ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Liga o trollowy puchar

Go down 
+8
Bananovitch
Skoczek
łosiu
quins
Carolus
Szczur
Suchy
MGM
12 posters
Idź do strony : 1, 2  Next

Czy pomalowane modele maja miec preffered enemy na niemalowane modele
Tak
Liga o trollowy puchar Vote_lcap55%Liga o trollowy puchar Vote_rcap
 55% [ 6 ]
Nie
Liga o trollowy puchar Vote_lcap18%Liga o trollowy puchar Vote_rcap
 18% [ 2 ]
Lata mi to
Liga o trollowy puchar Vote_lcap18%Liga o trollowy puchar Vote_rcap
 18% [ 2 ]
Jestes brokułem
Liga o trollowy puchar Vote_lcap9%Liga o trollowy puchar Vote_rcap
 9% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 11
 

AutorWiadomość
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Liga o trollowy puchar Empty
PisanieTemat: Liga o trollowy puchar   Liga o trollowy puchar EmptyCzw Sty 07, 2016 8:27 pm

1) Czas trwania:
od 01.02.2016
do bliżej nieokreślony, byle do czerwca

To czy zrobimy podział na fazy grupowe zależy od tego czy bedzie nas przynajmniej 8. Jesli bedzie nas mniej to robimy każdy z kazdym

Wpisowe 5zł na klub, żebyśmy mieli ze Szczurem na browary jak na DCrushera pojedziemy ;P

2) Format ustalamy z przeciwnikami.
Do wyboru zakresy:
1. 750-1000 pkt.,
-zakaz superheavy/gargantow
-nie wiecej niz jeden model charactera majacy wiecej niz 2 woundy
-zakaz siły D
-gra na stołach 48"x60"

2. 1001-1500
-maksymalnie 1 superheavy/gargant
-gra na stołach 48"x60"

3. 1501-1850
-maksymalnie 1 superheavy/gargant danego typu.
(Czyli można mieć np. WK i Stormsurge'a, IK Wardena, IK Crusadera itp.)


3) Proxy: dozwolone ale wszystkie modele nie bedace proxami maja "prefered enemy: proxy". Ten prefer się nie przenosi na oddzial, poza tym to taki sam P prefered enemy jak w RB.
Jeden wyjatek: ZAKAZ PROXOWANIA SH/GARGANTOW

Malowanie: Nie ma oceny modelarski ale wszystko pomalowane modele maja "Prefered enemy: niepomalowany chłam". Analogicznie jak prefer przy proxach.

Niedopuszczone:
-fortyfikacje inne niz: bastion, landing pad, aegis defence line, cyfrowe fortyfikacje Tau
-Forge World
-Eskalacja
-Bycie dzbanem

KAZDY TURNIEJ W TRAKCIE TRWANIA LIGI, BEDZIE UWZGLEDNIANE ROZWIAZANIE BY GRACZE W MIARE MOŻLIWOŚCI BYLI PAROWANI TAK BY ROZEGRAC BRAKUJACE BITWY LIGOWE.

Przed startem ligi każdy jest zobowiązany podać wszystkie armie które może potencjalnie wystawić. I tylko z tych armii może korzystać.


4) Zapisani:
1. Szczur (Tau, pijane dostaje tejbla w 2 turze)
2) Falus (Space Wolves, Space Marines, Blood Angels, Officio Assasinorum)
3. Suchy (Tyranids, BA, DA, SMy, Tau)
4. MGM (Chaosy, ale które?)
5. Skoku Wiem Gdzie Mieszkasz (Space Marines, Dark Angels, Imperial Knights)
6. Banan  (gejostwo szeroko pojęte, jak to mówią jaki pan, taki kram: Eldars, Dark Eldars, Harlequins)
7. Mike (Orki, OA)
8. Kwaku (Dark Angels)
9. Mlody??? (Tyranids)
10. Miętus (Space Wolves, Officio Assasinorum)
11. Rocky ŁOŚ Superktoś (Demony, SMy, BA, CSMy, Necrony)
12. Mace Windu (Necroni)
...


Ostatnio zmieniony przez faLus dnia Sro Lut 03, 2016 12:55 pm, w całości zmieniany 20 razy
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Liga o trollowy puchar Empty
PisanieTemat: Re: Liga o trollowy puchar   Liga o trollowy puchar EmptyCzw Sty 07, 2016 9:16 pm

Ja się piszę może w końcu oddam komuś puchar Smile
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Liga o trollowy puchar Empty
PisanieTemat: Re: Liga o trollowy puchar   Liga o trollowy puchar EmptyCzw Sty 07, 2016 9:48 pm

Ja też, trzeba pacynki odkurzyć eeee... wykopać łopatą :/.
Powrót do góry Go down
Skoczek
Goblin boss
Skoczek


Liczba postów : 242
Join date : 16/01/2012

Liga o trollowy puchar Empty
PisanieTemat: Re: Liga o trollowy puchar   Liga o trollowy puchar EmptyPią Sty 08, 2016 8:50 am

Ja też bym chciał pobawić się plastykowymi żołnierzykami.
Powrót do góry Go down
Suchy
Snotling



Liczba postów : 11
Join date : 08/01/2016

Liga o trollowy puchar Empty
PisanieTemat: Re: Liga o trollowy puchar   Liga o trollowy puchar EmptyPią Sty 08, 2016 11:43 pm

Jestem chętny;-]

Czekam na dalsze inf.
Powrót do góry Go down
Suchy
Snotling



Liczba postów : 11
Join date : 08/01/2016

Liga o trollowy puchar Empty
PisanieTemat: Re: Liga o trollowy puchar   Liga o trollowy puchar EmptyNie Sty 10, 2016 5:50 pm

Wiadomo może na kiedy planowany jest start ligi? i jak ona miałaby wyglądać?
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Liga o trollowy puchar Empty
PisanieTemat: Re: Liga o trollowy puchar   Liga o trollowy puchar EmptyPon Sty 11, 2016 8:18 am

Start planowany na jak się faLusowi zachce napisać regulamin Wink

Jeżeli to będzie wyglądać tak, jak gadaliśmy to się piszę.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Liga o trollowy puchar Empty
PisanieTemat: Re: Liga o trollowy puchar   Liga o trollowy puchar EmptyPon Sty 11, 2016 9:07 am

Wstępnie jeżeli dobrze pamiętam rozgrywki będą wyglądać tak, że nawet na turniejach indywidualnych będzie można rozegrać walkę ligową mimo, że np. zasady ligi oraz turnieju będą różne. Przynajmniej tak mi Falus tłumaczył.
Powrót do góry Go down
Carolus
Goblin boss
Carolus


Liczba postów : 224
Join date : 19/11/2011
Skąd : The Rock

Liga o trollowy puchar Empty
PisanieTemat: Re: Liga o trollowy puchar   Liga o trollowy puchar EmptyWto Sty 12, 2016 4:44 am

Świetna inicjatywa Falus, przyda się liga. Chłopaki zgarną punkty. ;d Zagrałbym ale nie wiem czy dam rade. ;(
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Liga o trollowy puchar Empty
PisanieTemat: Re: Liga o trollowy puchar   Liga o trollowy puchar EmptyWto Sty 12, 2016 5:52 pm

Regulamin wrzucę w czwartek, nie mam kiedy napisać. Karol zakładam że to potrwa nawet do maja/czerwca (wszakże nigdzie nam sie nie spieszy). A jak formula sie sprawdzi to jeszcze raz w tym roku zrobimy.
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

Liga o trollowy puchar Empty
PisanieTemat: Re: Liga o trollowy puchar   Liga o trollowy puchar EmptyWto Sty 12, 2016 6:10 pm

Carolus napisał:
Zagrałbym ale nie wiem czy dam rade. ;(

To może i ja się podłàczę do Ciebie? Jak to mówià w kupie siła cheers
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Liga o trollowy puchar Empty
PisanieTemat: Re: Liga o trollowy puchar   Liga o trollowy puchar EmptyPon Sty 18, 2016 12:37 pm

Falusek zrobił wstępny regulamin
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Liga o trollowy puchar Empty
PisanieTemat: Re: Liga o trollowy puchar   Liga o trollowy puchar EmptyPon Sty 18, 2016 2:57 pm

Brawo Fallus! cheers cheers cheers



quins napisał:
Carolus napisał:
Zagrałbym ale nie wiem czy dam rade. ;(

To może i ja się podłàczę do Ciebie? Jak to mówià w kupie siła cheers

Zobaczę to uwierzę ;D.
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

Liga o trollowy puchar Empty
PisanieTemat: Re: Liga o trollowy puchar   Liga o trollowy puchar EmptyPon Sty 18, 2016 8:54 pm

Jak dam sie rade pozbierać i ogarne się ze wszystkim to tez bym zagrał ale cięzko powiedziec na chwilę obecną Sad
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Liga o trollowy puchar Empty
PisanieTemat: Re: Liga o trollowy puchar   Liga o trollowy puchar EmptyWto Sty 19, 2016 8:33 am

No dobra. Chyba czas rozprostować kościni wyjść z Mordoru. Dopisz mnie.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Skoczek
Goblin boss
Skoczek


Liczba postów : 242
Join date : 16/01/2012

Liga o trollowy puchar Empty
PisanieTemat: Re: Liga o trollowy puchar   Liga o trollowy puchar EmptySro Sty 20, 2016 6:31 pm

SM, DA, IK.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Liga o trollowy puchar Empty
PisanieTemat: Re: Liga o trollowy puchar   Liga o trollowy puchar EmptySro Sty 20, 2016 7:01 pm

HWDP i OMG. lol!
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Skoczek
Goblin boss
Skoczek


Liczba postów : 242
Join date : 16/01/2012

Liga o trollowy puchar Empty
PisanieTemat: Re: Liga o trollowy puchar   Liga o trollowy puchar EmptySro Sty 20, 2016 7:57 pm

Wiem gdzie mieszkasz... elephant
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Liga o trollowy puchar Empty
PisanieTemat: Re: Liga o trollowy puchar   Liga o trollowy puchar EmptySro Sty 20, 2016 11:22 pm

Skoczek napisał:
Wiem gdzie mieszkasz... elephant

To skoro wiesz to jak będziesz szedł z flaszką to daj znać przejdę się z Tobą Razz
Powrót do góry Go down
Suchy
Snotling



Liczba postów : 11
Join date : 08/01/2016

Liga o trollowy puchar Empty
PisanieTemat: Re: Liga o trollowy puchar   Liga o trollowy puchar EmptyCzw Sty 21, 2016 5:20 am

Czytając regulamin dochodzę do wniosku, że zapis
"Przed startem ligi każdy jest zobowiązany podać wszystkie armie które może potencjalnie wystawić. I tylko z tych armii może korzystać" mocno uderza w początkujących graczy (takich jak ja) gdyz:

W chwili obecnej mogę wystawić tylko tyranidów, (czekam az dojada do mnie figurki tau i sm)  a planując zakup kolejnych nie wiem co jeszcze do kupie i jak będzie moja armia wygladac za miesiac czy dwa... kiedy wzmocnie to co mam ....

A tak jestem skazany granie tylko 1 armia.... chyba ze mogę zglosic wsyztskie armie.... bo gdy po testach sie zdecyduje co dokupie to to wystawie...

Jeszcze tem zapis z PE: niepomalowane figurki sprawi ze zamiast malowac na spokojnie, a chcac wystawic je w meczu ... bede robil to na szybkiego... a oto chyba nie chodzi?
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Liga o trollowy puchar Empty
PisanieTemat: Re: Liga o trollowy puchar   Liga o trollowy puchar EmptyCzw Sty 21, 2016 7:00 am

Suchy napisał:
Czytając regulamin dochodzę do wniosku, że zapis
"Przed startem ligi każdy jest zobowiązany podać wszystkie armie które może potencjalnie wystawić. I tylko z tych armii może korzystać" mocno uderza w początkujących graczy (takich jak ja) gdyz:

W chwili obecnej mogę wystawić tylko tyranidów, (czekam az dojada do mnie figurki tau i sm)  a planując zakup kolejnych nie wiem co jeszcze do kupie i jak będzie moja armia wygladac za miesiac czy dwa... kiedy wzmocnie to co mam ....

A tak jestem skazany granie tylko 1 armia.... chyba ze mogę zglosic wsyztskie armie.... bo gdy po testach sie zdecyduje co dokupie to to wystawie...

Jeszcze tem zapis z PE: niepomalowane figurki sprawi ze zamiast malowac na spokojnie, a chcac wystawic je w meczu ... bede robil to na szybkiego... a oto chyba nie chodzi?

1) Grajac takie ligi jak i turnieje jestes zwykle skazany na grę JEDNA ROZPISKA. Tu masz większy luz, a chodzi o uniknięcie sytuacji w której grasZ np spamem gauntow a ktoś ci wystawia 3 imperial knightY do których nawet nie startujesz. A tak weźmiesz sobie jakaś kontrę wiedząc że przeciwnik może je twystawic.
Jadą do ciebie SMy i Tau? Nie ma problemu,  mozesz wpisac procz Tyrków, a jak wiesz w co się zaopatrzysz to też śmiało. Ale kombinowanie ze wszystkim bo jeszcze nie wiesz czym bbędziesz grał to lekka przesada. Zawsze musisz się na cos zdecydowac, jak robieniem rozpy na turniej.

2) Preffer na niemalowane modele ma sluzyc zacheceniu do malowania (na co masz kilka miesięcy, przecież nie rozegrasz wszystkich gier od razu) ale nie karze w sposob dotkliwy ludzi z niepomalowanymu armia mi. Poza tym wziąłem pod uwagę okoliczność której mozesz nie znać jako ze jestes nowy - u nas malo kto ma wymalowane wiecej niz jakies pojedyncze unity, wiec spokojnie, maluj swoim tempem, nie będzie sytuacji ze wszyscy będą mieć na ciebie preferred enemy, prędzej odwrotnie Wink
Acz niech się jeszcze inni wypowiedza, jakby ten Preffer na niemalowane nie pasował to się usunie, zamordyzmu nie ma

Także spokojnie, wszystko jest przemyślane, oparte o doświadczenia nasze i innych.
Powrót do góry Go down
Skoczek
Goblin boss
Skoczek


Liczba postów : 242
Join date : 16/01/2012

Liga o trollowy puchar Empty
PisanieTemat: Re: Liga o trollowy puchar   Liga o trollowy puchar EmptyCzw Sty 21, 2016 7:50 am

Prefer na proxy i niemalowane jak najbardziej spoko albino Zawsze to boost do malowania!
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Liga o trollowy puchar Empty
PisanieTemat: Re: Liga o trollowy puchar   Liga o trollowy puchar EmptyCzw Sty 21, 2016 11:21 am

Nie ma prefera, nie ma zabawy Twisted Evil (nie, żebym miał coś na przyzwoitym poziomie, oprócz Archona, pomalowane Wink).
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 42
Skąd : Słonowice

Liga o trollowy puchar Empty
PisanieTemat: Re: Liga o trollowy puchar   Liga o trollowy puchar EmptyCzw Sty 21, 2016 2:36 pm

ktos chetny na bitwe ligową w sobotę tak kolo 14-15 o 14 konczy mi sie szkolenie maks 14:30 ma byc, poxniej niewiem kiedy bede w Koszlinie
u mnie jest tylko jeden słuszny wybór który się nigdy nie zmienia
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Liga o trollowy puchar Empty
PisanieTemat: Re: Liga o trollowy puchar   Liga o trollowy puchar EmptyCzw Sty 21, 2016 3:35 pm

Jak się chętny nie znajdzie to podejmę rekawice
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Liga o trollowy puchar Empty
PisanieTemat: Re: Liga o trollowy puchar   Liga o trollowy puchar Empty

Powrót do góry Go down
 
Liga o trollowy puchar
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WH40k-
Skocz do: