ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Space Hulk - reinkarnacja!

Go down 
+5
GrimgorIronhide
Iwoszki
łosiu
konri
MGM
9 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Space Hulk - reinkarnacja! Empty
PisanieTemat: Space Hulk - reinkarnacja!   Space Hulk - reinkarnacja! EmptyCzw Kwi 05, 2012 7:40 am

Witam!

Szukam uratowanych z przedherezyjnego pogromu części do SH (ewentualny powrót na łono klubu oczywiście): przede wszystkim plansza, mission- i rulesbook, jakby się jeszcze blipy albo drzwi odnalazły to byłoby super!

Ze swojej skromnej strony mogę zasponsorować termosy (zmyte AOBRY, 2 sierżantów, 6 sbolter/pf i dwa HF, tylko ktoś [czytaj Konri;p], by musiał je ogarnąć) na rzecz klubu, jeżeli oczywiście będzie do czego.
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Space Hulk - reinkarnacja! Empty
PisanieTemat: Re: Space Hulk - reinkarnacja!   Space Hulk - reinkarnacja! EmptyCzw Kwi 05, 2012 7:45 am

Spocio, ale co Ty się próbujesz AoBR'owcami opchać, widziałem że masz śliczne metale Deathwing. Razz
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Space Hulk - reinkarnacja! Empty
PisanieTemat: Re: Space Hulk - reinkarnacja!   Space Hulk - reinkarnacja! EmptyCzw Kwi 05, 2012 7:49 am

To są deathwing??? Nawet nie wiedziałem szkoda, że nie powiedziałeś w klubie bo bym to do opisu na Allegro wstawił:

http://allegro.pl/space-marines-terminator-metal-i2255442585.html
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Space Hulk - reinkarnacja! Empty
PisanieTemat: Re: Space Hulk - reinkarnacja!   Space Hulk - reinkarnacja! EmptyCzw Kwi 05, 2012 8:00 am

Same termosy nie, ale nie maiłeś czasem rączek z insygniami do nich? Czekaj bo nie jestem pewny.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Space Hulk - reinkarnacja! Empty
PisanieTemat: Re: Space Hulk - reinkarnacja!   Space Hulk - reinkarnacja! EmptyCzw Kwi 05, 2012 8:03 am

Nie mam pojęcia;/.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Space Hulk - reinkarnacja! Empty
PisanieTemat: Re: Space Hulk - reinkarnacja!   Space Hulk - reinkarnacja! EmptyCzw Kwi 05, 2012 8:12 am

Krzyżyk na ramionku - DEF ŁING.

Co do SH. Mam i starego i nowego. A co z klubowym to nie wiem. Może u kwaka.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Space Hulk - reinkarnacja! Empty
PisanieTemat: Re: Space Hulk - reinkarnacja!   Space Hulk - reinkarnacja! EmptyCzw Kwi 05, 2012 8:38 am

łosiu napisał:
Krzyżyk na ramionku - DEF ŁING.

Co do SH. Mam i starego i nowego. A co z klubowym to nie wiem. Może u kwaka.



Spoko, może kiedyś podrzucisz do klubu, bo chętnie bym zagrał. Ale zmierzam do tego, żeby wrócił klubowy, bo można by w przerwach między bitwami sobie zagrać lub nawet jakichś LOTR'owych lub MTG-owych heretyków do 40-stki kaptować;D. Plus oczywiście, taka gra to świetny sposób na wdrożenie w świat figurek młodszych braci czy ich kolegów tudzież niedługo pewnie i naszych dzieci.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Space Hulk - reinkarnacja! Empty
PisanieTemat: Re: Space Hulk - reinkarnacja!   Space Hulk - reinkarnacja! EmptyCzw Kwi 05, 2012 8:56 am

Z klubowgo - na 100% nie ma figuek już. Bo Koza wziął genki, a później sprzedła całą armię tyrków.
A trmosy też chyba były u Wróbla i poszły z armią całą.

To samo ze Space Crusadem.

Ja mam swojego Space Crusad'a - ale bez Orków - bo zrobiłem barter z Bananem, który jak znam życie już tego nie ma Wink.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Space Hulk - reinkarnacja! Empty
PisanieTemat: Re: Space Hulk - reinkarnacja!   Space Hulk - reinkarnacja! EmptyCzw Kwi 05, 2012 9:04 am

Figurki to pół biedy, termosy do SH się zrobi (2 sierz, 6 ab/pf, 2 hf jeżeli dobrze pamiętam), z genkami może być gorzej, bo dobrze na Allegro stoją ale jak się wyprzedam z zapasów to może uda się kupić Tyranidów. Wtedy nawet gaunty mogłyby się nadać. Najistotniejsza jest plansza, bo książki można skserować, blipy czy drzwi stworzyć jednak nie chciałoby mi się z corridorami cudować.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Space Hulk - reinkarnacja! Empty
PisanieTemat: Re: Space Hulk - reinkarnacja!   Space Hulk - reinkarnacja! EmptyCzw Kwi 05, 2012 9:21 am

No ja mam genki od nowej edycji.

Generalnie. Nowa to odświeżona stara.
Troszkę dodali zasad broni. Jest AC, są LClaw'y, H.Flamer, Młote z tarczą i inne cuda.
U genków pojawił sie brood lord.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Space Hulk - reinkarnacja! Empty
PisanieTemat: Re: Space Hulk - reinkarnacja!   Space Hulk - reinkarnacja! EmptyCzw Kwi 05, 2012 9:00 pm

A tak na serio to (i tak nie zrealizujemy Sad ) fajnie by było coś takiego zrobić, ale z blood bowlem.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Space Hulk - reinkarnacja! Empty
PisanieTemat: Re: Space Hulk - reinkarnacja!   Space Hulk - reinkarnacja! EmptyPią Kwi 06, 2012 7:36 am

akurat to nie jest duży problem
boisko można wydrukować u mnie na plotrze, a z figurkami to chyba nie ma problemu co ?
rulsy wszystkie sa za free na stronie GW
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Space Hulk - reinkarnacja! Empty
PisanieTemat: Re: Space Hulk - reinkarnacja!   Space Hulk - reinkarnacja! EmptyPią Kwi 06, 2012 8:10 am

A koś by w ogóle chciał grać? Smile
Powrót do góry Go down
Iwoszki
Goblin
Iwoszki


Liczba postów : 91
Join date : 11/11/2009

Space Hulk - reinkarnacja! Empty
PisanieTemat: Re: Space Hulk - reinkarnacja!   Space Hulk - reinkarnacja! EmptyPią Kwi 06, 2012 9:33 am

Ja byłbym bardzo chętny, i na BB i SH. A boisko od Blood Bowla, jeżeli nie jedziemy w pełną taniość, można walnąć z podstawek z naklejoną trawką i jakimiś pierdołami wokól.
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Space Hulk - reinkarnacja! Empty
PisanieTemat: Re: Space Hulk - reinkarnacja!   Space Hulk - reinkarnacja! EmptyPią Kwi 06, 2012 11:12 am

Boisko to akurat można zrobić zajebiste z prawdziwego zdarzenia (potrzebowałbym tylko pojemnik trawki i taki duży kawałek plasticardu / ewentualnie klika mniejszych to byłoby modułowe) Cool Ale na początek lepiej żeby Łosiu wydrukował - na czymś trzeba zacząć.
Tylko jest jeden zgrzyt - tam są specjalne kostki nie do dostania. Neutral Niby można zrobić samemu, ale wiadomo - to już niepewne jest. Razz
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

Space Hulk - reinkarnacja! Empty
PisanieTemat: Re: Space Hulk - reinkarnacja!   Space Hulk - reinkarnacja! EmptyPią Kwi 06, 2012 11:43 am

Mam drużyne Norsów do BB (liczne próby nabycia były koszmarem), więc mógłbym się podłączyć.
A co do kostek nie widze problemu (koncept ścianki z cyfrą odp. obrazkowi etc. 1 - błąd obrońcy
2,5 - odepchnięty 3 - powalony 4 - obaj powaleni 6 - napastnik powalony (tak przynajmniej piszą na raportach u GW)).
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Space Hulk - reinkarnacja! Empty
PisanieTemat: Re: Space Hulk - reinkarnacja!   Space Hulk - reinkarnacja! EmptyPią Kwi 06, 2012 5:20 pm

Proponowałbym najpierw chętnym pograć na kompie w tą grę, bo na dłuższą metę (przynajmniej na kompie) bywa trochę nużąca. Ale ogólnie jestem za wszystkimi grami które będą na stałe w klubie i chętni będą mogli w nie bez problemu grać.
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

Space Hulk - reinkarnacja! Empty
PisanieTemat: Re: Space Hulk - reinkarnacja!   Space Hulk - reinkarnacja! EmptyPią Kwi 06, 2012 7:13 pm

Grałem na pc w BB : LE, gram i grać będe. (Rozgrywki sieciowe miażdżą - PLAY WITH DUTCHMAN
FEEL LIKE A DIPLOMAT Very Happy ).
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Space Hulk - reinkarnacja! Empty
PisanieTemat: Re: Space Hulk - reinkarnacja!   Space Hulk - reinkarnacja! EmptyPią Kwi 06, 2012 8:09 pm

Ja dawno nie grałem, ale wczoraj przeprosiłem i zainstalowałem... parampam - i dzień zleciał nie wiadomo jak... Razz
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Space Hulk - reinkarnacja! Empty
PisanieTemat: Re: Space Hulk - reinkarnacja!   Space Hulk - reinkarnacja! EmptyWto Kwi 17, 2012 6:47 am

Wracając do Space Hulka, dzięki za olbrzymi odzew tzw. Weteranów... był jakby to powiedzieć - zadowy Crying or Very sad . Jedynie Łoś coś tam próbował pomóc namierzyć. Podejrzewam, że jakby do tablicy wywołać po nazwisku to by się jednak coś tam znalazło Razz . Ale dla chcącego nic trudnego:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2257018665

już kupione, więc jak przyjdzie to do dot-a i jeżeli konri będzie taki dobry (a wszyscy wiemy, że to chodzące dobro Very Happy ), to odpicuje genków i termosów.

Ogólnie jeżeli będzie gdzie to trzymać i w razie ponownego zamknięcia klubu to trafi z powrotem do mnie - to nie widzę przeszkód aby gra była cały czas na miejscu (ewentualnie po wcześniejszym poinformowaniu na forum, pożyczona do domu) i do użytku wszystkich.


P.S. Przejrzyjcie braki wymienione w aukcji - może znajdzie się u Was w domu jakiś zaginiony blip lub door żeby je trochę uzupełnić.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Space Hulk - reinkarnacja! Empty
PisanieTemat: Re: Space Hulk - reinkarnacja!   Space Hulk - reinkarnacja! EmptyWto Kwi 17, 2012 7:09 am

Generalnie to ja mogę złożyć dwa komplety spejsa.

Ale mam lepszą grę. - Space Crusade.

Wygoogluj i poczytaj.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Space Hulk - reinkarnacja! Empty
PisanieTemat: Re: Space Hulk - reinkarnacja!   Space Hulk - reinkarnacja! EmptyWto Kwi 17, 2012 7:23 am

Space crusade tez grałem (necroni robią rozpiździel), ale mam duży sentyment do SH.

Tu
http://www.teardown.se/
można się zapoznać z klonem na PC (jak już ktoś kiedyś wrzucał to sorki za klona).


P.S. tzn. że byłbyś w stanie jakieś braki podłatać?
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Space Hulk - reinkarnacja! Empty
PisanieTemat: Re: Space Hulk - reinkarnacja!   Space Hulk - reinkarnacja! EmptyWto Kwi 17, 2012 9:04 am

Wszelkie raczej.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Space Hulk - reinkarnacja! Empty
PisanieTemat: Re: Space Hulk - reinkarnacja!   Space Hulk - reinkarnacja! EmptySro Lip 25, 2012 8:02 am

Może zorganizujemy jakis mini turniej w SH czy cos?
Ja mam dwie plansze. Terminatorów da sie naorganizowac a z genki moze byc cokolwiek.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Space Hulk - reinkarnacja! Empty
PisanieTemat: Re: Space Hulk - reinkarnacja!   Space Hulk - reinkarnacja! EmptySro Lip 25, 2012 10:04 am

Jestem za i służę trzecią planszą;D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Space Hulk - reinkarnacja! Empty
PisanieTemat: Re: Space Hulk - reinkarnacja!   Space Hulk - reinkarnacja! Empty

Powrót do góry Go down
 
Space Hulk - reinkarnacja!
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Handlarz obwoźny
» Codex: Space Wolves
» Warhammer 40,000: Space Marine (video game)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: Inne systemy-
Skocz do: