ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Nowe natchnienie na zamówienie :P.

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Nowe natchnienie na zamówienie :P. Empty
PisanieTemat: Nowe natchnienie na zamówienie :P.   Nowe natchnienie na zamówienie :P. EmptyPon Mar 09, 2015 11:25 am

Hej, na 90 % będę brał obole stąd a ponieważ powyżej 300 euro jest przesyłka gratis... sam myślę że koło 100 ojro wydam, będą jeszcze jacyś chętni na rezynę? Przejrzałem i nie liczę na euforię ;D. Myślałem że do battla też coś mają, a tu lipa.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Nowe natchnienie na zamówienie :P. Empty
PisanieTemat: Re: Nowe natchnienie na zamówienie :P.   Nowe natchnienie na zamówienie :P. EmptyPon Mar 09, 2015 7:43 pm

Jakbyś zamawiał to weź mi to
http://armygainer.com/shop/exclusive/adeptus-sororitas-sister-battle-fire-battle-whip/

Korci mnie jeszcze trochę ta Siostra z tym czymś co pewnie ma być dziewczynką, ale raz- tak sobie to wygląda a dwa- na cholerę mi trzecia kanoneska? Razz
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Nowe natchnienie na zamówienie :P. Empty
PisanieTemat: Re: Nowe natchnienie na zamówienie :P.   Nowe natchnienie na zamówienie :P. EmptyWto Mar 10, 2015 8:16 am

prawa rączka teego modelu obsysa.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

Nowe natchnienie na zamówienie :P. Empty
PisanieTemat: Re: Nowe natchnienie na zamówienie :P.   Nowe natchnienie na zamówienie :P. EmptyWto Mar 10, 2015 8:38 pm

http://armygainer.com/shop/exclusive/ork-warboss/
ten ork jest przezarębisty, jeszcze taki wielki... szkoda, że akurat mam pilniejsze wydatki
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Nowe natchnienie na zamówienie :P. Empty
PisanieTemat: Re: Nowe natchnienie na zamówienie :P.   Nowe natchnienie na zamówienie :P. EmptyNie Mar 15, 2015 9:53 pm

NA ten moment Kwaku się waha, Banan skąpi i bierze jedno dziewczę ino, ja biorę 3 obole i może DP Slaanesha - nikt więcej nic nie potrzebuje?
Powrót do góry Go down
Malatyn
Ork
Malatyn


Liczba postów : 488
Join date : 19/09/2013
Skąd : JS1373

Nowe natchnienie na zamówienie :P. Empty
PisanieTemat: Re: Nowe natchnienie na zamówienie :P.   Nowe natchnienie na zamówienie :P. EmptyNie Mar 15, 2015 11:08 pm

Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Nowe natchnienie na zamówienie :P. Empty
PisanieTemat: Re: Nowe natchnienie na zamówienie :P.   Nowe natchnienie na zamówienie :P. EmptyNie Mar 15, 2015 11:23 pm

No to było nas czterech - 300 ojro raczej nie siekniemy ale zawsze to po 5 PLN na łebka wysyłka wyjdzie a nie 20 (5 ojro) ;D.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowe natchnienie na zamówienie :P. Empty
PisanieTemat: Re: Nowe natchnienie na zamówienie :P.   Nowe natchnienie na zamówienie :P. Empty

Powrót do góry Go down
 
Nowe natchnienie na zamówienie :P.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zamówienie Pre-Order i zwykłe w GW
» PuppetsWar - zamówienie
» Składam zamówienie na magnesy - są chętni?
» Zamówienie www.gamesrus.com.pl
» Zamówienie na Dust Tactics

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: Karczma-
Skocz do: