ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Szczecin 7 maja 2017

Go down 
AutorWiadomość
wrubel
Ork
wrubel


Liczba postów : 529
Join date : 08/05/2009

Szczecin 7 maja 2017 Empty
PisanieTemat: Szczecin 7 maja 2017   Szczecin 7 maja 2017 EmptyNie Kwi 23, 2017 7:34 pm

Tak więc obiecany turniej X-wing, termin trochę późniejszy z racji tego, że najpierw prerelease magica, a następnie pyrkon/majówka.
Do osób ze Szczecina jako, że wiem iż nie każdy posiada FB, a niektórzy wasi znajomi też grają w Xsa to fajnie jak byście im przekazali jako, że głównym założeniem turnieju jest powiększenie naszego lokalnego środowiska i powyciąganie ludzi z domów.
Miejsce: Wrota Centrum Fantastyki Al. Papieża Jana Pawła II 13/2
Data: 7 maja 2017 (niedziela)
Zapisy od 10:00 do 10:15
Rozpoczęcie turnieju 10:30
Format: Rozgrywka 1v1 - dog fight, 100 pkt
Ilość rund: 4 swiss, bez topu
Gramy na FAQ i dodatkach które wyszły do dnia dzisiejszego
Ranga turnieju: Regular - poziom towarzyski
Wpisowe: 0zł
Liczba miejsc: 18
Nagrody: kit X-Wing Q1 PL
Top 3 - Karty promocyjne: Ketsu Onyo, Taktyka Roju oraz 2 akrylowe żetony promienia ściągającego
Top 5 - Karta promocyjna Taktyka Roju oraz 2 akrylowe żetony promienia ściągającego
Top 18 - Karta promocyjna Taktyka Roju
Jako, że zapisy są darmowe, a miejsce ograniczone to fajnie jak by zapisywały się mimo wszystko osoby które na pewno się zjawią. Rezerwacja miejsc przez wiadomość prywatna do mnie na FB, SMS 662138152 lub w komentarzu.
Wymagane jest przyniesienie ze sobą spisanych lub wydrukowanych rozpisek w dwóch sztukach (jedna oddawana przy zapisach, druga do udostępnienia przeciwnikowi w czasie gry oraz oczywiście statków/diali/kart.. Polecam zrobić to na stronie: http://xwing-builder.co.uk/build.

Ja jadę na 100%, kto jest jeszcze chętny? Zarezerwowałem 4 miejsca - nie zawiedźcie.
Powrót do góry Go down
 
Szczecin 7 maja 2017
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mistrzostwa Regionu - Tricity - 14-15.01.2017
» 16 maja piątek święto pułku
» Termin turnieju na przełomie maja i czerwca.
» X-wing Store Championship RcTrax - Koszalin 29.07.2017
» [Szczecin] 30.07.2016 2500p T9A Guess who's back!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: X-Wing-
Skocz do: