ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 LOTHAL - Norymberga - ???

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
wrubel
Ork
wrubel


Liczba postów : 529
Join date : 08/05/2009

LOTHAL - Norymberga - ??? Empty
PisanieTemat: LOTHAL - Norymberga - ???   LOTHAL - Norymberga - ??? EmptyNie Sty 15, 2017 8:56 pm

Temat ciężki jak kilo gwoździ. Czy ktoś by się decydował na turniej z cyklu System Open Series w Norymberdze (Niemcy)?

https://www.fantasyflightgames.com/en/x-wing-open/
https://www.heidelbaer.de/dyn/xwingopen

Czas na rejestrację jest krótki - na pewno wszystkie bilety zejdą na pniu. Koszt jest nie mały - ok 750 km od nas, noclegi i 25 lub 50 Euro wpisowego. Nagrody - zacne:
https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2017/1/6/2017-system-open-spoils/

Dwa dni - main event i hangar bay (wiadomo - mamy doświadczenie w hangar bay Wink )
Powrót do góry Go down
G0rdon
Goblin
G0rdon


Liczba postów : 52
Join date : 01/07/2016

LOTHAL - Norymberga - ??? Empty
PisanieTemat: Re: LOTHAL - Norymberga - ???   LOTHAL - Norymberga - ??? EmptyPon Sty 16, 2017 11:49 am

Wczoraj sprawdzałem polaczenia pkp, z koszalina nic nie ma, z Berlina bilet w jedna strone to min.40€, taniej wyjdzie autem(pi razy oko mniej niż 500zl na paliwo), nawet w dwie osoby, chociaż nie wiem jak z tankowaniem w Niemczech itd. i zawsze mozna sie zmienić z kółkiem Wink eko nocleg by sie znalazlo Smile kwestia tego ilu by nas jechało. Ja jestem wstepnie na TAK!

Ewentualnie można pogadac z kim z Wrocka czy innej dziury Wink żeby do nich dojechać i od nich ruszyć w dalszą drogę Smile
Powrót do góry Go down
G0rdon
Goblin
G0rdon


Liczba postów : 52
Join date : 01/07/2016

LOTHAL - Norymberga - ??? Empty
PisanieTemat: Re: LOTHAL - Norymberga - ???   LOTHAL - Norymberga - ??? EmptyPon Sty 16, 2017 12:08 pm

Busy ze Szczecina ok 25€ w jedna stronę Smile
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

LOTHAL - Norymberga - ??? Empty
PisanieTemat: Re: LOTHAL - Norymberga - ???   LOTHAL - Norymberga - ??? EmptyPon Sty 16, 2017 9:45 pm

Tankowanie w Niemczech to nie takie zła opcja paliwo jest raptem 10% droższe. Sprawdzone w listopadzie w drodze do Belgii. jazda samochodem po Niemcowni też szybko idzie. Pamiętajcie, że Bus ze Szczecina zawozi do miasta, a tam trza się dostać do punktu docelowego oraz później do taniej noclegowni co nie zawsze jest obok.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





LOTHAL - Norymberga - ??? Empty
PisanieTemat: Re: LOTHAL - Norymberga - ???   LOTHAL - Norymberga - ??? Empty

Powrót do góry Go down
 
LOTHAL - Norymberga - ???
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: X-Wing-
Skocz do: