ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Płomienie Wojny (liga 9th Age)

Go down 
+5
Artur
FAZIK
MGM
Malatyn
Szczur
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Styr
Night Goblin
Styr


Liczba postów : 114
Join date : 19/07/2016
Age : 35
Skąd : Koszalin

Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płomienie Wojny (liga 9th Age)   Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 EmptyPon Paź 10, 2016 6:12 am

ja chetnie z człeczynami zagram Smile
0 20:00 ?
Powrót do góry Go down
Empty
Snotling
Empty


Liczba postów : 33
Join date : 01/05/2011
Age : 29
Skąd : Koszalin

Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płomienie Wojny (liga 9th Age)   Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 EmptyPon Paź 10, 2016 6:54 am

Spoko Smile
Powrót do góry Go down
Styr
Night Goblin
Styr


Liczba postów : 114
Join date : 19/07/2016
Age : 35
Skąd : Koszalin

Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płomienie Wojny (liga 9th Age)   Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 EmptyPon Paź 10, 2016 7:13 am

umówieni Smile
Powrót do góry Go down
Windu8
Night Goblin Shaman



Liczba postów : 155
Join date : 03/01/2014

Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płomienie Wojny (liga 9th Age)   Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 EmptyPon Paź 10, 2016 9:03 am

Jak coś jestem jak w każdą środę od 18 ej
Powrót do góry Go down
FAZIK
Goblin boss
FAZIK


Liczba postów : 237
Join date : 13/04/2012
Age : 43
Skąd : Skavenblight pod Koszalinem

Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płomienie Wojny (liga 9th Age)   Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 EmptyWto Paź 11, 2016 4:12 pm

25.10 wychodzi wersja 1.2. Może się wstrzymamy z ligą te 2 tygodnie i pogramy normalne gry?
https://madmagz.com/magazine/863268#/page/1
Powrót do góry Go down
Styr
Night Goblin
Styr


Liczba postów : 114
Join date : 19/07/2016
Age : 35
Skąd : Koszalin

Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płomienie Wojny (liga 9th Age)   Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 EmptyWto Paź 11, 2016 5:56 pm

za !

co nie zmienia faktu potyczki z imperium jutro Smile
Powrót do góry Go down
Empty
Snotling
Empty


Liczba postów : 33
Join date : 01/05/2011
Age : 29
Skąd : Koszalin

Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płomienie Wojny (liga 9th Age)   Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 EmptyWto Paź 11, 2016 6:26 pm

Skoro zmienią się zasady budowania rozpisek to też uważam, że powinniśmy się wstrzymać z ligą i po wyjściu 1.2 wysłać nowe rozpy i wtedy ruszyć.

Artur na poczekaniu rób turniej pożegnalny dla 1.1v  Twisted Evil

Oczywiście jutro imperium stawi się na pole bitwy Cool
Powrót do góry Go down
FAZIK
Goblin boss
FAZIK


Liczba postów : 237
Join date : 13/04/2012
Age : 43
Skąd : Skavenblight pod Koszalinem

Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płomienie Wojny (liga 9th Age)   Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 EmptyWto Paź 11, 2016 6:42 pm

Gramy oczywiście dalej normalnie na tych rozpiskach, jeśli będą mieli poślizg z zasadami. Więc nic się nie zmienia jeśli chodzi o granie ligowe. W najgorszym razie zagramy przez to kilka gier w sposób bardziej turniejowy niż normalnie Smile.

Jutro też przybędę.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płomienie Wojny (liga 9th Age)   Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 EmptySro Paź 12, 2016 12:30 pm

FAZIK napisał:
G...

Jutro też przybędę.

A o której będziesz?
Powrót do góry Go down
FAZIK
Goblin boss
FAZIK


Liczba postów : 237
Join date : 13/04/2012
Age : 43
Skąd : Skavenblight pod Koszalinem

Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płomienie Wojny (liga 9th Age)   Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 EmptySro Paź 12, 2016 1:24 pm

17 z groszem.
Powrót do góry Go down
FAZIK
Goblin boss
FAZIK


Liczba postów : 237
Join date : 13/04/2012
Age : 43
Skąd : Skavenblight pod Koszalinem

Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płomienie Wojny (liga 9th Age)   Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 EmptyCzw Paź 13, 2016 7:04 am

Poproszę o wykreślenie mnie z ligi.

Oczywiście dalej można ze mną grać jak ktoś chce sobie zrobić sparring, bo w klubie normalnie będę.
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płomienie Wojny (liga 9th Age)   Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 EmptyCzw Paź 13, 2016 4:06 pm

Panowie gramy normalnie tymi rozpiskami które mamy, jeśli przyjdą zmiany 25-go, trudno, dogramy to na stare zasady armijne - co najwyżej będziemy grać wg. nowych zasad Rulebook ale armijne booki na czas ligi zamrażamy.

Jeśli ktoś ma wyniki to nadsyłać na pm.

W weekend ktoś chce pyknąć ?
Powrót do góry Go down
Styr
Night Goblin
Styr


Liczba postów : 114
Join date : 19/07/2016
Age : 35
Skąd : Koszalin

Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płomienie Wojny (liga 9th Age)   Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 EmptyPon Paź 17, 2016 10:13 am

a tak z ciekawości - wszystkie mecze jednym składnem mamy grać ?
bo ja dopiero uczę się robić rozpiski i eksperymentuje - średnio mi się widzi grać miesiąc jedną rozpiską Razz

Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płomienie Wojny (liga 9th Age)   Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 EmptyPon Paź 17, 2016 4:35 pm

Styr napisał:
a tak z ciekawości - wszystkie mecze jednym składnem mamy grać ?
bo ja dopiero uczę się robić rozpiski i eksperymentuje - średnio mi się widzi grać miesiąc jedną rozpiską Razz


... na tym polega liga.

Ktoś w środę gra ligę ?
Powrót do góry Go down
Styr
Night Goblin
Styr


Liczba postów : 114
Join date : 19/07/2016
Age : 35
Skąd : Koszalin

Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płomienie Wojny (liga 9th Age)   Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 EmptyWto Paź 18, 2016 6:23 am

Myślałem ,że liga polega na dobrej zabawie i żeby każdy zagrał z każdym a potem zebrać wyniki.
turniej - to się zgodzę , jedną rozpiską - wiadomo ... ale liga ? jeszcze nie widziałem żeby ktoś grał sezon jednym składem (chyba że barca - dekadę jeden skład kopie :p ).

Tak czy inaczej zdecydowanie wolę pograć rozpiską co tydzień inną żeby się nauczyć je robić Smile

Co do ostatniego meczu to co prawda ani nie ułożyliśmy stołu ani nie policzyliśmy punktów ale mogę uznać
wynik na 20:0 dla Imperialnych .

Oczywiście będę w każdą środę i chętnie zagram o 20:00, ale bardziej "towarzysko" niż ligowo , a ligę zagram może w następnym sezonie jak ogarnę sobie wszystkie zasady i nauczę robić rozpiski Smile

jak ktoś chętny na meczyk środa 20:00 przeciwko krasnoludom to zapraszam .

Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płomienie Wojny (liga 9th Age)   Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 EmptyWto Paź 18, 2016 5:55 pm

Styr napisał:
Myślałem ,że liga polega na dobrej zabawie i żeby każdy zagrał z każdym a potem zebrać wyniki.
turniej - to się zgodzę , jedną rozpiską - wiadomo ... ale liga ? jeszcze nie widziałem żeby ktoś grał sezon jednym składem (chyba że barca - dekadę jeden skład kopie :p ).

Tak czy inaczej zdecydowanie wolę pograć rozpiską co tydzień inną żeby się nauczyć je robić Smile

Co do ostatniego meczu to co prawda ani nie ułożyliśmy stołu ani nie policzyliśmy punktów ale mogę uznać
wynik na 20:0 dla Imperialnych .

Oczywiście będę w każdą środę i chętnie zagram o 20:00, ale bardziej "towarzysko" niż ligowo , a ligę zagram może w następnym sezonie jak ogarnę sobie wszystkie zasady i nauczę robić rozpiski Smile

jak ktoś chętny na meczyk środa 20:00 przeciwko krasnoludom to zapraszam .


Liga to 7 gier, zagrałeś już jedna, dograj 6 i nauczysz się więcej niż zmieniając rozpiskę co grę, przynajmniej po 7 meczach będziesz mógł powiedzieć co Ci się sprawdziło i jest pewnikiem, a co jest zbyt okazjonalne by miało trafić do rozpiski.

Panowie jeszcze raz pytam ktoś gra ligę w środę ? -bo mimo dużego zapału do tej ligi widzę że chęci topnieją ...
Powrót do góry Go down
Windu8
Night Goblin Shaman



Liczba postów : 155
Join date : 03/01/2014

Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płomienie Wojny (liga 9th Age)   Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 EmptyWto Paź 25, 2016 3:51 pm

Czy ktoś chce zagrać jutro mecz ligowy będe od 18
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płomienie Wojny (liga 9th Age)   Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 EmptySro Paź 26, 2016 5:08 am

Windu8 napisał:
Czy ktoś chce zagrać jutro mecz ligowy będe od 18

Z chęcią, tylko że mogę się trochę spóźnić 18-19.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płomienie Wojny (liga 9th Age)   Płomienie Wojny (liga 9th Age) - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Płomienie Wojny (liga 9th Age)
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age
» Liga 2014 WFB
» Liga WFB wyniki
» Liga X-wing
» Liga-rozpiski

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WFB-
Skocz do: