ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 prawie początkujący

Go down 
+10
GrimgorIronhide
Amittus
Szczur
Michał
DaBoss
Morvius
łosiu
Sztajger
R0gal
konri
14 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

prawie początkujący Empty
PisanieTemat: Domniemany początek z WHB   prawie początkujący EmptySro Sie 26, 2009 7:35 am

Zastanawiam się czy nie zacząć grać w WFB. I z tych rozważań narodziło się pytanie. Czy ktoś mógł by mnie nauczyć(ewentualnie też mojego kolegę za jednym zamachem)? Jest to pytanie czysto hipotetyczne. Ale jeśli tak to czy na początek wystarczy kupić codex armii, bohatera i box piechoty?
EDIT: Ewentualnie interesowała by mnie gra w Mordheim. Jeśli ktoś w to gra. I co najważniejsze będzie na tyle łaskawy aby podzielić się wiedzą to był bym chętny.
Powrót do góry Go down
R0gal
Ork
R0gal


Liczba postów : 536
Join date : 06/05/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

prawie początkujący Empty
PisanieTemat: Re: prawie początkujący   prawie początkujący EmptySro Sie 26, 2009 1:45 pm

jak ktoś w klubie bedzie grał w batla to zajmij dobra pozycje siedzaca i sie sporo nauczysz
A co do figurek to musisz powiedzic co chcesz zbierac to ci podpowiemy jakie jednostki musisz kupic na poczatek
Powrót do góry Go down
Sztajger
Goblin boss
Sztajger


Liczba postów : 305
Join date : 24/05/2009
Age : 30
Skąd : Koszalin

prawie początkujący Empty
PisanieTemat: Re: prawie początkujący   prawie początkujący EmptySro Sie 26, 2009 3:10 pm

Jak byś chciał to byśmy w klubie mogli zagrać na 2k ty z kolegą na mnie ktoś by podpowiedział wam coś. Z tego co czytałem w 40k grasz orkami więc na początek mógłbym ci trochę pożyczyć do gry
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

prawie początkujący Empty
PisanieTemat: Re: prawie początkujący   prawie początkujący EmptySro Sie 26, 2009 3:26 pm

Ja chciałbym zacząć wampirami/umarłymi. Na domniemany początek chciał bym kupić: codex, wampira lorda i box zombi. Na razie nie mam jeszcze nic do WFB.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

prawie początkujący Empty
PisanieTemat: Re: prawie początkujący   prawie początkujący EmptySro Sie 26, 2009 4:31 pm

Jak masz za duz kasy to spoko. Jednak jak lubisz 40k to proponuje doszlifowac armie w jednym systemie - bo z łapania kilku ptaków za ogon nigdy nie wyszlo nic dobrego. Taka kolezenska rada.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

prawie początkujący Empty
PisanieTemat: Re: prawie początkujący   prawie początkujący EmptySro Sie 26, 2009 4:39 pm

Może i masz rację. To jest tylko "doniemany" początek z WFB więc to nic pewnego.
Powrót do góry Go down
Sztajger
Goblin boss
Sztajger


Liczba postów : 305
Join date : 24/05/2009
Age : 30
Skąd : Koszalin

prawie początkujący Empty
PisanieTemat: Re: prawie początkujący   prawie początkujący EmptySro Sie 26, 2009 5:26 pm

mam 7 edycyjny kodeks wampirzy nietopyrzy na kompie. nie słuchaj się łosia.
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

prawie początkujący Empty
PisanieTemat: Re: prawie początkujący   prawie początkujący EmptySro Sie 26, 2009 5:49 pm

Jeśli można wiedzieć to w jakim języku jest ten codex? Mój angielski jest kiepski. Embarassed
Powrót do góry Go down
Sztajger
Goblin boss
Sztajger


Liczba postów : 305
Join date : 24/05/2009
Age : 30
Skąd : Koszalin

prawie początkujący Empty
PisanieTemat: Re: prawie początkujący   prawie początkujący EmptySro Sie 26, 2009 8:18 pm

Angielski i koleś jak kserował to ominął obrazki imiennych i lordów ale jak coś to se AB ściągnij i aktualizacja shina http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=146&t=12267&start=0.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

prawie początkujący Empty
PisanieTemat: Re: prawie początkujący   prawie początkujący EmptyCzw Sie 27, 2009 6:10 am

Z tego co wiem to wyszedł podręcznik po polsku do wampirów.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Sztajger
Goblin boss
Sztajger


Liczba postów : 305
Join date : 24/05/2009
Age : 30
Skąd : Koszalin

prawie początkujący Empty
PisanieTemat: Re: prawie początkujący   prawie początkujący EmptyCzw Sie 27, 2009 7:02 am

Tak wyszedł ale mu chyba chodziło o ten co na kompie mam.
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

prawie początkujący Empty
PisanieTemat: Re: prawie początkujący   prawie początkujący EmptyCzw Sie 27, 2009 7:21 am

Pytałem o codex Sztajgera. Wiem że jest taka książka po polsku. Ale chyba raczej na razi zostane przy 40k i orkach bo taki poryw na WFB to na początek jakieś 400zł. Sad
EDIT: Wole kupić za 100zł od Czarka00 orków i doszlifować armię. Ten temat stworzyłem aby się dowiedzieć czy ktoś by się ewentualnie zdecydował i mógłby mi przybliżyć podstawy. Więc jeśli ktoś się zawiódł i uważa swoje posty za stracone to mi przykro. No
Powrót do góry Go down
R0gal
Ork
R0gal


Liczba postów : 536
Join date : 06/05/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

prawie początkujący Empty
PisanieTemat: Re: prawie początkujący   prawie początkujący EmptyCzw Sie 27, 2009 8:05 am

i dobrze szlifuj orki a potem ewentualnie mozesz se wfb dozbierac pomału ja kompletując
jesli chodzi o Vampiry to najlapiej uzbierac na poczatek armie na tysiac ptk [dire wolvsy , ghule , grave guardzi/black knighci, szkielety ,zombiaki itp ,]
Powrót do góry Go down
Morvius
Goblin boss
Morvius


Liczba postów : 241
Join date : 28/08/2009
Age : 29
Skąd : Koszalin

prawie początkujący Empty
PisanieTemat: Re: prawie początkujący   prawie początkujący EmptyPią Sie 28, 2009 4:21 pm

Ja jeślibym miał zacząć zbierać WFB to pewnie zacząłbym Mrocznymi Elfami.
Podobają mi się Korsarze (czy jakoś tak), ale nie wiem czy to dobry box na początek.
Liczę na odpowiedź. Twisted Evil

Pozdrawiam
Kpt.Morvius
Powrót do góry Go down
DaBoss
Night Goblin



Liczba postów : 135
Join date : 23/06/2009

prawie początkujący Empty
PisanieTemat: Re: prawie początkujący   prawie początkujący EmptyPią Sie 28, 2009 4:30 pm

Sam sprawdź, która jednostka jest fajna i przydatna. Kup podręcznik armii, główny. Zapoznaj się z zasadami gry, zagraj kilka razy dla próby i wtedy sam będziesz wiedział co ci się przyda. Każdy ma inny styl gry i inne wyobrażenie o armii, którą gra.
Powrót do góry Go down
Morvius
Goblin boss
Morvius


Liczba postów : 241
Join date : 28/08/2009
Age : 29
Skąd : Koszalin

prawie początkujący Empty
PisanieTemat: Re: prawie początkujący   prawie początkujący EmptyPią Sie 28, 2009 4:45 pm

Dzięki, jeśli na poważnie zacznę zbierać WFB to tak właśnie zrobię ale niewykluczone, że kupię korsarzy tylko "rekreacyjnie" i na tym skończy się moja przygoda z tym systemem.

Pozdrawiam
Kpt.Morvius
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

prawie początkujący Empty
PisanieTemat: Re: prawie początkujący   prawie początkujący EmptyPią Sie 28, 2009 5:00 pm

Na domniemaną półeczkę której nie posiadasz. Laughing
Powrót do góry Go down
Morvius
Goblin boss
Morvius


Liczba postów : 241
Join date : 28/08/2009
Age : 29
Skąd : Koszalin

prawie początkujący Empty
PisanieTemat: Re: prawie początkujący   prawie początkujący EmptyPią Sie 28, 2009 5:11 pm

Spoko spoko, o półeczkę już zadbałem Very Happy
Powrót do góry Go down
Michał
Snotling
Michał


Liczba postów : 44
Join date : 28/08/2009
Age : 27
Skąd : Koszalin

prawie początkujący Empty
PisanieTemat: Re: prawie początkujący   prawie początkujący EmptyPią Sie 28, 2009 7:11 pm

Ja sądze, że moją przygodę z WFB zaczął bym od Jaszczuroludzi albo Krasnoludów, ale cały czas nie moge się zdecydować. Jak myślicie, która byłaby dla początkującego gracza w tę grę?
Powrót do góry Go down
Morvius
Goblin boss
Morvius


Liczba postów : 241
Join date : 28/08/2009
Age : 29
Skąd : Koszalin

prawie początkujący Empty
PisanieTemat: Re: prawie początkujący   prawie początkujący EmptyPią Sie 28, 2009 7:23 pm

Kompletnie się nie znam na WFB ale ja Ci radzę Krasnali, klimatyczniej by było (wiesz z jakiego powodu).

Pozdrawiam
Kpt.Morvius
Powrót do góry Go down
Sztajger
Goblin boss
Sztajger


Liczba postów : 305
Join date : 24/05/2009
Age : 30
Skąd : Koszalin

prawie początkujący Empty
PisanieTemat: Re: prawie początkujący   prawie początkujący EmptyPią Sie 28, 2009 7:25 pm

Jaszczurki podobno teraz są fajne a jak lubisz gdy przeciwnik śpi podczas gry to bierz krasnale.
Osobiście polecam jaszczurki bo jakoś za ozdobami trawnikowymi nie przepadam. Very Happy
p.s krasnale mają dupne figurki
p.s2 Helikoptr w górach = 0 klimatu
Powrót do góry Go down
Michał
Snotling
Michał


Liczba postów : 44
Join date : 28/08/2009
Age : 27
Skąd : Koszalin

prawie początkujący Empty
PisanieTemat: Re: prawie początkujący   prawie początkujący EmptyPią Sie 28, 2009 7:37 pm

Dzięki Sztajger!

Najprawdopodobniej wybiorę Jaszczuroludzi ze względu na to, że figsy podobają mi się.
Powrót do góry Go down
Sztajger
Goblin boss
Sztajger


Liczba postów : 305
Join date : 24/05/2009
Age : 30
Skąd : Koszalin

prawie początkujący Empty
PisanieTemat: Re: prawie początkujący   prawie początkujący EmptyPią Sie 28, 2009 7:41 pm

I dobrze jaszczurki zwinki są fajniejsze od jakiś starych brodatych kapci
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

prawie początkujący Empty
PisanieTemat: Re: prawie początkujący   prawie początkujący EmptyPią Sie 28, 2009 7:56 pm

Wydaje mi się Sztajger że twoja rada bardzo skomplikowała mi opracowanie fluffa scenariuszy do bitew gdyż ten niemiły obowiązek zwykle spada na mnie. Suspect
Powrót do góry Go down
Sztajger
Goblin boss
Sztajger


Liczba postów : 305
Join date : 24/05/2009
Age : 30
Skąd : Koszalin

prawie początkujący Empty
PisanieTemat: Re: prawie początkujący   prawie początkujący EmptyPią Sie 28, 2009 9:00 pm

Nie martw się jest pajączek Wink. A tak na serio to osobiście wolę jaszczurki zwinki niż krasale tongue (jeśli jeszcze tego nie zauważyliście). A co chciałeś wymyślić : Wielka chorda krwiożerczych krasnoludów nadciąga, zniszczy wszystko jeśli zdąży dogonić. A teraz idą i idą i idą Wink. I po7 latach przeszły 7 km.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





prawie początkujący Empty
PisanieTemat: Re: prawie początkujący   prawie początkujący Empty

Powrót do góry Go down
 
prawie początkujący
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WFB-
Skocz do: