ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 DMP w trójmieście?

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

DMP w trójmieście? Empty
PisanieTemat: DMP w trójmieście?   DMP w trójmieście? EmptyCzw Sty 19, 2017 11:57 am

Siemka, może szarpniemy się totalnie funowo na DMP bo blisko? Wiem że 40k jest u nas w stanie omdlenia przechodzącym w śpiączkę, ale może uda się zebrać 5 casuali i podjechać te 200 km? Zresztą powinno się udać zapewne po sąsiedzku kogoś zwerbować w razie W.

Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 42
Skąd : Miasto sexu i biznesu

DMP w trójmieście? Empty
PisanieTemat: Re: DMP w trójmieście?   DMP w trójmieście? EmptyCzw Sty 19, 2017 4:32 pm

A kiedy jest?
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

DMP w trójmieście? Empty
PisanieTemat: Re: DMP w trójmieście?   DMP w trójmieście? EmptyCzw Sty 19, 2017 5:09 pm

Wstępnie i najprawdopodobniej w kwietniu, jednakowoż, możliwe, że w maju.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 42
Skąd : Miasto sexu i biznesu

DMP w trójmieście? Empty
PisanieTemat: Re: DMP w trójmieście?   DMP w trójmieście? EmptyCzw Sty 19, 2017 5:21 pm

Przemyślę sprawę, na razie muszę znać datę.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

DMP w trójmieście? Empty
PisanieTemat: Re: DMP w trójmieście?   DMP w trójmieście? EmptyPią Sty 20, 2017 8:18 am

Ogólnie jestem tak do tyłu z zasadami ze jakbyśmy jechali to totalnie for fun do obsadzenia warzywniaka i zapełnienia frekwencji. Jak mi ktoś pomaluje to mogę Kabałę z IK zebrać...

Z drugiej strony to tak blisko i zaprzyjaźnione środowisko, że w sumie wstyd trochę nie pojechać. Oni do nas z rodzinami przyjeżdżają na lokale ;D.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 42
Skąd : Miasto sexu i biznesu

DMP w trójmieście? Empty
PisanieTemat: Re: DMP w trójmieście?   DMP w trójmieście? EmptyPią Sty 20, 2017 4:29 pm

No dlatego chciałbym pojechać ale kwiecień już się zapowiada BARDZO mocno obsadzony nie licząc, że chyba świeta wypadają więc generalnie oby się nie wstrzelili z terminem w jakiś wyjazd.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

DMP w trójmieście? Empty
PisanieTemat: Re: DMP w trójmieście?   DMP w trójmieście? EmptySro Sty 25, 2017 11:28 am

Jakbym nie miał zjazdu to mogę w sumie pojechać
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

DMP w trójmieście? Empty
PisanieTemat: Re: DMP w trójmieście?   DMP w trójmieście? EmptySro Sty 25, 2017 1:15 pm

I tak Ci nie wierzę, ale byłoby super Very Happy! To co dzwonimy po Amittusa czy może jakiś nasz emeryt się zgłosi?
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

DMP w trójmieście? Empty
PisanieTemat: Re: DMP w trójmieście?   DMP w trójmieście? EmptyNie Sty 29, 2017 7:16 pm

Mówię. JAK nie będzie zjazdu to pojadę.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

DMP w trójmieście? Empty
PisanieTemat: Re: DMP w trójmieście?   DMP w trójmieście? EmptyNie Sty 29, 2017 8:42 pm

A JA MÓWIĘ i tak Ci ne wierzę ;D. Ale i tak liczę na Ciebie, dlatego bylibyśmy Ja, Ty, Szczur, Fallus i... dzwonimy po Amititusisa ;P?

Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 42
Skąd : Miasto sexu i biznesu

DMP w trójmieście? Empty
PisanieTemat: Re: DMP w trójmieście?   DMP w trójmieście? EmptyNie Sty 29, 2017 11:12 pm

łosiu napisał:
Mówię. JAK nie będzie zjazdu to pojadę.

To nic nie bierz przed wyjazdem i zjazd Cię ominie Razz
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

DMP w trójmieście? Empty
PisanieTemat: Re: DMP w trójmieście?   DMP w trójmieście? EmptyPon Sty 30, 2017 4:12 pm

Wezmę Twoją sugestię do siebie Razz
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

DMP w trójmieście? Empty
PisanieTemat: Re: DMP w trójmieście?   DMP w trójmieście? EmptyWto Sty 31, 2017 12:49 am

MGM napisał:
A JA MÓWIĘ i tak Ci ne wierzę ;D. Ale i tak liczę na Ciebie, dlatego bylibyśmy Ja, Ty, Szczur, Fallus i... dzwonimy po Amititusisa ;P?


Na mnie nie liczcie, jestem najemnikiem ;P

Najprawdopodobniejszy termin DMP, to tydzień po świętach ale to się może jeszcze zmienić, bo żadnej sali jeszcze nie mają "doklepanej". Niemniej, w ten termin celują.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

DMP w trójmieście? Empty
PisanieTemat: Re: DMP w trójmieście?   DMP w trójmieście? EmptyWto Sty 31, 2017 9:36 am

Fallus nie najemnikiem tylko sprzedajną dziw..., no chyba że nie uda nam się zebrać pięciu osób (albo co gorsza czterech...), to wtedy jesteś naszym wybitnym reprezentantem, chlubą i krwią z krwi trollowej tongue !
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 42
Skąd : Miasto sexu i biznesu

DMP w trójmieście? Empty
PisanieTemat: Re: DMP w trójmieście?   DMP w trójmieście? EmptyWto Sty 31, 2017 10:27 am

MGM napisał:
Fallus nie najemnikiem tylko sprzedajną dziw..., no chyba że nie uda nam się zebrać pięciu osób (albo co gorsza czterech...), to wtedy jesteś naszym wybitnym reprezentantem, chlubą i krwią z krwi trollowej tongue !

Nawet jak nie zbierzemy się to będzie sprzedajną Razz przynajmniej w dobrym zespole lądujesz? Very Happy
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

DMP w trójmieście? Empty
PisanieTemat: Re: DMP w trójmieście?   DMP w trójmieście? EmptyWto Sty 31, 2017 3:10 pm

Kupili mnie za 30 groszy ;P

"Sorry memory", ale wolę mieć pewny, nawet średni, team, niż prawdopodobnie skończyć z ręką w nocniku i wylądować w najlepszym razie na koniec w teamie z dziećmi xP
Zwłaszcza, że to będzie mój pierwszy turniej, gdy będę tam występował jako "miejscowy", nie chcę zaczynać od wcirów "na dzień dobry", bo mi na cały rok tak zostanie ;P

Szczur, dobre teamy to będą 2-3 (zapewne Warszawa 1-2 teamów i 3city alfa). Więc nie, nie będzie to dobry team, raczej średni ;P
Za to mam batutę i gotowe koncepcje rozpisek dla teamu ;*
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 42
Skąd : Miasto sexu i biznesu

DMP w trójmieście? Empty
PisanieTemat: Re: DMP w trójmieście?   DMP w trójmieście? EmptySro Lut 01, 2017 11:36 am

Batutę to sobie wiesz gdzie włożyć, aby zespół sprawnie działał musi być KARCICIEL.
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

DMP w trójmieście? Empty
PisanieTemat: Re: DMP w trójmieście?   DMP w trójmieście? EmptySro Lut 01, 2017 8:13 pm

Szczur napisał:
Batutę to sobie wiesz gdzie włożyć, aby zespół sprawnie działał musi być KARCICIEL.

Twoja wypowiedź dobitnie wskazuje na to, że zainteresowałeś się Slaneshem Laughing
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 42
Skąd : Miasto sexu i biznesu

DMP w trójmieście? Empty
PisanieTemat: Re: DMP w trójmieście?   DMP w trójmieście? EmptySro Lut 01, 2017 9:01 pm

Nie prawda, po prostu jako wieloletni kapitan na różnych DMP stwierdzam, że używając dużych przedmiotów najlepiej ciężkich osiąga się najlepsze rezultaty Smile
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

DMP w trójmieście? Empty
PisanieTemat: Re: DMP w trójmieście?   DMP w trójmieście? EmptySro Lut 01, 2017 9:08 pm

Szczur napisał:
Nie prawda, po prostu jako wieloletni kapitan na różnych DMP stwierdzam, że używając dużych przedmiotów najlepiej ciężkich osiąga się najlepsze rezultaty Smile

To brzmi raczej tak, jakby bito cię pokaźnym pętem...kiełbasy ;P
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 42
Skąd : Miasto sexu i biznesu

DMP w trójmieście? Empty
PisanieTemat: Re: DMP w trójmieście?   DMP w trójmieście? EmptySro Lut 01, 2017 9:27 pm

faLus napisał:
Szczur napisał:
Nie prawda, po prostu jako wieloletni kapitan na różnych DMP stwierdzam, że używając dużych przedmiotów najlepiej ciężkich osiąga się najlepsze rezultaty Smile

To brzmi raczej tak, jakby bito cię pokaźnym pętem...kiełbasy ;P

Co Ty jeżeli było to DMP WFB to był Zaleś co za tym idzie nie mogłem być skrzywdzony pętem kiełbasy bo Zaleś szybciej by ją zjadł Razz
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

DMP w trójmieście? Empty
PisanieTemat: Re: DMP w trójmieście?   DMP w trójmieście? EmptySro Lut 01, 2017 10:31 pm

Gadałem z Kwakiem i Madmike'iem i wstępnie są chętni, termin podany na ten moment to 22-23 kwietnia. Jako że Szczur ma jakieś plany a Łoś zjazd to co sądzicie o tym terminie?

Jakby się taką ekipą wybrać to byłoby super:
Szczur
Łoś
Kwaku
Mike
Emgiem

można Amitutisa zapytać jak się zapatruje na wyjazd jak już Łoś powie że nie może bo ma wizytę u dentystki ;P.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 42
Skąd : Miasto sexu i biznesu

DMP w trójmieście? Empty
PisanieTemat: Re: DMP w trójmieście?   DMP w trójmieście? EmptyNie Lut 05, 2017 4:37 pm

Jeżeli w tym terminie będzie DMP ja nie jadę, tak samo Łoś.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

DMP w trójmieście? Empty
PisanieTemat: Re: DMP w trójmieście?   DMP w trójmieście? EmptyNie Lut 05, 2017 8:03 pm

Szczur napisał:
Jeżeli w tym terminie będzie DMP ja nie jadę, tak samo Łoś.

No to sobie [ladacznica] pojechaliśmy Evil or Very Mad ...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





DMP w trójmieście? Empty
PisanieTemat: Re: DMP w trójmieście?   DMP w trójmieście? Empty

Powrót do góry Go down
 
DMP w trójmieście?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WH40k-
Skocz do: