ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Wycena Skavena ?

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Wycena Skavena ? Empty
PisanieTemat: Wycena Skavena ?   Wycena Skavena ? EmptyCzw Gru 08, 2016 1:43 pm

Siemka, potrzebuję ogarnąć co jest co i ile kosztuje, a na skavenach nie znam się w ogóle :/ , da radę ktoś pomóc?

Wycena Skavena ? 1_t Wycena Skavena ? 2_t Wycena Skavena ? 3_t Wycena Skavena ? 4_t Wycena Skavena ? 5_t Wycena Skavena ? 6_t Wycena Skavena ? 7_t Wycena Skavena ? 8_t Wycena Skavena ? 9_t Wycena Skavena ? 10_t Wycena Skavena ? 11_t Wycena Skavena ? 12_t Wycena Skavena ? 13_t Wycena Skavena ? 14_t Wycena Skavena ? 15_t Wycena Skavena ? 16_t Wycena Skavena ? 17_t Wycena Skavena ? 18_t Wycena Skavena ? 19_t
Zobacz całą galerię | Aukcjoner.pl - darmowe galerie na Allegro
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Wycena Skavena ? Empty
PisanieTemat: Re: Wycena Skavena ?   Wycena Skavena ? EmptyPią Gru 09, 2016 1:43 pm

Zdjęciami:
1, 2, 3 Stormvermini (z dwóch edycji)
4 Plague Monki
5 Assassini
6 Death wind cośtam? Chyba tak to się nazywało. TO ostatnie to chyba jakiś stary warrior (z tego zestawu chyba najwięcej warty)
7 Warlord, stary Snikch, coś co nie znam (chyba jakiś specjal), stary Thanquol? albo Grey Seer, ostatni to też chyba jakiś specjal
8 Rat Swarmy
9 Gutter Runnersi
10 dwóch z korbaczami to Plague Censer Bearersi, pozostali to 1/2 załogi Jezzail
11 1/2 załogi Warpfire Throwera
12 albo Gutter RUnner albo jakiś Assassin i połowa załogi Warpfire THrowera
13 5 Jezzaili i 6 Warpfire Throwerów
14 Warpcośtam gun? Jakoś tak to się nazywało
15 Dzwonek
16 Kółko
17, 19 to chyba rat ogry?
18 Verminlord

Ile to warte? Muszę Cię zmartwić, bo obawiam się, że niewiele. Właściwie to prawie wszystko wyszło w plastiku, jest tańsze i ładniejsze. A metalowe Skaveny, w przeciwieństwie do Krasnoludów, nie nabierają wartości wraz z upływem czasu. Kilka rzeczy może bym dla siebie łyknął, ale to jak niedrogo krzykniesz (do systemu w który może kiedyś zagram, może kiedyś pomaluję, czyt. na półkę na wieczne zapomnienie- czyli chcę dać jak najmniej Razz).
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Wycena Skavena ? Empty
PisanieTemat: Re: Wycena Skavena ?   Wycena Skavena ? EmptyPią Gru 09, 2016 5:00 pm

Bananovitch napisał:
Zdjęciami:
1, 2, 3 Stormvermini (z dwóch edycji)
4 Plague Monki
5 Assassini
6  Death wind cośtam? Chyba tak to się nazywało. TO ostatnie to chyba jakiś stary warrior (z tego zestawu chyba najwięcej warty)
7 Warlord, stary Snikch, coś co nie znam (chyba jakiś specjal), stary Thanquol? albo Grey Seer, ostatni to też chyba jakiś specjal
8 Rat Swarmy
9 Gutter Runnersi
10 dwóch z korbaczami to Plague Censer Bearersi, pozostali to 1/2 załogi Jezzail
11 1/2 załogi Warpfire Throwera
12 albo Gutter RUnner albo jakiś Assassin i połowa załogi Warpfire THrowera
13 5 Jezzaili i 6 Warpfire Throwerów
14 Warpcośtam gun? Jakoś tak to się nazywało
15 Dzwonek
16 Kółko
17, 19 to chyba rat ogry?
18 Verminlord

Ile to warte? Muszę Cię zmartwić, bo obawiam się, że niewiele. Właściwie to prawie wszystko wyszło w plastiku, jest tańsze i ładniejsze. A metalowe Skaveny, w przeciwieństwie do Krasnoludów, nie nabierają wartości wraz z upływem czasu. Kilka rzeczy może bym dla siebie łyknął, ale to jak niedrogo krzykniesz (do systemu w który może kiedyś zagram, może kiedyś pomaluję, czyt. na półkę na wieczne zapomnienie- czyli chcę dać jak najmniej Razz).

Generalnie nie ma jak ubić grunt pod negocjacje Smile

MGM wyślij to na BP w dziale skavenów to ktoś coś mądrego napisze.

Btw Banan, dla ludzi którzy nie wiedzą że Falus to ksywa klubowicza, Twój podpis musi musi oznaczać iż rozmawiasz z własnym siusiakiem ...
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Wycena Skavena ? Empty
PisanieTemat: Re: Wycena Skavena ?   Wycena Skavena ? EmptySob Gru 10, 2016 4:50 pm

Dzięki Artur, napisać i tak miałem ale liczyłem że Fazik (albo może ktoś inny Szczury znający) mnie naprowadzi na wartość, bo dostałem teraz propozycję 200 PLN za Giant Raty/Swarmy, Jezzaili i Warpfire Throwery (co śmieszne chyba nawet tylko za same bronie bez pomagierów Very Happy)... i jak żyć Wink?
Mam wrażenie że komplety jednych i drugich to tak lekko po 20 PLN powinny schodzić, jak nie więcej bo Warp Throwery z IoB to po 10 PLN puszczałem.
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Wycena Skavena ? Empty
PisanieTemat: Re: Wycena Skavena ?   Wycena Skavena ? EmptySob Gru 10, 2016 6:36 pm

Fazik po prostu nie przeżył ligi, mówiłem że nie jest łatwo.
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Wycena Skavena ? Empty
PisanieTemat: Re: Wycena Skavena ?   Wycena Skavena ? EmptyNie Gru 11, 2016 4:54 pm

Przygotować? Ja mogę te szczury wziąć ewentualnie, nie mam palącej potrzeby ich posiadania, bo jak pisałem- będą do systemu w który pewnie nigdy nie zagram, więc grzałyby miejsce na półce obok innych figurek do systemów, w które nigdy nie zagram Razz Nie będzie żadnych negocjacji- jeżeli MGM będzie chciał dostać za nie więcej, niż jestem skłonny dać, to podziękuję grzecznie i ich nie wezmę Razz

Cytat :
Btw Banan, dla ludzi którzy nie wiedzą że Falus to ksywa klubowicza, Twój podpis musi musi oznaczać iż rozmawiasz z własnym siusiakiem ...

No tak, na to forum zaglądają ludzie z całego świata i nikt nie będzie wiedział kto to Falus Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Wycena Skavena ? Empty
PisanieTemat: Re: Wycena Skavena ?   Wycena Skavena ? EmptyWto Mar 14, 2017 9:20 am

Jak już tu zabłądziłem to temat zamknę, Skaveny poszły, wynik pomimo proroctw Banana to jakieś 100% przebitki ;D. Więc ze sprzedażą skaveńskich metali nie ma dramatu ;D.
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Wycena Skavena ? Empty
PisanieTemat: Re: Wycena Skavena ?   Wycena Skavena ? EmptyWto Mar 14, 2017 3:40 pm

Słuchaj się dalej Bannana to daleko zajdziesz Razz
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Wycena Skavena ? Empty
PisanieTemat: Re: Wycena Skavena ?   Wycena Skavena ? EmptyWto Mar 14, 2017 4:39 pm

Słuchałbym Fazika ale umarł ;D.
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Wycena Skavena ? Empty
PisanieTemat: Re: Wycena Skavena ?   Wycena Skavena ? EmptyWto Mar 14, 2017 6:24 pm

MGM napisał:
Słuchałbym Fazika ale umarł ;D.

A wiesz kto zwalał piach ? Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wycena Skavena ? Empty
PisanieTemat: Re: Wycena Skavena ?   Wycena Skavena ? Empty

Powrót do góry Go down
 
Wycena Skavena ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WFB-
Skocz do: