ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Ustawki w Klubie

Go down 
+29
tytanowaszafkanabuty
ZŁY PORUCZNIK
Tarosatoshi
Szarlatan
faLus
Malatyn
Gandalf
-SaH-
Windu8
FAZIK
Kwaku
konri
GrimgorIronhide
Krzysiek P
Cezar
PDKonrad
DaBoss
R0gal
Rob89
Zaleś
Bananovitch
Empty
Artur
Sztajger
Iwoszki
Szczur
wrubel
Tutek
łosiu
33 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next
AutorWiadomość
Styr
Night Goblin
Styr


Liczba postów : 114
Join date : 19/07/2016
Age : 35
Skąd : Koszalin

Ustawki w Klubie - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 23 EmptyNie Lis 13, 2016 10:31 am

Standardzik - środa 20:00 ???
ktoś będzie ?
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Ustawki w Klubie - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 23 EmptyNie Lis 13, 2016 2:51 pm

Styr napisał:
Standardzik - środa 20:00 ???
ktoś będzie ?

Jak nie znajdziesz nikogo ciekawszego to ja mogę pyknąć.
Powrót do góry Go down
Styr
Night Goblin
Styr


Liczba postów : 114
Join date : 19/07/2016
Age : 35
Skąd : Koszalin

Ustawki w Klubie - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 23 EmptyPon Lis 14, 2016 7:18 am

Artur napisał:
Styr napisał:
Standardzik - środa 20:00 ???
ktoś będzie ?

Jak nie znajdziesz nikogo ciekawszego to ja mogę pyknąć.


mogie Smile
Powrót do góry Go down
Styr
Night Goblin
Styr


Liczba postów : 114
Join date : 19/07/2016
Age : 35
Skąd : Koszalin

Ustawki w Klubie - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 23 EmptyWto Lis 22, 2016 6:58 pm

Ktoś jutro na 20:00 ? 4500 ?
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Ustawki w Klubie - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 23 EmptyWto Lis 22, 2016 9:38 pm

Doszła PM-ka?
Powrót do góry Go down
Styr
Night Goblin
Styr


Liczba postów : 114
Join date : 19/07/2016
Age : 35
Skąd : Koszalin

Ustawki w Klubie - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 23 EmptySro Lis 23, 2016 10:04 am

dopiero jak napisałeś sprawdziłem skrzynkę Very Happy
Powrót do góry Go down
Styr
Night Goblin
Styr


Liczba postów : 114
Join date : 19/07/2016
Age : 35
Skąd : Koszalin

Ustawki w Klubie - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 23 EmptyWto Gru 06, 2016 6:01 pm

jak zwykle pytanie do wszystkich w warhammerowej śpiaczne - jutro 20:00 ?
Powrót do góry Go down
Arvee
Snotling
Arvee


Liczba postów : 10
Join date : 13/03/2017

Ustawki w Klubie - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 23 EmptyPon Mar 13, 2017 7:08 pm

Hej... takie pytanie ludziska...
Te ustawki jeszcze działają? D=

Bo ja mam szczury i od niedawna mieszkam w Koszalinie... no i chciałbym z kimś pograć, a nie znam tu nikogo kto gra no i Zad to pierwsze miejsce co znalazłem =D
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Ustawki w Klubie - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 23 EmptyPon Mar 13, 2017 7:44 pm

Zad Trolla to chyba jedyne miejsce w Koszalinie w którym pograsz (oprócz domowych starć). Generalnie w środę gramy, jest nas niewielu ale od czasu do czasu coś gramy, czasami nawet na turniej się pojedzie. Spotkania są przeważnie środa, tak od 18.00, wpadnij pogadamy może coś zagramy.
Powrót do góry Go down
Arvee
Snotling
Arvee


Liczba postów : 10
Join date : 13/03/2017

Ustawki w Klubie - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 23 EmptyPon Mar 13, 2017 8:13 pm

Great :-)
Będę niemal na pewno (wcale niedaleko mam).

Na jakie punkty zwykle się grywa?

Powiedz mi jeszcze.. Na Skarpie 3-5, tak? Czy 17?
Bo widzę w internecie dwie wersje D=

Na przeciwko politechniki.
Poznam po czymś? Jakiegoś szyldu nie ma, co? =p
Google maps nie dało mi satysfakcjonującej mnie odpowiedzi...
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Ustawki w Klubie - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 23 EmptyPon Mar 13, 2017 8:21 pm

Każda środa od 16.00 do 20.00 -> KLUB WOJSKOWY - ul. 4-go Marca 5

Parę zasad podczas regularnych spotkań klubowych:

- ABSOLUTNY ZAKAZ SPOŻYWANIA ALKOHOLU, osoba przyłapana na tym zostanie wyproszona z zakazem przychodzenia do klubu
- Staramy się zostawiać salę uporządkowaną, czyli zwijamy rzeczy na swoje miejsca i czyścimy naczynia itp,
- jeżeli mała sala nie wystarcza, zawsze można poprosić klucz od większej sali, która sala zawsze decyduje kierownictwo klubu ( przeważnie jest to sala obok ale mogą się zdarzyć wyjątki ), klucz od sali należy następnie przekazać osobie z kluczami od klubu: Szczur, Malatyn, Banan, Fazik, Falus, ewentualnie osoba wskazana na okres tymczasowy.

Ewentualne zmiany w funkcjonowaniu nie zależne od nas, są zawsze w temacie "Informacje na temat działania"
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Ustawki w Klubie - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 23 EmptyPon Mar 13, 2017 11:27 pm

MGM napisał:
klucz od sali należy następnie przekazać osobie z kluczami od klubu: Szczur, Malatyn, Banan, Fazik, Falus, ewentualnie osoba wskazana na okres tymczasowy.

Tu się trochę rozminąłeś z realiami, klucznicy od dłuższego już czasu to przede wszystkim Wróbel i czasem Jurand, Szczur, Fazik i Malatyn.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Ustawki w Klubie - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 23 EmptyWto Mar 14, 2017 8:24 am

Ja się z niczym nie rozminąłem, tak jest w poście z lokalizacją klubu, trzeci od góry w Karczmie ;D.
Powrót do góry Go down
Arvee
Snotling
Arvee


Liczba postów : 10
Join date : 13/03/2017

Ustawki w Klubie - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 23 EmptyWto Mar 14, 2017 8:52 am

Dobrze, panowie... jak mówiłem, niemal na pewno będę (musiałoby mi coś wyskoczyć).
Ale wciąż byłoby fajnie wiedzieć na jakie punkty zwyczajowo gramy? =p

I w sumie to my gramy młotka, czy 9th age? :-)
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Ustawki w Klubie - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 23 EmptyWto Mar 14, 2017 9:18 am

Musisz się z kimś konkretnie umówić, w sensie "jutro będę w klubie, proponuję 2400 9th, ktoś chętny?" i pewnie Artur lub ktoś inny się zgłosi, jak nie to możesz przyjść popatrzeć jak chłopaki grają w Infę albo X'a ;D. W sumie tak jak parę postów wyżej się chłopaki umawiali.
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Ustawki w Klubie - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 23 EmptyWto Mar 14, 2017 3:16 pm

Gramy w 9th Age bo w warhammera juz nikt nie gra - brak suportu GW sprawił że chłopaki z 9th age zrobili mocny projekt, którym zarazili całe środowisko battlowe (tak czy inaczej jest nas dużo mniej niż kiedyś) gramy na obecną metę czyli 4500 pts, według nowego punktowania 9th age, na stare by było to 2250.
Powrót do góry Go down
Arvee
Snotling
Arvee


Liczba postów : 10
Join date : 13/03/2017

Ustawki w Klubie - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 23 EmptyWto Mar 14, 2017 8:28 pm

Ok. Mam rozpiskę na 4500 punktasów.
Kończę jutro zajęcia na Racławickiej (planowo) o 16tej, czyli pewnie o 15.30. Potem rowerem do akademika, zjem coś, wezmę szczury i lecę do was =D

Mam nadzieję to wykorzystać. Szczury dawno nie były wykorzystane =D
Powrót do góry Go down
Jurdasz
Goblin boss
Jurdasz


Liczba postów : 257
Join date : 09/03/2015
Age : 36
Skąd : Kosz-Malin

Ustawki w Klubie - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 23 EmptySro Mar 15, 2017 10:53 pm

Ja gwoli ścisłości... Ja też mam klucz i to raczej na stałe, na ogół staram się być, ale czasem nie dotrę. Choć ostatnie tygodnie z rzędu zamykałem, więc jak jestem potrzebny to wystarczy dać mi znać zawczasu. Miło, że pojawiła się świeża krew w klubie, mam wrażanie, że Cię widziałem, ale nie zdałem sobie sprawy, że jesteś nowy (jeśli faktycznie byłeś). Następnym razem się przywitaj Wink Może zainteresujesz się Infinity (tak wiem, bezczelna próba zawłaszczenia gracz, ale gry bitewne to dżungla, a Infinity to duży drapieżnik ;3)
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Ustawki w Klubie - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 23 EmptyCzw Mar 16, 2017 12:15 am

Jurdasz napisał:
tak wiem, bezczelna próba zawłaszczenia gracz, ale gry bitewne to dżungla, a Infinity to duży drapieżnik ;3

Dużyyy? Buahahahaha, jebłem ;P
Jak Czarek przy Kwaku ;P
Powrót do góry Go down
Jurdasz
Goblin boss
Jurdasz


Liczba postów : 257
Join date : 09/03/2015
Age : 36
Skąd : Kosz-Malin

Ustawki w Klubie - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 23 EmptyCzw Mar 16, 2017 2:42 am

A żebyś wiedział, że duży. Swoją drogą, twoje grubiańskie uwagi nie robią na mnie wrażenia Smile Sam jesteś vel byłeś zainteresowany grą, to teraz nie rób z gęby cholewy.
Powrót do góry Go down
Arvee
Snotling
Arvee


Liczba postów : 10
Join date : 13/03/2017

Ustawki w Klubie - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 23 EmptyCzw Mar 16, 2017 8:31 am

Mnie łatwo zauważyć (jeden z młodszych, wielki jak góra, pyta się głupio każdego czy gra w 9th age i boczy się gdy słyszy, że nie) =p
W przyszłym tygodniu będę z kimś umówiony (mam nadzieję) to zrobię więcej niż po prostu kręcenie się bez celu D=

A propos tematu...
Ktoś chętny na bitwę za tydzień?
9th Age na dowolne (tak do 5000) punkty? =D
Powrót do góry Go down
Jurdasz
Goblin boss
Jurdasz


Liczba postów : 257
Join date : 09/03/2015
Age : 36
Skąd : Kosz-Malin

Ustawki w Klubie - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 23 EmptyCzw Mar 16, 2017 10:32 am

Czy to Ty grałeś z takim kędzierzawym kolegą w planszówkę na początku spotkania? Jeśli tak, to się widzieliśmy. Nadal zachęcam do Infinity, na prawdę warto. Jakbyś był chętny to mamy sporo osób zainteresowanych grą więc można byłoby z nimi zacząć na podobnym poziomie, a trzeba iść za ciosem. Tutaj jest nasza grupa na fejsbuku. https://www.facebook.com/groups/1542908909294463/?fref=ts Zapraszam!
Powrót do góry Go down
Arvee
Snotling
Arvee


Liczba postów : 10
Join date : 13/03/2017

Ustawki w Klubie - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 23 EmptyCzw Mar 16, 2017 10:49 am

Tak, to byłem ja =D

Jak będzie czas to spojrzę na to infinity, bo rzeczywiście brzmiało nieźle.
Ale, tymczasem, chciałbym pograć moimi Skavenami =p
Nie zbrzydły mi jeszcze, a poświęciłem im sporo czasu i pieniedzy (choć ich nie tak dużo bo załapałem się na falę wyprzedaży po zdradzie jakiej GW się na nas dopuścił).
Powrót do góry Go down
wrubel
Ork
wrubel


Liczba postów : 529
Join date : 08/05/2009

Ustawki w Klubie - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 23 EmptyCzw Mar 16, 2017 12:08 pm

Miał pecha bo trafił na Matrixa i ten wciągnął go do swojego świata.
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Ustawki w Klubie - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 23 EmptyCzw Mar 16, 2017 6:05 pm

Sebastian +1

W środę 22.03.2017, 4500 pts, 9th Age - dostaniesz kolegę z High Elfami albo Chaos, a na przyszłość to poczekaj trochę dłużej, pogadaj z kolegami, a nie wpadasz i wypadasz jak wichura, zamiast się z towarzystwem zasymilować Smile

Swoją droga jak to się stało że ja nigdy nie widziałem kolegi Matrixa ? A on niby zawsze się tam kręci Very Happy

ps. A kolega Jurdasz niech sobie szuka kolegów na swoim forum, a nie bezczelnie przychodzi tu nawracać na ten swój pogański system !
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ustawki w Klubie - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 23 Empty

Powrót do góry Go down
 
Ustawki w Klubie
Powrót do góry 
Strona 23 z 24Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next
 Similar topics
-
» Ustawki w Klubie
» Ustawki w Klubie
» Co się dzieje w klubie?
» Ferie w klubie
» Nie-młotkowe ustawki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WFB-
Skocz do: