ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age

Go down 
+3
FAZIK
Gandalf
Empty
7 posters
AutorWiadomość
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age Empty
PisanieTemat: Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age   Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age EmptyWto Wrz 27, 2016 4:54 pm

Liga rusza Panowie - do końca września zdecydujemy jakie pts i październik-listopad gramy.

1. 1500 pts
2. 2000 pts
3. 2500 pts

Głosujcie, oczywiście od razu proszę deklarować chęć brania udziału.
Powrót do góry Go down
Empty
Snotling
Empty


Liczba postów : 33
Join date : 01/05/2011
Age : 29
Skąd : Koszalin

Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age Empty
PisanieTemat: Re: Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age   Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age EmptyWto Wrz 27, 2016 5:56 pm

2000 pts myślę, że najlepsze, biorąc pod uwagę, że mamy troszkę nowych graczy. 1500 mao, a 2,5k to chyba dla nowych ciut za dużo.
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age Empty
PisanieTemat: Re: Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age   Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age EmptyWto Wrz 27, 2016 6:11 pm

Generalnie zgadzam się z przedmówcą - ja też oddam głos na 2000 pts.
Powrót do góry Go down
Gandalf
Goblin boss



Liczba postów : 233
Join date : 11/10/2013

Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age Empty
PisanieTemat: Re: Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age   Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age EmptyWto Wrz 27, 2016 6:17 pm

Patrząc na moje ograniczenia czasowe to 2000. Patrząc na przygotowanie do turniejów powinniśmy rozgrywać się na 2500. Ale to może w kolejnej edycji jak się trochę rozegramy. Very Happy
Powrót do góry Go down
Styr
Night Goblin
Styr


Liczba postów : 114
Join date : 19/07/2016
Age : 35
Skąd : Koszalin

Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age Empty
PisanieTemat: Re: Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age   Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age EmptyWto Wrz 27, 2016 6:26 pm

2000 będzie akurat , od czasu do czasu nawet jakieś zabawki będzie można wcisnąć na listę .

Jeszcze proponuje ograniczenie czasu - ostatnio z Gandalfem na 2000 ptk trwało to 4,5 godziny Smile

2000 ptk - 6 tur lub 2,5 godziny ?
z lordami ? czy bez ?
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age Empty
PisanieTemat: Re: Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age   Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age EmptyWto Wrz 27, 2016 8:08 pm

Ogólnie liga nie nakłada na was ograniczeń czasowych,w zależności od ilości graczy macie po prostu umówić się i rozegrać ze wszystkimi po jednym starciu by ją ukończyć, ograniczeniem będzie powiedzmy termin 30 listopada do którego chce mieć wasze wyniki. Czy rozegracie 6 tur w 2-3-6h jak macie czas czemu nie, nie toleruje jedynie ustawiania sobie wyników typu np. Pan Y do Pana X "a masz 20:0 bo Cię lubię" - takie rzeczy będą surowo karane.

Na razie proszę zgłaszać się do ligi i głosować jaki format - do 30 września chce mieć konkrety kto, jaki i za ile.

Co do formatów 2000 i 2500 to oczywiście normalne zasady 9th Age czyli z Lordami.
Powrót do góry Go down
FAZIK
Goblin boss
FAZIK


Liczba postów : 237
Join date : 13/04/2012
Age : 43
Skąd : Skavenblight pod Koszalinem

Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age Empty
PisanieTemat: Re: Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age   Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age EmptyWto Wrz 27, 2016 8:52 pm

Do mnie najbardziej przemawia 2500 na czystych zasadach książkowych. Pomimo że jeszcze nie grałem na tak duże punkty w 9th Wink.
Proxy są dopuszczane więc nawet nowi wygenerują takie punkty a lepiej grać jak wszyscy.
Każdy i tak się umawia kiedy będzie miał czas, nie tylko we środy. Jeden SMS do Edwarda i można grać w dowolnym terminie. Jak ktoś ma możliwości może również grać w domu. Zagramy pewnie z 8-10 gier każdy. W lidze 2014 grało Nas 10 sztuk, więc teraz nie będzie lepiej.
Koniec 30 listopada, żeby nie przeciągać. Będzie blisko 2 miesiące na granie.
Powrót do góry Go down
Styr
Night Goblin
Styr


Liczba postów : 114
Join date : 19/07/2016
Age : 35
Skąd : Koszalin

Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age Empty
PisanieTemat: Re: Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age   Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age EmptySro Wrz 28, 2016 5:57 am

ok , w sumie argument - grać jak wszyscy do mnie przemawia

Ostatecznie oddaje głos na 2500ptk i zgłaszam Dwarfy.
Powrót do góry Go down
Windu8
Night Goblin Shaman



Liczba postów : 155
Join date : 03/01/2014

Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age Empty
PisanieTemat: Re: Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age   Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age EmptySro Wrz 28, 2016 7:07 am

Zdecydowanie 2500 dopuścić wszelkie proxy.Mogę pożyczyć coś dla elfików.
Powrót do góry Go down
Styr
Night Goblin
Styr


Liczba postów : 114
Join date : 19/07/2016
Age : 35
Skąd : Koszalin

Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age Empty
PisanieTemat: Re: Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age   Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age EmptyCzw Wrz 29, 2016 9:59 am

proxy słabo grają bo nie wiedzą kim są i mają rozdwojenie jaźni Smile

Można małym kosztem , odrobiną bitsów i chęci zrobić kazdy model .
Ja za grosze zebrałem 180 modeli i mogę wystawić 4000 ptk tylko trzeba było trochę czasu poświęcić .
Poza tym pracuje na cały etat , mam małe dziecko i żonę w ciąży i wiem ze jak sie chce to można sobie wyłuskać kilka godzinek na zrobienie kilku modeli .

Fajnie byłoby żeby te gry były też estetyczne Smile tak rozwojowo Panowie Very Happy
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age Empty
PisanieTemat: Re: Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age   Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age EmptyCzw Wrz 29, 2016 4:49 pm

Styr napisał:
proxy słabo grają bo nie wiedzą kim są i mają rozdwojenie jaźni Smile

Można małym kosztem , odrobiną bitsów i chęci zrobić kazdy model .
Ja za grosze zebrałem 180 modeli i mogę wystawić 4000 ptk tylko trzeba było trochę czasu poświęcić .
Poza tym pracuje na cały etat , mam małe dziecko i żonę w ciąży i wiem ze jak sie chce to można sobie wyłuskać kilka godzinek na zrobienie kilku modeli .

Fajnie byłoby żeby te gry były też estetyczne Smile tak rozwojowo Panowie Very Happy


Nie ma opcji przy 2500 , będą proxy, nie każdy jest tak obrotny, albo zagracie sobie ligę w 3-4 osoby ... w piątek-sobotę będę podsumowywał i tworzył zasady - brakuje mi głosu Faizka, Michała Z. gracie nie gracie? jaki format ? - panowie ruszcie 4 litery i coś napiszcie, Szczuras będziesz grał ?
Powrót do góry Go down
FAZIK
Goblin boss
FAZIK


Liczba postów : 237
Join date : 13/04/2012
Age : 43
Skąd : Skavenblight pod Koszalinem

Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age Empty
PisanieTemat: Re: Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age   Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age EmptyCzw Wrz 29, 2016 5:51 pm

No tak jak pisałem - mi najbardziej pasuje 2500. Skoro napisałem to gram, bo głupio by było głosować za formatem i nie grać Razz.
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age Empty
PisanieTemat: Re: Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age   Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age EmptyCzw Wrz 29, 2016 5:54 pm

FAZIK napisał:
No tak jak pisałem - mi najbardziej pasuje 2500. Skoro napisałem to gram, bo głupio by było głosować za formatem i nie grać Razz.

O sorry nie zauważyłem Twojego posta Razz
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age Empty
PisanieTemat: Re: Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age   Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age EmptyPią Wrz 30, 2016 8:23 pm

Dopisać, mnie pasuje każdy format dlatego wstrzymuje się od głosu na ile punktów
Powrót do góry Go down
FAZIK
Goblin boss
FAZIK


Liczba postów : 237
Join date : 13/04/2012
Age : 43
Skąd : Skavenblight pod Koszalinem

Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age Empty
PisanieTemat: Re: Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age   Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age EmptySob Paź 01, 2016 9:56 am

Format wybierz Panie a nie się migasz że Ci pasuje wszystko. Remis jest dla 2000 i 2500. Przełam impas! Nie wiemy jakie rozpiski robić. Nie można opracowywać taktyki ... Świat WFB po raz kolejny się wali ...
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age Empty
PisanieTemat: Re: Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age   Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age EmptySob Paź 01, 2016 8:48 pm

Podsumowuje:

2500 pts - skoro jest remis to organizator ma końcowy głos.

Zpisani:
Artur - ok
Windu - ok
Tomaszek - ok
Gandalf - ok
Fazik - ok
Szczuras - ok
Str - ok
Artur2 - ?
Michał Z. - ? ktoś ma do niego tel. badzie grał czy nie ?

W niedzielę stworzę nowy wątek z kompletem zasad do ligi.
Powrót do góry Go down
FAZIK
Goblin boss
FAZIK


Liczba postów : 237
Join date : 13/04/2012
Age : 43
Skąd : Skavenblight pod Koszalinem

Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age Empty
PisanieTemat: Re: Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age   Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age EmptyNie Paź 02, 2016 6:35 am

Głosujący na 2000 zmienia format na 2500 Razz. Przypadek? Nie sądzę ;>.

Zrób wpisowe 5zł na działalność Zada. Niech kolejne 30+zł spłynie z Battlowców na rzecz Klubu Wink.
Dopisz że liga trwa ilość tygodni = ilość graczy +1. Czyli w Naszym przypadku pewnie do świąt, tudzież do końca 2016.
Limit proxy'ów bym sobie odpuścił. Niech ktoś sobie zrobi i 100%, jak będzie dalej chciał tym grać to kiedyś sobie dokupi.
Rozpiski MUSZĄ być w formie wydrukowanej/elektronicznej. Żeby ktoś nie przyniósł jakiegoś odręcznego świstka.

Artur opublikuj swoją rozpiskę jako pierwszy (albo daj jednej osobie, jeśli nie chcesz publicznie), żeby nie było że robisz później pod przeciwników. Na ostatniej lidze też tak było (publikacja przez Szczura).

Oczywiście w czasie ligi można grać więcej gier ze wszystkimi graczami, tyle że jedynie wynik jednej z nich podany przez obu graczy będzie się liczył. Ustalacie która to gra oczywiście przed zagraniem Wink.

Bobo, SaH, Malatyn może też zagracie? Zresztą tydzień na zapisy jeszcze, pewnie się pozgłaszają chętni.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age Empty
PisanieTemat: Re: Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age   Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age Empty

Powrót do góry Go down
 
Liga Niezwykłych Dżentelmenów 9th Age
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Płomienie Wojny (liga 9th Age)
» Liga 2014 WFB
» Liga WFB wyniki
» Liga X-wing
» Liga-rozpiski

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WFB-
Skocz do: