ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 El classico battle rep.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

El classico battle rep. Empty
PisanieTemat: El classico battle rep.   El classico battle rep. EmptyCzw Gru 21, 2017 4:31 pm

EDYTA
Wczoraj Styr mi niemiłosiernie wtubił, gra była stronnicza, kostki spiłowane, a tak w ogóle to miałem słabszy dzień a księżyc był w opozcyji do Marsa... w sumei to nie ma o czym pisać bounce .

Aaaa, Szczur Twój Alpha strike jest niemiłosiernie wolny przy Nekronach ;P.

Ale, że mam trochę czasu do zmarnowania to:
1500 pts wystawienie pięciokąty, maelstormy zgodne z turami 1 jeden, 2 dwa itd.

CSM Renegade Chapters
Lord
Lord JP

3*10 kultyści

3*rhino + 5 berków

3 Obole

RIcKi

Nec

Oberon
Tranzystor... eee Nemesor
Canoptek

Ctan Deceiver

2*10 Immortali

16 Warriorów

10 Lychguardzi

Wystawienie standardowe Necroni u siebie nastawieni na strzelanie, ja po zapytaniu o DS (zgodnie z prawdą Styr powiedział, że nie ma...) wystawiłem się lekceważąco kultystami (ostatni raz nimi nie screenowałem), RIKiem i Rhinosami agresywnie do przodu (zaczynałem). Jak skończyłem Styr zafundował mi pierwszą niespodziankę przestawiając Immortali i Ctana pod mój nos (myślę fajnie, Berki wyskoczą, pobiegną, zaszarżują i wyrżną). Wyskoczyli, pobiegli, Rhino zgarnęło overwatcha chłopaki wjechali w Immortali - ogólnie zgodnie z planem ich zjedli. Ctana unieruchomiłem kultystami i chciałem zabić berkami ale tu już mi znacznie gorzej poszło.

Myślę nie jest źle, szybka maska i będę w domu przed 23... w domu byłem ok. 1, maska była ale ze strony Styra, natomiast było źle tylko jeszcze o tym nie wiedziałem. W swojej turze Styr teleportował do mnie Canopteka z Nemesorem a później Oberyna z Lychami do Nemesora, tak w ~5 cali od RIK'a, dołożył im jeszcze po ataku, żeby było śmieszniej i wkleiłem w pierwszej turze 30 ataków z siłą 7 ap-4 2 dmg każdy i w sumie zrobiło się po grze.

Później oblity jakimś cudem nie zbiły dwóch charakterów i postanowiłem za karę zablokować je w CC, reszta za to nie miała już takiej siły przebicia aby wyciąć oddziały zanim wstaną z protokołów... ogólnie gra był do uratowania gdybym pamiętał o takim niuansie jak Fallback - wyciągnąłbym obole z CC i RIK'a po czym rozstrzelał Lyche i charakterów, ale w sumie po co? Fajniej jest warzywić. W czwartej grze poddałem się, bo już nie miałem czym zabijać a po 24 to już mi się nie chciało znacznikami zmniejszać rozmiarów porażki.


Ostatnio zmieniony przez MGM dnia Pią Gru 22, 2017 4:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Styr
Night Goblin
Styr


Liczba postów : 114
Join date : 19/07/2016
Age : 35
Skąd : Koszalin

El classico battle rep. Empty
PisanieTemat: Re: El classico battle rep.   El classico battle rep. EmptyPią Gru 22, 2017 4:11 pm

Uzupełnie nieco

NECRONI
Cryptec
Nemestor
Obyron
16 Warriorow
2x10 Immortali z gaussami
Ctan Deciver
10x Scytheguard

1492ptk dokladnie


gra błędów , obaj mamy dużo do douczenia i pamiętania podczas gry . ja sie nie umiem rozstawić jeszcze , 20 immortali oddałem darmo złą relokacją z decivera.

Nastepnym razem postaramy się o foty.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

El classico battle rep. Empty
PisanieTemat: Re: El classico battle rep.   El classico battle rep. EmptyPią Gru 22, 2017 4:44 pm

10 Immortali, jedna dyszka nie dała się zabić Rhinosom ;D. Oprócz Warriorów resztę podałem ok. Ogólnie to ja mam do siebie pretensje tylko o fallbacki i lekkie Cię zlekceważenie/rutynę - jakbym zrobił screena jak zawsze to by było lepiej, a tak nastawiłem się na misję "zabij Crypteka" a on po teleporcie miał marginalne znaczenie. Inna sprawa, że kostki naginały statystykę w złą stronę ale u Ciebie też, więc nie miało to większego wpływu.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

El classico battle rep. Empty
PisanieTemat: Re: El classico battle rep.   El classico battle rep. EmptyPią Sty 12, 2018 12:41 am

I kolejny Battle rep - tym razem radosna próba Noisów kontra Arki.

CSM 1500
DP
Lord JP

3*10 multikulti

17 Noise

3 Obole

RiKardo


Nekro

Lord z teleportem
Cryptek

10 Warriors
20 (?) Warriors
1*10 Immortals
3*4 Szkraby

Stalker
2*Arka

Wygrałem zaczynanie i zacząłem zarzynanie -
I tura RiK się zesrał i nic nie zrobił, kultyści go pilnowali przed teleportem, Noisi wyszli dupy i przy wsparciu moralnym zza pleców DP rozstrzelali Warriorów (mam nadzieję, że 20, bo inaczej żenada), coś tam połaskotali Stalkera, po czym zaszarżowali w szkraby i Stalkera (DP niestety już nie dał rady).

Styr, coś tam postrzelał z Ark do RiKiego (wbił mu ogółem 7 ran z czego 6 w pierwszej turze), wyszedł z CC szkrabami i Stalkerem oraz przetrzebił mi Noisów z Immortali i Warriorów.

II tura spadły obole z lordem, za dużo nie zrobiły (zwarzywiły Arkę ale po podwójnym strzale nie dali rady jej zabić - ignorowanie multi dmg, praktycznie wyłącza ppanc w walce przeciwko pojazdom lol! ), DP bohatersko zabił szkraby a resztki Noisów zabiły drugie, RiK przetrzebił Immortali, kultyści dalej pilnowali RiKa.

Styr - coś tam postrzelał, coś tam wstało ale ogólnie bez szału, teleportował Immortali i zabił mi obola, zaczął się skradać ostatnimi szkrabami po znacznik.

III tura, RiK próbuje coś tam strzelać ale za dużo nie widzi albo zasięgu nie ma, DP z obolami (które wcześniej dobiły arkę) i ostatnią 2 Noisów wbił się w Stalkera (i go nie zabili ;D dzięki zbijaniu multi dmg lol! ) a Lord na JP popełnił rytualne samobójstwo na Lordzie z Immortalami.

Styr - znowu cofka Stalkera, odparowanie Obola i szarża na DP oraz na ostatniego Noisa, niemrawa próba zranienia RiKa oraz epickie pojedynki Warriorów, szkrabów i kultystów na dalekim.

IV tura kończę Stalkera i Crypteka, RiK się zaklinował i coś tam strzela, kultyści się ruszyli, żeby walczyć o znaczniki.

Styr - Arka do RiKa , Warriorzy do Kultystów, szkraby na znacznik

V tura - RiK do Warriorów, DP i Noise do walki ale za daleko.

Styr - salwa na pożegnanie w DP, coś tam w RiKa i kończymy bo wyturlałem 1 na szóstą.

Ja mam Warlorda +1, LineB +1, FB +1, 3 znaczniki po 3 i 4 punkty z kart.
Styr ma 2 znaczniki po 3 i 9 (sic!) punktów z kart.
16-15 dla mnie czyli remis lol! a w 6 byłaby taka maska, ze Styr już nie chciał nawet punków liczyć i w połowie piątej chciał kończyć Very Happy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





El classico battle rep. Empty
PisanieTemat: Re: El classico battle rep.   El classico battle rep. Empty

Powrót do góry Go down
 
El classico battle rep.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Battle Scribe i bazy armijne
» ktoś chętny na battle report?
» Handlarz obwoźny
» Kalkomanie dla Warhammer 40K i Warhammer Battle

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WH40k-
Skocz do: