ZAD TROLLA Koszalin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 THOR MINIATURES models, bases, decals

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

THOR MINIATURES models, bases, decals - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: THOR MINIATURES models, bases, decals   THOR MINIATURES models, bases, decals - Page 2 EmptyPią Mar 18, 2016 12:18 am

Pomysł może i dobry, ale szczerze mówiąc też tego nie widzę. Choćby z tego względu, że dym ma nieograniczoną wysokość a taki wzornik mógłby być mylący dla niektórych. Jednakoż sam myślałem nad składanymi obręczami- takimi, które śmiało można by było położyć na rogu budynku albo pomiędzy terenami.
Powrót do góry Go down
quins
Maneater
quins


Liczba postów : 1610
Join date : 26/01/2014
Skąd : Koszalin

THOR MINIATURES models, bases, decals - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: THOR MINIATURES models, bases, decals   THOR MINIATURES models, bases, decals - Page 2 EmptyPią Mar 18, 2016 6:54 am

Bananovitch napisał:
Jednakoż sam myślałem nad składanymi obręczami- takimi, które śmiało można by było położyć na rogu budynku albo pomiędzy terenami.

Ten znacznik dymu robię do Dust Tactics i pomyślałem, że może i przy Infinity by się zdał.
A te obręcze, o których piszesz to jak to miało by wyglądać i działać ?
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
Bananovitch
Troll
Troll
Bananovitch


Liczba postów : 3818
Join date : 01/05/2009
Age : 40
Skąd : Zachodnie Immoren

THOR MINIATURES models, bases, decals - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: THOR MINIATURES models, bases, decals   THOR MINIATURES models, bases, decals - Page 2 EmptySro Mar 30, 2016 9:11 am

Generalnie chodzi o coś takiego:
THOR MINIATURES models, bases, decals - Page 2 Dsc01230

Myślałem nad tym, czy nie zrobić ich z czterech-sześciu części i po prostu składać w razie potrzeby albo całe kółko, albo jego część, jak tereny nie pozwolą. Nie wiem tylko, czy ma to sens, muszę sprawdzić jak by to działało.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





THOR MINIATURES models, bases, decals - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: THOR MINIATURES models, bases, decals   THOR MINIATURES models, bases, decals - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
THOR MINIATURES models, bases, decals
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Scibor Miniatures - zamowienie
» RuneWars: The Miniatures Game

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ZAD TROLLA Koszalin :: Karczma-
Skocz do: