ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 23.05 Pokazówka Polibuda Piknik naukowy

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Malatyn
Ork
Malatyn


Liczba postów : 488
Join date : 19/09/2013
Skąd : JS1373

23.05 Pokazówka Polibuda Piknik naukowy Empty
PisanieTemat: 23.05 Pokazówka Polibuda Piknik naukowy   23.05 Pokazówka Polibuda Piknik naukowy EmptyPon Maj 11, 2015 11:09 pm

23.05 Pokazówka Polibuda Piknik naukowy Content_piknik

Dostaliśmy zaproszenie, żeby się wystawić. Myślę że to dobra opcja na promocję, naszego hobby.
Narazie zbieram pomysły i pod koniec tygodnia ustalimy szczegóły realizacji.
Obecny plan przewiduje 1-2 stoły (WFB i Wh40k) na których gramy sobie sami, na jakieś duże pkt i koniecznie pomalowanymi modelami z fajnymi terenami na stole. Plus może jakiś stoliczek z prezentacjami paintingu.
Potrzebuje chętnych na te 5 h w sobotę, zgłaszajcie się i piszcie w postach co chcielibyście robić.
Role do obsadzenia :
gracz
opowiadacz/zagadywacz
malowania pokazywacz
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

23.05 Pokazówka Polibuda Piknik naukowy Empty
PisanieTemat: Re: 23.05 Pokazówka Polibuda Piknik naukowy   23.05 Pokazówka Polibuda Piknik naukowy EmptyWto Maj 12, 2015 9:34 am

Ja pewnie z młodym się pokażę (od 3 roku życia niezmiennie chce być inżynierem i budować oraz programować maszyny ;D), więdc na pełen etat nie pomogę ale do rozstawiania czy składania itp. mogę się wpasować.
Powrót do góry Go down
 
23.05 Pokazówka Polibuda Piknik naukowy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokazówka.
» Pokazówka WM/H pod koniec tygodnia
» 26.02.2014 środa pokazówka w klubie wojskowym

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: Karczma-
Skocz do: