ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Ustawki w Klubie

Go down 
+30
Jurdasz
FAZIK
mateusz.szlegel
Gilgamesz
KhaerN
quins
Zaleś
Wilk
Ania
Skoczek
Mad Mike
Artur
Malatyn
warat
vladdi
Cezar
GrimgorIronhide
Kwaku
MGM
Szczur
Carolus
Bananovitch
BrotherM
faLus
ZŁY PORUCZNIK
konri
Tutek
Konrad
Amittus
łosiu
34 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
AutorWiadomość
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Ustawki w Klubie - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 8 EmptyNie Cze 03, 2012 5:11 am

GrimgorIronhide napisał:
Ustawki w Klubie - Page 8 E:\Users\Bartek\Pictures

Nic prostszego Cool - zastosujemy klasyczny, lecz efektywny manewr ofensywnego odwrotu połączonego z szybkim kontratakiem, który zagwoździ siły atakujące z flanki,
Potem zaatakujemy siłami pancernymi od południowego zachodu czyszcząc tę stronę z wilczych dołów i min.
Na koniec wikingowie z wolina zdesantują kawalerią chaosu od strony bałtyckiej plaży a ci z pieśnią na ustach spalą wszystko i dobiorą się do strategicznych magazynów (czyt. kuchni). Ma się rozumieć wszystko skoordynowane przez znanego telegrafistę z Torunia i przy pełnym wsparciu artylerii i saperów. Cool

pirat farao king Mówię - nic prostszego.

I nie zapominajmy o gwałtach na dziewicach, to bardzo istotne, nie zapominajmy o gwałtach ( no chyba że jedyną dziewicą będzie konri to możemy ewentualnie ten wątek pominąć).
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

Ustawki w Klubie - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 8 EmptyNie Cze 03, 2012 6:21 am

Zawsze można zatrudnić profesjonalnych gwałcicieli z pewnej parady w Warszawie, im wszystko jedno jakiej płci jest dziewica Razz
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Ustawki w Klubie - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 8 EmptyNie Cze 03, 2012 7:47 am

Amittus napisał:
Zawsze można zatrudnić profesjonalnych gwałcicieli z pewnej parady w Warszawie, im wszystko jedno jakiej płci jest dziewica Razz

Chodzą pogłoski, że "men in black" są nieźli w te klocki affraid .
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

Ustawki w Klubie - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 8 EmptyWto Cze 05, 2012 6:17 pm

O tą paradę i tego gwałciciela chodzi ?
https://www.youtube.com/watch?v=_1nzEFMjkI4

Pewnie każdy wiedział o co chodzi zanim kliknął Very Happy .
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

Ustawki w Klubie - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 8 EmptySob Cze 09, 2012 5:05 pm

Będę jutro z emo-eldarami na 1500. Na kim mogę się żyletkami pobawić ? Twisted Evil
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Ustawki w Klubie - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 8 EmptySob Cze 09, 2012 5:07 pm

Jutro na mnie nie - karteczkowe ogry ruszają do akcji! Razz
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

Ustawki w Klubie - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 8 EmptySob Cze 16, 2012 5:03 pm

Ktoś będzie jutro ? (wiem że nie). Exclamation Exclamation
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Ustawki w Klubie - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 8 EmptySob Cze 16, 2012 8:02 pm

Będę wraz se swoim WAAGH! Zabierz ze sobą taka kuchenną łopatkę... musisz mieć czym zdrapywać eldarów ze stołu. Twisted Evil
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Ustawki w Klubie - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 8 EmptySro Cze 27, 2012 5:22 pm

Skoro wszystko się tak fajnie układa, to aż żal się nie pojawić by po raz ostatni zagrać na piątej edycji;D.

Jak coś to mogę zagrać na dowolne punkty w dowolnej konwencji (np. for fun na fluffie nurgle'a, lub dwóch na dwóch, lub bitwa na 2500 ;DDD), coby godnie pożegnać piąteczkę.

Dzień: niedziela 01,07,12 r. godzina dowolna;D.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Ustawki w Klubie - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 8 EmptySro Cze 27, 2012 8:19 pm

MGM napisał:
Skoro wszystko się tak fajnie układa, to aż żal się nie pojawić by po raz ostatni zagrać na piątej edycji;D.

Jak coś to mogę zagrać na dowolne punkty w dowolnej konwencji (np. for fun na fluffie nurgle'a, lub dwóch na dwóch, lub bitwa na 2500 ;DDD), coby godnie pożegnać piąteczkę.

Dzień: niedziela 01,07,12 r. godzina dowolna;D.

przepraszam bardzo ja mam zamiar już grać na 6 edycje Razz
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Ustawki w Klubie - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 8 EmptySro Cze 27, 2012 8:52 pm

Szczur napisał:
MGM napisał:
Skoro wszystko się tak fajnie układa, to aż żal się nie pojawić by po raz ostatni zagrać na piątej edycji;D.

Jak coś to mogę zagrać na dowolne punkty w dowolnej konwencji (np. for fun na fluffie nurgle'a, lub dwóch na dwóch, lub bitwa na 2500 ;DDD), coby godnie pożegnać piąteczkę.

Dzień: niedziela 01,07,12 r. godzina dowolna;D.

przepraszam bardzo ja mam zamiar już grać na 6 edycje Razz


Tia, z podręcznikiem w ręku i do tego te Twoje Geje będą już nie grywalne;D. Ale tak poza tym to moje oblity czekają na czwarte zwycięstwo nad szarakami;P.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Ustawki w Klubie - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 8 EmptySro Cze 27, 2012 9:56 pm

Wiesz z podręcznikiem czy bez to nie ma znaczenia Smile
i tak mnie nie będzie, a czemu to GK mieliby być nie grywalni??
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

Ustawki w Klubie - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 8 EmptyCzw Cze 28, 2012 2:09 pm

grywalni nie będą ponieważ są odmiennej orientacji ;] natomiast ja chętnie się zjawię by browarka wysączyć a nawet być może zagrać
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Ustawki w Klubie - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 8 EmptyCzw Cze 28, 2012 2:31 pm

Szczur napisał:
Wiesz z podręcznikiem czy bez to nie ma znaczenia Smile
i tak mnie nie będzie, a czemu to GK mieliby być nie grywalni??

Kwaku jak zwykle błyskotliwie podsumował to właściwie;D.

Jak na razie widzę las rąk to jakiejś niestandardowej gry;D. Na razie jestem umówiony z Kwakiem na ok. 10, więc jakby się się np. pojawiły orki i dark eldary to byśmy mogli 2 na 2 zagrać ;DDDD. Zmobilizujcie się ostatni raz, później macie dwa miechy odpoczynku i nauki zasad 6 edycji;D.
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Ustawki w Klubie - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 8 EmptyPią Lip 27, 2012 8:11 pm

Wiem, że zły temat ale... Jaki jest w miarę standardowy format w 40k ? (coś jak 2400 w battlu)
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Ustawki w Klubie - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 8 EmptyPią Lip 27, 2012 8:29 pm

Wszystko pomiędzy 1200-2250. W sumie największy turniej (oprócz Syrenki) to właśnie 2250, większość oscyluje w tym przedziale.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Ustawki w Klubie - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 8 EmptyWto Wrz 04, 2012 6:42 pm

ETC wh40k było na 1850, bez IA ze specjalami ile się chce itp
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Ustawki w Klubie - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 8 EmptyWto Wrz 04, 2012 7:49 pm

Kto chętny na pyknięcie 1750 specjale, sojusze, nawet jak ktoś ma to może fortyfikacje wystawić (bez Fortecy)?
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Ustawki w Klubie - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 8 EmptyWto Wrz 04, 2012 8:17 pm

Jak nie będę pracował to będę z Wilkami w klubie 9.09, ale nie wiem czy nadgodziny dostanę.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Ustawki w Klubie - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 8 EmptyWto Wrz 04, 2012 8:49 pm

Łokej. Lojalnie ostrzegam że będę miał kilka proxów Wink
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Ustawki w Klubie - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 8 EmptyWto Wrz 04, 2012 11:19 pm

Bananovitch napisał:
Kto chętny na pyknięcie 1750 specjale, sojusze, nawet jak ktoś ma to może fortyfikacje wystawić (bez Fortecy)?

Ok nie ma problemu, przyjmuję
Powrót do góry Go down
BrotherM
Goblin



Liczba postów : 88
Join date : 09/04/2011

Ustawki w Klubie - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 8 EmptySro Wrz 05, 2012 7:21 am

Bananovitch napisał:
Kto chętny na pyknięcie 1750 specjale, sojusze, nawet jak ktoś ma to może fortyfikacje wystawić (bez Fortecy)?

Ja.

Ew. możemy zagrać na zasadach Areny2012.

I co do proxow. Byle rozsadnie, by bylo jasne co ma co, w cc takie niuanse mają znaczenie.
Jeśli idzie o flyery/forty proxy w stylu podst czy hipotetycznych kształtów mnie nie przekonywuja, ma to swoje wymiary i czuć to w grze. Jak bedzie jeden oryginał/ekwiwalent + proxy - spoko, ale jak 6 owalnych kartoników - nie ma taka gra sensu.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Ustawki w Klubie - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 8 EmptySro Wrz 05, 2012 7:45 am

Moja armia jeszcze się nie doczekała lataczy,nie mam też nawet orientacyjnych wymiarów fortyfikacji-Muszę sproxować kilka modeli zwykłej piechoty i jednego gieroja,tyle.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Ustawki w Klubie - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 8 EmptySro Wrz 05, 2012 8:29 am

Format areny też może być, a proxów hmm poza paroma wysiwigowymi experymentami praktycznie brak Smile
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Ustawki w Klubie - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 8 EmptySro Wrz 05, 2012 1:43 pm

To co Szczuras, revenge? Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ustawki w Klubie - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Ustawki w Klubie   Ustawki w Klubie - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Ustawki w Klubie
Powrót do góry 
Strona 8 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ustawki w Klubie
» Ustawki w Klubie
» Co się dzieje w klubie?
» Ferie w klubie
» Nie-młotkowe ustawki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WH40k-
Skocz do: