ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Pokazówka.

Go down 
+9
Tutek
GrimgorIronhide
faLus
Szczur
Carolus
R0gal
konri
Konrad
Bananovitch
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Pokazówka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka.   Pokazówka. - Page 2 EmptyWto Sty 17, 2012 4:33 pm

W istocie, mi poszło gładko jak glut po mydle.
Albowiem mam posłuch u dzieci/zwierząt (niepotrzebne skreślić) xD
Swoją drogą to myślałem że te dzieci nie będą aż takie młode - wcześniej sądziłem że to może być jakaś świeża krew a tu lipa.
W każdym bądź razie z mojej strony brak strat własnych.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Pokazówka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka.   Pokazówka. - Page 2 EmptyWto Sty 17, 2012 5:59 pm

Cytat :
Banana nie było Question ,

Napisałem gdzieś że będę? Jakbym był to bym przecież nie mówił żeby ktoś przyszedł. Przypominam że niektórzy pracują.

Odbyło się, poszło w miarę przyzwoicie więc spoko. Temat można chyba zamknąć.
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 28
Skąd : Waaaaagh!

Pokazówka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka.   Pokazówka. - Page 2 EmptyWto Sty 17, 2012 6:29 pm

Bananovitch napisał:
Cytat :
Banana nie było Question ,

Napisałem gdzieś że będę? Jakbym był to bym przecież nie mówił żeby ktoś przyszedł. Przypominam że niektórzy pracują.

Odbyło się, poszło w miarę przyzwoicie więc spoko. Temat można chyba zamknąć.

O pszepraszamy Pana, pański wniosek zostanie ponownie rozpatrzony przez XVI Kapitułę
szamankratyczną pod przewodnictwem Wurrzaga. Prosimy czekać a za ewentualne opóźnienia
przeeepraszaamyyyy.

17 lat później

Zwracam Ci honor Banan.
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 36
Skąd : Koszalin

Pokazówka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka.   Pokazówka. - Page 2 EmptyWto Sty 17, 2012 8:45 pm

17 lat ? Zawstydzacie tempem naszych budowniczych autostrad Razz .
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Pokazówka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka.   Pokazówka. - Page 2 EmptyWto Sty 17, 2012 9:37 pm

U nas nie ma czegoś takiego jak "budowniczy autostrad". To oksymoron Razz
Powrót do góry Go down
Carolus
Goblin boss
Carolus


Liczba postów : 224
Join date : 19/11/2011
Skąd : The Rock

Pokazówka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka.   Pokazówka. - Page 2 EmptyWto Sty 17, 2012 10:09 pm

GrimgorIronhide napisał:

Dark Angel wybronił się przed utratą zdrowego umysłu i nie doznał strat w fixach (chyba),

Laughing Dałem radę i żadnych strat nie było.
Było całkiem przyjemnie, a bitwa wyglądała tak:
1 Armia atakujących - zdrajców - 5 Terminatorów, 7 Chaosów, Dreadnought i Scouci
2 Armia broniących - 2 Tacticale, Devastatorzy i Predator, bronili objective w fortecy na środku (pomysł Konriego raczej udany).

Na początku powiedziałem " Kto chce atakować na tą strone a kto bronić to na drógą".
I kości zostały rzucone.
Ja zająłem się broniącymi a Ania Atakującymi. (prawie) Każdy z zainteresowanych dzieciaków dostał przydział na 1 oddział którym zawiadowali.
Miałem 5 chłopaczków którzy zostali prawie do końca przy stole (Veterani) i kilka dzieciaczków się wycofywało z gry kiedy zaczeli ponośić straty i pod koniec kiedy aż 3 Veteranów poszło do Maca z grupą. Smile
Pozdro dla Falusa za udział i dla GrimgorIronhide oraz Konriego który został nazwany niedobrym dziadkiem przez 2 dziewczynki które ponoć wygonił i na dodatek pobił go jakiś chłopiec. Smile
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Pokazówka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka.   Pokazówka. - Page 2 EmptyWto Sty 17, 2012 10:13 pm

Tym dzieciom by się exterminatus należał... Twisted Evil Ostatecznie moje straty materialne zostały naprawione, a moralne... mniejsza...
Ale zyskałem błogosławieństwo Khorna - skupiam nienawiść do bachorów i z automatu wyrzucam 6 i to kilka razy pod rząd - są świadkowie. Razz


Ostatnio zmieniony przez konri dnia Wto Sty 17, 2012 10:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 28

Pokazówka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka.   Pokazówka. - Page 2 EmptyWto Sty 17, 2012 10:16 pm

konri, masz mój tasak w razie chęci krwawej jatki. Pamietaj że jest tępy - dłużej będą cierpieć...
Konri - The Crimson Reaper muhahahahahaha
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

Pokazówka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka.   Pokazówka. - Page 2 EmptySro Sty 18, 2012 7:38 am

ja ze swoim stowarzyszeniem w sobote robimy taka pokazówke, dlatego biore konfrontacje, wieksze figsy, łatwiej upilnować, wszystkie sa metalowe więc wieksza wytrzymałość i maja dużo ostrych elementów więc jak jakiś dzieciak będzie uciekał z jedna z nich w kieszeni to będzie można go rzucic jak gwiazdką ninja i będzie przykładem dla innych, pozatym będzie tez pokaz planszówek, magica, kursy rysowania i czytanie książek i komiksów, bedą też nagrody bo pozyskalismy sponsorów,
Jak ktoś będzie miał chwilę wolnego to zapraszam do RCK w Kołobrzegu 21.01.2012 od 14
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Pokazówka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka.   Pokazówka. - Page 2 EmptySro Sty 18, 2012 6:54 pm

Precz szatanie!... z takimi propozycjami... Razz
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Pokazówka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka.   Pokazówka. - Page 2 EmptySro Sty 18, 2012 7:29 pm

Niczego nie obiecuję ale jak moje plany nie wypalą to może zawitam do Kolberga, tylko ktoś musiał by mnie odebrać. W razie czego będę do Ciebie dzwonił.
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 28

Pokazówka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka.   Pokazówka. - Page 2 EmptySro Sty 18, 2012 8:23 pm

konri napisał:
Precz szatanie!... z takimi propozycjami... Razz
Popacz na to z innej strony, będziesz miał okazję zemścić się na tej plugawej rasie "małych dzieci" Very Happy
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

Pokazówka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka.   Pokazówka. - Page 2 EmptyWto Sty 24, 2012 8:05 am

Niestety nie obyło się bez strat
Ophyr złożył się w małe kawałki po upadku ze stołu, sentinel stracił rękę,
a ogólnie to wypadło naprawadę super, wszyscy dobrze sie bawili, było wesoło, skończyło sie całkiem fajnym afterparty, a najlepsze jest to że jest już dwoch pewnych nowych graczy ( tau i bloodzie) oraz kilku prawdopodobnych ( chaos na nurglu i slaneschu, tradycyjne marianki, dark elfy i zwykłe kosmouchy) tak więc niedługo jak pomogę im ogarnąć zasady stawimy sie tłumnie w klubie podnosząc lekko frekwencję
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Pokazówka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka.   Pokazówka. - Page 2 EmptyWto Sty 24, 2012 5:43 pm

Jeszcze trochę i będziecie mieli klub liczniejszy od naszego Wink
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Pokazówka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka.   Pokazówka. - Page 2 EmptySro Sty 25, 2012 12:21 am

Bananovitch napisał:
Jeszcze trochę i będziecie mieli klub liczniejszy od naszego Wink

Banan źle to interpretujesz, po prostu główna siedziba Zada Trolla będzie mniej liczna od filii Smile
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Pokazówka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka.   Pokazówka. - Page 2 EmptySro Sty 25, 2012 3:32 pm

No właśnie to chciałem powiedzieć Wink
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

Pokazówka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka.   Pokazówka. - Page 2 EmptyPią Sty 27, 2012 7:31 am

chłopaki ogarną trochę zasady to będziemy odwiedzać swoją jednostkę macierzystą Razz
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Pokazówka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka.   Pokazówka. - Page 2 EmptyWto Sty 08, 2013 11:06 pm

Jak co roku jesteśmy "poproszeni" o zrobienie pokazówki, prawdopodobnie będzie można po 15.30 zostać sobie w klubie i pograć.
Oczywiście pokaz będzie w godzinach wcześniejszych tak około 12.00.
Aktualnie dokładny termin nie jest znany jak tylko będę wiedział to dam znać.
Proszę o paru chętnych.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Pokazówka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka.   Pokazówka. - Page 2 EmptySro Sty 09, 2013 1:40 am

Nie zauważyłem daty tego zdarzenia ale jeżeli to będzie 17.01 to ja mam nockę, jeżeli inny termin to chętnie dam się zmiażdżyć w jakimś sparingu (rozumiem że zasady turniejowe - pełny WYSIWYG bez odstępstw, zero proksów oraz wszystko pomalowane na przynajmniej T, wtedy odkurzyłbym Defilera, dredy i termosy ;D). Chociaż uważam ze powinniśmy wystawić przynajmniej dwie wersje - jak to powinno wyglądać czyli np. Konri i Szczurek oraz co "wystarczy" do grania i pojedynek np. Fallusa z Grimgorem (?? sorki nie jestem pewien ale chodzi mi o właściciela Helldrakkara ;D).
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Pokazówka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka.   Pokazówka. - Page 2 EmptySro Sty 09, 2013 1:59 pm

Zależnie od daty też bym się na pokazówkę pisał (czyt. najwczesniej za tydzień), acz ja to tak do 1000 pkt. mogę tylko pokazówkę strzelić.
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 28
Skąd : Waaaaagh!

Pokazówka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka.   Pokazówka. - Page 2 EmptySro Sty 09, 2013 4:03 pm

A dawaj zagramy na pełnym klimacie, bez proksów itp. można się nawet posunąć do odgrywania HQ przy takim lvlu qlimatu bounce
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Pokazówka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka.   Pokazówka. - Page 2 EmptySro Sty 09, 2013 4:52 pm

Przypuszczam że pokazówka będzie raczej w ferie zimowe Razz
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Pokazówka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka.   Pokazówka. - Page 2 EmptySro Sty 09, 2013 7:02 pm

No jak to miałoby być w ferie to super, wtenczas na spokojnie mogę zagrać klimatyczną bitewkę pokazową z wymalowanymi figsami i bez proxów.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Pokazówka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka.   Pokazówka. - Page 2 EmptySro Sty 09, 2013 8:12 pm

No to jak będzie termin to ja się określę czy zaprezentuję opcję na rozsądne minimum (tzn. delikatne proksy, brak malowania itp.) co by potencjalnych chętnych nie zniechęcić ogromem funduszy i pracy jaką trzeba włożyć w budowę armii, oraz aby pokazać że w sumie już przy stosunkowo niewielkim wkładzie finansowym można sobie pograć.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Pokazówka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka.   Pokazówka. - Page 2 EmptyCzw Sty 10, 2013 1:30 pm

Termin już jest 31.01.2013 (czwartek) w godzinach 14.00-15.30 czyli krótko. Będzie można wejść już od 13.30 aby się przygotować.
Następnie po 15.30 będzie można zostać i pograć sobie w celach relaksacyjnych do późnych godzin wieczornych Smile
Zgłaszać się kto chętny i może, zobaczymy jakie armie i systemy będziemy mieli na pokazówkę.
Na początek ja się zgłaszam, co do systemu to mogę oba.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokazówka. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokazówka.   Pokazówka. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokazówka.
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Pokazówka WM/H pod koniec tygodnia
» 23.05 Pokazówka Polibuda Piknik naukowy
» 26.02.2014 środa pokazówka w klubie wojskowym

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: Karczma-
Skocz do: