ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle

Go down 
+7
Malatyn
Skoczek
Kwaku
piotrkur
Szczur
FAZIK
quins
11 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Empty
PisanieTemat: Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle   Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle EmptySro Mar 12, 2014 9:42 pm

Robiąc Skaveny pomyślałem, że chciałbym mieć kalki z ich alfabetem i malunkami na sztandarach. Sztandary płaskie mają też krasie i u nich też fanie by było mieć kalki.
Mam możliwość zrobienia profesjonalnych kalek - czy dla 40K są jakieś modele gdzie przydały by się kalki a trzeba ręcznie paskidzić modele farbą ?
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
FAZIK
Goblin boss
FAZIK


Liczba postów : 237
Join date : 13/04/2012
Age : 43
Skąd : Skavenblight pod Koszalinem

Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Empty
PisanieTemat: Re: Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle   Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle EmptySro Mar 12, 2014 9:58 pm

Very Happy.
Z chęcią bym się na Skaveńskie pisał.
Tu są nawet gotowe http://www.warseer.com/forums/showthread.php?375423-Skaven-Decals-Inkscape-Master-File-WIP może się przydadzą.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Empty
PisanieTemat: Re: Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle   Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle EmptySro Mar 12, 2014 10:23 pm

W wh40k to kalek chyba dość, przynajmniej do moich armii, do reszty się nie wypowiem.
Powrót do góry Go down
piotrkur
Goblin boss



Liczba postów : 377
Join date : 05/03/2014
Age : 52
Skąd : Nordland

Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Empty
PisanieTemat: Re: Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle   Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle EmptyCzw Mar 13, 2014 7:01 am

Szczur napisał:
W wh40k to kalek chyba dość, przynajmniej do moich armii, do reszty się nie wypowiem.
A gdzie można sobie zapodać?zainteresowany jestem CSM,SM i IG Very Happy 
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Empty
PisanieTemat: Re: Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle   Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle EmptyCzw Mar 13, 2014 7:22 am

allegro.pl
Powrót do góry Go down
Skoczek
Goblin boss
Skoczek


Liczba postów : 242
Join date : 16/01/2012

Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Empty
PisanieTemat: Re: Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle   Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle EmptyCzw Mar 13, 2014 7:42 am

Mimo że mam pełno kalkomanii do sm to wiecznie mi brakuje omegi w odpowiednim formacie. Napisz więcej o możliwościach robienia kalki na zamówienie, jakie wymiary, ile kolorów i przede wszystkim jaki koszt.
Powrót do góry Go down
piotrkur
Goblin boss



Liczba postów : 377
Join date : 05/03/2014
Age : 52
Skąd : Nordland

Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Empty
PisanieTemat: Re: Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle   Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle EmptyCzw Mar 13, 2014 7:44 am

Przyznam sie że "trałuję"regulranie allegro ale z kalkami na sztandary sie jeszcze nie spotkałem.. Crying or Very sad 
Powrót do góry Go down
Skoczek
Goblin boss
Skoczek


Liczba postów : 242
Join date : 16/01/2012

Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Empty
PisanieTemat: Re: Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle   Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle EmptyCzw Mar 13, 2014 7:56 am

Też nigdy nie spotkałem banerów w formie kalki.
Kiedyś dodawane były do wfb i 40k banerki papierowe samoprzylepne, składałeś na pół i sklejałeś na drzewcu. Obecnie całe sztandary są plastykowe, czasem z już wytłoczonymi niektórymi elementami a czasem gładkie, miejsce na popisowe freehandy.

Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Librarians_Appearance
Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Ultramarine_Command_Squad

Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle 1453189155_52df087415_o
Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Img44cd20df717f8
Powrót do góry Go down
Malatyn
Ork
Malatyn


Liczba postów : 488
Join date : 19/09/2013
Skąd : JS1373

Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Empty
PisanieTemat: Re: Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle   Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle EmptyCzw Mar 13, 2014 8:10 am

Na banery i duze powierzchnie na pojazdach np gorny wlaz od rhino (ostatnio chcialem zrobic dark angelowy skrzydlaty miecz , ale zadanie mnie przeroslo i zostala szachownica) , pozatym numerki ! Jedyne kalkomanie co maja wszystkie cyfry te te z FW .
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Empty
PisanieTemat: Re: Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle   Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle EmptyCzw Mar 13, 2014 9:35 am

piotrkur napisał:
Szczur napisał:
W wh40k to kalek chyba dość, przynajmniej do moich armii, do reszty się nie wypowiem.
A gdzie można sobie zapodać?zainteresowany jestem CSM,SM i IG Very Happy 

Jak byś był w Traxie w sobote około 11-12 to ci sprezentuje kilka
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
piotrkur
Goblin boss



Liczba postów : 377
Join date : 05/03/2014
Age : 52
Skąd : Nordland

Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Empty
PisanieTemat: Re: Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle   Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle EmptyCzw Mar 13, 2014 11:59 am

łosiu napisał:
piotrkur napisał:
Szczur napisał:
W wh40k to kalek chyba dość, przynajmniej do moich armii, do reszty się nie wypowiem.
A gdzie można sobie zapodać?zainteresowany jestem CSM,SM i IG Very Happy 

Jak byś był w Traxie w sobote około 11-12 to ci sprezentuje kilka
Niestety-jutro jadę do Bytomia i wracam w poniedziałek..zostaw może quinsowi-odbiorę "przy okazji"..
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Empty
PisanieTemat: Re: Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle   Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle EmptyCzw Mar 13, 2014 1:14 pm

Kalki będą profesjonalne tylko, że nie mogą naruszać praw autorskich GW. Zatem muszę je sam wymyślić i narysować. Nie wiem czy tak można. Oczywiście na znak omegi i innych ogólnie stosowanych elementów nikt nie może położyć łapy więc robić można do woli.
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
Skoczek
Goblin boss
Skoczek


Liczba postów : 242
Join date : 16/01/2012

Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Empty
PisanieTemat: Re: Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle   Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle EmptyCzw Mar 13, 2014 1:44 pm

Jeśli robisz to dla siebie to spokojnie możesz używać jakich logotypów chcesz, GW, adidas, wyborowa. Nie możesz tylko tego sprzedawać, wprowadzać do obrotu ani wykorzystywać zarobkowo (np website). Nikt nie zabroni mi zrobienia z kapsli przed blokiem loga GW, wytatuowania sobie loga helo kitty, zamówienia w firmie wykonania kompletu naszywek SG1 czy zamówienia wykonania kalkomanii.
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Empty
PisanieTemat: Re: Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle   Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle EmptyCzw Mar 13, 2014 1:51 pm

Na swój użytek oczywiście tak ale ja chciałem rzucić to w Świat Smile
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
piotrkur
Goblin boss



Liczba postów : 377
Join date : 05/03/2014
Age : 52
Skąd : Nordland

Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Empty
PisanieTemat: Re: Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle   Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle EmptyCzw Mar 13, 2014 9:24 pm

to walnij w świat na własny i cudzy użytek!ja się na to zgadzam!! bounce 
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Empty
PisanieTemat: Re: Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle   Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle EmptyCzw Mar 13, 2014 10:04 pm

piotrkur napisał:
to walnij w świat na własny i cudzy użytek!ja się na to zgadzam!! bounce 

Proszę pamiętać, że nasze forum jest pod ścisłą inwigilacją ze strony Policji jak i innych służb mundurowych, parę razy nawet czytałem paragrafy na moje wypociny na forum  Twisted Evil  Razz 
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Empty
PisanieTemat: Re: Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle   Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle EmptyCzw Mar 13, 2014 10:25 pm

Szczur napisał:
piotrkur napisał:
to walnij w świat na własny i cudzy użytek!ja się na to zgadzam!! bounce 

Proszę pamiętać, że nasze forum jest pod ścisłą inwigilacją ze strony Policji jak i innych służb mundurowych, parę razy nawet czytałem paragrafy na moje wypociny na forum  Twisted Evil   Razz 

Ja tam do tego nic nie mam, ja tylko pilnuję ;P.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Empty
PisanieTemat: Re: Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle   Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle EmptyCzw Mar 13, 2014 10:36 pm

MGM napisał:
Szczur napisał:
piotrkur napisał:
to walnij w świat na własny i cudzy użytek!ja się na to zgadzam!! bounce 

Proszę pamiętać, że nasze forum jest pod ścisłą inwigilacją ze strony Policji jak i innych służb mundurowych, parę razy nawet czytałem paragrafy na moje wypociny na forum  Twisted Evil   Razz 

Ja tam do tego nic nie mam, ja tylko pilnuję ;P.

Zaczyna się zawsze niewinnie, a potem paragraf taki i siaki Very Happy
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Empty
PisanieTemat: Re: Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle   Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle EmptyPią Mar 14, 2014 6:35 am

Mówi się: Daj człowieka a paragraf na niego zawsze się znajdzie  Very Happy 
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
Skoczek
Goblin boss
Skoczek


Liczba postów : 242
Join date : 16/01/2012

Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Empty
PisanieTemat: Re: Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle   Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle EmptyPią Mar 14, 2014 10:45 am

Proszę bardzo!
ustawa z dnia 30 czerwca 2000 r. Prawo własności przemysłowej napisał:

Art. 305. Nielegalne używanie znaku towarowego
1. Kto, w celu wprowadzenia do obrotu, oznacza towary podrobionym znakiem towarowym, zarejestrowanym znakiem towarowym, którego nie ma prawa używać lub dokonuje obrotu towarami oznaczonymi takimi znakami, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca przestępstwa określonego w ust. 1 podlega grzywnie.
3. Jeżeli sprawca uczynił sobie z popełnienia przestępstwa określonego w ust. 1 stałe źródło dochodu albo dopuszcza się tego przestępstwa w stosunku do towaru o znacznej wartości, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 5.
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Empty
PisanieTemat: Re: Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle   Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle EmptyPią Mar 14, 2014 11:05 am

spoko posiedzisz 3 miesiące na śledczaku potem 9 miesięcy na bowidzie potem wokanda i blacha a potem z 6 mięsięcy i kolejna wokanda i może witkowska cię puści  lol! 
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Empty
PisanieTemat: Re: Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle   Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle EmptyPią Mar 14, 2014 11:07 am

A nie mówiłem, tutaj i spokojnie działają, paragraf dopiero po 24h czyli małe przewinienie Razz
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Empty
PisanieTemat: Re: Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle   Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle EmptyPią Mar 14, 2014 5:29 pm

Nawet nie wiecie ilu więźniów wystawia swoje prace na festiwalach modelarskich - Ci dopiero mają czasu, że ho, ho !
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Empty
PisanieTemat: Re: Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle   Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle EmptyPią Mar 14, 2014 5:43 pm

Kto nie wie  Shocked ?
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Empty
PisanieTemat: Re: Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle   Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle EmptyPią Mar 14, 2014 6:11 pm

Ooops  rabbit 
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
Sponsored content





Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Empty
PisanieTemat: Re: Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle   Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle Empty

Powrót do góry Go down
 
Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Battle Scribe i bazy armijne
» Warhammer 4chan Wiki
» Warhammer 40,000: Space Marine (video game)
» El classico battle rep.
» ktoś chętny na battle report?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: Karczma-
Skocz do: