ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Nowe Dark Elves. (dziwne że Czarek jeszcze nie wrzucił ;/)

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Nowe Dark Elves. (dziwne że Czarek jeszcze nie wrzucił ;/) Empty
PisanieTemat: Nowe Dark Elves. (dziwne że Czarek jeszcze nie wrzucił ;/)   Nowe Dark Elves. (dziwne że Czarek jeszcze nie wrzucił ;/) EmptySro Wrz 25, 2013 6:25 am

Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Nowe Dark Elves. (dziwne że Czarek jeszcze nie wrzucił ;/) Empty
PisanieTemat: Re: Nowe Dark Elves. (dziwne że Czarek jeszcze nie wrzucił ;/)   Nowe Dark Elves. (dziwne że Czarek jeszcze nie wrzucił ;/) EmptySro Wrz 25, 2013 6:41 am

bardzo ładne modelem, szczególnie podobają mi się ołtarze. Jedyne co mnie nie przekonje to Kharibdyss
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Nowe Dark Elves. (dziwne że Czarek jeszcze nie wrzucił ;/) Empty
PisanieTemat: Re: Nowe Dark Elves. (dziwne że Czarek jeszcze nie wrzucił ;/)   Nowe Dark Elves. (dziwne że Czarek jeszcze nie wrzucił ;/) EmptySro Wrz 25, 2013 8:44 am

Hmmm, mam trochę odmienne zdanie ;/. Właśnie hydra dla mnie wygląda jakoś tak spokojnie, tzn. nie widać tej siły i dzikości, natomiast to coś z niewymawialną nazwa już lepiej się prezentuje. Własciwie to wydaje mi się że jest to kwestia sklejenia, może jkaby każda głowa była zainteresowana była czym innym i ustawiona w inną stronę??

Ołtarze według mnie to wyglądają jak scena z kabaretów z lat 20-tych ubiegłego wieku ;/.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowe Dark Elves. (dziwne że Czarek jeszcze nie wrzucił ;/) Empty
PisanieTemat: Re: Nowe Dark Elves. (dziwne że Czarek jeszcze nie wrzucił ;/)   Nowe Dark Elves. (dziwne że Czarek jeszcze nie wrzucił ;/) Empty

Powrót do góry Go down
 
Nowe Dark Elves. (dziwne że Czarek jeszcze nie wrzucił ;/)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Elfy na Haju
» Sprzedaż Wood Elves
» Nowe szczury
» Nowe siostry
» Codex: Space Wolves

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WFB-
Skocz do: