ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Informacje na temat działania.

Go down 
+35
Tarosatoshi
VictorDoom
Kajsper
Malatyn
Szczur
Zaleś
mikhael
Yogi
-SaH-
Windu8
Gandalf
Skoczek
Mad Mike
FAZIK
Amittus
warat
Kwaku
GrimgorIronhide
Empty
MGM
Carolus
Sztajger
BrotherM
Morvius
Artur
faLus
R0gal
Iwoszki
konri
Tutek
Cezar
Konrad
wrubel
Bananovitch
łosiu
39 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Next
AutorWiadomość
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Informacje na temat działania. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Informacje na temat działania.   Informacje na temat działania. - Page 8 EmptyPią Maj 11, 2012 5:18 pm

http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.php?t=12265#343876
Datę taką wpisałem żeby nam zaliczyli do ligi, bo teraz bodaj mają być jakieś zmiany z czasem zgłaszania.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Informacje na temat działania. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Informacje na temat działania.   Informacje na temat działania. - Page 8 EmptySro Cze 27, 2012 1:49 pm

W niedziele 01.07.2012 klub będzie dla nas czynny, można przychodzić.
Do osób upoważnionych dodany jest w końcu Konri i Tutka więc jakby co to zabrać ze sobą legitymacje.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Informacje na temat działania. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Informacje na temat działania.   Informacje na temat działania. - Page 8 EmptySro Cze 27, 2012 1:55 pm

Jak długo ten klub będzie czynny ?
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

Informacje na temat działania. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Informacje na temat działania.   Informacje na temat działania. - Page 8 EmptySro Cze 27, 2012 2:48 pm

I czy blat będzie można wynieść, bo coś takie pomysły chodzą z wakacyjnym graniem.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Informacje na temat działania. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Informacje na temat działania.   Informacje na temat działania. - Page 8 EmptySro Cze 27, 2012 3:05 pm

Blaty są nasze, klubowi nic do nich. Kupione za naszą własną uciułaną kasę.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Informacje na temat działania. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Informacje na temat działania.   Informacje na temat działania. - Page 8 EmptySro Cze 27, 2012 8:18 pm

GrimgorIronhide napisał:
I czy blat będzie można wynieść, bo coś takie pomysły chodzą z wakacyjnym graniem.

Blat na okres wakacji można porzyczyć z klubu ale UPRZEJMIE PROSZĘ O WPISANIE TEGO na forum.

Na razie wiem o stole dla Konriego i Artura.
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Informacje na temat działania. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Informacje na temat działania.   Informacje na temat działania. - Page 8 EmptyCzw Cze 28, 2012 5:32 pm

Szczur napisał:
GrimgorIronhide napisał:
I czy blat będzie można wynieść, bo coś takie pomysły chodzą z wakacyjnym graniem.

Blat na okres wakacji można porzyczyć z klubu ale UPRZEJMIE PROSZĘ O WPISANIE TEGO na forum.

Na razie wiem o stole dla Konriego i Artura.

Lol ja o nim nie wiedziałem Very Happy ale wiem już pewnie gdzie stół będzie leżał Razz
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Informacje na temat działania. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Informacje na temat działania.   Informacje na temat działania. - Page 8 EmptySob Wrz 01, 2012 8:47 am

Jutro (02.09.2012) klub jest zamknięty
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Informacje na temat działania. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Informacje na temat działania.   Informacje na temat działania. - Page 8 EmptyNie Paź 14, 2012 9:12 am

Czy k.urwa ktoś ogarnia kiedy działa klub???!!!

Na dziś się z Kwakiem umówiliśmy na pewniaka na bitwę a tu ch..j, jakieś pier...olone wybory i klub dla nas nieczynny. Dobrze że nie zdążyłem dojechać i tylko Kwaku pocałował klamkę.

Czy to takie k..urwa skomplikowane dogadać się z kierowniczką na początku miesiąca, kiedy coś tam wymyślają? I wrzucić to na forum?? Do kluczy to się k..urwa wszyscy garnęli a teraz mają wszystko w dupie.

O ile staruchów rozumiem to młodzież mogłaby się odrobinę bardziej zaangażować - chyba że chcecie grać po domach sam na sam z jednym kumplem.
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

Informacje na temat działania. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Informacje na temat działania.   Informacje na temat działania. - Page 8 EmptyNie Paź 14, 2012 10:07 am

bardziej mnie zirytował widok dwójki ludzi (ważnej karwa komisji) popijającej kawunię w dużej sali z szeregiem stołów rozstawionych wzdłuż okien. w zasięgu wzroku żadnego wyborcy. nawet przez około 20 minut nikt się nie pojawił by głosować. na pytanie czy mogę zająć salę na piętrze otrzymałem odpowiedź: " dzisiaj nie ma zajęć", "będziecie hałasować i przeszkadzać".

rozumiem, że jest nas niewielu i na specjalnych zasadach ale to ewidentnie pokazuje jak ma się nas w dupie. szczerze mówiąc pociesza mnie fakt, że w rozmowie ze mną ta bardzo "uprzejma" pani miała lekki problem z wygłoszeniem swoich argumentów oraz pewną chwilę zwątpienia. ciekawe dlaczego?? czyżby dlatego, że miałem wzrok typu "zaraz ci wykarwię".

no nic a miało być tak pięknie...
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Informacje na temat działania. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Informacje na temat działania.   Informacje na temat działania. - Page 8 EmptyNie Paź 14, 2012 5:10 pm

Na przyszłość zapytajcie się na forum w razie wątpliwość to ja, banan albo ktoś inny podejdzie i się zapyta. Jak na forum nie ma ruch to osobiście uważam, że nie ma zainteresowania klubem. That's all
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

Informacje na temat działania. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Informacje na temat działania.   Informacje na temat działania. - Page 8 EmptyNie Paź 14, 2012 7:49 pm

uważasz, że każdy kto chce grać ma pytać na forum czy może?

już chyba faktycznie lepiej żebym podszedł na początku miesiąca i zapytał się o ich grafik planowanych zajęć.

z drugiej strony ile dzisiaj osób było w klubie? oraz ile osób wiedziało, że klub jest nieczynny??

Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Informacje na temat działania. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Informacje na temat działania.   Informacje na temat działania. - Page 8 EmptyNie Paź 14, 2012 8:13 pm

Ok, dla mnie to nie problem i tak praktycznie codziennie jestem na forum i mogę CODZIENNIE Cię pytać czy w niedzielę klub będzie na pewno otwarty. Pytanie czy chce Ci się latać codziennie do kierowniczki??? Czy po prostu nie pójdziesz na początku miesiąca i nie spytasz jak tam terminarz niedziel na np. październik.

Klub "działa w niedziele", a nie "może działać w niedzielę". A więc jeżeli nikt z osób przedstawionych kierowniczce nie pisze, że jest zamknięty to uważam, że jest otwarty.


Ostatnio zmieniony przez MGM dnia Nie Paź 14, 2012 9:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Informacje na temat działania. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Informacje na temat działania.   Informacje na temat działania. - Page 8 EmptyNie Paź 14, 2012 8:48 pm

Spokojnie Panowie, pierwszy raz nam się zdażyło, że nie wiedzieliśmy o jakiejś planowanej "imprezie",
akurat padło na was, nikt nie sprawdził października bo jakoś do tej pory nic na niedziele nie wciskali.
To, że nasz klub mają w szerokim poważaniu to wiemy od dawna, nic nowego, jeszcze się w ogóle dziwie, że jesteśmy tam jeszcze przyjmowani Smile

W tygodniu się sprawdzi jaki jest plan imprez na październik, a na listopad jak ktoś będzie w pobliżu przechodem to zajrzy i poda jak wygląda grafik.
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Informacje na temat działania. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Informacje na temat działania.   Informacje na temat działania. - Page 8 EmptyNie Paź 14, 2012 8:56 pm

Zejdźcie trochę z tonu. Terminarz u kierowniczki jest ruchomy. Nie wy jedyni się sparzyliście (nieplanowane granie na polibudzie, czy u mnie czasami się zdarza) Musimy pamiętać, że jesteśmy sekcją, która nie płaci wielkich pieniędzy i poza turniejami "nie istniejemy" (za odpowiednią opłatą inni mogą wykupić niedzielą salę)
Po prostu jak by ktoś chciał zagrać i nie był pewny kalędarza to proszę napisać na forum dzień lub dwa wcześniej i na pewno dostanie info co i jak
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Informacje na temat działania. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Informacje na temat działania.   Informacje na temat działania. - Page 8 EmptyNie Paź 14, 2012 9:15 pm

Z jakiego tonu mamy zejść??

Wydaje mi się, że post Kwaka oraz mój drugi nie były specjalnie wysokotonowe;P.

Prawda jest taka, że osoba/osoby odpowiadająca/e za kontakty z kierowniczką dała/y ciała. Jeżeli tak się będziemy traktować to stracimy tych nielicznych graczy których mamy Sad.

Zaraz pewnie jakiś "mondry" się wypowie, ze sam mogę aktywniej działać w klubie i miałby rację - tyle, że niestety mam pracę która wyłącza mnie z połowy niedziel miesiącu, że o obowiązkach rodzinnych nie wspomnę.

Więc proponuję na początku miesiąca po prostu dowiadywać się jak z tymi niedzielami i ewentualnie rezerwować górną salkę.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Informacje na temat działania. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Informacje na temat działania.   Informacje na temat działania. - Page 8 EmptyPon Paź 15, 2012 1:25 pm

No tak, tylko problem jest taki, jak napisał post wyżej Tutka. Kalendarz jest ruchomy i nigdy nie ma pewności że nagle prezes lub ktokolwiek inny nie zechce nagle zrobić imprezy akurat w niedzielę.
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

Informacje na temat działania. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Informacje na temat działania.   Informacje na temat działania. - Page 8 EmptyPon Paź 15, 2012 6:27 pm

co nie zmienia faktu, że można by na początku miesiąca podać uzgodnione terminy spotkań na forum a potem mieć pretensje z powodu kolejnej imprezy tetryków.

a taka impreza jak wybory do rady osiedla to raczej z gruchy nie spadają.

więc proponuję na początku miesiąca dowiedzieć się o terminy w klubie i wypisać je w tym temacie. a może jak kierownica zauważy, że jest zainteresowanie to chociaż nam górną salę zarezerwuje na spotkania. i nie będę zmuszony słuchać "będziecie hałasować"
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Informacje na temat działania. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Informacje na temat działania.   Informacje na temat działania. - Page 8 EmptyPon Paź 15, 2012 7:51 pm

Dziś byłem w klubie, patrzyłem na kalendarz i sam się dziwiłem, nic na tę niedziele nie było zaplanowane, a informacja o wyborach była w tygodniu poprzedzającym felerną niedziele, jedyna opcja aby dowiedział się ktoś od nas o zajętej niedzieli to opcja jakby ktoś był w czwartek w klubie lub w piątek. Sprawdzenie na początku miesiąca kalendarza nic by nie dało.

Info -> do końca listopada nie ma nic zaplanowanego na sali. Informacja na dzień 15.10.2012.

Info dla MGMa tak post pierwszy po zaistniałej sytuacji nie należały do spokojnych Smile
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Informacje na temat działania. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Informacje na temat działania.   Informacje na temat działania. - Page 8 EmptyPon Paź 15, 2012 8:05 pm

Oj należał, należał;P, wszystko było przemyślane i parokrotnie redagowane, serio. Po prostu zauważyłem, że żeby wybudzić "Trolliki" z dziennego letargu trzeba nimi mocno wstrząsnąć Very Happy.

Druga sprawa, że naprawdę rzadko udaje mi się wyrwać, żeby pograć. Kiedy mam już wszystko przygotowane i nie wychodzi z powodu zlewania nas przez "Na skarpie" i traktowanie mało poważnie. Ale spoko jeszcze parędziesiąt lat i w końcu będziemy emerytami , których tak uwielbiają Razz.
Powrót do góry Go down
warat
Snotling



Liczba postów : 11
Join date : 01/11/2012

Informacje na temat działania. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Informacje na temat działania.   Informacje na temat działania. - Page 8 EmptyCzw Lis 01, 2012 8:16 pm

Witam.

Chciałbym zacząć grać w warhammera 40000,i chciałem zobaczyć,jak to konkretnie wygląda,ale kiedy odwiedziłem klub,był on zamknięty.

Kiedy ostatni raz u was byłem (dobre kilka lat temu)drzwi były otwarte,czy coś się od tego czasu zmieniło?

Z góry dzięki za odpowiedź.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Informacje na temat działania. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Informacje na temat działania.   Informacje na temat działania. - Page 8 EmptyCzw Lis 01, 2012 9:01 pm

z tego co wiem klub jest w tą niedzielę otwarty. a czy ktoś będzie grał to nie wiem. Zaryzykuj odwiedziny miedzy 12 a 13 w niedziele.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
warat
Snotling



Liczba postów : 11
Join date : 01/11/2012

Informacje na temat działania. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Informacje na temat działania.   Informacje na temat działania. - Page 8 EmptyCzw Lis 01, 2012 9:08 pm

Ok,dzięki.

A tak przy okazji:wiadomo kiedy będzie otwarty?

Bo ciężko będzie ganiać co niedziele,by całować klamkę...
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Informacje na temat działania. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Informacje na temat działania.   Informacje na temat działania. - Page 8 EmptyCzw Lis 01, 2012 10:17 pm

Najlepiej będzie się dowiadywać tutaj na forum. Z reguły w niedziele klub jest dla nas otwarty od dziesiątej ale często się zdarza że ludzie przychodzą później. Jeżeli boczne wejście jest zamknięte to spróbuj przez dyżurkę ciecia od szczytu budynku.
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Informacje na temat działania. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Informacje na temat działania.   Informacje na temat działania. - Page 8 EmptyPią Lis 02, 2012 1:10 pm

A ja tak tylko informacyjnie dodam że kierowniczka potwierdziła że w tą niedzielę jest otwarte.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Informacje na temat działania. - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Informacje na temat działania.   Informacje na temat działania. - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Informacje na temat działania.
Powrót do góry 
Strona 8 z 25Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Ustawki w Klubie
» Ankieta co do mian w terminach działania klubu
» Macie tu jakiś temat powitalny?
» PRZEBIJ TO!!
» Codex: Dark Angels

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: Karczma-
Skocz do: