ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ

Go down 
+9
Cezar
Kwaku
Szczur
Styr
Amittus
faLus
Bananovitch
łosiu
Skoczek
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ   EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 EmptyPon Cze 26, 2017 7:21 pm

666 to liczba Grey Knightów raczej Wink

Paczuchę odebrałeś? Razz
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ   EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 EmptyPon Cze 26, 2017 9:17 pm

Aaaaaa, sorry Banan, miałem pisać i miałem pisać, później sobie przypomniałem, że mam Ci napisać i... w końcu zapomniałem napisać Embarassed . Doszło, ekstra zapakowane, co prawda nie wiem czemu sobie ubzdurałem, że walizka będzie Citadel'a a nie Cytadeli ;D i wysłałeś na Krakusa i Wandy 34 zamiast 1B (obciąłem się oczywiście dopiero przy paczkomacie), ale suma sumarum ZAJEBIŚCIE BANANEK DZIĘKUJĘ - jesteś wielki Very Happy.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ   EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 EmptyWto Cze 27, 2017 5:28 am

Wszystkie panny mi to mówią Wink
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ   EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 EmptyWto Cze 27, 2017 8:35 am

Panna to ta co pierwszy raz? Ona nie ma materiału porównawczego ;P
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ   EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 EmptyWto Cze 27, 2017 8:39 am

Mówisz o dziewicy, panna to ta zajechana 40-stka żyjąca w konkubinacie ;D.

Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ   EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 EmptyWto Cze 27, 2017 8:41 am

Czylli ta co jest pod wrażeniem, że w ogóle się ktoś zainteresował ?
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ   EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 EmptyWto Cze 27, 2017 9:27 am

Taaaaa, i powie Ci wszystko abyś tylko nie spieprzył ;D.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ   EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 EmptyWto Cze 27, 2017 10:12 am

Panowie, smutne macie doświadczenia :p
Powrót do góry Go down
Skoczek
Goblin boss
Skoczek


Liczba postów : 242
Join date : 16/01/2012

EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ   EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 EmptySob Lip 08, 2017 8:48 pm

EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 Img_0310

Tak grzebię w BS i nie kumam trochę tych rozjechanych kosztów. O co tu chodzi???
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ   EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 EmptyNie Lip 09, 2017 9:56 am

Jakby ktoś szukał, mam już na gryzoniu wersję w PDF-ie, jest zdecydowanie wygodniejsza w używaniu niż ta chmura jpg-ów Smile .
Powrót do góry Go down
Styr
Night Goblin
Styr


Liczba postów : 114
Join date : 19/07/2016
Age : 35
Skąd : Koszalin

EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ   EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 EmptyWto Wrz 05, 2017 12:35 pm

ma kto codex sm nowy ? Stratagemy mnie interesują foteczki albo skany Very Happy
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ   EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 EmptySro Paź 11, 2017 9:37 pm

Jako, że temat zdechł nieco to może dla zachęty napiszę, że 8 edycja jak na razie bardzo sprzyja casualom! Serio, mam co do niej nadal jeszcze mieszane uczucia, jeszcze dużo kodeksów przed nami które mogą rozpieprzyć całą przyjemność z gry ale jak na razie jest mega przyjemna. Po 3 grach ze Szczurem i 1 ze Styrem jestem bardzo pozytywnie zaskoczony lekkością zasad i szybkością oraz dynamiką gry. Powrót do 40-stki nigdy nie był tak łatwy jak teraz Very Happy.
Powrót do góry Go down
Styr
Night Goblin
Styr


Liczba postów : 114
Join date : 19/07/2016
Age : 35
Skąd : Koszalin

EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ   EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 EmptyCzw Paź 12, 2017 7:00 am

Ja zaczynam dopiero od 8ed i nie mam porównania z poprzednimi edycjami dzięki temu nie narzekam ,że coś tam było a teraz nie ma a coś popsuli itp. Brata nauczyłem zasad w 3 gry. Bardzo łatwe wejście do hobby jak chce się pokulać od czasu do czasu na małe punkty bo 150-170pln na pół startera Dark Imperium na początek w zupełności wystarczy.

Zagrałem 5 gier - 4 z bratem żeby młodego wciągnąć, rozkminić zasady i jeden pojedynek "gołej dupy z biczem" bo tak trzeba nazwać mój mecz z MGM...
Następnym razem zabiorę mózg z domu i tak łatwo ci nie będzie Evil or Very Mad

System fajny, faktycznie dynamiczny i przystępny - gra daje satysfakcje nawet na podstawowych zasadach i graniem po 20 modeli na gracza (prawie skirmicz Razz )


Swoją drogą zastanawiam się czy jest jakaś szansa reklamowania 40k w koszalinie - jakieś gry pokazowe na małe punkty. Gdzies w internetach widziałem taka akcje w castoramie - podobno zainteresowanie było duże
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ   EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 EmptyCzw Paź 12, 2017 8:11 pm

Możemy spróbować, tyle, że ja myślałem raczej od drugiej strony - mini turniej 8-10 graczy na dużej sali z easy rules i graczem prowadzącym nowicjusza z ulicy. Kiedyś coś takiego zrobiliśmy i wyszło nieźle, tylko za słabo rozpropagowaliśmy temat. IMO oplakatowanie paru szkół plus Polibudy i byłoby kilka/naście osób potencjalnie zainteresowanych.

Inna kwestia to aktywowanie 40-wych emerytów. Jakby podzwonić i przekonać na parę gier dla odkurzenia pacynek parę osób, może byłoby z kim zagrać w środę ;D. Myślę o:
- Kwaku - już zaaktywowany - w sensie był
- Czarku
- Łosiu
- Karolu
- Mad Mikeu
- Skoczku (chętny ale trzeba go lekko po naciskać)
- Malatynie
- Młodym

Bo takich pewniaków jak Szczur, Ja, Ty czy Fallus to nie liczę ;P.
Powrót do góry Go down
Carolus
Goblin boss
Carolus


Liczba postów : 224
Join date : 19/11/2011
Skąd : The Rock

EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ   EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 EmptyWto Paź 02, 2018 5:48 pm

Hej
Jestem tu nowy.
Jak się gra w tą grę Ósma edycja?
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ   EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 EmptyPon Paź 08, 2018 8:54 pm

Siemka Karol, masz messengera? Ósma jest tak prosta i intuicyjna, że ogarniesz po 1-2 grach Very Happy, przeczytaj może tylko core rules ze strony GW.
Powrót do góry Go down
Carolus
Goblin boss
Carolus


Liczba postów : 224
Join date : 19/11/2011
Skąd : The Rock

EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ   EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 EmptyPon Paź 15, 2018 1:21 pm

nie mam Very Happy
Dalej żyję w erze kamienia łupanego więc korzystam z forum.
Powrót do góry Go down
Windu8
Night Goblin Shaman



Liczba postów : 155
Join date : 03/01/2014

EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ   EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 EmptyWto Lut 05, 2019 6:03 pm

Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale jak coś to gdzie można zdobyć nowe koszty punktowe jednostek necron?
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ   EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 EmptyPon Lut 11, 2019 12:17 pm

Windu8 napisał:
Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale jak coś to gdzie można zdobyć nowe koszty punktowe jednostek necron?

Battle scribe na komórce - masz w jednej aplikacji rozpiski do 40k, 9th, x-a, czy w co tam jeszcze grasz. Jeżeli chodzi o 40k, to aktualizowane na bieżąco. Jak wolisz PDF to w Chapter aproved jest u nas rosyjskich przyjaciół https://vk.com/wall-55168313?own=1
Powrót do góry Go down
Sponsored content





EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ   EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
EDYCJO ÓSMA NAQ...AJ
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WH40k-
Skocz do: