ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Wyniki starć ligowych

Go down 
+6
Bananovitch
Szczur
MGM
faLus
łosiu
Suchy
10 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Wyniki starć ligowych  Empty
PisanieTemat: Wyniki starć ligowych    Wyniki starć ligowych  EmptySob Sty 23, 2016 5:33 pm

Grupy wylosowane.
Robimy dwie grupy, z każdym w grupie gramy po 1 razie Z każdym przeciwnikiem. 2 mających najwięcej pkt w grupie przechodzi do półfinałów.

Grupa A
1.Miętus 2p.
2.Falus 18p.
3.Banan
4.Skoku
5.Mike
6.Suchy
7.Starszy Młody (gwardia)

Grupa B
1.Łoś
2.Kwaku
3.Mlody/ktoś zapasowy
4.Windu
5.MGM
6.Szczur
7.Karol

Za takie wyniki losowania proszę podziękować Lucynie, salowej centralnej sterylizatorni i Bożence,  "kolezance" po fachu Banana, również pracownicy sterylizacji. To one wyciągały karteczki z czapki.

Grupa A
Falus - Miętus 18:2

Grupa B
Windu - MGM 18:2
Młody - MGM 15:5
Windu - Szczur 20:0


Ostatnio zmieniony przez faLus dnia Sro Mar 16, 2016 8:56 pm, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
Suchy
Snotling



Liczba postów : 11
Join date : 08/01/2016

Wyniki starć ligowych  Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki starć ligowych    Wyniki starć ligowych  EmptyCzw Sty 28, 2016 12:15 pm

Znamy juz wyniki losowania?
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Wyniki starć ligowych  Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki starć ligowych    Wyniki starć ligowych  EmptySro Lut 03, 2016 8:44 am

Co z tymi grupami ? Ja mogę kogoś przyjąć u siebie w garażu na grę jak klubu nie ma
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Wyniki starć ligowych  Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki starć ligowych    Wyniki starć ligowych  EmptySro Lut 03, 2016 3:11 pm

Som grupy.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Wyniki starć ligowych  Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki starć ligowych    Wyniki starć ligowych  EmptySro Lut 03, 2016 3:53 pm

Hurra jestem z Kwakiem w grupie Very Happy i osz w mordę jestem ze Szczurem w grupie Sad.

Plan jest prosty:
1.Łoś - pewnie nie da rady bo mu żona nie pozwoli, walkower 0-20
2.Kwaku - muszę go wkurzyć przy rozkładaniu figsów to się zawinie przed pierwszym rzutem kostką 0-20
3.Mlody/ktoś zapasowy - jak się uda umówić to chyba 11-9 wycisnę
4.Windu - tu muszę trochę ponaginać zasady i często rzucać tekst "eeee, tak to tylko w battlu, w 40-stce CSM mają prefer na wszystko" i powinno być ok
-
6.Szczur - Tau... Sad

Drugie miejsce jest praktycznie moje Very Happy.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 42
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Wyniki starć ligowych  Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki starć ligowych    Wyniki starć ligowych  EmptySro Lut 03, 2016 8:07 pm

Mam prostszy plan:

Łoś - Spotkamy się na wódeczce i 10:10 jest
Kwaku - Spotkamy się na wódeczce i 10:10 jest
Młody - nie pije będzie ciężko coś zrobić Smile
Windu - ze mną się nie napije i będzie 10:10
MGM - dobra z nim zagram bo pisze, że chce grać to będzie głupio mu odmawiać Smile

Liga ze średnim wynikiem z jedną rozegraną bitwą może być Razz Wątroba się będzie odzywać ale czego się nie robi dla wh40k Razz
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

Wyniki starć ligowych  Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki starć ligowych    Wyniki starć ligowych  EmptySro Lut 03, 2016 8:25 pm

Znaczy Szczur chce zostać NWR. Nowym, Lepszym Romkiem Wink
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Wyniki starć ligowych  Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki starć ligowych    Wyniki starć ligowych  EmptySro Lut 03, 2016 8:33 pm

Chyba Nowym Lepszym Kvanem. Po przesplitowaniu całego Fire Frenzy przez Kvana, Romek jak dla mnie stracił tytuł.
Powrót do góry Go down
Carolus
Goblin boss
Carolus


Liczba postów : 224
Join date : 19/11/2011
Skąd : The Rock

Wyniki starć ligowych  Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki starć ligowych    Wyniki starć ligowych  EmptyCzw Lut 04, 2016 12:46 pm

Można się dopisać jeszcze? Niedawno wróciłem. Sad
Jeszcze młody z gwardią jest tylko nie wie o co chodzi z ligą ale mu wytłumaczę łopatologicznie. Razz
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Wyniki starć ligowych  Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki starć ligowych    Wyniki starć ligowych  EmptyCzw Lut 04, 2016 2:29 pm

Jacha. Bęben maszyny losujacej jest pusty, następuje zwolnienie blokady...
Następna salowa wylosowała co nastepuje: Karol do grupy B, Młody od Gwardii do grupy A
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

Wyniki starć ligowych  Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki starć ligowych    Wyniki starć ligowych  EmptyCzw Lut 04, 2016 2:50 pm

od 14- go jestem na urlopie. to można coś wypić.
Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain
Kwaku


Liczba postów : 1045
Join date : 23/06/2009
Age : 42
Skąd : Karak Kwak

Wyniki starć ligowych  Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki starć ligowych    Wyniki starć ligowych  EmptyCzw Lut 04, 2016 2:52 pm

aaa i sorrryyyy Michaś. teraz chodzę do Fesiowej i biorę zielone pigułki lol! nie wkurzysz mnie podczas rozstawiania Very Happy
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Wyniki starć ligowych  Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki starć ligowych    Wyniki starć ligowych  EmptyNie Lut 07, 2016 11:47 am

Grzybek masz czas w środę? Na jakieś 1500?
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Wyniki starć ligowych  Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki starć ligowych    Wyniki starć ligowych  EmptyNie Lut 07, 2016 2:02 pm

Niestety wyjazd na południe Polski mi się przytrafił niespodziewanie Sad. Ale jakby co jestem otwarty na propozycje w czwartek lub piątek lub przyszły tydzień poniedziałek lub wtorek z tym że ostatecznie powiem dopiero koło środy (jeżeli oczywiście dalej jest opcja grania u Ciebie lub umówienia się z Edwardem na inny dzień niż środa).
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 42
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Wyniki starć ligowych  Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki starć ligowych    Wyniki starć ligowych  EmptyNie Lut 07, 2016 2:05 pm

Co do ustawiania się to jeżeli będzie miejsce to idzie się dogadać z magikowcami aby przyjść we wtorek i piątek kiedy mają zajęcia myślę, że nie będą robić problemów.
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin
łosiu


Liczba postów : 2696
Join date : 30/04/2009
Age : 41
Skąd : Outter space

Wyniki starć ligowych  Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki starć ligowych    Wyniki starć ligowych  EmptyNie Lut 07, 2016 2:53 pm

U mnie jak najbardziej.
wtorki, środy piątki - rano.
poniedziałki, czwartki - po połedniu.
Powrót do góry Go down
https://zadtrolla.forumpolish.com
Suchy
Snotling



Liczba postów : 11
Join date : 08/01/2016

Wyniki starć ligowych  Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki starć ligowych    Wyniki starć ligowych  EmptyNie Lut 07, 2016 5:27 pm

w jakich godzinach mozna sie umawiac?
W sob i nd tez wchodzi w rachube?
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll



Liczba postów : 4126
Join date : 05/05/2009
Age : 42
Skąd : Miasto sexu i biznesu

Wyniki starć ligowych  Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki starć ligowych    Wyniki starć ligowych  EmptyNie Lut 07, 2016 9:47 pm

Generalnie sprawa z umawianiem wygląda tak: jeżeli w środy to 0d 17 nie ma problemu jest klub, co do reszty tygodnia to wtorek i piątek w sali są jeszcze magikowcy od chyba 16 albo 17 więc pewnie nie będą robić problemów.
Co do weekendów to wtedy musi być ktoś z kluczami i musi być zgłoszone do klubu.
Na dzień dzisiejszy planuje w sobotę po 13.30 być w klubie i z kimś pyknąć z grupy, może się uda więc nie będzie problemu z salą.
Powrót do góry Go down
Carolus
Goblin boss
Carolus


Liczba postów : 224
Join date : 19/11/2011
Skąd : The Rock

Wyniki starć ligowych  Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki starć ligowych    Wyniki starć ligowych  EmptyPon Lut 08, 2016 5:26 pm

Grupa B! Gra ktoś? Można u mnie na podłodze Razz albo w klubie czy gdzie indziej. Smile
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork
Amittus


Liczba postów : 444
Join date : 12/12/2010
Age : 41
Skąd : Słonowice

Wyniki starć ligowych  Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki starć ligowych    Wyniki starć ligowych  EmptyCzw Lut 18, 2016 8:48 pm

ktos chetny na ligę w sobotę mogę być koło 11:30-12:00 tak na 1500 lub 1850?
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Wyniki starć ligowych  Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki starć ligowych    Wyniki starć ligowych  EmptyPią Lut 19, 2016 6:56 am

Ja w sumie też mogę pyknąć przy okazji terenokracji, ktoś coś? O ile miejsce się znajdzie oczywiście oraz Fazi jako klucznik się zgodzi.
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Wyniki starć ligowych  Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki starć ligowych    Wyniki starć ligowych  EmptyPią Lut 19, 2016 2:48 pm

Gdyby nikt się nie zgłosił z twojej grupy do zagrania ligi, to mogę MGM zagrac na format 1250, Max 4 detachmenty. Bym rozpe przetestowal jeszcze przed Dice Crusherem. Nawet powiem co z czego tam korzystam: Blood Angels, Inkwizycja, Culexus, Skitarii
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Wyniki starć ligowych  Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki starć ligowych    Wyniki starć ligowych  EmptyPią Lut 19, 2016 10:04 pm

To ja odpuszczę Fallus, ledwo się zmuszam do gry w lidze, nie mam siły na towarzyskie starcie z metarozpą Sad.
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman



Liczba postów : 986
Join date : 05/07/2010
Age : 35

Wyniki starć ligowych  Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki starć ligowych    Wyniki starć ligowych  EmptyPią Lut 19, 2016 11:22 pm

Sęk w tym, że to żadna metarozpa bo DC zakłada 2 starcia z każdym przeciwnikiem z czego wpierw grasz rozpą przeciwnika Wink
Stąd brak wyżyłowania wskazany Wink
Sam turniej uchodzi za jedyny w sezonie gdzie liczy się skill i podstęp. Spytaj Szczura, rozpa jest niepozorna Wink
Ale jak chcesz ;P
Edit: moja rozpa nie jest w stanie w ogole zalozyc table'a przed 3 turą (przy zalozeniu ze ktos rozstawia figurki na oślep i nie rozumie najbardziej podstawowych zasad) jesli w ogole ;P


Ostatnio zmieniony przez faLus dnia Pią Lut 19, 2016 11:49 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant
MGM


Liczba postów : 2392
Join date : 13/12/2011
Skąd : Koszalin

Wyniki starć ligowych  Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki starć ligowych    Wyniki starć ligowych  EmptyPią Lut 19, 2016 11:37 pm

Dam Ci jeszcze znać jutro rano o ile to nie problem... naprawdę nie chce mi się tachać tego badziewia żeby obskoczyć w II turze ;D.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wyniki starć ligowych  Empty
PisanieTemat: Re: Wyniki starć ligowych    Wyniki starć ligowych  Empty

Powrót do góry Go down
 
Wyniki starć ligowych
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Liga WFB wyniki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: WH40k-
Skocz do: