ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Wrześniowy Turniej 9t Age

Go down 
+4
Szarlatan
Styr
Artur
Gandalf
8 posters
AutorWiadomość
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Wrześniowy Turniej 9t Age Empty
PisanieTemat: Wrześniowy Turniej 9t Age   Wrześniowy Turniej 9t Age EmptySro Wrz 14, 2016 8:42 pm

Wrześniowy Turniej 9t Age by Zad Trolla

Wrześniowy Turniej 9t Age 1pian7

Organizator:
Wrześniowy Turniej 9t Age 2dihczo

Data:
24.09.2016 (sobota) - termin potwierdzony !

Wpisowe:
5zł

Format:
1500 pts

Warband duplicate limi:          
Core - max 2                      
Special - max 2                        
Rare - max 1                            
Heroes - max 2                          
One of a Kind - max 1
One per Army - max 1

Point limit:
Core - at least 25%
Special - no limit
Rare - max 25%
Hero -  max 50%

BEZ LORDÓW !!!

Liczbę modeli w jednostce można zwiększyć tylko o połowę normalnego limitu (zaokrąglając w górę, np. Wasteland Warriors 10 models, may add up to 20 models 13 pts/model, w tym wypadku możemy mieć maksymalnie 20 warriorów 10 + 20:2 = 20)

Modele:
dopuszczone niepomalowane modele, proxy dopuszczone w granicach rozsądku

Sędziowie:
- sędzia główny: zdrowy rozsądek, rulebook
- sędzia awaryjny: Artur Drukarczyk

Stoły i mapki:
Gramy na stołach 48x60 cali.
Mapki: https://drive.google.com/file/d/0BxM4umA3q6LQUE13dExrMVNSc3M/view

Ilość bitew:
Zagramy 4 bitwy, każda 6 tur lub 2 godziny.
Rozkład godzinowy:
Sobota
9:00-9:30 zapisy zawodników
10:00-12:00 pierwsza bitwa
12:15-14:15 druga bitwa
14:15-15:30 przerwa obiadowa
15:30-17:30 trzecia bitwa
17:45-19:45 czwarta bitwa


Duże punkty z bitew:
Liczmy zgodnie z podręcznikiem The 9th Age (system 20:0 z +/-3 za scenariusze).

10-10 0-75
11-9 76-150
12-8 151-300
13-7 301-450
14-6 451-600
15-5 601-750
16-4 751-1050
17-3 1051+

Wrześniowy Turniej 9t Age Kc1lyc

Zapisani:
1. Artur
2. Widndu
3. Empty Tomeczek "oszukista"
4. Szarlatan
5. Gandalf
6. Fazik
7. Gobo-bobo
8. Michał Z.


Ostatnio zmieniony przez Artur dnia Czw Wrz 22, 2016 4:12 pm, w całości zmieniany 15 razy
Powrót do góry Go down
Gandalf
Goblin boss



Liczba postów : 233
Join date : 11/10/2013

Wrześniowy Turniej 9t Age Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy Turniej 9t Age   Wrześniowy Turniej 9t Age EmptyCzw Wrz 15, 2016 8:40 am

Czym podyktowane są dodatkowe ograniczenia, bo nie bardzo je rozumiem? W rulebooku są już ograniczenia procentowe co do lordów i jak kogoś stać to nie widzę problemu. To nie będą koksy.
W 2h bitwę na 1500 pkt nie zdążymy rozegrać. Za dużo będzie jednostek na polu. Weź pod uwagę, że mamy początkujących graczy w 9th Age (w tym mnie Very Happy), którzy nie ogarniają wszystkich zasad i sięganie do rulebooka będzie notoryczne.
Moja propozycja. Gramy wg normalnych zasad z rulebooka, czyli z lordami. 1200 pkt. Aczkolwiek to na takim małym stole i z ograniczonym czasem i początkującymi dałbym 1000 pkt.

Swoją drogę to nie jestem pewien, czy dobrze rozumiesz ograniczenia z rulebooka, które podałeś, patrząc na poprzednie posty. Duplicate limit oznacza, że nie można wystawić takich samych jednostek. Czyli dla przykładu mogę wystawić np dwóch orków herosów, dwóch goblińskich herosów i shamana. Razem 5 bohaterów. Grunt, żeby się nie powtarzali więcej razy niż dwa zgodnie z ograniczeniami dla warbandy.
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Wrześniowy Turniej 9t Age Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy Turniej 9t Age   Wrześniowy Turniej 9t Age EmptyCzw Wrz 15, 2016 4:07 pm

To jest turniej, więc 2h jak najbardziej wystarczy, na 2500 masz 2,5-3h a jest 1000 pts więcej. Co do ograniczeń - większość takich formatów w Polsce ma dokładnie takie ograniczenia, bądź bardzo podobne - nie chce widzieć Lordów na te pts koniec kropka - z gry bitewnej robi się HeroHammer. Co do rozumienia zdublowanych jednostek masz rację, możesz mieć 2 goblińskiech magów 2 goblińskich tanów itp ogranicza Cię jedynie temat % armii.

Rozumiem zapisać Cię ? Smile
Powrót do góry Go down
Empty
Snotling
Empty


Liczba postów : 33
Join date : 01/05/2011
Age : 29
Skąd : Koszalin

Wrześniowy Turniej 9t Age Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy Turniej 9t Age   Wrześniowy Turniej 9t Age EmptyCzw Wrz 15, 2016 6:23 pm

Znajdzie się jakiś dobroduszny długouchy żeby pożyczyć na turniej jakiś WL/PG/lub którąś z ciężkich kaw?
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Wrześniowy Turniej 9t Age Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy Turniej 9t Age   Wrześniowy Turniej 9t Age EmptyCzw Wrz 15, 2016 7:09 pm

Pogadam z Windu - napisz ile czego potrzebujesz.
Powrót do góry Go down
Empty
Snotling
Empty


Liczba postów : 33
Join date : 01/05/2011
Age : 29
Skąd : Koszalin

Wrześniowy Turniej 9t Age Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy Turniej 9t Age   Wrześniowy Turniej 9t Age EmptyCzw Wrz 15, 2016 8:31 pm

Nielegalne użycie bannerku 9ed. Zgłaszam do prokuratury.
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Wrześniowy Turniej 9t Age Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy Turniej 9t Age   Wrześniowy Turniej 9t Age EmptyPią Wrz 16, 2016 3:58 pm

Empty napisał:
Nielegalne użycie bannerku 9ed. Zgłaszam do prokuratury.

Nielegalne to Ty masz w dowodzie napisane przed nazwiskiem Razz

BTW jak tam Panowie:

Szczuras, Zaleś, Johny i reszta battlowych dziadków ?? Razz
Powrót do góry Go down
Styr
Night Goblin
Styr


Liczba postów : 114
Join date : 19/07/2016
Age : 35
Skąd : Koszalin

Wrześniowy Turniej 9t Age Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy Turniej 9t Age   Wrześniowy Turniej 9t Age EmptySob Wrz 17, 2016 4:45 pm

ja niestety nie zagram , z dzieckiem i żoną w ciąży to soboty mam zaklepane . Wpadne na chwile popaczeć Smile
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Wrześniowy Turniej 9t Age Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy Turniej 9t Age   Wrześniowy Turniej 9t Age EmptyPon Wrz 19, 2016 4:59 pm

Potrzebował bym jakąś dobrą duszę o 8.30 aby przenieść stoły do sali widowiskowej - chyba że frekwencja będzie mała to zostaniemy w naszej sali.
Powrót do góry Go down
Szarlatan
Snotling
Szarlatan


Liczba postów : 23
Join date : 12/10/2015
Age : 30
Skąd : Olathe

Wrześniowy Turniej 9t Age Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy Turniej 9t Age   Wrześniowy Turniej 9t Age EmptyWto Wrz 20, 2016 2:06 pm

Ja ci pomogę.
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Wrześniowy Turniej 9t Age Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy Turniej 9t Age   Wrześniowy Turniej 9t Age EmptyWto Wrz 20, 2016 3:48 pm

No i piknie !
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Wrześniowy Turniej 9t Age Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy Turniej 9t Age   Wrześniowy Turniej 9t Age EmptyCzw Wrz 22, 2016 4:04 pm

Dodałem wam te 12 cali marudy - uaktualnienie w pierwszym poście.
Prosił bym o jakieś czytelne rozpiski w sobotę (może być od biedy długopisem na kartce, ale ma być wszystko wyraźnie i czytelnie, co za ile)
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman
GrimgorIronhide


Liczba postów : 873
Join date : 08/03/2010
Age : 27
Skąd : Waaaaagh!

Wrześniowy Turniej 9t Age Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy Turniej 9t Age   Wrześniowy Turniej 9t Age EmptySob Wrz 24, 2016 9:22 am

Meh, jednak nie dam rady wpaść. Życie
Powrót do góry Go down
FAZIK
Goblin boss
FAZIK


Liczba postów : 237
Join date : 13/04/2012
Age : 43
Skąd : Skavenblight pod Koszalinem

Wrześniowy Turniej 9t Age Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy Turniej 9t Age   Wrześniowy Turniej 9t Age EmptySob Wrz 24, 2016 11:41 pm

3 grosze. (Czytaj będzie ściana tekstu Wink )

Organizacja - super. Dużo Nas było z samego rana, więc ogarnięcie stołów, terenów i mapek (Artur Very Happy ) wzorowe. Dobrze że wszystko było wylosowane na początku. Rozstawienie oraz scenariusz wraz z mapką naklejony na każdy stół. Zero pytań i wątpliwości, szybko i sprawnie.
Trochę było problemów z zasadami w tej nowej 9 edycji (musimy się Panowie poprawić), ale wspólnymi siłami raczej udawało się dojść do konsensusu Very Happy.


Raporty:

17:3 vs Saurian Ancients (Artur - Szarlatan)
Monster Mash. Robiłem tą rozpiskę ( Wink ), więc wiedziałem z czym mam do czynienia. Niestety mam w swojej rozpisce tylko 2 rzeczy, które sobie radzą z monsterkami. Doomwheel i Assassina. Doomwheel standard 1 na siłę dwa razy, nie odjechał ile powinien, dostał szarżę w 3 turze i zszedł. Abomka wycudowała 15 ran na klocku Skinki/Kajmany/Generał i poszedł zonk bo w wodzie dzięki Strider Water powinny mieć steadfasta a zostały rozbite i zagonione. Jak się pokapowaliśmy ze 3 tury później było za późno. Przez połowę gry tylko się mizialiśmy i szachy. Abomka 5 ran od 3 podstawek ze swarmami wkleiła i biła się chyba ze 3 tury Razz. Zaproponowałem 10/10 ze względu na wałek. Była zgoda, sędzia główny się nie zgodził i kazał bezwzględnie liczyć punkty. Tyle wyszło.
Przyjemna atmosfera, trochę mi się skwasiła że nie zauważyłem steadfasta. Artur musi się ograć. Gratuluję ogólnego wyniku turniejowego Very Happy.

20:0 vs Highborn Elves (Tomek - Empty)
Powinienem to przegrać patrząc na przeciwnika oraz jakość obu naszych rozpisek (moja przy tym to mienkciutenieczki fluffik). Klocek White Lionów, klocek Fenix Guardów. Dużo strzelania (łucznicy z ogniem, 2 bolce) i na dokładkę fireball + Fulminating Flame Cage - 5 z ognia (OP na maxa). Skaveni rozkładani po kawałku, odginani przez fasty, klocek plagusów prawie odparował (8 modeli zostało) abomka nękana z flamingów nic nie mogła zrobić. Ludzie oglądający stwierdzają sromotną porażkę Skavenów. Generał Skavenów potwierdza. Sędzia, widząc szaleńcze wyniki na kostkach Elfów, stwierdza - gracie zielonymi Skaveńskimi kostkami. No i pojawia się światełko w tunelu, bo moje kostki wybitne nie są Razz. Magia i strzelanie mięknie. Slavey wykręcają jakąś szaloną szarżę na 15 cali w bolca. Potem z overruna wchodzą w łuczników z magiem (tego nie wygrają jak stwierdził sam przeciwnik). Mag przed tym miscastuje i 6 łuczników w piach. Robi się ciekawiej. Z boku zaszalało Kółko (też jakoś 15+) i rozjechało drugiego bolca, overrun w bok łuczników i 2 raz w turze sobie radośnie wywala impacty tym razem w łuczników. Ci się składają wraz z magiem. Czyli do zera nie przegram. Co z tej iskierki skoro w mój "klocek" (8 Razz ) plagusów już w pociągu wchodzi sobie świeżusieńki kloc Fenixów. Następuje cud. Na 2+ trafia 3+ rani i zabija mi 1 (jednego) plagusa. Generał wszystko warduje. Ja w odwecie na 20 ataków wykręcam z Hate 19 trafień i na 4 robię 17 (!!!) ran. Fenixów zostaje 6. Gonię, niszczę. W tym czasie szarże White Lionów ustaje mój klocuszek 20 Clanratów (magiczne savey na 5+X3) i Lewki dostają trudną wynikowo kombo szarżę z Abomki z boku (na 1 ranie), kółka i Slaveów w dupsko. Zostają 2 Lewki z hero. Nie gramy ostatniej tury.
Super atmosfera, bardzo dobrze ograny przeciwnik (Tomek). Materiał na gracza turniejowego.

14:6 vs Highborn Elves (Radek - Windu)
Szachy. Bo przeciwnik zacny. Trudna dla mnie rozpiska, bardzo szybka bo na rydwanach i kawalerii z Dragon Prince'ami. 7 siły w szarży przepycha mi generała i wszystkie duże rzeczy. Nie mogłem się z Nimi zetknąć z przodu niczym. Plus oczywiście standardowe strzelanie - 2 bolce, 2X łucznicy i mag High. Na deserek piękny fluffowy oddział Shadow Warriorów. Oczywiście zdecydowanie najładniejsza armia turnieju. Się poprzesuwaliśmy przez chyba ze 3 tury. Abomka w końcu się poddała i jakiś niestatystyczny wynik otworzył ją na szarże. Radek pali. Więc znów się szachujemy. W tym czasie po drugiej stronie moje kółko powoli zaczyna rozkładać orła, rydwan i BSB na rydwanie (twardziel). Środkiem pruje sobie kloc plagusów. Wygrywam prawą flankę i środek. Zabijam łuczników z generałem magiem, bolec. Z lewej flanki uciekam na prawą i po wszystkim dzięki punktom za BSB i Generała okazuje się że wygrałem i nie oddałem objective'ów.
Jak zawsze gra z Radkiem to prawdziwa przyjemność. Zaraz obok Jacka (Ogry) to zdecydowanie dwie najprzyjemniejsze do grania osoby. Zero spin i stresów, przy okazji bardzo dobrzy gracze Very Happy. Koniecznie to Ich właśnie trzeba "zatrudnić" do pokazywania nowym osobom jak grać. Tak trzymać Panowie!

12:8 vs Warriors of the Dark Gods (Artur - Sędzia i Organizator)
Wszystko do walki Nurgla. Wszystko ma większy WS niż ja ... Trafiam na 5/6 Razz. Oczywiście wchodzi kombo Brama + Helena. Brama wyjątkowo niełaskawa. Helena wyjątkowo łaskawa Very Happy. Abomka w pierwszej turze zostaje na 1 ranie. Dziwna gra, która mogła skończyć się właśnie wtedy w 2 turze. Całość na lewej flance. Warriorsi nie dochodzą na 5 do abomki (poszła do przodu bo i tak nie żyła). Mam do zrobienia szarżę na grę. W bok Jego głównego klocka. Moim klockiem mordercą. Na 7. Palę. Artur szarżuje na moich Clanratów i ma 2 Objective'y w kieszeni. Ja muszę jechać do przodu żeby nie dostać szarży w dupę. Zjadam 6 Once-Chosen. Jadę z overruna do samego brzegu strefy rozstawienia przeciwnika. Reformuję w drugą stronę. Z prawej przybywa Doomwheel po zjedzeniu fastów. Przegrywam 11:9, bez szans na dotarcie do objective'a. Nagle miły akcent: Helena w szóstej turze nie zdaje frenzy. Szarżuje mi w mój kloc. Zabijam, pełna rozwścieczona piz$a do przodu. Maszeruję do Objective'a. Kontrolujemy po 1. Brak dodatkowych punktów. Punkty lepsze dla mnie bo mało oddałem. Przy okazji dowiadujemy się że oddaje się punkty za potwory/bohaterów itd, jeśli zostało im mniej/równo niż 25% ran.
Jak Ja nie cierpię smerf ... znaczy grać z Arturem. Straszna spina, krzyki, patrzenie na ręce i masa problemów. Na szczęście zazwyczaj rulebook albo 4+ wyjaśnia problemy Wink.


Wszystkie gry rozegrałem na pierwszym stole z normalnym rozstawieniem i 2 objective'ami do zajęcia przez jednostki ze sztandarem.

Skaveny, które zrobiłem, były dziwaczne bo tylko 77 modeli na stole (powinno być 150 Wink ). Bardzo dużo punktów w bohaterach (47%) w skarbonce z Plagusami, Furnace i Assassinem. Point Denial na maxa bo w jednym klocku miałem 950 punktów +Gienio i BSB (200). Nikt nie rozbił tego oddziału, więc plan się powiódł. To że nikt nie zabił samego Furnace w żadnej grze to czysty fart (400 punktów od ręki w piach). 25% Core, 4% Special ( Razz ) i 23% Rare (Aboma + DoomWheel). Zero odginaczek, 1 strzelanie na 18 cali, zero finezji ze względu na małą ilość przewidzianego czasu. Wyjątkowo dobrze sprawdzają się Inżynierowie z 6 Bound Spellami. Zawsze miałem co rzucać a przeciwnicy zawsze coś wpuszczali. Niby wiele nie zrobili, ale straszak niezły i tani Very Happy. Muszę kiedyś zrobić 2X Inżynier, 2XMały mag z sygnaturką i RRofR na jakimś bohaterze. 5 pocisków w każdej turze magii pociśnie Wink.
Więcej wygrałem niż przegrałem ( Wink ) więc sukces jest, pomimo złamania typowych standardów Skaveńskich - ma być dużo i ma strzelać. Nie było, ale i tak było fajnie Very Happy. 13!

Dzięki za turniej!
Powrót do góry Go down
Windu8
Night Goblin Shaman



Liczba postów : 155
Join date : 03/01/2014

Wrześniowy Turniej 9t Age Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy Turniej 9t Age   Wrześniowy Turniej 9t Age EmptyPon Wrz 26, 2016 5:22 am

GrimgorIronhide napisał:
Meh, jednak nie dam rady wpaść. Życie
Oj Bobo Bobo turniej specjalnie pod Ciebie przesunięty a Ty nawaliłeś szkoda byłoby nas do pary Cool
Powrót do góry Go down
Windu8
Night Goblin Shaman



Liczba postów : 155
Join date : 03/01/2014

Wrześniowy Turniej 9t Age Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy Turniej 9t Age   Wrześniowy Turniej 9t Age EmptyPon Wrz 26, 2016 5:27 am

Również podziękowania za turniej grało się super... Cool
Powrót do góry Go down
Empty
Snotling
Empty


Liczba postów : 33
Join date : 01/05/2011
Age : 29
Skąd : Koszalin

Wrześniowy Turniej 9t Age Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy Turniej 9t Age   Wrześniowy Turniej 9t Age EmptyPon Wrz 26, 2016 7:22 am

Bardzo fajny turniej. Dzięki wszystkim za bitwy.

Mała uwaga do zasad:

­ Barding: +1. Barding gives the mount ­-1 Movement. 75str Rulebook.
To tak na przyszłość bo w bitwie i tak nie miało znaczenia.
Powrót do góry Go down
FAZIK
Goblin boss
FAZIK


Liczba postów : 237
Join date : 13/04/2012
Age : 43
Skąd : Skavenblight pod Koszalinem

Wrześniowy Turniej 9t Age Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy Turniej 9t Age   Wrześniowy Turniej 9t Age EmptyPon Wrz 26, 2016 12:59 pm

Ktokolwiek miał mounty z bardingiem?
Powrót do góry Go down
Empty
Snotling
Empty


Liczba postów : 33
Join date : 01/05/2011
Age : 29
Skąd : Koszalin

Wrześniowy Turniej 9t Age Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy Turniej 9t Age   Wrześniowy Turniej 9t Age EmptyPon Wrz 26, 2016 1:13 pm

W sumie to jak spojrzałem na hajowy book teraz to rzeczywiście nikt nie miał Smile Nawet nie zwróciłem uwagi, że teraz niektóre konie mają 5+ save nie-bardingowy.
Powrót do góry Go down
Gandalf
Goblin boss



Liczba postów : 233
Join date : 11/10/2013

Wrześniowy Turniej 9t Age Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy Turniej 9t Age   Wrześniowy Turniej 9t Age EmptyPon Wrz 26, 2016 1:26 pm

Ja miałem dwa dziki, ale one z bazy bez bardingu dawały mi +2 do AS.
Dzięki za turniej. Miło było porzucać kostkami. Rozpa przygotowana na szybko i do przodu, żeby wyrobić się w czasie przewidzianym na bitwy. I to w sumie się udało, ale kosztem wyników. Do tego kilka ryzykowanych zagrywek, które się nie powiodły dołożyło swoje.
W kuluarach turniejowych padł pomysł wskrzeszenia ligii. W razie co, to się piszę. Very Happy
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Wrześniowy Turniej 9t Age Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy Turniej 9t Age   Wrześniowy Turniej 9t Age EmptyPon Wrz 26, 2016 6:27 pm

Trochę zdjęć:

Wrześniowy Turniej 9t Age Rs6d87

Wrześniowy Turniej 9t Age 2v9etd4

Wrześniowy Turniej 9t Age 34rhfv4

Wrześniowy Turniej 9t Age 2cmnbxz

Wrześniowy Turniej 9t Age 6oeez9

Wrześniowy Turniej 9t Age 1zvfy9w

Wrześniowy Turniej 9t Age 2d8ozkz

Wrześniowy Turniej 9t Age 15s0hfl
Powrót do góry Go down
Artur
Ork
Artur


Liczba postów : 454
Join date : 29/03/2010
Age : 36
Skąd : z Koszalina urodzony we Wrocławiu ! ;)

Wrześniowy Turniej 9t Age Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy Turniej 9t Age   Wrześniowy Turniej 9t Age EmptyPon Wrz 26, 2016 6:30 pm

Wyniki:

1 Fazik        63
2 Windu 60
3 Artur        44
4 Artur2 36
5 Tomaszek 34
6 Gandalf 32
7 Michał 19


Zwycięzca może być tylko jeden !!! Brutalny !!! Niekrzesany !!! Dziki !!!

Wrześniowy Turniej 9t Age 33zah7b
Powrót do góry Go down
Styr
Night Goblin
Styr


Liczba postów : 114
Join date : 19/07/2016
Age : 35
Skąd : Koszalin

Wrześniowy Turniej 9t Age Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy Turniej 9t Age   Wrześniowy Turniej 9t Age EmptyWto Wrz 27, 2016 7:08 am

o lidze to nie w kuluarach wspominano tylko od lipca o tym trąbie Smile
ustalmy , dogadajmy w koncu format punkty itp i starujemy Very Happy

Fazik - gratuluje , i jakoś nie jestem zaskoczony wynikiem turnieju Razz

mam nadzieje że na następnym turnieju nie zabraknie Dwarf`ów Sad
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wrześniowy Turniej 9t Age Empty
PisanieTemat: Re: Wrześniowy Turniej 9t Age   Wrześniowy Turniej 9t Age Empty

Powrót do góry Go down
 
Wrześniowy Turniej 9t Age
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WFB-
Skocz do: