarczami to DA były by nadal daleko w dupie.

Kiedyś ratowały je TESCO ceny. A teraz wszyscy SM takie maja i szału nie robi.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 EmptyPią Mar 16, 2012 3:23 pm

łosiu napisał:
Te cyklony to pikuś. Gdyby nie apdejt z cyklonami i tarczami to DA były by nadal daleko w dupie.

Kiedyś ratowały je TESCO ceny. A teraz wszyscy SM takie maja i szału nie robi.

No nie do końca, bitwa ze mną w cc zabił mi 6 czy 7 plagusów bodajże, reszta rozstrzelana 8-ma krakami na ture. Bitwa z konrim 2/3 orasów zabite plackami. Ogólnie jak już się zrzuci to jest nieruchawy więc robi 6 cali i strzela z cyklonów. Z BA tez mógł nawalać do pojazdów i człapać do cc.
Według mnie to cyklony strzelające dwa razy, kosztujące 20 (SW czy BA maja po 30?) robią różnicę i znacząco wpływają na silę Kwaka. Ale co ja tam wiem, przecież ja ciągle wierzę w ogromne zdolności CC świniaka;PPP!
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 EmptyPią Mar 16, 2012 3:52 pm

Co do świniaka i CC, grając na 2 bliźniakach to z pewnymi SW wymiotłem nimi 3 odziały potem niestety spadły z jawsów, także dają radę ale tylko w tandemie, w końcu bliźniaki Razz
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 EmptyPią Mar 16, 2012 7:50 pm

Szczur napisał:
Co do świniaka i CC, grając na 2 bliźniakach to z pewnymi SW wymiotłem nimi 3 odziały potem niestety spadły z jawsów, także dają radę ale tylko w tandemie, w końcu bliźniaki Razz


Pewnie 3 * 5 Blod Claws (ws 3 bs 3) Razz
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 EmptyPią Mar 16, 2012 9:20 pm

przeżywasz te dwa strzały a gdyby to były kosmiczne wilki Amitusa na tym samym ustawieniu termosów też byś płakał że strzelają dwa razy czy przyjąłbyś to za normę?? ;]

kurde mam tylko 4 składy termosów i trochę bajków, Belial szału nie robi i dupy nie rozrywa, każdy zabity term po mojej stronie to ból jak drzazga w fiucie, fakt tańsze cyklony i możliwość założenia tarcz i finito, więcej nie mam a to że staram się jak mogę wycisnąć z nich ile się da, no cóż to i tak rozbija się o rzuty, a tych orków było o wiele mniej, tak z 1/3 ;p

no kurde i co z tym terminem??
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 EmptyPią Mar 16, 2012 9:42 pm

Kwaku napisał:
przeżywasz te dwa strzały a gdyby to były kosmiczne wilki Amitusa na tym samym ustawieniu termosów też byś płakał że strzelają dwa razy czy przyjąłbyś to za normę?? ;]

kurde mam tylko 4 składy termosów i trochę bajków, Belial szału nie robi i dupy nie rozrywa, każdy zabity term po mojej stronie to ból jak drzazga w fiucie, fakt tańsze cyklony i możliwość założenia tarcz i finito, więcej nie mam a to że staram się jak mogę wycisnąć z nich ile się da, no cóż to i tak rozbija się o rzuty, a tych orków było o wiele mniej, tak z 1/3 ;p

no kurde i co z tym terminem??
Nie ważne czy u wilków, czy BA czy u Ciebie uważam że wyrzutnia rakiet na termosach jako broń dodatkowa jest fajna, a jak jeszcze strzela dwa razy to jest super i chciałbym, żeby moje termosy tak mogły (nawet za 30 Pkt;p).

Złożyło Ci się fajną armię i nie wiem po co to umniejszasz, a ja jestem istotą ludzka i jeżeli czuję taką potrzebę to będę przeżywał tudzież płakał i nie wiem co Ci to przeszkadza ;PPPP. Ja też mogę powiedzieć mam tylko 2 składy oblitów, 2 świniaki i trochę plague'sów, tylko nie wiem po co tak jęczeć?

P.S. SW na tym ustawieniu nie mieszczą się w 1200 nawet bez motorów tylko bohater i 4 * assault termosy = 1535 pkt.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 EmptyPią Mar 16, 2012 10:19 pm

No kolega teraz to obrazasz termosow CSM.

kosztuja 30 za sztukę (TESCO pattern granted). minimum 3 czyli 30 pts i za 25 pts masz RAC. czyli dwa linkowany strzaly z S7. Dodatkowo mozesz dac dwie combi-melty za 5 pts. Za 125 pts masz wypasik. czyli za 250 (niewiele wiecej niz kwaku w DA) masz dwa składy po 3 z RAC i combi-cośtam.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 EmptySob Mar 17, 2012 8:05 am

za to wilcze termosy można dołączać do każdego squady Szarych łowców lub czegokolwiek innego, choć lepiej zamiast termosa lepiej dać kolejnego Longfanga z miską Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach   KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
KoPER-Kącik o Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach
Powrót do góry 
Strona 6 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next
 Similar topics
-
» KOPER, czyli Kącik O Przegiętych Ewidentnie Rozpiskach

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WH40k-
Skocz do: