ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Kto ma doświadczenie w grze na gitarze

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Kto ma doświadczenie w grze na gitarze Empty
PisanieTemat: Kto ma doświadczenie w grze na gitarze   Kto ma doświadczenie w grze na gitarze EmptyNie Paź 30, 2016 10:16 pm

Jak w temacie, czy jest wśród nas, jakiś doświadczony gitarzysta, który byłby w stanie pomóc przy zakupie instrumentu. Zamierzam sobie sprawić na początek akustyczną i nauczyć się grać ale wiem z wiarygodnego źródła, że przy zakupie używanego instrumentu (a taki chcę nabyć) potrzebny jest ktoś z dobrym słuchem i doświadczeniem. To jak?
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Kto ma doświadczenie w grze na gitarze Empty
PisanieTemat: Re: Kto ma doświadczenie w grze na gitarze   Kto ma doświadczenie w grze na gitarze EmptyPon Paź 31, 2016 7:20 am

WOW ja Ci mogę doradzić nie kupuj będzie leżeć jak zbieracz kurzu.
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Kto ma doświadczenie w grze na gitarze Empty
PisanieTemat: Re: Kto ma doświadczenie w grze na gitarze   Kto ma doświadczenie w grze na gitarze EmptyPon Paź 31, 2016 8:27 am

Szczur napisał:
WOW ja Ci mogę doradzić nie kupuj będzie leżeć jak zbieracz kurzu.

Teraz realizuję postanowienia z cyklu "zrobić, nim stuknie trzydziestka, czyli gdy będę stary i brzydki jak Szczur" Razz
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Kto ma doświadczenie w grze na gitarze Empty
PisanieTemat: Re: Kto ma doświadczenie w grze na gitarze   Kto ma doświadczenie w grze na gitarze EmptyPon Paź 31, 2016 9:44 am

Kup sobie psa, on przynajmniej będzie Cię kochał nawet pomimo tak kretyńskich pomysłów jocolor .
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Kto ma doświadczenie w grze na gitarze Empty
PisanieTemat: Re: Kto ma doświadczenie w grze na gitarze   Kto ma doświadczenie w grze na gitarze EmptyWto Lis 01, 2016 7:44 pm

Gitara jest mniej uciążliwa, nie sra na dywan Razz
Ktoś kto pomógłby w jej zakupie chyba też Razz
Powrót do góry Go down
Styr
Night Goblin
Styr


Liczba postów : 114
Join date : 19/07/2016
Age : 35
Skąd : Koszalin

Kto ma doświadczenie w grze na gitarze Empty
PisanieTemat: Re: Kto ma doświadczenie w grze na gitarze   Kto ma doświadczenie w grze na gitarze EmptyWto Lis 01, 2016 7:58 pm

w sumie od 18 roku życia na basie grywam więc coś tam mogę doradzić - na rynku wtórnym też mam pewne doświadczenie .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kto ma doświadczenie w grze na gitarze Empty
PisanieTemat: Re: Kto ma doświadczenie w grze na gitarze   Kto ma doświadczenie w grze na gitarze Empty

Powrót do góry Go down
 
Kto ma doświadczenie w grze na gitarze
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: Karczma-
Skocz do: