ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Cool Mini or Not - VOTES

Go down 
+8
FAZIK
piotrkur
łosiu
-SaH-
Kwaku
Bananovitch
Gandalf
quins
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cool Mini or Not - VOTES   Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 EmptyPon Mar 31, 2014 8:58 pm

Czyli wygląda jakby klękną aby się wypróżnić ? Wink
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cool Mini or Not - VOTES   Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 EmptyPon Mar 31, 2014 9:06 pm

Szczur napisał:

Mimo wszystko praca super ja bym się pod nią z chęcią podpisał jakbym umiał malować Smile

No ja mam odmienne zdanie, jakbym umiał malować to bym się w życiu nie podpisał ;/. Jedyne co może Cię usprawiedliwić w świetle poprzednich prac to skala tej figurki (jeżeli jest bardzo mała), bo w innym wypadku (jak na Ciebie) to slaby.
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cool Mini or Not - VOTES   Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 EmptyPon Mar 31, 2014 9:30 pm

Od poprzednich faktycznie jest mniejsza no i pierwsza moja profi figurka Wink
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cool Mini or Not - VOTES   Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 EmptyWto Kwi 01, 2014 2:08 pm

quins napisał:
Hmm, ciekawe cożem spaprał...

Szmata na łbie wygląda jakby była robiona na odp&*$dol.

Popieram zdanie Michała-takie coś to ja z moimi miernymi zdolnościami mógłbym poczynić (i wtedy byłbym z niego megadumny), a nie człowiek, którego praca będzie w katalogu CMoN Wink
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cool Mini or Not - VOTES   Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 EmptyWto Kwi 01, 2014 4:03 pm

Nie przejmujcie się bo to wszystko to indywidualne odczucia. Akurat za szmate na głowie, to najwięcej punktów na konkursach dostawał Smile
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cool Mini or Not - VOTES   Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 EmptyWto Kwi 01, 2014 6:18 pm

quins napisał:
Nie przejmujcie się bo to wszystko to indywidualne odczucia. Akurat za szmate na głowie, to najwięcej punktów na konkursach dostawał Smile

przestaje rozumieć te konkursy, chyba, że na żywo wygląda inaczej.
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cool Mini or Not - VOTES   Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 EmptyWto Kwi 01, 2014 6:31 pm

Na CMONie bym Ci pokazał szmaty jak pergamin a dostają 10 pkt Smile
Na konkursach modele ocenia się wg zasady podoba się / nie podoba się. chodzi o ocenę ogólną po ocenie modelu z odległości ok 1-1,5m
Póżniej dopiero podchodzi się z lupą do tych modeli, które się podobają i na podstawie szczegułów wyłania zwyciężce.
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cool Mini or Not - VOTES   Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 EmptySob Kwi 05, 2014 8:54 pm

Właśnie na CMONie wystawiłem moją zeszłoroczną figurkę w skali 54mm od Andrea Miniatures. Kupiłem ją na festiwalu modelarskim w Toruniu. Jeśli dobrze pamiętem to w całości jest pomalowana farbami olejnymi.

http://www.coolminiornot.com/354962

Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Img53406c4957c27
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
Malatyn
Ork
Malatyn


Liczba postów : 488
Join date : 19/09/2013
Skąd : JS1373

Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cool Mini or Not - VOTES   Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 EmptySob Kwi 05, 2014 8:59 pm

są cycki będzie dużo dyszek
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cool Mini or Not - VOTES   Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 EmptySob Kwi 05, 2014 9:19 pm

To już chyba nie cycki tylko silikony  rabbit 
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cool Mini or Not - VOTES   Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 EmptyNie Kwi 06, 2014 7:55 am

ważne że okrągłe reszta to sprawa drugorzędna  Twisted Evil 
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cool Mini or Not - VOTES   Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 EmptyNie Kwi 06, 2014 11:52 am

@ quins ją pokochałem a Ciebie nienawidzę  geek , bo to niesprawiedliwe że Ty masz takie zdolności a ja ledwo podkład umiem położyć (i to w sprayu ;/).

No chyba ją sobie na tapetę wrzucę, zajebista!!! cheers 
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cool Mini or Not - VOTES   Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 EmptyNie Kwi 06, 2014 12:11 pm

Dzięki Smile Ale na CMONa chyba same silikony nie wystarczą bo ktoś zrąbał z 8 na 6.8 Sad
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cool Mini or Not - VOTES   Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 EmptyNie Kwi 06, 2014 6:16 pm

Bo model wygląda "płasko" i nie chodzi o cycki.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cool Mini or Not - VOTES   Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 EmptyPon Kwi 07, 2014 11:35 am

Ma dziwną twarz. Ja, miłośnik cycków (figurkowych i niefigurkowych) to mówię Razz
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cool Mini or Not - VOTES   Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 EmptyPon Kwi 07, 2014 11:54 am

Bananovitch napisał:
Ma dziwną twarz. Ja, miłośnik cycków (figurkowych i niefigurkowych) to mówię Razz

Bo cycki bielmem oczy Ci pokryły  lol! 
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cool Mini or Not - VOTES   Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 EmptyPon Kwi 07, 2014 12:03 pm

No ja bym uściślił że oczy (te górne), ma jakby trochę niedokładnie zrobione, ale zwaliłem to na farby olejne oraz że zdjęcie akurat tak wyszło.
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cool Mini or Not - VOTES   Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 EmptyPon Kwi 07, 2014 12:54 pm

MGM napisał:
No ja bym uściślił że oczy (te górne), ma jakby trochę niedokładnie zrobione, ale zwaliłem to na farby olejne oraz że zdjęcie akurat tak wyszło.

No no - w myśl zasady, że słabej baletnicy przeszkadza i rąbek u spódnicy Smile
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cool Mini or Not - VOTES   Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 EmptyPon Kwi 07, 2014 2:19 pm

quins napisał:
MGM napisał:
No ja bym uściślił że oczy (te górne), ma jakby trochę niedokładnie zrobione, ale zwaliłem to na farby olejne oraz że zdjęcie akurat tak wyszło.

No no - w myśl zasady, że słabej baletnicy przeszkadza i rąbek u spódnicy Smile

Nie, w myśl zasady konstruktywnej krytyki oraz dociekanie co mogło w tym, moim zdaniem świetnym modelu, a do tego bardzo dobrze pomalowanym, komus nie pasowac oraz o co chodziło Bananowi  Neutral .
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cool Mini or Not - VOTES   Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 EmptyPon Kwi 07, 2014 2:20 pm

Teraz szczerze mówiąc trochę Cię nie rozumiem. Najpierw piszesz, że "ojojoj, zjechali mi prawie półtora punktu na CMoN", a jak ludzie piszą, jaki może być tego powód to...

... hmmm, no cóż, jak swego czasu jednego artysty nie doceniono, to świat na sześć lat w wojnie utknął...

...dlatego oczywiście Twoja praca jest the bestest, och och, idęsiępociąćżenieumiemtakmalowaćojejojejjakaonacudowna, a ludzie, którzy jej zniżyli noty są debilami do kwadratu i na dodatek są ślepi.

Zanim Szczur wytnie (bo pewnie wytnie)-przekąs w tym poście jest umieszczony z pełną premedytacją.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cool Mini or Not - VOTES   Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 EmptyPon Kwi 07, 2014 2:40 pm

Nie wytnie, raptem wycinałem posty w wojnie Kosz - Koło reszta jeszcze spokojna Smile
Sam napisałem, że model mnie się nie podoba.
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cool Mini or Not - VOTES   Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 EmptyPon Kwi 07, 2014 2:42 pm

Ale wy mnie źle zrozumieliście. Ja się nie ciskam tylko poddaję samokrytyce.
Ta elfica, to była jedyna moja figurka, która nie zdobyła na żadnym festiwalu wyróżnienia. Do CMONa dodałem ją, żeby mieć na swoim koncie wszystkie moje modele.
Pisałem, że zajechali bo jeśli model ma około 10 głosów i średnią 8 a po kolejnych 3 spada na 6,8 !
Raz jeszcze piszę, że focha nie strzelam - bo to dziecinada i od teraz będę pisał bardziej zrozumiale, żebym nie musiał się tłumaczyć z czegoś czego nie ma.
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cool Mini or Not - VOTES   Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 EmptyPon Kwi 07, 2014 2:44 pm

Szczur napisał:
Nie wytnie, raptem wycinałem posty w wojnie Kosz - Koło reszta jeszcze spokojna Smile
Sam napisałem, że model mnie się nie podoba.

Ale wytłumaczcie mi o jaką wojnę chodzi ?!
Przecież ja pokazuję, wy oceniacie o tyle. Wystawiam modele po części też, żeby Was zmotywować do malowania. Dodatkowo zachęcam Was do nauki malowania u mnie bo mam nadzieję na rewanż w nauce grania w WH Smile
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cool Mini or Not - VOTES   Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 EmptyPon Kwi 07, 2014 2:52 pm

Oj ta za dużo powiedziane "wojna". Nie zrozumieliśmy się z Kołobrzegiem raz, poleciały pewne ostre posty, które usunąłem aby zachować dobre stosunki z naszą delegaturą w Kołobrzegu Smile ot co Smile
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cool Mini or Not - VOTES   Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 EmptyPon Kwi 07, 2014 3:19 pm

Stosunki? What a Face , ja tam z Kołobrzegiem mam co najwyżej relacje, ale co kto lubi ;p.

@ Quins to co napisałeś zabrzmiało jakbyśmy się z Bananem czepiali przysłowiowego "rąbka", stąd nasza reakcja. Poprzednio byliśmy odrobinę mniej, hmmm... delikatni w sądach i Szczur musiał z wielką niechęcią ale dla wyższego dobra (niestety ale wychodzi granie Tau ;/ bleee) zabawić się w cenzurę wątku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Cool Mini or Not - VOTES   Cool Mini or Not - VOTES - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Cool Mini or Not - VOTES
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mini turniej 10.01.2018r
» 25.08 od godz. 10 do oporu mini turniej regulamin
» 10.08 od godz. 18 do oporu mini turniej reulamin (EDYCJA 09.08)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: Karczma-
Skocz do: