ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Parówka Infinity

Go down 
+2
GrimgorIronhide
Bananovitch
6 posters
AutorWiadomość
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Parówka Infinity Empty
PisanieTemat: Parówka Infinity   Parówka Infinity EmptyNie Lip 05, 2015 7:46 pm

Trollowie!
Dowiedziałem się właśnie, że Łódź, która miała organizować DMP w Infinity olała temat i turnieju nie zrobi. Jak byłem ostatnio, to Szczur wspominał coś o naciskach Edwarda odnośnie zrobienia jeszcze jednego dużego turnieju celem wypromowania Klubu. Pomyślałem więc, że może warto się pokazać, że i w naszym pięknym mieście gra się nieskończoność. Myślę, że to by byłą impreza na nie więcej niż 5060 osób- co byłoby niezłą wprawką przed masterowym już FoFem. Jeżeli idzie o tereny, to raz- coś tam mamy, dwa- można pożyczyć od ludzi. Pytanie tylko, czy mam dalej drążyć temat i zgłosić nasz akces do organizacji czy dać sobie spokój, krótko mówiąc- czy chcemy robić tego formatu turniej. Sam nie dam rady, to oczywiste, dlatego będzie potrzebne Wasze wsparcie.

Wypowiadajcie się gromadnie.


Ostatnio zmieniony przez Bananovitch dnia Nie Lip 05, 2015 8:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

Parówka Infinity Empty
PisanieTemat: Re: Parówka Infinity   Parówka Infinity EmptyNie Lip 05, 2015 8:14 pm

Jestem zaaaaa!

Niemniej 5060 osób to możemy nie pomieścić.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Parówka Infinity Empty
PisanieTemat: Re: Parówka Infinity   Parówka Infinity EmptyNie Lip 05, 2015 8:29 pm

Jak załatwisz tyle terenow do INFy to Ci pomoge.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Parówka Infinity Empty
PisanieTemat: Re: Parówka Infinity   Parówka Infinity EmptyNie Lip 05, 2015 8:45 pm

Dupa blada, najprawdopodobniej wepchał się nam (dosłownie, nikomu nic nie mówiąc ani z nikim nie konsultując po prostu to ogłosili) Poznań. Ale propozycja jest taka, żeby zrobić parówkę. Nikt jeszcze nie grał w Polsce parówki, a przynajmniej poważnie turniejowo, więc mamy okazję. Pytanie tylko kiedy. Wiadomo, turniej dwudniowy, sierpień byłby ok, jeżeli będziemy mieli dostęp do klubu. Niech Szczur się wypowie, a ja zmieniam temat.
Powrót do góry Go down
Jurdasz
Goblin boss
Jurdasz


Liczba postów : 257
Join date : 09/03/2015
Age : 36
Skąd : Kosz-Malin

Parówka Infinity Empty
PisanieTemat: Re: Parówka Infinity   Parówka Infinity EmptyPon Lip 06, 2015 6:14 am

Można byłoby coś takiego zrobić, ale jeśli miałoby to dojść do skutku, trzeba nam lepszej wymiany informacji.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Parówka Infinity Empty
PisanieTemat: Re: Parówka Infinity   Parówka Infinity EmptyPon Lip 06, 2015 6:44 am

Dostęp do klubu mamy można robić, ja ze swojej strony mogę pomóc z ogarnięciem sali od klubu i terminem. Co do samego turnieju to raczej jako max techniczny mogę robić.
Termin sierpniowy fajny ale nie w terminach 2-3 sierpnia oraz 15-16 sierpnia bo w te weekendy na 100% nie będę w stanie nic pomóc.

Jurdasz napisał:
Można byłoby coś takiego zrobić, ale jeśli miałoby to dojść do skutku, trzeba nam lepszej wymiany informacji.

Co masz na myśli?? Przepływ informacji na tym forum czy między nami, a światem zewnętrznym?? Jeżeli to drugie to już od zawsze tak było Smile
Powrót do góry Go down
Jurdasz
Goblin boss
Jurdasz


Liczba postów : 257
Join date : 09/03/2015
Age : 36
Skąd : Kosz-Malin

Parówka Infinity Empty
PisanieTemat: Re: Parówka Infinity   Parówka Infinity EmptyPon Lip 06, 2015 6:58 am

Chodzi mnie o to, że jeśli trzeba będzie coś załatwiać to chciałbym nr tel. od osób zainteresowanych bo na forum nie zawsze jestem, a pod telefonem tak. Chodzi o to, żeby szybko dowiedzieć się co i jak i szybko reagować. To ciebie mam numer, ale w gestii lepszej wymiany informacji to także chciałbym do innych (jakby co wyślijcie mi na PM).
Ludzi da się zmontować, jeśli będę miał dostatecznie dużo czasu i wiedział kiedy dokładnie moglibyśmy to zrobić. Zatem może ustalilibyśmy termin już teraz, to przekaże chłopom na kiedy mają sobie zaklepać wolne Razz
Powrót do góry Go down
Jurdasz
Goblin boss
Jurdasz


Liczba postów : 257
Join date : 09/03/2015
Age : 36
Skąd : Kosz-Malin

Parówka Infinity Empty
PisanieTemat: Re: Parówka Infinity   Parówka Infinity EmptyPon Lip 06, 2015 6:59 am

Ja postuluję na 8-9 sierpnia...
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Parówka Infinity Empty
PisanieTemat: Re: Parówka Infinity   Parówka Infinity EmptyPon Lip 06, 2015 7:05 am

Na razie musimy czekać na odezwę Szczura, bo to on jest osobą do kontaktów z kierownictwem. Termin możemy sobie ustalić ale co z tego, skoro w sierpniu klub może być zamknięty? Dlatego ta kwestia jest najważniejsza, dopiero po jej załatwieniu możemy coś kombinować.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Parówka Infinity Empty
PisanieTemat: Re: Parówka Infinity   Parówka Infinity EmptyPon Lip 06, 2015 8:14 am

Coś mnie ominęło... już nie tylko telefon ale i komp mi świruje. 8-9 byłby git, 15-16 jest Interplanetarny a wiem, że kilka osób chce się wybrać. Wieczorem wrzucę wstępny regulamin.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 43
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Parówka Infinity Empty
PisanieTemat: Re: Parówka Infinity   Parówka Infinity EmptyPon Lip 06, 2015 5:12 pm

15-16 odpada dla mnie Ewa na urodziny więc nie przeskoczę tego.
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

Parówka Infinity Empty
PisanieTemat: Re: Parówka Infinity   Parówka Infinity EmptyPon Lip 06, 2015 6:55 pm

I tak odrzucamy 15. Banan postulował 8-9. Jak dla mnie to też jedyny możliwy termin
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

Parówka Infinity Empty
PisanieTemat: Re: Parówka Infinity   Parówka Infinity EmptyPon Lip 06, 2015 7:05 pm

8-9 sierpnia mogę robić za wykidajło.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Parówka Infinity Empty
PisanieTemat: Re: Parówka Infinity   Parówka Infinity Empty

Powrót do góry Go down
 
Parówka Infinity
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Infinity- przegląd po systemie i po armiach.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: Karczma-
Skocz do: