ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

Store Championship w Koszalinie czy tylko zwykły turniej?

Go down 
AutorWiadomość
wrubel
Ork

Liczba postów : 527

PisanieTemat: Store Championship w Koszalinie czy tylko zwykły turniej?   Nie Wrz 11, 2016 9:47 am

Czy w Koszalinie damy radę zorganizować mistrzostwa sklepu?

Mamy w Koszalinie sklep sprzedający towary Galakty zatem istnieje otwarta droga do zorganizowania mistrzostw sklepu - w tym celu należy zamówić "Store Championship KIT" http://galakta.pl/zestawy-turniejowe/  w którego skład wchodzi karta BAY na mistrzostwa regionu.
Pytanie do chłopaków ze sklepu:
- czy zainteresowani byli by współpracą przy takim turnieju - ponieważ tylko za ich pośrednictwem można go zorganizować?
- czy istniała by możliwość aby dowiedzieć się w Galakcie jaki jest koszt takiego zestawu i kiedy ew. można będzie go zamówić?

Turniej X-winga w klubie?

Myślę o turnieju w terminach 1 lub 8.10.2016 roku w klubie,
- co wy na to - kto był by chętny?
- czy klub pozwoli na organizację w tym terminie?

Niestety z racji tego iż kity kwartalne nie są do dostania, póki co, ewentualne nagrody zorganizować musieli byśmy we własnym zakresie. Karty promo "by Zad Trolla" jestem w stanie wykonać własnymi siłami.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin

Liczba postów : 2692

PisanieTemat: Re: Store Championship w Koszalinie czy tylko zwykły turniej?   Nie Wrz 11, 2016 4:04 pm

Jestem za 1.10

G0rdon
Goblin

Liczba postów : 52

PisanieTemat: Re: Store Championship w Koszalinie czy tylko zwykły turniej?   Nie Wrz 11, 2016 9:37 pm

Jestem za 1.10.2016 Smile
8.10 na bank odpadam
Powrót do góry Go down
wrubel
Ork

Liczba postów : 527

PisanieTemat: Re: Store Championship w Koszalinie czy tylko zwykły turniej?   Wto Wrz 13, 2016 12:16 pm

Rozmawiałem z Tomkiem w sprawie zakupu "Store Championship Kit" - będziemy zamawiali jak tylko będą w sprzedaży, tak że droga do mistrzostw sklepu otwarta. Jak będziemy mieli kit w ręku - wybieramy termin.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Store Championship w Koszalinie czy tylko zwykły turniej?   

Powrót do góry Go down

Store Championship w Koszalinie czy tylko zwykły turniej?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Spokojnie, będzie boleć tylko kurewsko mocno. [pozyskanie nowej umiejętności: Torturowanie]
» "Nie tyl­ko nocą rodzą się demony... " ~Ikari
» Cukrzyca - najlepsze zioła.
» Podobno dinozaury to także kłamstwo!