ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Ustawki w Klubie

Go down 
+30
Jurdasz
FAZIK
mateusz.szlegel
Gilgamesz
KhaerN
quins
Zaleś
Wilk
Ania
Skoczek
Mad Mike
Artur
Malatyn
warat
vladdi
Cezar
GrimgorIronhide
Kwaku
MGM
Szczur
Carolus
Bananovitch
BrotherM
faLus
ZŁY PORUCZNIK
konri
Tutek
Konrad
Amittus
łosiu
34 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutorWiadomość
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Ustawki w Klubie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 2 EmptyPią Sie 19, 2011 10:47 am

Nie mów hop. Nie wszystkie b-force są już takie fajne jak kiedyś.
Eldarski np. trochę podupadł.
- Blood Angelsowy - jest zupełnie super - 100% użytku.
- demony - na WFB się nadają, a na 40k to 40% - generalnie dupa
- CSM - użyteczny na 100% ale pod warunkiem, że possestów użyjesz do konwersji a nie do grania
- Darki - generlanie jest fajny ale na 75% - jeśli ktoś myśli o armii na witcha albo zwyklakach wyłącznie ale jeśli mieszana to idealnie
- Eldki - moim zdaniem klapa - kiedyś były 3 walkery bez serpenta i sami guardiani z platformą - ale teraz średniawka - ja bym zdecydowanie odradzał
- Grey Knights - BRAK
- IG - też się dupa zrobiła - kiedyś miały Lemana - teraz jest walker - no chyba że ktoś ma miejsce w punktach na wstawienie sentineli to proszę bardzo - ale nie sądzę
- Nekrosy - na obecnym podreczniku wszystko gra (różnie tylko ze scarabami bywa ale one są standardowo w boxie warriorów)
- ORKI - wszystko użyteczne 100%
- Siostry - obecnie BRAK ale może niedługo
- SM - w sumie zależy jaki masz plan - bo może się okazać że assfalty i skauci są nie potrzebni
- Wilki - tu trzeba się zastanowić czy porzebny ten drop pod.
- TAU - jak dla mnie 100%
- Tyrki - na 50% zależy od koncepcji armii

AMEN
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Ustawki w Klubie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 2 EmptyPią Sie 19, 2011 12:22 pm

Konri, milion razy mówiłem ci że nie będę kupował battleforce'a zanim nie zdecyduję którą armią grać. Na moją kieszeń to są drogie rzeczy, a żeby mnie było stać musiałbym sprzedać część figsów LotRowych (na to nie nie jestem jeszcze psychicznie gotowy - zacząłem dopiero wykańczać swoje armie xD ).
A wizualnie kuszą mnie armie Dark Angels, IG (prawdopodobieństwo zdecydowania się na nich spada - coś mi się w tych czołgach nie podoba, a ja nie lubię grać tym co mi się wydaje mało atrakcyjne wizualnie), oraz DE i Siostry.
Może powiem tak - niech mi parę osób podpowie jak wygląda grywalność sióstr, Dark Angels i Mhhhhrocznych Eldarów.
IG z tego co słyszałem mają sens tylko na paru puszkach na gąsienicach, a to mnie niezbyt interesuje.
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Ustawki w Klubie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 2 EmptyPią Sie 19, 2011 12:29 pm

To była raczej taka szpilka - zawsze ci to mówię... Razz
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Ustawki w Klubie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 2 EmptyPią Sie 19, 2011 12:50 pm

Siostry - poczekaj do końca miesiąca to ci powiem Smile. Na obecna chwilę to dość ciężka (finansowo) do zebrania armia (dużo metalowych modeli). Ale można tym ugrać.

DA - po wstawieniu im nowych tarcz i poprawkach wydanych przez GW ich grywalność się zwiększyła - chyba najtansza do zebrania bo to SM a tego na allegro zatrzesienie no terminatorzy najtansi nie sa (w punktach) wiec nadrabiaja ilosc modeli w armii.

DE - armia fajna ale trzeba się wykazać finezją - po nowym dexie grywalność nieznacznie wzrosła - na pewno tansi do zebrania obecnie - bo wydano dużo ładnych nowych plastików
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
BrotherM
Goblin



Liczba postów : 88
Join date : 09/04/2011

Ustawki w Klubie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 2 EmptySob Wrz 10, 2011 6:18 pm

Siema,

byłby ktoś chętny na grę 17.09 (może też być i 18.09 jak się miejsce znajdzie - weekend mam wolny).
Na formacie Areny 2011, scenariusz wylosujemy sobie już przed grą. Nie ukrywam, że chciałbym się nieco rozegrać, gdyż od 2,5 miechów nie miałem okazji popykać. Chętnie coś na hordówki (orki / genospam), mam potrzebę przetestowania armii w tych warunkach. MEQ (GK mile widziani) też wchodzi w grę w razie braku pierwszego.

Proszę o tworzenie rozp jakby się ktoś wybierał na turniej.

Tego samego dnia mogę zagrać ze 2 bitwy pod rząd (na 3 chyba się nie wyrobimy, prawda?).


Ostatnio zmieniony przez BrotherM dnia Sob Wrz 10, 2011 6:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Ustawki w Klubie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 2 EmptySob Wrz 10, 2011 6:32 pm

Ja chętnie.
Powrót do góry Go down
BrotherM
Goblin



Liczba postów : 88
Join date : 09/04/2011

Ustawki w Klubie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 2 EmptySob Wrz 10, 2011 6:56 pm

W takim razie jesteśmy umówieni. Byłbyś chętny ew. na 2 potyczki? Mam już jedną rozpę, ale rozważam i drugą. Pod MEQ to obydwie wypadną podobnie, ale przy hordówkach możliwe są pewne dysproporcje. Ew. jeszcze coś tam bym innego przetestował.

Mi tam godzina z grubsza obojętna, więc napisz, o której by Ci pasowało.
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Ustawki w Klubie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 2 EmptySob Wrz 10, 2011 7:30 pm

Mogę zagrać 2 bitwy. Może coś będę proxował jeśli Ci to nie przeszkadza. Na godzinę i dzień się jeszcze domówimy w tygodniu, ok?
Powrót do góry Go down
BrotherM
Goblin



Liczba postów : 88
Join date : 09/04/2011

Ustawki w Klubie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 2 EmptySob Wrz 10, 2011 7:52 pm

Ok, daj znać co do konkretnej pory.

A odnośnie proxów - nie ma problemu, tak długo jak mieszczą się w granicach rozsądku i wiadomo co jest co. Zresztą chyba i sam będę musiał coś sproksować, bo coś długo pewna rzecz idzie pocztą. Wink
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Ustawki w Klubie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 2 EmptyPon Wrz 19, 2011 4:36 pm

Ktoś chętny na przyszły tydzień?
Powrót do góry Go down
BrotherM
Goblin



Liczba postów : 88
Join date : 09/04/2011

Ustawki w Klubie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 2 EmptyWto Paź 25, 2011 11:07 am

Byłby ktoś chętny na sobotę, 29.X?
Konkrety już do ugadania osobiście.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Ustawki w Klubie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 2 EmptyWto Paź 25, 2011 2:14 pm

Bananek chętny.
Powrót do góry Go down
BrotherM
Goblin



Liczba postów : 88
Join date : 09/04/2011

Ustawki w Klubie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 2 EmptyWto Paź 25, 2011 3:10 pm

Ok, wysłałem Ci PM'ke.

Jakby ktoś jeszcze był chętny to proszę dać znać, raczej da radę zagrać ze 2 gry.
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Ustawki w Klubie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 2 EmptyWto Lis 08, 2011 3:54 pm

Zagrałby ktoś jakiś patrol z nobem w piątek? Very Happy
Czas wreszcie na praktykę.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Ustawki w Klubie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 2 EmptyPią Lis 18, 2011 6:27 pm

Kto pyknie jutro? Format FOFowy (1500 ze specjalami)
Powrót do góry Go down
Carolus
Goblin boss
Carolus


Liczba postów : 224
Join date : 19/11/2011
Skąd : The Rock

Ustawki w Klubie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Ustawka   Ustawki w Klubie - Page 2 EmptySob Lis 19, 2011 8:20 pm

Witam, chciałbym się zapytać czy ktoś byłby stoczyć bitwę z noobem który nawet do końca nie wie jak 5 edycja pracuje, również zbyt wiele nie grywałem wiec jestem początkującym graczem.
Ewentualny termin to 26-11-11, a tak z innej beczki to dziś 19-11 byłem tylko ja i inny gracz, miał armie z FB niestety...
Aha, posiadam armie Space Marinów może w porywach wyciągne 2k pkt. :] Jednak do końca nie znam zasad a chętnie bym stoczył jakąś zacną potyczke ;] najlepiej z jakimś heretykiem bądź innym pomiotem chaosu ale reszta też może być. ;]
Pozdrowienia!
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Ustawki w Klubie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 2 EmptySob Lis 19, 2011 8:38 pm

1500 ze specjalami i się piszę, ok? Oczywiście jeżeli nie będzie Ci przeszkadzało kilka proxów.
Powrót do góry Go down
Carolus
Goblin boss
Carolus


Liczba postów : 224
Join date : 19/11/2011
Skąd : The Rock

Ustawki w Klubie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Ustawki   Ustawki w Klubie - Page 2 EmptyNie Lis 20, 2011 7:49 am

Witam.
A jaką armię posiadasz jegomościu? ;]
Po drugie co to za specjały?
Kolejne to że musiałbyś mi pomagać troche, pomoc przeciwnikowi jest co najmniej dziwna.
Proxy to kartoniki czyli sztuczne oddziały? Jeżeli tak to mogą być.
Ogólnie to jestem jak najbardziej za lecz musisz mi wyjaśnić czym są te specjały.
Pozdrowienia!
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Ustawki w Klubie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 2 EmptyNie Lis 20, 2011 8:46 am

speciale = bohaterowie imienni
Powrót do góry Go down
Carolus
Goblin boss
Carolus


Liczba postów : 224
Join date : 19/11/2011
Skąd : The Rock

Ustawki w Klubie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Ustawki   Ustawki w Klubie - Page 2 EmptyNie Lis 20, 2011 8:55 am

Dzieki za odpowiedź, teraz będe wiedział. ;]
To raczej będzie ciężko ale może też jakiegoś uwzglednie. hehe Cool
W takim razie musze zacząć trenować. ;]
Jeszcze raz dzieki i pozdrowienia.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Ustawki w Klubie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 2 EmptyNie Lis 20, 2011 10:16 am

Rzuć okiem do tematu "Fists of Fury 2011" i pod zawarte tam informacje składaj rozpiskę. Turniej już za miesiąc więc trzeba przygotowywać plany bojowe.

A gram Orkami.
Powrót do góry Go down
Carolus
Goblin boss
Carolus


Liczba postów : 224
Join date : 19/11/2011
Skąd : The Rock

Ustawki w Klubie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Ustawki   Ustawki w Klubie - Page 2 EmptyNie Lis 20, 2011 10:34 am

Tak tez zrobie zielonoskóry. ;]
To jesteśmy ustawieni, gram Space Marinami a dokładnie Dark Angelami.Tak sobie myśle że również bym użył specjala i proxy. Cool
Do zobaczenia i Pozdrowienia!
Powrót do góry Go down
Carolus
Goblin boss
Carolus


Liczba postów : 224
Join date : 19/11/2011
Skąd : The Rock

Ustawki w Klubie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Ustawka   Ustawki w Klubie - Page 2 EmptySob Gru 03, 2011 5:15 pm

Witam!
Szukam chętnego na bitwę 10-12-11 ;]
Pozdrowienia!
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Ustawki w Klubie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 2 EmptySro Gru 21, 2011 9:23 pm

Dark Angel, ustawka na 7 stycznia?
Tylko od razu mówię, żeby nie na jakieś przesadne punkty. Tak do 1200 max. żebym pomieścił to co chcę przetestować.
Powrót do góry Go down
Carolus
Goblin boss
Carolus


Liczba postów : 224
Join date : 19/11/2011
Skąd : The Rock

Ustawki w Klubie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 2 EmptyNie Gru 25, 2011 6:52 pm

Witam!
Chętnie moge się ustawić lecz zagrałbym na 1500 punktów poniewać tyle zwykle się gra.
mogę ci pożyczyć na czas bitwy jakieś modele (typ: gobliny z lotra tyranidzi i chaosi myśle że ponad 20 modeli a poza tym same podstawki mogą robić za modele, to nie turniej :p)
Naprawde bardzo gorąco nalegałbym na grę w 1500p. Cool
Pozdro!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ustawki w Klubie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Ustawki w Klubie
Powrót do góry 
Strona 2 z 40Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ustawki w Klubie
» Ustawki w Klubie
» Co się dzieje w klubie?
» Ferie w klubie
» Nie-młotkowe ustawki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WH40k-
Skocz do: