ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Ankieta co do mian w terminach działania klubu

Go down 
4 posters

Proponowane zmiany w trybie działania klubu
przenosimy całość na niedziele, w soboty nie działamy ( jedyna opcja to czasami turnieje)
Ankieta co do mian w terminach działania klubu Vote_lcap38%Ankieta co do mian w terminach działania klubu Vote_rcap
 38% [ 6 ]
przenosimy się na niedziele tylko w przypadku braku sali w sobotę, liczy się cała duża sala a nie że do 13 czy 14
Ankieta co do mian w terminach działania klubu Vote_lcap44%Ankieta co do mian w terminach działania klubu Vote_rcap
 44% [ 7 ]
pozostajemy bez zmian, niedziela mnie nie pasuje
Ankieta co do mian w terminach działania klubu Vote_lcap18%Ankieta co do mian w terminach działania klubu Vote_rcap
 18% [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 16
 
Poll closed

AutorWiadomość
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Ankieta co do mian w terminach działania klubu Empty
PisanieTemat: Ankieta co do mian w terminach działania klubu   Ankieta co do mian w terminach działania klubu EmptySro Mar 21, 2012 1:11 pm

Ankieta prosta 3 wybory, proszę o głos wszystkich kto przychodzi do klubu w końcu jest dla nas wszystkich a nie chce aby za większość decydowała mniejszość.
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Ankieta co do mian w terminach działania klubu Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta co do mian w terminach działania klubu   Ankieta co do mian w terminach działania klubu EmptySro Mar 21, 2012 7:32 pm

Dwoma i trzema ręcami jestem za niedzielą, jak to miło by było w jeden jedyny dzień wolny od pracy, móc usiąść przed battlem ahhhhhh ... Smile
Powrót do góry Go down
Iwoszki
Goblin
Iwoszki


Liczba postów : 91
Join date : 11/11/2009

Ankieta co do mian w terminach działania klubu Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta co do mian w terminach działania klubu   Ankieta co do mian w terminach działania klubu EmptyCzw Mar 22, 2012 3:55 pm

Kurde, mam dylemat... Niby niedziele byłyby OK, jest fajnie, ale jak pomyślę o tych obiadach u babci... Brrrrr...
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Ankieta co do mian w terminach działania klubu Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta co do mian w terminach działania klubu   Ankieta co do mian w terminach działania klubu EmptyPią Mar 23, 2012 6:48 pm

Ta sonda została stworzona w pewien specyficzny sposób - i bardzo fajnie że w ogóle powstał taka inicjatywa.

Ja ze swojej skromnej strony chciał bym poprosić aby po skończeniu tej sony zrobić jeszcze jedną, bardzo podobną ale jednak inną sondę. Mianowicie : "W jakie dni weekendu możesz grać/spędzać czas/przychodzić do klubu" odp a) tylko w sobotę, b) tylko w niedzielę, c) w sobotę i niedzielę .

Co do nam ta sonda?

A to że w przypadku takiego wyjścia jak teraz (stara sonda) wygrywa większość, która może grać zarówno w sobotę jak i w niedzielę. Ale jeśli np różnica między osobami mogącymi grać tylko w niedzielę a tylko w sobotę wyniesie np. 6-1 warto zastanowić się nad tym - bowiem każdy raz kiedy klub jest czynny w sobotę 6 osób jest wykluczone. A skoro mamy tą możliwość między sobotą a niedzielą można to przemyśleć.

Z mojej strony dodam, że tylko rzucam hasło które wydaje mi się jest warte rozważenia, więc liczę na konstruktywne uwagi bez jakiś spin Wink

ps wyjątkiem od reguły oczywiście są i zawsze będą turnieje
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Ankieta co do mian w terminach działania klubu Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta co do mian w terminach działania klubu   Ankieta co do mian w terminach działania klubu EmptyPią Mar 23, 2012 7:38 pm

Wiesz, tylko jest jeden problem. Dla kierownicy jesteśmy złem koniecznym-pomimo tego że jesteśmy najdłużej działającą (bez przerwy) sekcją w klubie. Nie stoimy na równej pozycji jak inne sekcje bo z nas klub nie ma kasy. A w każdym razie takiej jak z innych sekcji. Dlatego nie możemy sobie pozwolić na wybrzydzanie "a tu może w sobotę, a tu może w niedzielę, a tu może we wtorek itp.". Musimy mieć jedno stanowisko-gramy albo w sobotę, albo w niedzielę. Bo inne dni raczej nie wchodzą w rachubę (w moim przypadku optymalne by było cokolwiek poza wekendem, bo wekendy mam zajęte).
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Ankieta co do mian w terminach działania klubu Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta co do mian w terminach działania klubu   Ankieta co do mian w terminach działania klubu EmptyPią Mar 23, 2012 8:25 pm

Bananovitch napisał:
Wiesz, tylko jest jeden problem. Dla kierownicy jesteśmy złem koniecznym-pomimo tego że jesteśmy najdłużej działającą (bez przerwy) sekcją w klubie. Nie stoimy na równej pozycji jak inne sekcje bo z nas klub nie ma kasy. A w każdym razie takiej jak z innych sekcji. Dlatego nie możemy sobie pozwolić na wybrzydzanie "a tu może w sobotę, a tu może w niedzielę, a tu może we wtorek itp.". Musimy mieć jedno stanowisko-gramy albo w sobotę, albo w niedzielę. Bo inne dni raczej nie wchodzą w rachubę (w moim przypadku optymalne by było cokolwiek poza wekendem, bo wekendy mam zajęte).

Bannanku drogi ja dlatego mówię tylko ostrożnie propozycje, nad którymi można bądź nie, się zastanowić - bowiem zdaje sobie sprawę iż nie znam statusu klubu wobec "władzy" jak i również moja skromna pozycja w klubie a raczej jej brak, uprawnia mnie jedynie do sugestii nad którymi można by się zastanowić.

Z tego jednak co mówisz sonda jaką zaproponowałem ma głębsze znaczenie, bowiem pokaże czy sobota czy niedziela jest dniem w którym więcej osób będzie mogło przyjść do klubu, np 10 osób może być w sobotę i w niedzielę, 2 tylko w sobotę i 8 tylko w niedzielę - daje to realne wyniki który mówi (o ile mamy jakiś wybór) że niedziela jest dniem w którym więcej ludzi może uczestniczyć i spotkać się w klubie.

Dlatego ważne jest by zrobić tą sondę i by jak najwięcej osób odwiedzających klub (jako gracze) wzięło w nim udział i odpowiedziało szczerze.

Ja osobiście pracuję w sobotę do 14.00 niby 1.5 dnia mam wolnego, ale niestety wraz z końcem pracy następuje koniec czasu klubu ;( - zdaje sobie sprawę że świat nie kręci się wokół mnie i jeśli więcej osób będzie mogło przychodzić w soboty do kluby to rozumiem ten jasny wybór, dla tego warto zrobić sondę o której mówiłem bo ona rozjaśni horyzont Wink
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Ankieta co do mian w terminach działania klubu Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta co do mian w terminach działania klubu   Ankieta co do mian w terminach działania klubu EmptyNie Mar 25, 2012 9:00 pm

Ankietę wrzuciłem, pomysł dobry.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ankieta co do mian w terminach działania klubu Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta co do mian w terminach działania klubu   Ankieta co do mian w terminach działania klubu Empty

Powrót do góry Go down
 
Ankieta co do mian w terminach działania klubu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Turniej WH40k - ankieta
» znaczek klubu
» Informacje na temat działania.
» Ustawki w Klubie
» Druga siedziba klubu "Zad Trolla" czyli nasza expansja :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: Karczma-
Skocz do: