ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Awtopalipsa

Go down 
+11
Carolus
GrimgorIronhide
Tutek
gourou
Kwaku
Bananovitch
wrubel
Szczur
łosiu
MGM
Cezar
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Awtopalipsa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Awtopalipsa   Awtopalipsa - Page 3 EmptyWto Gru 10, 2013 6:36 am

Czarek napisał:
Warto zauważyć, że spora część z powyższych to zabawki forgeworld-u ? Kolejny znak oficjalności FW do 40K ?

Jest do dowód, że FW trochę słabo przędzie w porównaniu do GW i podciągają firmę córkę w sprzedaży.

Skoro już przeglądałeś wszystko z tego to pytanie czy thunderhawk dla SMów jest tylko dla zwyklasów czy wszelkie odmiany GK, BA, DA, SW itp?

Zapomniałem dodać abyś się nie cieszył bo już na pierwszym dużym turnieju gdzie mógłbyś tego użyć już podręcznik jest nie dopuszczony. Przykro mi.
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Awtopalipsa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Awtopalipsa   Awtopalipsa - Page 3 EmptyWto Gru 10, 2013 6:59 am

Heh, czyli nici z benka w dexie. Znaczy, że prawdopodobieństwo dodania gwardii monstera wzrosło, skoro główny konkurent odpadł.
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Awtopalipsa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Awtopalipsa   Awtopalipsa - Page 3 EmptyWto Gru 10, 2013 12:57 pm

Nie żeby ban turniejowy mnie dziwił  Razz . Ale już w grach klubowych będę mógł w was pociskać z giga placków  Twisted Evil .

A co do thuderhawka - tak, wszystkie kolory SM.
Powrót do góry Go down
Mad Mike
Night Goblin Shaman
Mad Mike


Liczba postów : 191
Join date : 01/08/2013
Age : 30
Skąd : Ex-wieś Jamno

Awtopalipsa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Awtopalipsa   Awtopalipsa - Page 3 EmptyWto Gru 10, 2013 1:19 pm

O ile cię nie zaSTOMPAm.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Awtopalipsa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Awtopalipsa   Awtopalipsa - Page 3 EmptyWto Gru 10, 2013 2:33 pm

Cezar napisał:
Nie żeby ban turniejowy mnie dziwił  Razz . Ale już w grach klubowych będę mógł w was pociskać z giga placków  Twisted Evil .

A co do thuderhawka - tak, wszystkie kolory SM.

Spoko jak GK mogą takie cudo to trza będzie kupić tylko po aby postrzelać do benka i powiedzieć mu wal na snapach do mnie Razz
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Awtopalipsa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Awtopalipsa   Awtopalipsa - Page 3 EmptyWto Gru 10, 2013 2:47 pm

Czarek, kilkanaście strzałów z gravów i benek jest warzywo Razz 
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Awtopalipsa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Awtopalipsa   Awtopalipsa - Page 3 EmptyWto Gru 10, 2013 3:27 pm

Koło 20, licząc że efekty po 2 zabierają 2hp i masz przerzuty nieudanych "penek" Razz .
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Awtopalipsa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Awtopalipsa   Awtopalipsa - Page 3 EmptyWto Gru 10, 2013 4:03 pm

Podzieliłbyś się pdfem abym mógł sobie poczytać Smile
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Awtopalipsa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Awtopalipsa   Awtopalipsa - Page 3 EmptyWto Gru 10, 2013 4:34 pm

No właśnie Razz
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Awtopalipsa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Awtopalipsa   Awtopalipsa - Page 3 EmptyWto Gru 10, 2013 7:07 pm

Oj tam oj tam  Wink . Obiecuję, że do jutra popołudniu już będzie na chomiku. Stronghold assout też już mam, ale pliki są w jakimś dziwnym rozszezeniu i nie mogę ich odczytać  Evil or Very Mad .
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Awtopalipsa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Awtopalipsa   Awtopalipsa - Page 3 EmptySro Gru 11, 2013 10:35 am

Eskalacja już jest jakbyście chcieli oblukać  Razz .
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Awtopalipsa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Awtopalipsa   Awtopalipsa - Page 3 EmptySro Gru 11, 2013 10:41 am

A stronghold?
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Awtopalipsa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Awtopalipsa   Awtopalipsa - Page 3 EmptySro Gru 11, 2013 11:36 am

Strongholda mam, ale w formacie .mobi. Czyli tabletowym. Da się przejrzeć na kompie, ale trzeba mieć do tego specjalny soft.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Awtopalipsa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Awtopalipsa   Awtopalipsa - Page 3 EmptySro Gru 11, 2013 11:51 am

Zarzuć,mam do tego soft
Powrót do góry Go down
Mad Mike
Night Goblin Shaman
Mad Mike


Liczba postów : 191
Join date : 01/08/2013
Age : 30
Skąd : Ex-wieś Jamno

Awtopalipsa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Awtopalipsa   Awtopalipsa - Page 3 EmptySro Gru 11, 2013 12:38 pm

Eh, wczoraj wieczorem wrzuciłem obydwa PDFy na dropbox i zapomniałem dać linka. Można na publicznie? Bo to trochę treści pirackie, itede.
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

Awtopalipsa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Awtopalipsa   Awtopalipsa - Page 3 EmptySro Gru 11, 2013 5:39 pm

Harridan jest fajny 12 strzałów z s10 ap3 niszczy każdy pojazd i każdego latacza
Powrót do góry Go down
Malatyn
Ork
Malatyn


Liczba postów : 488
Join date : 19/09/2013
Skąd : JS1373

Awtopalipsa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Awtopalipsa   Awtopalipsa - Page 3 EmptyCzw Gru 19, 2013 10:05 pm

Takie pytanko teoretyczne do Was. Jak się odnosicie do tej książeczki, którą nam w skrócie przybliżył Czarek ?
czy gdybym na środowe granie (umówiony challenge z którymś z Was dzień wcześniej) przytachał ze sobą thunderhawka + oczywiście zasady do niego i dowiedzielibyście sie o tym w momencie przedstawiania sobie wzajemnie rozpisek. To :
a.) gralibyście dalej, ekscytując się fajnym modelem
b.) gralibyście dalej ale mając żal ze wystawiłem jednostkę za prawie 800pkt
c.) Zabralibyście swoje modele i grali z kim innym
d.) nabluzgalibyście mnie od powergamerów i wyrzucili z klubu
e.) wyjęlibyście z kieszeni przenośny zderzacz hadronów i odkrywając bozon higgsa twierdzilibyście ze istnienie tego modelu nie ma najmniejszego sensu
f.) inne (własna odpowiedź)
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Awtopalipsa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Awtopalipsa   Awtopalipsa - Page 3 EmptyPią Gru 20, 2013 12:26 am

Malatyn napisał:
Takie pytanko teoretyczne do Was. Jak się odnosicie do tej książeczki, którą nam w skrócie przybliżył Czarek ?
czy gdybym na środowe granie (umówiony challenge z którymś z Was dzień wcześniej) przytachał ze sobą thunderhawka + oczywiście zasady do niego i dowiedzielibyście sie o tym w momencie przedstawiania sobie wzajemnie rozpisek. To :
a.) gralibyście dalej, ekscytując się fajnym modelem
b.) gralibyście dalej ale mając żal ze wystawiłem jednostkę za prawie 800pkt
c.) Zabralibyście swoje modele i grali z kim innym
d.) nabluzgalibyście mnie od powergamerów i wyrzucili z klubu
e.) wyjęlibyście z kieszeni przenośny zderzacz hadronów i odkrywając bozon higgsa twierdzilibyście ze istnienie tego modelu nie ma najmniejszego sensu
f.) inne (własna odpowiedź)

f.) Wziąłbym Twojego Thunderhawka i rozjebał Ci na głowie, po czym d.) naplułbym Ci w twarz wyzywając od PG wtedy c.) wziąłbym figsy i poszedł grać z kimś innym, a jak już byś się podniósł to e.) wyjąłbym LHC i powiedziałbym że upieranie się przy wyskakiwaniu z jakimś wielkim gównem bez zapowiedzi nie ma najmniejszego sensu.  lol! 

Ale ja jestem chyba poza konkursem  Sad .

A tak serio to myślę że mało kto by wytrzymał psychicznie pierwsze dwie tury kiedy to odbijałby się od Twojego pojazdu za 800 pts tracąc jednocześnie 1/3 armii ;D. I równie poważnie, mało osób znosi porażki tak dobrze jak Ty lub Skoczek. Myślę że większość z nas w przypadku bezsilności i jawnej dysproporcji sił dałoby sobie spokój z grą.
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Awtopalipsa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Awtopalipsa   Awtopalipsa - Page 3 EmptyPią Gru 20, 2013 7:02 am

Mateuszu, jeśli posiadasz już Tandethałka, to ja mogę z tobą zagrać czysto towarzysko jeśli nie będę ustawiony na grę ligową, lubię wyzwania. Jeśli zaś planujesz dopiero go kupić to sobie oszczędź zbędnego wydatku, bo raczej sobie tym nie pograsz.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Awtopalipsa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Awtopalipsa   Awtopalipsa - Page 3 EmptyPią Gru 20, 2013 7:04 am

Wiesz Benka czarkowo pozwolimy wystawić na najbliższym turnieju więc pewnie skończyłoby się na obejrzeniu modelu, potem sprawdzeniu czy umie latać :)A na poważnie to pewnie raz bym zagrał sobie z tym, apotem już by mi się nie chciało :)Poczekałbym z zakupem z kwartał z uwagi na reakcje środowiska na nowe zabawki. Jak zaczną dopuszczać takie rzeczy na turniejach czelko / masterach to wtedy sobie kup.

A co planujesz świętego mikołaja namówić na wielkie coś?
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Awtopalipsa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Awtopalipsa   Awtopalipsa - Page 3 EmptyPią Gru 20, 2013 8:34 am

Ogólnie najistotniejsze w pytaniu Mateusza jest to, ze bez wcześniejszego ustalenia na normalna friendly game w klubie przyniósłby i chciał grać jakimś "potforkiem" z Eskalacji, wychodząc z założenia że jest to całkowicie zgodne z aktualnymi zasadami W 40000.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Awtopalipsa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Awtopalipsa   Awtopalipsa - Page 3 EmptyPią Gru 20, 2013 9:51 am

A niech mu będzie, jestem ciekaw jak to działa. Nie miałbym nic przeciwko, przynajmniej mielibyśmy problem z głowy czy dopuszczać czy nie te wielkie i formacje i całą resztę.
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Awtopalipsa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Awtopalipsa   Awtopalipsa - Page 3 EmptyPią Gru 20, 2013 11:09 am

Tandet-hawk jest mniej więcej równie trudny do rozwalenia jak 4 smoki. Nawet kosztuje tyle samo  Razz . Ale chyba i tak wolę spotkać go niż 4 piekielne kurczaki  Evil or Very Mad .
Powrót do góry Go down
Mad Mike
Night Goblin Shaman
Mad Mike


Liczba postów : 191
Join date : 01/08/2013
Age : 30
Skąd : Ex-wieś Jamno

Awtopalipsa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Awtopalipsa   Awtopalipsa - Page 3 EmptyPią Gru 20, 2013 6:52 pm

f) Wyciągam przygotowaną specjalnie na taką okazję Kustom Dakkastompę z IA 8 i śmieję się głośno patrząc jak zamienia latającego landka w nielatający durszlak, po czym rozdeptuje resztę marynat.

Fight fire with fire, a co!
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Awtopalipsa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Awtopalipsa   Awtopalipsa - Page 3 EmptyPią Gru 20, 2013 7:01 pm

Malatyn napisał:
Takie pytanko teoretyczne do Was. Jak się odnosicie do tej książeczki, którą nam w skrócie przybliżył Czarek ?
czy gdybym na środowe granie (umówiony challenge z którymś z Was dzień wcześniej) przytachał ze sobą thunderhawka + oczywiście zasady do niego i dowiedzielibyście sie o tym w momencie przedstawiania sobie wzajemnie rozpisek. To :
a.) gralibyście dalej, ekscytując się fajnym modelem
b.) gralibyście dalej ale mając żal ze wystawiłem jednostkę za prawie 800pkt
c.) Zabralibyście swoje modele i grali z kim innym
d.) nabluzgalibyście mnie od powergamerów i wyrzucili z klubu
e.) wyjęlibyście z kieszeni przenośny zderzacz hadronów i odkrywając bozon higgsa twierdzilibyście ze istnienie tego modelu nie ma najmniejszego sensu
f.) inne (własna odpowiedź)

Moja reakcja byłaby podobna do MGMowej Wink

A tak bardziej serio-jak przytargasz Jastrzębia Gromu to biorę go na klatę. Chyba nie jest dużo bardziej trudniejszy do ustrzelenia niż Benek Smile Osobiście uważam, że fajnie byłoby przeciwko czemuś takiemu zagrać (oczywiście nie muszę chyba dodawać że sam w takim przypadku wezmę czarkowego Benka? Razz).
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Awtopalipsa - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Awtopalipsa   Awtopalipsa - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Awtopalipsa
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WH40k-
Skocz do: