ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Mordheim - dyskusja

Go down 
+7
łosiu
Bananovitch
konri
Morvius
wrubel
Konrad
Cezar
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Mordheim - dyskusja - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 6 EmptyPią Lut 19, 2010 3:18 pm

W końcu ktoś musi być od brudnej roboty Razz .
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Mordheim - dyskusja - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 6 EmptyPią Lut 19, 2010 3:26 pm

A kto będzie posiadał tę lokację? Razz
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Mordheim - dyskusja - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 6 EmptyPią Lut 19, 2010 3:35 pm

Będzie losowanie kolejności. Potem w kolejnych "rundach" można już o nie toczyć boje.
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Mordheim - dyskusja - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 6 EmptyPią Lut 19, 2010 3:44 pm

o której się pojawić w klubie?
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Mordheim - dyskusja - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 6 EmptyPią Lut 19, 2010 3:54 pm

O 10 jak sądzę. Albo ciut wcześniej nawet Wink .
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Mordheim - dyskusja - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 6 EmptyPią Lut 19, 2010 4:04 pm

ujjj, to ja się mogę z pół godzinki spóźnić. Embarassed Ale będę na pewno.
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Mordheim - dyskusja - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 6 EmptyPią Lut 19, 2010 5:08 pm

Taka drobna źnajdżka - http://fileserv.polter.pl/kabala_inzynierow.pdf?direct - jak komuś nie pasuja krasnoludy pod HtH to tu macie wersje mega dystansową.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Mordheim - dyskusja - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 6 EmptyPią Lut 19, 2010 8:53 pm

Ja wcześniej niż na jedenastą się nie wyrobię, z rańca mam sprawę do załatwienia, więc albo się wstrzymajcie, albo zacznijcie beze mnie i ja dojdę.

Fajne te krasnale, trochę mało krasnoludzkie, ale śmiechowe, może tym zagram Smile
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Mordheim - dyskusja - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 6 EmptySob Lut 20, 2010 12:34 pm

No to ja chcę nie czekając od razu wyzwać niejakiego Bartka Boguskiego na walkę o jego lokację. Very Happy
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Mordheim - dyskusja - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 6 EmptySob Lut 20, 2010 7:46 pm

A ja chce się bić z Czarkiem i jego prO bandą (4 modele), ponieważ mam chrapkę na karczmę i trzeba trochę bandę wyekspic
Powrót do góry Go down
wrubel
Ork
wrubel


Liczba postów : 529
Join date : 08/05/2009

Mordheim - dyskusja - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 6 EmptySob Lut 20, 2010 8:05 pm

dzięki mnie to już chyba 3 modele Very Happy Very Happy Very Happy niedługo spadnie poniżej minimalnej ilości modeli w warbandzie i rozwiąże gang Very Happy:D:D
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Mordheim - dyskusja - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 6 EmptyNie Lut 21, 2010 6:04 am

Jestem pewien, że zostały cztery, bo mu tylko wybraniec chaosu nie przeżył w walce z tobą
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Mordheim - dyskusja - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 6 EmptyNie Lut 21, 2010 9:08 am

Mam 4 na razie - zginął mi wbraniec za prawi 1/3 koszty całej bandy. No ale nic, "This is mordhein !!!" Twisted Evil .

Cytat :
A ja chce się bić z Czarkiem i jego prO bandą (4 modele), ponieważ mam chrapkę na karczmę i trzeba trochę bandę wyekspic
Może przyjmę, może nie Cool . Na razie bardziej chciałbym rozegrać scenariusz "łowy na warpstone-a", ale jeszcze się zastanowię Razz .

Cytat :
niedługo spadnie poniżej minimalnej ilości modeli w warbandzie i rozwiąże gang Very Happy:D
To trudno, załozę najwyżej nastepny gang, tym razem mega-dystansowy Razz .
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Mordheim - dyskusja - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 6 EmptyNie Lut 21, 2010 11:35 am

Cezar napisał:
Mam 4 na razie - zginął mi wbraniec za prawi 1/3 koszty całej bandy. No ale nic, "This is mordhein !!!" Twisted Evil

Naucz się czytać. Jesteś na studiach, więc chyba w podstawówce Cię nauczyli Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Mordheim - dyskusja - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 6 EmptyNie Lut 21, 2010 12:18 pm

Eee... Co byście powiedzieli jakbym zmienił armię w marcu na wojów cienia zrobionych z wood elfów pomalowanych w odcieniach szarości, fioletu i czerni, bo jak patrze na ich staty to za 35 zk mam woja z 5r 4uw 4us 3s 3o 1ż 6i 1a 8cp, który jest stronnikiem Twisted Evil to zaczynam zacierać ręce i śmiać się szyderczo
Powrót do góry Go down
Konrad
Goblin boss
Konrad


Liczba postów : 324
Join date : 01/05/2009
Age : 33
Skąd : Koszalin

Mordheim - dyskusja - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 6 EmptyNie Lut 21, 2010 3:26 pm

nie zgadzam sie
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Mordheim - dyskusja - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 6 EmptyNie Lut 21, 2010 3:54 pm

No teoretycznie masz prawo ponieważ, jest to banda nieoficjalna, ale ty przecież nie grasz w mordheima Rolling Eyes
i uzasadnij swój wybór (mimo że i tak go pod uwagę nie wezmę Smile )
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Mordheim - dyskusja - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 6 EmptyNie Lut 21, 2010 4:21 pm

Nie czytaj jego wypowiedzi, są za długie Razz
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Mordheim - dyskusja - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 6 EmptyPon Lut 22, 2010 10:11 am

@Szpon:
Nie zgadzam się!! Laughing
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr
Cezar


Liczba postów : 1412
Join date : 27/10/2009
Age : 35
Skąd : Koszalin

Mordheim - dyskusja - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 6 EmptyPon Lut 22, 2010 10:25 am

Jesli ci chodzi o tą bandę - http://www.mordheimer.com/warbands/experimental/wood_elves.htm - to można się zastanowić czy ją dopuścić, ale niech się wypowiedzą inni uczestnicy kampanii Cool .

Swoją drogą - wróbel czy twój ogr niechcący nie ma zasady, że zdobywa exp 2x wolniej ( pół pkt zamiast 1 ) Razz Razz Razz . Będziesz mu musiał cofnąć rozwinięcie Razz .
Powrót do góry Go down
wrubel
Ork
wrubel


Liczba postów : 529
Join date : 08/05/2009

Mordheim - dyskusja - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 6 EmptyPon Lut 22, 2010 10:37 am

upsss, może i ma.

Chmurek się zemści - teraz go wkurzyłeś. To że rozwija się wolniej nie znaczy że jest głupi.
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Mordheim - dyskusja - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 6 EmptyPon Lut 22, 2010 3:23 pm

Nie chodzi mi o tych elfów tylko bandę pół oficjalną z podręcznika (dosłownie ostatnie strony), a ty konri uzasadnij swój wybór, bo twój sztandarowy zostanie przedziurawiony nożem, a na twojej szmacie Razz zostaną wymalowane insygnia klanu Eshin Twisted Evil ZUO
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Mordheim - dyskusja - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 6 EmptyPon Lut 22, 2010 4:41 pm

Jeżeli wiedzę czerpiecie z mordheimer.net, to gratulacje Rolling Eyes Zacznijmy od tego, że Shadow Warriorzy to gang jak najbardziej oficjalny-był w którymś Town Cryerze i był jednym z ostatnich gangów, do których GW wydało modele.

BTW> nie chce ktoś kupić dwóch szczurków? Starego Snikcha i mordheimowego assassin adepta? Obaj funkiel nówki i tylko się u mnie kurzą.
Powrót do góry Go down
Tutek
Ork Shaman
Tutek


Liczba postów : 947
Join date : 07/01/2010
Age : 27

Mordheim - dyskusja - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 6 EmptyPon Lut 22, 2010 4:54 pm

Modele do shadow warriorw (orginalne GW, mordheimowe) na pewno nie ma sprawdzałem na stronie GW dla pewności (dwa razy więc coś nie tak).
nie wiem czy mówimy o tym samym (czarek i jego linki do jakiś wood elfów) więc chodzi mi ten podręcznik i o stronę 341-348

Edit: nie chodzi mi o figurki shadow warriorów z dark elfów
Powrót do góry Go down
konri
Ork Shaman
konri


Liczba postów : 836
Join date : 20/08/2009
Age : 29
Skąd : Mielno

Mordheim - dyskusja - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 6 EmptyPon Lut 22, 2010 5:45 pm

Panie Bananovitch, czerpię wiedzę z forum Najmita i jestem pewien że ta rasa jest nieoficjalna i mam prawo się nie zgodzić.
A ty Panie Szponie napisz se co chcesz, gdzie chcesz ale w norze swoich szczurzych pchlarzy a od mojej pięknej szmatki wara!! Laughing
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mordheim - dyskusja - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mordheim - dyskusja   Mordheim - dyskusja - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Mordheim - dyskusja
Powrót do góry 
Strona 6 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Mordheim - Kampania
» Mordheim kolejna reaktywacja.
» Turniej Gdynia 7.09 35pts.
» chaos - dyskusja generalna
» Edycja 7 - Dyskusja Generalna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: Inne systemy-
Skocz do: