ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 malowanie i Wysiwig na naszych lokalach

Go down 
+7
Skoczek
Windu8
Kwaku
MGM
Mad Mike
Malatyn
Szczur
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

malowanie i Wysiwig na naszych lokalach - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: malowanie i Wysiwig na naszych lokalach   malowanie i Wysiwig na naszych lokalach - Page 2 EmptySob Lut 22, 2014 5:29 pm

Dobra pomysł ze sklepem super szczególnie, że jak czegoś nie ma to jest w sklepie. Tłumów rzeczywiście może nie być więc może 2 stanowiska starczą. W ten weekend 1 Marca raczej nie dam rady ale może w następny się pojawię.
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

malowanie i Wysiwig na naszych lokalach - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: malowanie i Wysiwig na naszych lokalach   malowanie i Wysiwig na naszych lokalach - Page 2 EmptySob Lut 22, 2014 5:42 pm

Ja myślełem o stanoweisku PRO czyli takim, żeby było dużo miejsca do pracy a każdy we własnym zakresie przynosi materiały.
To stanowisko czyli biurko dostawiane na sobotę, żeby możn a było pomalować i pogadać Smile
Jeśli z czasem będzie więcej chętnych, to można przenieść się do klubu i utworzyć jakiś miesięczny abonament, w którym będą materiały i narzędzia więc każdy przynosi tylko spdkładowane figurki.
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

malowanie i Wysiwig na naszych lokalach - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: malowanie i Wysiwig na naszych lokalach   malowanie i Wysiwig na naszych lokalach - Page 2 EmptySob Lut 22, 2014 5:47 pm

Oczywiście, że każdy przynosi swoje materiały chodzi mi tylko o fakt, że jak czegoś nie mam to nie muszę lecieć na miasto tylko odwracam się kupuje i mam.
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

malowanie i Wysiwig na naszych lokalach - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: malowanie i Wysiwig na naszych lokalach   malowanie i Wysiwig na naszych lokalach - Page 2 EmptySob Lut 22, 2014 6:09 pm

Zrozumiałe i oczywiście jeśli tylko to coś będzie, to spoko  rabbit 
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
Sponsored content





malowanie i Wysiwig na naszych lokalach - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: malowanie i Wysiwig na naszych lokalach   malowanie i Wysiwig na naszych lokalach - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
malowanie i Wysiwig na naszych lokalach
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: Karczma-
Skocz do: