ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UWAGA WAŻNE osoby funkcyjne w klubie

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

UWAGA WAŻNE osoby funkcyjne w klubie  Empty
PisanieTemat: UWAGA WAŻNE osoby funkcyjne w klubie    UWAGA WAŻNE osoby funkcyjne w klubie  EmptySro Lut 10, 2016 8:47 pm

Niestety nasza sekcja musi działać jak inne w klubie i musimy wyznaczyć 4 osoby funkcyjne.
Obowiązki takiej osoby:
- ktoś będzie musiał być najpóźniej o 17 w klubie i otworzyć naszą norę
- ktoś będzie musiał wychodzić ostatni i gasić światło
- niestety kontakt z klubem czyli odbierać telefony od Edwarda - trza będzie podać numer tel. jemu

Przywileje:
- posiadanie kluczy co za tym idzie będzie mógł po uprzednim poinformowaniu Edwarda smsem, że będzie się w godzinach i koniec można siedzieć - nocek do tego nie liczymy to nadal trza będzie zgłaszać wcześniej z parodniowym wyprzedzeniem

NIESTETY KONIEC Z POŻYCZANIEM KLUCZY teraz w sali będzie można być tylko wtedy kiedy będzie osoba funkcyjna. Teraz tylko pod obecność jednej z tych osób będzie można korzystać z sali.

Co do otwierania sali i zamykania to nie zawsze musi być ta sama osoba, różnie to bywa.

Moje propozycje co do osób funkcyjnych:

1. Jurand -
2. Falus
3. Fazi / Tarosatoshi -
4. Ja

Ewentualnie osoby mogą się zgłaszać same lub oczywiście te podane mogą się nie zgadzać i wtedy proszę o swoją opinie.
Niestety jeżeli nie będziemy mieli tych osób skończy się na tym, że będziemy się spotykać TYLKO wtedy kiedy ja będę szedł do klubu, bo Edward nie będzie już otwierał drzwi nawet jak będzie siedział.

Zapraszam do dyskusji
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

UWAGA WAŻNE osoby funkcyjne w klubie  Empty
PisanieTemat: Re: UWAGA WAŻNE osoby funkcyjne w klubie    UWAGA WAŻNE osoby funkcyjne w klubie  EmptyCzw Lut 11, 2016 6:19 pm

Falus już się zgodził
Powrót do góry Go down
Tarosatoshi
Night Goblin
Tarosatoshi


Liczba postów : 112
Join date : 11/09/2015
Age : 32
Skąd : Skavenblight

UWAGA WAŻNE osoby funkcyjne w klubie  Empty
PisanieTemat: Re: UWAGA WAŻNE osoby funkcyjne w klubie    UWAGA WAŻNE osoby funkcyjne w klubie  EmptyCzw Lut 11, 2016 6:32 pm

Witam,

ja również się zgadzam. Fajnie też, aby wszystkie osoby funkcyjne wymieniły się numerami, żeby wszyscy mieli ze sobą kontakt. A nie, że zaraz będzie "ja myślałem że xiński był" Wink

~Taro
Powrót do góry Go down
FAZIK
Goblin boss
FAZIK


Liczba postów : 237
Join date : 13/04/2012
Age : 43
Skąd : Skavenblight pod Koszalinem

UWAGA WAŻNE osoby funkcyjne w klubie  Empty
PisanieTemat: Re: UWAGA WAŻNE osoby funkcyjne w klubie    UWAGA WAŻNE osoby funkcyjne w klubie  EmptyCzw Lut 11, 2016 8:19 pm

Pełnię podobną rolę u Nas w sekcji szermierki, SMSy już teraz wysyłam Edkowi jak jesteśmy w godzinach innych niż działalność, no i mam blisko, więc nie widzę problemu.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

UWAGA WAŻNE osoby funkcyjne w klubie  Empty
PisanieTemat: Re: UWAGA WAŻNE osoby funkcyjne w klubie    UWAGA WAŻNE osoby funkcyjne w klubie  EmptyPią Lut 12, 2016 6:00 pm

Dobra wychodzi tak
1. Jurand
2. Falus
3. Fazi
4. Ja

Jutro podam Edwardowi listę z telefonami
Powrót do góry Go down
Jurdasz
Goblin boss
Jurdasz


Liczba postów : 257
Join date : 09/03/2015
Age : 36
Skąd : Kosz-Malin

UWAGA WAŻNE osoby funkcyjne w klubie  Empty
PisanieTemat: Re: UWAGA WAŻNE osoby funkcyjne w klubie    UWAGA WAŻNE osoby funkcyjne w klubie  EmptyPią Lut 12, 2016 11:00 pm

Rozmawialiśmy o tej kwestii przez telefon. Ja się zgadzam. Jeśli chodzi o wymianę numerów, to nie trzeba bo chyba każdym z nas ma numer do innego. Ja wasze mam jakby co.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UWAGA WAŻNE osoby funkcyjne w klubie  Empty
PisanieTemat: Re: UWAGA WAŻNE osoby funkcyjne w klubie    UWAGA WAŻNE osoby funkcyjne w klubie  Empty

Powrót do góry Go down
 
UWAGA WAŻNE osoby funkcyjne w klubie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» 22.01.2015 - zimowisko w klubie
» Święta w klubie czyli ucieczka od ......
» Co się dzieje w klubie?
» Ferie w klubie
» Ustawki w Klubie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: Karczma-
Skocz do: